Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BIHfan » 08 jul 2010, 21:57

Adinjo je napisao/la:
CeMa je napisao/la:ja bih, uostalom kao i svi vi volio da ode negdje, ali sada kada su doveli dva izvrsna stopera koja su im bila potrebna ko hljeb, kjaera i friedricha, ne bi bila katastrofa i da ostane, ali samo jos jednu godinu, jer wolfsburg ce sigurno sljedece sezone pretendovati na sam vrh bundeske, a bez dzeke je to vrlo tesko, a znamo da njima pare i nisu problem jer para nema :mrgreen: salim se, imaju love tako da ce sigurno htjeti zadrzati dzeku, jedino ako dodje neka ponuda od oko 40-45 m eura onda ce je vjerovatno prihvatiti. nebi volio da ode u juventus jer, ne samo da juve sljedece sezone nece igrati u evropi vec necemo moci pratiti dzeku u tekmama jer nijedan TV kanal ne prenosi seriu A, a vec u city bi bilo bolje jer ce gradjani igrati europa ligu i ima na bht1 prenos engleza, a bilo bi steta ne pratiti direktno onakvog strijelca ;) jest da juve ima ime i tradiciju, ali ebo to, oni se fakticki i ne pojacavaju i stvarno nebi volio da ode tamo, dok city je vec doveo silvu,tourea,boatenga i vjerovatno ce jos kupovati i vjerovatno ce sljedece godine biti u prve 4 ekipe u engl. i plasirati se u LP, sto im je i cilj. sve u svemu, meni je licno sad donekle i svejedno hoce li otici, mada kazem volio bi da ode, ali sada kada se wolfsburg pojacava, mislim da nebi bilo lose da ostane

igrace Juve u Euro Ligu, i ima kanala koji prenose Serie A, tako da.... ;)
Vugdalica cemo morati slusati jos vise nego prosle sezone onda. :o
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ĆeMa » 08 jul 2010, 22:06

BIHfan je napisao/la:
Adinjo je napisao/la:
CeMa je napisao/la:ja bih, uostalom kao i svi vi volio da ode negdje, ali sada kada su doveli dva izvrsna stopera koja su im bila potrebna ko hljeb, kjaera i friedricha, ne bi bila katastrofa i da ostane, ali samo jos jednu godinu, jer wolfsburg ce sigurno sljedece sezone pretendovati na sam vrh bundeske, a bez dzeke je to vrlo tesko, a znamo da njima pare i nisu problem jer para nema :mrgreen: salim se, imaju love tako da ce sigurno htjeti zadrzati dzeku, jedino ako dodje neka ponuda od oko 40-45 m eura onda ce je vjerovatno prihvatiti. nebi volio da ode u juventus jer, ne samo da juve sljedece sezone nece igrati u evropi vec necemo moci pratiti dzeku u tekmama jer nijedan TV kanal ne prenosi seriu A, a vec u city bi bilo bolje jer ce gradjani igrati europa ligu i ima na bht1 prenos engleza, a bilo bi steta ne pratiti direktno onakvog strijelca ;) jest da juve ima ime i tradiciju, ali ebo to, oni se fakticki i ne pojacavaju i stvarno nebi volio da ode tamo, dok city je vec doveo silvu,tourea,boatenga i vjerovatno ce jos kupovati i vjerovatno ce sljedece godine biti u prve 4 ekipe u engl. i plasirati se u LP, sto im je i cilj. sve u svemu, meni je licno sad donekle i svejedno hoce li otici, mada kazem volio bi da ode, ali sada kada se wolfsburg pojacava, mislim da nebi bilo lose da ostane

igrace Juve u Euro Ligu, i ima kanala koji prenose Serie A, tako da.... ;)
Vugdalica cemo morati slusati jos vise nego prosle sezone onda. :o
mislio sam da juve nece u europu, ali sad sam na u.efa.com vidio da ce igrati u trecem pretkolu ;) ali na kojem ce kanalu prenositi seriu a, jeli opet na obn-u :?: sa sasom i edisom, dream-team komentatora :mrgreen:
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BIHfan » 08 jul 2010, 22:14

