Amir Hadžiahmetović

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Momciluk » 12 sep 2016, 00:09

Rodeni je napisao/la:nek odigra sezonu u turskoj ligi nek ojaca malo pa i nek odigra ciklus za u-21 pa onda ga prekomandovati u A Repku njegovo vrijeme tek dolazi bice pravo jaka ova sad generacija 96,97,98 godiste mlada u-21 ima tu dosta dobri igraca za Arepke u buducnosti
Ne bih rekao, prije bih rekao da njegovo vrijeme vec prolazi.. tako je u danasnjem fudbalu, klinci se placaju u desetinama miliona, jedan 18godisnjak najzasluzniji za Portugalsko evropsko zlato.. kada uzmemo u obzir da mu se valja cupati iz Turske gdje ce "izgubiti" sigurno 2-3 godine onda mu vrijeme itekako prolazi.. zato sto prije mu je potreban poziv da se teleportuje u ligu 5 kao Besic.
DevilsAdvocate je napisao/la:
Momciluk je napisao/la:
slika
Nevjerovatno da momak jos nije upisao nastup za A reprezentaciju. Posjeduje talenat koji se moze porediti sa Pjanicem, mozda cak i veci.

Jos jedan izdanak Zeljine skole.
HAHAHAHAHAHAHAAHAHA jelde jebes me HAHAHAHAHAHA

:rol:
Samo mi reci jesil pitar i da li si pogledao nekad kako igra Amir?
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la sajo10 » 12 sep 2016, 00:15

Incognito87 je napisao/la:Budite malo realni. Mali Mire je talentovan, već sad odličan igrač, ali porediti ga sa jednim od najboljih svjetskih veznjaka je smiješno.
To je mac sa dvije ostrice. I to je danas normala. Novi Pogba. Novi Neymar. Novi Messi. Novi ovaj. Novi onaj. Pa tako i ovo eventualno poredjenje sa Miralemom. Ja mislim da ovdje niko mozda ne zeli reci (mozda postoji) da je on u kvaliteti sa Pjanicem, ali da ima taj potencijal da bude "novi Pjanic" u nasoj reprezentaciji u buducnosti. I sanse za to definitivno postoje jer je Amir veliki talenat. Ja ne samo da mislim, vec garantujem, da mu je familija (?) ostala u Danskoj odnosno da je danac, sved etc. da bi on danas igrao u nekom od evropski top klubova (U21-tim) ili na posudbi u nekom klubu na zapadu. Jer talenat sto Amir posjeduje je stvarno za pohvaliti i na njemu je samo da radi i radi. Ja opet kazem. Od svih ovi igraca koji se vrte po portalima. Od igraca koji nastupaju u omladinskim selekcijama ja najvise ocekujem od Amira. I Amir je jedan od vrlo rijetki igraca od koje stvarno ocekujem velike stvari. Igraci tipa Bajic, Milosevic, Karacic... od njih ocekujem mozda stabilne igrace tipa Edin Visca. Ali da naprave velike stvari ili da budu dio veliki prica tesko. E tu se pravi razlika izmedju igraca tipa Amira i mozda ostali "talenata". Jer njegov talenat odskace od ostali igraca nasih. Barem vecine njih. Od ove sezone ja sam iznenadjen da je starter i to je sama cinjenica koliko njemu trener vjeruju da mu igrac koji nezna jezik, "jucer" dosao i tek napunio 19 godina drzi sredinu i velikoj ligi kao sto je Super Lig. To je dobro za nas fudbal. Ovo ne govorim kao navijac Zelje. Opet kazem, puno je rano za price o A-selekciji ali ako nastavi biti standardan onda absolutno bi bio za da dobije sansu u nekoj prijateljskoj barem jer kako stvari stoji nas savez absolutno nista ne radi na poboljsanju omladinski selekcija, i zasto onda de se igrac njegovog kvaliteta gusi u U21 kad moze imati mjesto na spisku A-selekcije, barem nekoliko meceva u godini. Imamo previse igraca nazalost i u A-selekciji o kojima mozemo do zore pricati da li zasluzuju poziv ili ne, jer igraju manje od 40 % meceva u nekim srednjim klubovima, srednji liga.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Momciluk » 12 sep 2016, 00:16

