Oklahoma City Thunder

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Sarmelino » 17 jul 2016, 12:51

Ma gubimo mi i Westbrooka bez "profita" sigurno. I can bet on it
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

RW0
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 jul 2016, 10:36
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la RW0 » 17 jul 2016, 12:56

Spekulacije da ce WB u Spurse, bez obizra koliko volim Oklahomu, navijam za to, Golden ne bi imao nikakve sanse :D

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Sarmelino » 17 jul 2016, 13:05

Sta oni imaju dat za njega?
Kawhi-ja nema sanse da se odreknu a ni Aldrigea, i ne vole oni igrace tipa Westbrooka, ne bi se dobro uklopio ali eto bolje sta bilo za njega dobiti nego nista.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Sarmelino » 04 avg 2016, 11:48

Russell Westbrook, Thunder reach agreement on three-year, $85M-plus contract renegotiation.
Westbrook's been in Los Angeles, working out with Victor Oladipo this week. Donovan has been in gym too. Early morning flight to OKC.
Thunder will likely hold a news conference on Thursday with Westbrook, owner Clay Bennett, GM Sam Presti and coach Billy Donovan.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

RW0
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 jul 2016, 10:36
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la RW0 » 04 avg 2016, 15:11

Hoho, Westi ostaje, a procitao sam jos da OKC ima toliki salary cap da dovedu nekoliko zvijezda. Oklahoma bi mogla iduce godine po prsten :)

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Sarmelino » 04 avg 2016, 15:24

RW0 je napisao/la:Hoho, Westi ostaje, a procitao sam jos da OKC ima toliki salary cap da dovedu nekoliko zvijezda. Oklahoma bi mogla iduce godine po prsten :)
Tesko,finale zapada mozda ;)
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Kawhi » 04 avg 2016, 16:37

Russ :tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

RW0
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 jul 2016, 10:36
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la RW0 » 04 avg 2016, 16:53

Sarmelino je napisao/la:
RW0 je napisao/la:Hoho, Westi ostaje, a procitao sam jos da OKC ima toliki salary cap da dovedu nekoliko zvijezda. Oklahoma bi mogla iduce godine po prsten :)
Tesko,finale zapada mozda ;)
Skoro sigurno dovode Griffina iduce sezone, Oladipo i Adams ce se razvit u jos bolje igrace i samo jos SF-a dobrog nac, a dosta ce ih bit slobodno iduce godine, Hayward, Gallinari, Antetokounmpo, Iguodala, Gay ..

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Sarmelino » 04 avg 2016, 16:54

Kawhi je napisao/la:Russ :tokralju:
Uvijek sam ocekivao obratno, Durant loyal igrac, a WB ovo sto je durant sada, a eto zajebo sam se
:tokralju: :tokralju:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

RW0
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 jul 2016, 10:36
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la RW0 » 04 avg 2016, 16:55

Mozda se i pizda Durant iduce godine vrati

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Sarmelino » 04 avg 2016, 16:56

RW0 je napisao/la:Mozda se i pizda Durant iduce godine vrati
Nadam se da nece
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Kawhi » 04 avg 2016, 16:57

Sarmelino je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Russ :tokralju:
Uvijek sam ocekivao obratno, Durant loyal igrac, a WB ovo sto je durant sada, a eto zajebo sam se
:tokralju: :tokralju:
Ma već par godina govorim da Russ ne zaslužuje igrati s baginom poput Duranta.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Sarmelino » 04 avg 2016, 20:31

Kawhi je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Russ :tokralju:
Uvijek sam ocekivao obratno, Durant loyal igrac, a WB ovo sto je durant sada, a eto zajebo sam se
:tokralju: :tokralju:
Ma već par godina govorim da Russ ne zaslužuje igrati s baginom poput Duranta.
Branio sam KD-a uvijek, ali sad smo svi vidjeli kakav je ustvari :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Sarmelino » 04 avg 2016, 21:44

slika
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
ozy
Postovi: 888
Pridružen/a: 17 okt 2014, 19:35
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la ozy » 04 avg 2016, 21:54

Ovo je vise logican poslovni potez nego lojalnost,jer sledece god nema pravo na puni max ali ce zato 2018 ce uzeti brdo love,a do tada ce ga OKC trejdati do deadlinea ili sledelje ljeto,odmh je Lowe to na twiteru i napisao,i kada malo pogledas njihov SC i mogucnosti oko ugovora RW,stavi budu jasne i ima logike.
Griffina i ovo gore nabrojano se moze dovoditi u ovoj situaciji ali jedino na nekom viruelnom menageru,zaboravljate da se Oladipu i Adamsu treba dati max,Robersonu takodje istice ugovor,nisu bas stvari tako kako se cine na prvu a jos manje su RW i njegov agent idioti.

