FK Radnički Lukavac

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 10 jan 2017, 17:59

Zvanicno je 23.
Samo Sioux 1989

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 10 jan 2017, 18:00

moram malo i o tom famoznom pomoćnom terenu. ja ga sad vidim u boljem stanju, nego što je bio ikad prije rata ili recimo u zimu 95/96 , kada je možda najbolji tim radničkog trenirao na njemu i igrao prijateljske utakmice . blato je bilo bukvalno do iznad članaka. ali to nikome nije smetalo. a kad se i izadje sa takvog terena na lijepu travu onda se dere sve redom. a mogu reć da su Mirso Halilagić i DŽindo krvnički tjerali igrače po tom blatu. ovo je priča za vas mladje koji to ne znate.

a u vrijeme kada smo bili pjetlići , juniori prije rata , bio je ko kamen , a na njemu su trenirali svi , zato je glavni teren bio dobar , održavao se i igrale se na njemu 4-5 utakmica mjesečno. ako je kiša nije bilo šanse izać na glavni (odnosi se na mladje kategorije) igrale se utakmice na pomoćnom.

sad roditelji vode djecu u dvoranu , traže umjetnu travu itd. neće im biti ništa loše ni na pomoćnom kakvo je takvo je..igralo je tu mnogo DJECE Lukavačke i bez umjetne trave.

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 10 jan 2017, 18:44

SPASIOC je napisao/la:moram malo i o tom famoznom pomoćnom terenu. ja ga sad vidim u boljem stanju, nego što je bio ikad prije rata ili recimo u zimu 95/96 , kada je možda najbolji tim radničkog trenirao na njemu i igrao prijateljske utakmice . blato je bilo bukvalno do iznad članaka. ali to nikome nije smetalo. a kad se i izadje sa takvog terena na lijepu travu onda se dere sve redom. a mogu reć da su Mirso Halilagić i DŽindo krvnički tjerali igrače po tom blatu. ovo je priča za vas mladje koji to ne znate.

a u vrijeme kada smo bili pjetlići , juniori prije rata , bio je ko kamen , a na njemu su trenirali svi , zato je glavni teren bio dobar , održavao se i igrale se na njemu 4-5 utakmica mjesečno. ako je kiša nije bilo šanse izać na glavni (odnosi se na mladje kategorije) igrale se utakmice na pomoćnom.

sad roditelji vode djecu u dvoranu , traže umjetnu travu itd. neće im biti ništa loše ni na pomoćnom kakvo je takvo je..igralo je tu mnogo DJECE Lukavačke i bez umjetne trave.
Jeste drug igralo je generacija i generacija i ja sam igrao ali je tad i Fico i Stojadin bio automobil br.1 a sada je sve otislo u tacku prema naprijed a taj teten stoji na istom

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 10 jan 2017, 18:59

Ipak je 21.vijek.Dok je snijeg sve u redu.Onda opet u bokavice pa placaj slobodi plastiku za prijateljske utakmice,prevoz,ovo za bokavice naravno ako imperator dozvoli a cisto sumnjam.Znaci momke ceka 19.vijek u blatu pomocnog.
Samo Sioux 1989

Sportimo
Postovi: 78
Pridružen/a: 03 apr 2016, 14:18
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Sportimo » 11 jan 2017, 10:02

Proslo je par dana,sedmica...koji su prvi potezi nove uprave,skupstine...sta ima sa popunjavanjem upraznjenih mjesta u upravi od strane privrednika,hoce li biti pomaka,posto budzet puno ne obecava...hoce li se sta zahuktati...jeste zima,al daj malo podgrijte,podlozite,neka toplo krene sa Josika...

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 11 jan 2017, 12:52

Još jedan golman će se pojaviti na prozivci i dolazi na probu. Prošao školu Slobode i Budućnosti, branio za Gradinu prvi tim i do kraja ove polusezone u Švedskoj - sve to do 21. godine..
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 11 jan 2017, 20:30

Jeli bio upravni imali kakvih informacija jel neko zvanicno i potvrdio dolazak?

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 11 jan 2017, 21:24

Jare izgleda ipak ostaje u Zvijezdi, mada to još uvijek nije 100% sigurno..
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 11 jan 2017, 21:36

Jare ko jare **** bio **** ostao.
Samo Sioux 1989

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 11 jan 2017, 22:48

Isti su i pema i mujagic.
Samo Sioux 1989

OmarGabriel
Postovi: 64
Pridružen/a: 29 okt 2016, 21:03
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la OmarGabriel » 11 jan 2017, 23:24

Anamneko je napisao/la:Isti su i pema i mujagic.
A sto Aci Crnogorcu se moze dati plata 1600 km plus hrana,smjestaj osigiranje nekakvom Omerdicu i nekim tamo teletabisima a kad taj Jare Pema i slicni traze 700 nama puno odmah oni izdajnici picke i tako

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 12 jan 2017, 10:34

Ma to se pisalo 1600,trener 1800,sve neke hiljade a koliko su oni dobijali to je tajna,sve je to bilo pola pola sa kenanom i ekipom.Ja razumijem da se igra za pare ali ovi igraci o kojima pricamo nisu kvalitet za vise od pet stoja.Da jesu valjda bi dobacili dalje od gradaca i banovica.
Samo Sioux 1989

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 12 jan 2017, 10:39

Sanjao sam da su se Kuduz i Jaganjac pojavili na prozivci :pray: :pray: :pray:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

hrubesch
Postovi: 81
Pridružen/a: 22 apr 2016, 16:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la hrubesch » 12 jan 2017, 10:49

Opet "pojačanja" koja su prošla ovu ili onu školu. Ima li POJACANJA, koja ce biti sigurno medju 11, da budu nosioci igre??????