CeMa je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:
Adinjo je napisao/la:

igrace Juve u Euro Ligu, i ima kanala koji prenose Serie A, tako da.... ;)
Vugdalica cemo morati slusati jos vise nego prosle sezone onda. :o
mislio sam da juve nece u europu, ali sad sam na u.efa.com vidio da ce igrati u trecem pretkolu ;) ali na kojem ce kanalu prenositi seriu a, jeli opet na obn-u :?: sa sasom i edisom, dream-team komentatora :mrgreen:
Mislim da se zove Adis. :D On nije uopste po meni los komentator kakvih ima. Kad se sjetim njega i Avdica u prenosima NBA na OBN-u milina ih slusat. A Sasa je jedan veliki kreten, nije ga Emerik dzabe pravio. Tako je poslje jedne utakmice Wolfsburga u EL rekao da je Madlung igrac utakmice bio, a lik se nije mogao sastavit u odbrani.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ĆeMa » 08 jul 2010, 22:17

ma kontam Adis, a pisem Edis :D ma nije on los komentator, ali svako ko radi sa vugdalicem odmah mi postaje smijesan :D a za mandlunga, mislim da je to rekao kad su igrali fulham-wolfsburg i kad je madlung pred kraj meca dao gol za 2:1 i mozda je zato reko da je igrac utakmice ;)
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 08 jul 2010, 22:22

Uslov prelaska Dzeke je tamo gdje ima bolji komentator,kao i vise prenosa.
Ebem te tehniko,kad te svako truni. :shock: :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BIHfan » 08 jul 2010, 22:27

CeMa je napisao/la:ma kontam Adis, a pisem Edis :D ma nije on los komentator, ali svako ko radi sa vugdalicem odmah mi postaje smijesan :D a za mandlunga, mislim da je to rekao kad su igrali fulham-wolfsburg i kad je madlung pred kraj meca dao gol za 2:1 i mozda je zato reko da je igrac utakmice ;)

E bas protiv Fulhama, jest on dao gol al ga je Zamora poslao u Carsiju na cevape, obrukao ga.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ĆeMa » 08 jul 2010, 22:32

harishp je napisao/la:Uslov prelaska Dzeke je tamo gdje ima bolji komentator,kao i vise prenosa.
Ebem te tehniko,kad te svako truni. :shock: :roll:
ne vrijedi te vise komentarisati
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 08 jul 2010, 22:36

To treba prepustiti Velidu Spahi ili mozda Corsovicu. :roll:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la velez_mostar » 08 jul 2010, 22:52

Sta ovaj ceMa napisa, da se nema gdje gledati serie A, i da je bolje da ode u Englesku jer na BHT-u ga mozemo gledati..haha, pa uzmi druze dreambox, streamaj, nadji neku kablovsku sa paketom koji ukljucuje i Ita ligu, i td..
Onda bi mi, zaljubljenici u ITA fudbal poludili, kad se ne bi imalo gdje gledati..ima tu milion nacina, a iz BiH niko ne prenosi jer je dosta skupa, pogotovo ako se radi o utakmicama velike cetvorke.

Avatar
ĆeMa
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jun 2009, 15:54
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la ĆeMa » 08 jul 2010, 22:59

velez_mostar je napisao/la:Sta ovaj ceMa napisa, da se nema gdje gledati serie A, i da je bolje da ode u Englesku jer na BHT-u ga mozemo gledati..haha, pa uzmi druze dreambox, streamaj, nadji neku kablovsku sa paketom koji ukljucuje i Ita ligu, i td..
Onda bi mi, zaljubljenici u ITA fudbal poludili, kad se ne bi imalo gdje gledati..ima tu milion nacina, a iz BiH niko ne prenosi jer je dosta skupa, pogotovo ako se radi o utakmicama velike cetvorke.
ma to sam bezze napisao da je bolje da predje u englesku radi bht1, a sad da gledam po internetu tekme, jbg to trosi limita :D ali eto mozda ce opet na obn prenositi seriu a
Djevojka koja mijenja puno momaka je kur*a, a momak koji mijenja puno djevojaka je frajer. Mnogi se pitaju: zašto? Evo zašto: ključ koji otvara svaku bravu je dobar ključ, a brava koju otvara svaki ključ nije dobra brava

