Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
40%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
25
13%
 
Ukupno glasova: 189

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 09 jan 2017, 11:08

High je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Ovom pobjedom počinje serija pobjeda koja će biti prekinuta tek kad se plasiramo na prvenstvo.:bih:
Jedan od najboljih postova ovog foruma.
:bih:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 09 jan 2017, 12:28

Pobogu Vogocsa poljljine hils ih pobijedila :think:

@ Serdarevic i Loncar danas dobili vise minuta protiv ucesnika Svjetkog prvenstva ;)

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 09 jan 2017, 13:13

Saudijska Arabija je reprezentacija kojoj je uspjeh poraz od deset razlike protiv svake evropske selekcije.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 09 jan 2017, 14:19

morate razdvojiti pripremne ili trening utakmice od prvenstvenih ;)

Avatar
emil02in
Postovi: 3637
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la emil02in » 11 jan 2017, 10:27

BEZ DLAKE NA JEZIKU: Bilal Šuman otkrio sramotne stvari iz rukometne reprezentacije

Stanje u kakvom se nalazi bosanskohercegovački rukomet teško je opisati rečima. Zemlja u kojoj talenti rastu kao pečurke posle kiše, nije u stanju da ozbiljnije stane iza sporta, a za nerad, javašluk i politikanstvo, rukomet je često zajednički imenitelj. Reprezentacija Bosne i Hercegovine je u poslednjih nekoliko meseci dva puta imala priliku da joj putne troškove plaća selektor – lično! I dok se drugi utrkuju da smanje selektorska primanja i zahteve, u slučaju Bilala Šumana i selekcije BIH, dešava se nešto nezabeleženo u istoriji sporta na ovim prostorima. Da bi se uopšte otišlo u Španiju na meč kvalifikacija za EP 2018 u novembru, selektor je pokrio troškove avio karata, kao i sada, autobusa na relaciji Sarajevo – Skoplje.
I pored svega toga, „Zmajevi“ su pri kraju svog januarskog ciklusa, jedinog pred majske mečeve sa Finskom. Tri poraza od Makedonaca i dve pobede nad Saudijskom Arabijom, bilans je sveden, a poslednjih par dana, radiće se u Sarajevu:

Znači nam mnogo ovaj januar, pet mečeva i 15-16 treninga. Ovaj period je veoma bitan. Poraženi smo u Makedoniji tri puta, ali sam zadovoljan nekim stvarima koje smo radili. Prešli smo granicu od 30 golova, postigli 85 u tri meča, radili mnogo na kontri, polukontri i brzom centru. Dali smo 45 iz te faze igre. Naši napadi su kratko trajali, dok Makedonci nisu trčali mnogo. Nismo kompletni, bili smo bez levorukog igrača na desnom beku zbog povreda Malinovića i Panića. Imamo mnogo prostora za napredak.
Šta je bilo dobro, a na čemu mora da se radi?

Na 6-0 moramo naći tih sedam osam golova sa devet metara. Mogu biti zadovoljan kontrom, polukontrom i brzim centrom. Igra sa igračem više i manje je bila dobra. Ostaje boljitak na pozicionom napadu. Posledica može biti i igranje bez levorukih igrača, jer Panić i Malinović imaju ogroman kvalitet. Čekaju nas Finci u maju. Nema kalkulisanja, pobede su pod moranje, ako želimo da sačuvamo šanse za plasman u Hrvatsku.
Na koga još ozbiljno računate u borbi za plasman na EP 2018?

Tu su i Prce, Perić, Toromanović. Taj roster može biti i veći, ima prostora i potencijala. Rotiramo dosta, želimo da tempo bude što jači. Radimo na tome, jedino nam rad preostaje.
Da li ste očekivali baš ovakav start kvalifikacija?

O Špancima ne treba trošiti reči. Igrali smo sa Austrijom kod kuće, izgubili za gol, koji možemo da tražimo svuda. U penalima, zicerima, sve je moglo i na našu stranu. Imali smo taj šut Toromanovića na 22:22, nismo dali gol, iskontrirali su nas i pobedili. Radimo na finesama, koje presuđuju u takvim momentima. Sve je i dalje otvoreno. Imamo i dosta novih igrača. I oni moraju da se naviknu na dva nova trenera. Stari igrači trebaju da se naviknu na novi koncept koji se dosta razlikuje od pet godina rada sa Draganom Markovićem.
Koje su dobre tekovine rada sa Markovićem?

