FK Crvena zvezda

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Ko je Zvezdi u ovome trenutku najpotrebniji ?

Dragan Dzajic
16
10%
Nebojsa Covic
15
10%
Zoran Stojadinovic
9
6%
Gazprom
92
59%
Svi
23
15%
 
Ukupno glasova: 155

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 30 jul 2016, 17:03

Prosjek je prosle godine bio 17-18 000, samo na 2-3 meca je bilo po 6-7 000 i to u decembru u nekom bzvz terminu, tipa 13-14 h...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
dscile
Postovi: 6173
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la dscile » 30 jul 2016, 17:34

gerdmuller je napisao/la:A prosle sezone? Ne sjecam se tocno koja je tekma bila u pitanju,znam samo da je Zvezda bila ispred Partizana 20-tak bodova,ja je cekao na kladionici,stavim si link i nakon par minuta komentator veli 6000 ljudi na stadionu.To mi je bilo totalno nejasno.Koliki je samo Beograd grad,koliko samo ljudi u Srbiji navijaju za Zvezdu,koliko se samo Delije dice da ih ima...to je za mene sramotna posjeta i nema opravdanja.
Bio je prosjek negdje izmedju 16-18 hiljada, kao sto marconato rece. Mada je posjecenost u konstantnom padu jos od pretprosle titule.. sto se narocito vidi na sjeveru.

Dosta faktora utice na posjecenost.. sada npr. ako se plasiramo u Evro takmicenja, to ce se sigurno odraziti na posjecenost u Superligi, jer ce vecina van Beograda morati birati izmedju dvije utakmice i uvijek ce izabrati onu evropsku. Pri tome imas jos i Zvezdu koja u kosarci igra Evroligu sa sigurnih 15 domacih utakmica, sto ce takodje uticati na posjecenost u fudbalu, kao i u ABA ligi.

Imas ti mnogo Zvezdasa, samo sto nemas mnogo onih koji idu na utakmice. Beograd je cista nula.. oni pune stadion samo kada je besplatan ulaz. Grad od dva miliona ne moze ispuniti barem 20 hiljada mjesta na Marakani.. to je tuzna cinjenica, ali istinita. Ako nista, uvijek mozes racunati da ce Zvezdina tribina na gostovanjima biti ispunjena do poslednjeg mjesta.

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la gerdmuller » 31 jul 2016, 01:37

dscile je napisao/la:Grad od dva miliona ne moze ispuniti barem 20 hiljada mjesta na Marakani.. to je tuzna cinjenica, ali istinita.
Tako znaci.Ja sam se bas iznenadio za prvo kolo.Koliko citam Zvezda ima najjacu ekipu u zadnjih mnogo godina,prvaci,lijepo vrijeme...mozes li mi samo reci kakva je financijska situacija u Zvezdi?
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 31 jul 2016, 11:21

gerdmuller je napisao/la: Tako znaci.Ja sam se bas iznenadio za prvo kolo.Koliko citam Zvezda ima najjacu ekipu u zadnjih mnogo godina,prvaci,lijepo vrijeme...mozes li mi samo reci kakva je financijska situacija u Zvezdi?
To izgleda i jeste sustina. Navijaci (Delije) su tu, uvijek minimalno 5-6 000, ovi ostali (simpatizeri) su malo razmazeni...Bas zato sto imamo jaku ekipu, nikog vise ne interesuje Metalac ili Spartak Subotica, vecina je u fazonu: "cekam LŠ ili LE". Zato je sada recimo za Ludogorec za 24 h planulo 55 000 karata, a ne smijem ni zamisliti sta ce biti ako prodjemo...

Finansijska situacija je bolja, dug je smanjen sa 50-ak na 35 mil. Prosle god. smo imali prihod od prodaje igraca od oko 15-ak mil. sto nije bio slucaj za prethodnih 5-6 god. ukupno.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
gerdmuller
Postovi: 2108
Pridružen/a: 04 nov 2012, 23:02
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la gerdmuller » 01 avg 2016, 13:55

marconato je napisao/la: Finansijska situacija je bolja, dug je smanjen sa 50-ak na 35 mil. Prosle god. smo imali prihod od prodaje igraca od oko 15-ak mil. sto nije bio slucaj za prethodnih 5-6 god. ukupno.
E to me zanimalo.Znaci ovaj tekst je istinit:
Nogometni klub Crvena Zvezda je nakon uvjerljivog osvajanja srpskog prvenstva, prezentirala financijsko stanje. Na redovnoj sjednici skupštine čule su se zanimljive brojke o visini duga kao i samoj strukturi istog.