Avatar
velez_mostar
Postovi: 2124
Pridružen/a: 26 mar 2009, 00:50
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la velez_mostar » 08 jul 2010, 23:24

CeMa je napisao/la:
velez_mostar je napisao/la:Sta ovaj ceMa napisa, da se nema gdje gledati serie A, i da je bolje da ode u Englesku jer na BHT-u ga mozemo gledati..haha, pa uzmi druze dreambox, streamaj, nadji neku kablovsku sa paketom koji ukljucuje i Ita ligu, i td..
Onda bi mi, zaljubljenici u ITA fudbal poludili, kad se ne bi imalo gdje gledati..ima tu milion nacina, a iz BiH niko ne prenosi jer je dosta skupa, pogotovo ako se radi o utakmicama velike cetvorke.
ma to sam bezze napisao da je bolje da predje u englesku radi bht1, a sad da gledam po internetu tekme, jbg to trosi limita :D ali eto mozda ce opet na obn prenositi seriu a
Nema ti, druze, OBN za kokica, a kamoli da prenosi Serie A, a sto se limita tica, jedna utakmica nekih 500 mega, mjesecno 4-5 utakmica, to ti je 2 gige, nek' su 2 i po, tako da nije neki trosak! :Uzmes kabal, povezes kompac sa TV-om, i lagano uzivas uz poteze dijamanta!

analiticar_
Postovi: 779
Pridružen/a: 04 jun 2010, 12:40
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la analiticar_ » 09 jul 2010, 13:15

Ona zivotinja Paul rekla da Dzeko ostaje u Wolfsburgu do zimske pauze...
NS BIH + Reprezentacija BIH = Mafija, prodaju i stimaju utakmice i rade za kladionicarsku mafiju

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Principatus » 09 jul 2010, 17:22

Mislim da bi se za mozda za sedmicu dana trebalo odluciti hoce li Dzeko mijenjati klub ili ne. Manchester City izgleda jos jedanput pravi pritisak na Wolfsburg i vjerovatno nude dobre pare, mozda cak lagano iznad 40 milliona Eura. Jedino ih nerazumjem i njihovo ponasanje prije isteka roka, gdje su samo poslali E-mail, iako su kao pismeni ljudi trebali znati, da to nije dovoljno. Vjerovatno su mislili, da Wolfsburg samo folira i da im nije do Dzeke nego do para, sto je glupost.

Sad kad vidim koliko se Wolfsburg pojacava, a pojacavace se dalje, i kada se vidi koliko je ovo SP relativiralo razlike izmedju liga petice, mislim da mu i ostanak u Wolfsburgu sigurno ne bi bio los. Za reprezentaciju stavise bolje i za ovaj ciklus kvalifikacija ionako.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la harishp » 09 jul 2010, 17:35

Principatus je napisao/la:Mislim da bi se za mozda za sedmicu dana trebalo odluciti hoce li Dzeko mijenjati klub ili ne. Manchester City izgleda jos jedanput pravi pritisak na Wolfsburg i vjerovatno nude dobre pare, mozda cak lagano iznad 40 milliona Eura. Jedino ih nerazumjem i njihovo ponasanje prije isteka roka, gdje su samo poslali E-mail, iako su kao pismeni ljudi trebali znati, da to nije dovoljno. Vjerovatno su mislili, da Wolfsburg samo folira i da im nije do Dzeke nego do para, sto je glupost.