Anamneko
Postovi: 281
Pridružen/a: 14 dec 2016, 22:29
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Anamneko » 12 jan 2017, 11:59

Pojacanja nema.
Samo Sioux 1989

Avatar
Maxi
Postovi: 528
Pridružen/a: 23 jul 2011, 00:27
Kontakt:

FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Maxi » 12 jan 2017, 13:18

Menadžer Hamdija Ćeškinović našao novi angažman za Salihović Sanela (Bastu) u Radnički iz Lukavca, tj. bivšeg igrača NK Jedinstva iz Vučkovaca (II kantonalna Sjever).

Prenosim vam sa jedne fb stranice (II kantonalna liga grupa Sjever).
Plavo je srce u meni!
FKŽ 1921 🔵⚪

solvay
Postovi: 56
Pridružen/a: 12 maj 2013, 14:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la solvay » 12 jan 2017, 13:29

Maxi je napisao/la:Menadžer Hamdija Ćeškinović našao novi angažman za Salihović Sanela (Bastu) u Radnički iz Lukavca, tj. bivšeg igrača NK Jedinstva iz Vučkovaca (II kantonalna Sjever).

Prenosim vam sa jedne fb stranice (II kantonalna liga grupa Sjever).
Da ne bi bilo nesporazuma, par pojacanje je pred realizacijom. Imena necu iznosit dok ne bude sve 100% sigurno. Za ovu situaciju u kojoj se klub nalazi oni se moraju zvat pojacanjima.To znaci da se traze iskusni igraci koji mogu izvuci polusezonu i sve sto ona zahtjeva. U ovom trenutku ne mozemo da budemo poligon za razvoj mladih igraca ako zelimo da ostanemo u ligi. Svi ostali koji se nude, zovu ili najavljuju da su presli u radnicki ce vjerovatno biti dobrodosli na prozivku da kroz par pripremnih utakmica pokazu vrijede li i da li su potrebni Radnickom. To ce naravno da bude na treneru da odluci a i na upravi da li mogu da zadovolje uslove koji igraci traze. Neprovjerene i nezvanicne informacije nikome ne idu u korist a pogotovo ne nekim "menadzerima"

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 12 jan 2017, 13:34

blokiran račun u opštini, znači upitne su uplate klubu
uprava još nije kompletirana , ona 4 mjesta

i o kakvim MI pojačanjima pričamo. ko će igrat za džaba ,
ja kontam da će i ovi što su u klubu , otić na prvi poziv , mirnes vani , kuduz šuškalo se o prelasku u gradačac , rezervni golman o odlasku u puračić , i nebi ja dalje ,a trebalo je POJAČANJA i da su ostali svi od jeseni

što bi rekao agalo , mislim da nas čeka ispadanje , kad vidim kako se pojačavaju simin han , bosna sema , velež

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SiouxLukavac » 12 jan 2017, 13:50

Jedinstvo pred gašenjem, Novi Travnik nema ambicija nit kapacitet da ostane u ligi, zakovani za dno, Čapljina nije u boljoj situaciji, Velež ispod i dolazi na proljeće na Jošik, kod komšija iz Banovića se ništa ne dešava a samo bod bježe i dolaze na Jošik, Goražde...itd...i da, još od četiri (4) ekipe koje budu "ulazile" u viši rang tj. u 1 ligu FBiH pitanje je da li će sve ekipe pristati da se takmiče u ovoj veoma skupoj ligi. Možda je Radnički u gov nima ali ima dosta više ekipa koje su septičkoj.

solvay
Postovi: 56
Pridružen/a: 12 maj 2013, 14:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la solvay » 12 jan 2017, 13:52

SPASIOC je napisao/la:blokiran račun u opštini, znači upitne su uplate klubu
uprava još nije kompletirana , ona 4 mjesta

i o kakvim MI pojačanjima pričamo. ko će igrat za džaba ,
ja kontam da će i ovi što su u klubu , otić na prvi poziv , mirnes vani , kuduz šuškalo se o prelasku u gradačac , rezervni golman o odlasku u puračić , i nebi ja dalje ,a trebalo je POJAČANJA i da su ostali svi od jeseni

što bi rekao agalo , mislim da nas čeka ispadanje , kad vidim kako se pojačavaju simin han , bosna sema , velež

da ti odgovorim redom:
jedan clan uprave je doveden (netgreen), da li si se nekad zapitao da nece niko u upravu zbog raznoraznih razloga. Na tome se radi ali je trenutno tako kako je. Zbog cega ljudi nece da dodju u radnicki treba da se pita ljude koji su vodili radnicki prethodnih 10ak godina. Mnogo dobrih ljudi je izvarano potroseno i izvucene su im pare za nista tj ne za radnicki.
Ispadanje i budzet- su povezani iako sam budzet ne garantuje opstanak. Ako ne dobijemo pare od opstine ispadanje je sigurno tu nema dvojbe.
S druge strane opet ponavljam zasto mi imamo samo 17 bodova a sredstva iz opstine su dolazila redovno? Zasto imamo nesiplacene plate a sredstva su dolazila. To treba da se pita nase "legende" koji su spasavali radnicki i evo spasavaju ga od rata naovamo a mi samo idemo dole.
I na kraju sto se tice igraca i odlazaka. Mislim da plakati za ekipom koja je ostvarila 5 pobjeda u polusezoni nije bas odgovarajuce. ima tu par dobrih igraca ali i da su ostali svi sigurno bi ispali tako da gore ne moze.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.