Tako saznajemo da Zvezda ima 35 milijuna eura duga (zapravo 40, ali i 5 milijuna nenaplaćenih potraživanja), od toga čak 8 milijuna eura duguje menadžerima?!?! Bankama se duguje 19 milijuna eura, 6 milijuna na račun raznih pozajmica, državi se duguje 4 milijuna, bivšim i sadašnjim igračima 2 a 1 milijun dobavljačima. Zvezda je 2015. Završila u neto plusu od 443.000 eura iako je imala pad od 7,25% prihoda od marketinga.

Prihodi Zvezde su u 2015. su bili u visini od 14.936.000 eura, a rashodi 13.976.000, odnosno imaju prvi put pozitivan trend poslovanja od 2006. Uvelike se to može zahvaliti i obnavljanjem ugovora s ruskim Gazpromom kao i Telekomom Srbije. Do prije godinu i pol je klub s Marakane dugovao 52 milijuna eura, ali uz jake sponzore i prodaju igrača poput Rajkovića u Maccabi Tel Aviv, Grujića u Liverpool ili Jovića u Benficu, uspjeli su značajno smanjiti dug koji je i dalje visok.

Zvezdin predsjednik je naveo da je cilj kluba i povećanje broja članova na 125.000. Trenutno je broj članova 31.500 od čega 6.500 seniora s plaćenom članarinom.
"Primili smo nekoliko zahtjeva od određenih ljudi iz cijeloga svijeta:Amerika,Arapske zemlje ... koji zele da ulazu novac u nas Bayern.Odbio sam sve.Zasto? Jer nasi navijaci to ne vole."
- Karl-Heinz Rummenigge

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la marconato » 01 avg 2016, 19:44

gerdmuller je napisao/la: E to me zanimalo.Znaci ovaj tekst je istinit:
Da...

Jos malo na tu temu:
Evo koliko novca donosi pun "Rajko Mitić"...

FK Crvena zvezda ostvariće značajan prihod od utakmice sa Ludogorecom, koja može da joj obezbedi bar još četiri evropska domaćinstva na jesen.

Fudbalski klub Crvena zvezda zaradiće oko 400.000 evra samo od prodaje ulaznica za revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona sa Ludogorecom.

Već na prvo čitanje, jasno je koliko bi redovno učešće u evro-kupovima pomoglo oporavku finansijski ugruvanog kluba, koji je u jednom periodu svoje istorije bio na rubu egzistencije, sa preko 50 miliona tona teškog tereta oko vrata.

MONDU je u Ljutice Bogdana potvrđeno da će, sada kada je izvesna prodaja kompletnog štampanog kontigenta ulaznica za meč sa Bugarima (utorak, 20.30), očekivani prihod iznositi oko 400.000 evra, s obzirom na to da za ovaj duel važe i sezonske ulaznice, a prodato ih je oko 4.500.

Crveno-beli su u ponedeljak saopštili da je prodato preko 40.000 karata i da je ostalo svega oko 4.000 u slobodnoj prodaji, te da se očekuje da to bude rasprodato u toku dana, što znači da će u utorak uveče, pred meč u kom šampion Srbije može da obezbedi najmanje osam evropskih duela tokom jeseni (četiri kod kuće), na stadionu Rajko Mitić biti prisutno oko 50.000 ljudi.

Očekuje se i dolazak navijača prvaka Bugarske, pa stoga (bio je obavezan "vakuum" oko kaveza na istoku) nije bilo moguće štampati pun kapacitet od 55.538 mesta.

Ukoliko bi eliminisala Ludogorec, Crvena zvezda bi odigrala najmanje još četiri evropske utakmice u Ljutice Bogdana ove sezone, bez obzira da li u Ligi šampiona ili Ligi Evrope, pa je lako izračunati koliko bi se novca slilo u kasu samo na ime prodaje ulaznica, s tim da bi i cene verovatno bile "jače" za grupnu fazu u odnosu na kvalifikacije.