Ali kako god za RW OKC u tradeu moze proci jako dobro

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3092
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Slatinash_7 » 04 avg 2016, 22:35

ozy je napisao/la:Ovo je vise logican poslovni potez nego lojalnost,jer sledece god nema pravo na puni max ali ce zato 2018 ce uzeti brdo love,a do tada ce ga OKC trejdati do deadlinea ili sledelje ljeto,odmh je Lowe to na twiteru i napisao,i kada malo pogledas njihov SC i mogucnosti oko ugovora RW,stavi budu jasne i ima logike.
Griffina i ovo gore nabrojano se moze dovoditi u ovoj situaciji ali jedino na nekom viruelnom menageru,zaboravljate da se Oladipu i Adamsu treba dati max,Robersonu takodje istice ugovor,nisu bas stvari tako kako se cine na prvu a jos manje su RW i njegov agent idioti.

Ali kako god za RW OKC u tradeu moze proci jako dobro
Na njih dvojicu imaju bird prava,oni su RFA,tako da ako pametno odigraju tj potpisu druge igrace prije nego ovima istekne offer sheet od drugih ekipa i predju osnovicu capa mogu imati sasvim respektabilnu ekipu..valjda je vlasnik vidio da samo tako moze uzeti titulu i htjet ce odrijesit kesu
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

RW0
Postovi: 20
Pridružen/a: 06 jul 2016, 10:36
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la RW0 » 04 avg 2016, 23:19

Oklahoma ima ogroman salary cap, to ne zaboravite, tako da ne vidim zasto se ne moze dovest neki superstar :)

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 avg 2016, 01:35

ozy je napisao/la:Ovo je vise logican poslovni potez nego lojalnost,jer sledece god nema pravo na puni max ali ce zato 2018 ce uzeti brdo love,a do tada ce ga OKC trejdati do deadlinea ili sledelje ljeto,odmh je Lowe to na twiteru i napisao,i kada malo pogledas njihov SC i mogucnosti oko ugovora RW,stavi budu jasne i ima logike.
Griffina i ovo gore nabrojano se moze dovoditi u ovoj situaciji ali jedino na nekom viruelnom menageru,zaboravljate da se Oladipu i Adamsu treba dati max,Robersonu takodje istice ugovor,nisu bas stvari tako kako se cine na prvu a jos manje su RW i njegov agent idioti.

Ali kako god za RW OKC u tradeu moze proci jako dobro
Napisao si masu nelogicnih stvari,ali inace volis da das misljenje,a ne znas situaciju do kraja.Prvo, ovdje se itekako radi o lojalnosti!Znao je da ce biti trejdovan,ne produzi li ugovor,jer je to jedini logican potez FO OKCa.Sta mu to znaci,ako ce vec iduce sezone birati novi klub,da je uistinu zelio ici??Ne znaci mu nista!Nadalje,otkako je RW dosao u ligu,ne prestaju natpisi kako "jedva ceka" istek ugovora pa da ode u neki "big market" tim.Evo vec 2.put produzuje sa OKCem,tako da ta prica pada u vodu.Druga stvar,mogao je odigrati ovu godinu,pa potpisati iduce godine 2 godisnji sa PO(kao sto je uradio Durant plus birati klub koji zeli!) i uzeti tu vecu lovu koju pominjes.Ali nije,jer decko,na pitanje zasto je bas sada produzio ugovor,rece: "nema potrebe cekati,ako znas gdje zelis biti".I treca stvar,vec iduce sezone OKC ce imati "samo" 60mil garantovanog novca i to sa novim Westbrookovim ugovorom i "kupljenjem" svih opcija koje imaju.S obzirom da je cap projektovan na 102mil,jasno je da je prostor za novog All star igraca tu, sto bi ih ponovo ukljucilo u borbu za titulu.Ovim ugovorom Westbrooka se dala i stabilnost FOu,vec u slijedecem FAu,jer im pocetna ponuda x igracu moze biti:zelis li igrati u jako mladom timu koji napreduje,koji vec ima top 5 igraca lige i u kojem ces ti biti 2.opcija te se boriti za titulu!?? Rekao bih,da ovo zvuci prilicno dobro.Takodje,ovom istom FOu je Russ dao 2 godine da pokusa ostvariti ovo pomenuto,sto opet dokazuje lojalnost.Jbg ,ako mu ne uspiju dovesti legitimnog All star igraca u 2 god i treba da ode.Sto se tice pomenutog trojca,svi su RFA,tako da nije problem potpisati max. igraca, pa onda sa njihovim produzenjima otici preko capa. ;)

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la Kawhi » 05 avg 2016, 01:58

Pošteno od Westbrooka. Dao im je svoj prime i šansu da mu dovedu jakog saigrača. Kad mu završi ugovor imaće 30 i više neće biti smisla da čeka u Oklahomi.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
ozy
Postovi: 888
Pridružen/a: 17 okt 2014, 19:35
Kontakt:

Re: Oklahoma City Thunder

Post Postao/la ozy » 05 avg 2016, 08:50

@NEZALAGANJE

Ovakve gluposti i sranja iz prve recenice zadrzi za sebe

U ugovoru nema ni no trade klauzule ni mocnog trade kikera,tako da opcija ima ali da sam siguran da ga nece trejdovati,nisam i milim da ce zavrsiti na nekom drugom mjestu u skorijoj buducnosti

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.