Incognito87 je napisao/la:Budite malo realni. Mali Mire je talentovan, već sad odličan igrač, ali porediti ga sa jednim od najboljih svjetskih veznjaka je smiješno.
Pa talenat, potencijal slican Miretovom.. samo je u svojim godinama Pjanic imao srece pa je rodjen gdje je rodjen i imao je sve uslove da trenira u Francuskoj. Amir ni priblizne uslove nije imao i mora proci 1000 puta teži put da bi uspio. Ne kazem da ce postati igrac kao Pjanic ali ako bi imao srece da iskoristi puni potencijal sigurno da bi napravio odlicnu karijeru.
sajo10 je napisao/la: To je mac sa dvije ostrice. I to je danas normala. Novi Pogba. Novi Neymar. Novi Messi. Novi ovaj. Novi onaj. Pa tako i ovo eventualno poredjenje sa Miralemom. Ja mislim da ovdje niko mozda ne zeli reci (mozda postoji) da je on u kvaliteti sa Pjanicem, ali da ima taj potencijal da bude "novi Pjanic" u nasoj reprezentaciji u buducnosti. I sanse za to definitivno postoje jer je Amir veliki talenat. Ja ne samo da mislim, vec garantujem, da mu je familija (?) ostala u Danskoj odnosno da je danac, sved etc. da bi on danas igrao u nekom od evropski top klubova (U21-tim) ili na posudbi u nekom klubu na zapadu. Jer talenat sto Amir posjeduje je stvarno za pohvaliti i na njemu je samo da radi i radi. Ja opet kazem. Od svih ovi igraca koji se vrte po portalima. Od igraca koji nastupaju u omladinskim selekcijama ja najvise ocekujem od Amira. I Amir je jedan od vrlo rijetki igraca od koje stvarno ocekujem velike stvari. Igraci tipa Bajic, Milosevic, Karacic... od njih ocekujem mozda stabilne igrace tipa Edin Visca. Ali da naprave velike stvari ili da budu dio veliki prica tesko. E tu se pravi razlika izmedju igraca tipa Amira i mozda ostali "talenata". Jer njegov talenat odskace od ostali igraca nasih. Barem vecine njih. Od ove sezone ja sam iznenadjen da je starter i to je sama cinjenica koliko njemu trener vjeruju da mu igrac koji nezna jezik, "jucer" dosao i tek napunio 19 godina drzi sredinu i velikoj ligi kao sto je Super Lig. To je dobro za nas fudbal. Ovo ne govorim kao navijac Zelje. Opet kazem, puno je rano za price o A-selekciji ali ako nastavi biti standardan onda absolutno bi bio za da dobije sansu u nekoj prijateljskoj barem jer kako stvari stoji nas savez absolutno nista ne radi na poboljsanju omladinski selekcija, i zasto onda de se igrac njegovog kvaliteta gusi u U21 kad moze imati mjesto na spisku A-selekcije, barem nekoliko meceva u godini. Imamo previse igraca nazalost i u A-selekciji o kojima mozemo do zore pricati da li zasluzuju poziv ili ne, jer igraju manje od 40 % meceva u nekim srednjim klubovima, srednji liga.
Upravo to, potpisujem svaku rijec :clap:
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Pivopija » 15 sep 2016, 21:21

Sva trojica nasih u prvih 11 protiv Shakhtara.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Manijakxxx
Postovi: 106
Pridružen/a: 03 dec 2012, 16:58
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Manijakxxx » 15 sep 2016, 21:21

Imal kakav link?

dobrinja
Postovi: 62
Pridružen/a: 04 dec 2013, 13:56
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la dobrinja » 05 nov 2016, 17:48

http://footy.dk/2
Danska reprezentacija hoce da uzme Amira...nije dobro..

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la dubrovnik » 05 nov 2016, 18:06

dobrinja je napisao/la:http://footy.dk/2
Danska reprezentacija hoce da uzme Amira...nije dobro..
Ovo bi bila katastrofa!!!
Mali je uz Burnica, Milosevica i Gojaka buducnost veznog reda BiH. Nadam se da nece poletjeti da promjeni dres. Ne znam da li su utakmice u Japanu kvalificirane kao sluzbene ali sam tada zelio da se ovaj momak obuce u dres nase seniorske ekipe.
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 05 nov 2016, 18:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Goalgetter » 05 nov 2016, 18:08

dobrinja je napisao/la:http://footy.dk/2
Danska reprezentacija hoce da uzme Amira...nije dobro..
Gdje pise to? Ja ne vidim nista kad kliknem na link. Samo o Poulsenu nesto.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la bhfanatic14 » 05 nov 2016, 18:12

Idi Amire budi pametan ! Tamo ce te cijenit, a ovdje cekaj u redu a gledas nekakve polovnjake ispred tebe. Tamo neces morat platit za poziv
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la dubrovnik » 05 nov 2016, 18:12

Goalgetter je napisao/la:
dobrinja je napisao/la:http://footy.dk/2
Danska reprezentacija hoce da uzme Amira...nije dobro..
Gdje pise to? Ja ne vidim nista kad kliknem na link. Samo o Poulsenu nesto.
Ne vidim ni ja mjesto odakle je info dosao ali mislim da je malac rodjen gore. Tako da vjerovatno postoji mogucnost i sama najava toga me bas zabrinula.