Sad kad vidim koliko se Wolfsburg pojacava, a pojacavace se dalje, i kada se vidi koliko je ovo SP relativiralo razlike izmedju liga petice, mislim da mu i ostanak u Wolfsburgu sigurno ne bi bio los. Za reprezentaciju stavise bolje i za ovaj ciklus kvalifikacija ionako.
30 miliona koliko drugi daju kao i 40 ode sad pa sad.Uzmes tri ,cetiri lovrena i ispadas iz lige,a ostanes bez para :lol: :mrgreen:
Kako je Grafo cesto isao na ''odmor'' u Brazil a Martins odavno ni bjelog vola u gujcu ubosti nemoze.
Nije ni cudo sto im ne pada na pamet da Dzeku prodaju.
Uboli su dva jaka stopera i to im je bilo rak rana.Ovo ostalo ako ostane bice ko' picino oko. :mrgreen:
Jedino ako M.C ne bubne najvecu platu kao onom pojacanju iz barcelone.To jest dupla zarada.
Onda se i Dzeki isplati zajoziti.
Ovako je sve ha tamo, ha vamo.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

KONGO
Postovi: 1017
Pridružen/a: 17 dec 2008, 23:58
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la KONGO » 10 jul 2010, 03:30

Nisam vec par sedmica nista napisao na ovu temu :mrgreen:

Tako znaci Dzeko se vratio u ''vuciji grad'', zabija golove nekim konobarima u dvocifrenim pobjedama. Ma dobro je, samo nek zabija !

Tako je to Dzeki ne moze i jare i pare. Imas pare, nemas jare budi zadovoljan neko nema ni jedno od pomenutog.
Izronio je Stari za one što ga vole (Juli 23, 2004)

Guitar92
Postovi: 17
Pridružen/a: 08 jul 2010, 19:39
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Guitar92 » 10 jul 2010, 11:47

Sada ga mediji opet stavljaju na izlazna vrata Volfsburga :roll:

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Cartman » 10 jul 2010, 14:02

Vidim Martins je otiso, to znaci da ce ga teze pustit. Jer treba nac zamjene za obojicu...Nadam se da ce na kraju napustit taj crni Wolfsburg, ali imam osjecaj da ce ostat. Jedino da City dadne neku ludu ponudu.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
HuX
Postovi: 592
Pridružen/a: 10 jan 2010, 00:32
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la HuX » 10 jul 2010, 14:13

Dzeko haj matereti idi vise bilo gdje, pa ubise ovi kvazinovinari sa ovolikim clancima!
Dok nam je predsjednik bio bravar,sva su nam vrata bila otvorena!
Bayern & Željo & Hajduk

Nasa najveca mana je sto smo muslimani!

Avatar
SemPer_fi
Postovi: 634
Pridružen/a: 30 nov 2009, 20:10
Lokacija: Kad 'os pa lijevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la SemPer_fi » 10 jul 2010, 14:16

Cartman je napisao/la:Vidim Martins je otiso, to znaci da ce ga teze pustit. Jer treba nac zamjene za obojicu...Nadam se da ce na kraju napustit taj crni Wolfsburg, ali imam osjecaj da ce ostat. Jedino da City dadne neku ludu ponudu.
Martins je po meni extra igrac , al ett izgleda da ovaj novi trener ima druge planove !!
"Jedna si jedina;
Moja domovina ;
Jedna si jedina ;
Bosna i Hercegovina!!!"

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Principatus » 10 jul 2010, 14:21

Isto mislim, da cemu biti tesko sada napustiti Wolfsburg, i da budem iskren, meni je draze da ostane tamo nego da ide u italijansku ligu. Time ne zelim ponovo pokrenuti diskusiju usporedjivanja ligi. Ipak misljenja sam, da ako se Wolfsburg pojaca, a to rade upravo sjajno, i zadrze Dzeku i Misketa, i koncentrisu svoju igru naprijed jako na Dzeku, da mu sigurno jos jedna godina tamo nece skoditi. Isto mislim, da ce Wolfsburg sljece godine da pici na spicu. Isto ne vidim zasto tamo nebi napredovao, a u Italiji bi. Wolfsburg ima ambicija, ali sto je jos bitno: imaju financijski stabilitet i sponzora na kojem im mnogo klubova moze da zavidi. Takvo se misljenje formiralo za vrijeme ovih diskusija o Dzekinom transferu, da kao ako ne predje, da ce propasti u Bundesligi i time naravno i reprezentaciji stetiti. Aha bas onako kao i Elf. :D
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.