Za duel sa Ludogorecom ulaznice su koštale 800 dinara (sever i jug), 1.200 (istok), 1.500 (zapad), 3.000 (vip 1 i 2) i 4.000 (vip galerija).
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la staragarda » 02 avg 2016, 17:31

Gdje se moze na bh kanalima pogledat večerasnja tekma...ko prenosi.... Hvala unaprijed
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14578
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 02 avg 2016, 17:56

staragarda je napisao/la:Gdje se moze na bh kanalima pogledat večerasnja tekma...ko prenosi.... Hvala unaprijed

Trebao bi rtrs prenositi, bar mi tako komšija kaže danas, mada ja gledao u pregledu programa, tekme nema.
Biće na SK1 ako imaš total tv.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la staragarda » 02 avg 2016, 18:26

alan_kardec je napisao/la:
staragarda je napisao/la:Gdje se moze na bh kanalima pogledat večerasnja tekma...ko prenosi.... Hvala unaprijed

Trebao bi rtrs prenositi, bar mi tako komšija kaže danas, mada ja gledao u pregledu programa, tekme nema.
Biće na SK1 ako imaš total tv.
Ma kablovska je kod mene...Samo arene g o v nj i v e.... Znaci,nigdje osim ako onaj rtrs ne preuzme signal al dabogda... Inače volim da pogledam sve evropske tekme ekipa iz regije al večeras mucak izgleda... Ahahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14578
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la alan_kardec » 02 avg 2016, 18:39

staragarda je napisao/la:Ma kablovska je kod mene...Samo arene g o v nj i v e.... Znaci,nigdje osim ako onaj rtrs ne preuzme signal al dabogda... Inače volim da pogledam sve evropske tekme ekipa iz regije al večeras mucak izgleda... Ahahaha

Pa imaš streamove, biće ih kamara sigurno. ;)
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la rob do bagro » 02 avg 2016, 18:41

Znaci bice na SK-u. :thumbup:

Ekstrica i to u HD-u jos.
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la nepoznat1 » 02 avg 2016, 19:36

Kahriman, Cvetković, Rendulić, Fibel, Ibanjez, Donald, Le Talek, Kanga, Srnić, Mouče, Katai

NAJGORA_BAGRA
Postovi: 4150
Pridružen/a: 13 jan 2011, 01:47
Lokacija: http://www.fksloboda.ba/
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la NAJGORA_BAGRA » 02 avg 2016, 20:48

Kakav gol Donalda. Bravo. :clap:

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13143
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Admir_Sa » 02 avg 2016, 21:14

svaku utakmicu protivnik im napravi 3 zicera, evo bugari im dva zabiše nabrzaka

evo crveni za bugare

ima zvezda sreće
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13143
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Admir_Sa » 02 avg 2016, 21:21

e jest kanga glup, dobi crveni nakon kraja poluvremena
nema potpisa

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la staragarda » 02 avg 2016, 21:23

dajte kakav link...hvala
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
HOPLIT
Postovi: 1147
Pridružen/a: 31 maj 2010, 20:24

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la HOPLIT » 02 avg 2016, 21:29

Ludogorec je evidentno kvalitetnija ekipa, Zvezda nije sastavila 3 pasa kako treba, obrana suplja, kiks Kahrimana, glupost Kange... navijaci su nazalost vec dugi niz godina jedino sto u Zvezdi vredi. Ne vidim kako ovo moze zavrsiti dobro za Zvezdu.
YNWA!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la pinoglavi » 02 avg 2016, 22:31

Koji baksuzluk :roll:
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la Rooney88 » 02 avg 2016, 22:37

Jbga, Lindogorets ocigledno dosta spremnija I sveukupno jaca ekipa ali Zvezda je pokazala napredak I ako nastave sa ovim putem moze se stvoriti na ovim prostorima jos jedan ozbiljan klub uz Dinamo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

aqarius
Postovi: 3935
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: FK Crvena zvezda

Post Postao/la aqarius » 02 avg 2016, 22:42

Zvezda je samo dokaz koliko je fudbal u regionu u qurcu....ja vjerujem da i Dinamo da kojim slučajem mu protivnici nisu razni Alborg(z)i,Helsinkiji,i tako to..bi prošao slično.Hej molim te ,državni projekt Zvezda razbijena na Marakani od nekog Ludogoreca(vidi mu samo imena majke ti),fuj ebem ti život

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.