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la nut_shell » 05 nov 2016, 18:22

dubrovnik je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:
dobrinja je napisao/la:http://footy.dk/2
Danska reprezentacija hoce da uzme Amira...nije dobro..
Gdje pise to? Ja ne vidim nista kad kliknem na link. Samo o Poulsenu nesto.
Ne vidim ni ja mjesto odakle je info dosao ali mislim da je malac rodjen gore. Tako da vjerovatno postoji mogucnost i sama najava toga me bas zabrinula.
http://footy.dk/2016/11/04/afsloring-de ... vedet-det/

Samo pise u smislu "nadamo se da danski savez nece zaboraviti Amira prije nego bude prekasno"
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la phily » 05 nov 2016, 22:46

Amir Hadžiahmetović, supertalentovani veznjak, našao se na radaru Nogometnog saveza Danske (DBU), koji želi "oteti" 19-godišnjeg fudbalera Konyaspora reprezentaciji Bosne i Hercegovine.
Hadžiahmetović je rođen u danskom Nexu 1997. godine, a u Danskoj je živio 12 godina nakon čega je došao u Bosnu i Hercegovinu, gdje je počeo igrati za Željezničar.

Danci nisu "pustili iz vida" talentovanog veznjaka. S velikom pažnjom su pratili njegove sjajne igre, kako u dresu Željezničara i Konyaspora, tako i u reprezentaciji Bosne i Hercegovine.

U Nogometnom savezu Danske sada žele pokušati uzeti Hadžiahmetovića, a mediji u ovoj zemlji vrše pritisak na selektora da što prije uputi poziv za mladog veznjaka, jer strahuju da bi mogao uskoro zaigrati za A reprezentaciju BiH.

Hadžiahmetović je prošao sve omladinske kategorije našeg nacionalnog tima. Ovo sigurno treba biti alarm i za ljude u Nogometnom savezu Bosne i Hercegovine. Talenta poput Hadžiahmetovića ne smijemo izgubiti.
slika

:guz: :nene: :nene: :guz:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la CashMan » 06 nov 2016, 01:24

Amir = Zuban = ovaj bh. portal što je objavio to. Pametnom dosta ;)
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Lakoste » 06 nov 2016, 01:33

Kako ofiran nacin da se mali ugura na silu u reprezentaciju.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la jasmin10 » 06 nov 2016, 06:06

Bez obzira na ovo oko Danske, momak zaslužuje da se nadje na spisku.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la dubrovnik » 06 nov 2016, 11:14

CashMan je napisao/la:Amir = Zuban = ovaj bh. portal što je objavio to. Pametnom dosta ;)
Ne znam koliko su validni ovi Danci koji pisu o tom .
Mozda su i oni na tom Zubanovom spisku.
Neka oni "zubaju" koliko hoce ali malog Hadziahmetovica treba sto prije OVJERITI.
Same najave mogucnosti donose nerovozu. Ima bas jaku konkurenciju u reprezentaciji na svom mjestu ali on se kao tinejdzer izborio za mjesto u Turskoj i to treba nagraditi.

dobrinja
Postovi: 62
Pridružen/a: 04 dec 2013, 13:56
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la dobrinja » 06 nov 2016, 11:53

Lakoste je napisao/la:Kako ofiran nacin da se mali ugura na silu u reprezentaciju.


ako ti treba prevodilac javi se
http://footy.dk/2016/11/04/afsloring-de ... vedet-det/


:kafa:

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la arelinho » 06 nov 2016, 11:57

dobrinja je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Kako ofiran nacin da se mali ugura na silu u reprezentaciju.


ako ti treba prevodilac javi se
http://footy.dk/2016/11/04/afsloring-de ... vedet-det/


:kafa:
Ma pusti glavonju vidiš da trola. :lol: :lol:

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Lakoste » 06 nov 2016, 12:15

Je li vi fakat mislite da on sad ima mjesto u A timu? Igra za U21, ako bude imao kvalitet igrat ce u A timu. Ne vidim problem. :?

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61295
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Amir Hadžiahmetović

Post Postao/la Virtu4l » 06 nov 2016, 12:33

Igrač koji igra ligu Evrope mora imati mjesto u a timu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.