Plasman na veliko takmičenje je značio puno za rukomet u Bosni i Hercegovini. To je veliko iskustvo za igrače. Sa druge strane, sportski deo je koncept drugačiji kod nas. Krenuli smo da radimo sa četiri selekcije plus A. To je ukupno pet. Napravili smo bazu na Ilidži, okupljamo se šest puta godišnje – petak, subota, nedelja, imamo 90 igrača, 10 trenera, četiri profesora Fakulteta. Radimo sa programom Sideline. Napravili smo veliku biblioteku igrača. Pratimo igrača od 16 godina dok ne počnu da kucaju na vrata A tima. Princip je takav da sve selekcije rade sve ono što radi A selekcija. Dobićemo automatizam kod mladih igrača. Svi se žalimo na vreme za pripreme koga nema u reprezentaciji, zato ćemo dobiti za par godina kod mladih igrača automatizam, da mogu nesmetano da uđu u A reprezentaciju i da im sve bude poznato.

Sistem u BIH? Zvuči bajkovito…

Napravili smo ogroman pomak. Drugačije je videti tih 90 igrača, samo kada dođu u hotel, lepo ih je videti, kao vojska jedna. Stvara se novi kult rada. Imamo dobru komunikaciju, naročito putem side-linea, gde imam uvid, bez obzira gde sam, u ono što svaki igrač radi u svakom segmentu. Fizički mogu biti i na Grenlandu, ali sve potrebne informacije su dostupne svakom od trenera. A selekcija je lokomotiva koja vuče mlađe. Za to su potrebni minimalni uslovi za rad, a i sa tim imamo ogromnih problema.

Pročulo se da ste svojim novcem već dva puta finansirali akcije reprezentacije. Svi se pitaju dokle ćete izdržati?

Ne obazirem se na te stvari. Stvarno mi je stalo da izguramo ovu turneju. Makedonci su izašli u susret, njihova Federacija je platila sve troškove u Skoplju, a posle kontakta sa Nenom Kjaićem, Saudijci su pokrili avionske karte iz Skoplja za Beograd i posle za Sarajevo. Naravno da naš dolazak pod takvim okolnostima ne bi trebalo da bude upitan, ali tako je kako je. Meni je mnogo stalo da mi dođemo ovde. Ne obazirem se na Savez, da li ima novca ili ne, ja znam da ovakve stvari ne smemo da propuštamo. One su od ogromnog značaja za tim, ovo je jedini način da pravimo reprezentaciju. Ne možemo da je pravimo ako igrači sede po raznim zemljama i da pričamo telefonom. Moramo da budemo zajedno i da radimo zajedno. Nadam se da će taj kontinuitet prepoznati u Bosni i Hercegovini, ljudi koji odlučuju, političari ili ko već. Ovde su momci koji dolaze sa velikom željom, za razliku od nekih drugih reprezentacija. Daću sve od sebe da im omogućimo uslove, a koliko će trajati dok se situacija ne sredi, teško je reći.



Stiče se utisak da ste od samog starta bili spremni i za tu borbu koja nema veze sa „40×20″…

Bio sam svestan u šta ulazim. Problem u BIH je struktura Saveza, da se svi Savezi preregistruju, da se ustroje kao država Bosna i Hercegovina. Kod nas Federalni Savez BIH ne postoji, i to je ta papirologija koja nas koči. Imamo mnogo sponzora, velikih firmi sa kojima smo napravili dogovore. Imamo mnogo novca koji nas čeka, da možemo da obezbedimo nesmetani rad, ali te firme ne mogu da nam uplate novac zbog te papirologije.

U BIH stara priča, juniori nisu igrali u kvalifikacijama za SP, ženska reprezentacija nije odigrala meč osam godina…

Napravili smo ugovor sa danskom kompanijom H20 sa kojom smo obukli sve selekcije naredne četiri godine. To je ogromna stvar i pomoć. Obezbedili smo lopte preko Moltena. Obilazim firme kada igrači nisu tu. Pronašli smo dosta sredstava, ali nas administracija koči. Ljudi ne mogu da nađu izlaz iz svega toga i shvate šta ide na dobrobit rukometa u BIH. Takve stvari, međutim, ne treba da opterećuju igrače. Znam da prate medije, znaju šta se dešava, ali veoma je važno da u saradnji sa trenerima odrede prioritete i fokusiraju se na svoje obaveze. Probaćemo da želju i volju pretvorimo u rezultat. Taj rezultat je plasman na EURO 2018. Bez obzira na sve što se dešava u Savezu. Možda bi neko tada i rekao „hajde da pomognemo ovim momcima“.

Rok trajanja trenerima je kratak na ovim prostorima. Šta u slučaju neuspeha u kvalifikacijama?

Ne plašim se, ljudi mogu da donesu odluke kakve žele. Dolazim posle 20 godina rada u Koldingu, gde sam još uvek zaposlen, iako trenutno ne radim tamo. Hoću slikovito da vam objasnim šta znači „ne biti u klubu“, a primati platu. Znači mi mnogo. Stvorio sam nešto što je i malo Danaca postiglo. Ovo je prvi put u istoriji kluba da se tako nešto dešava. Znam zašto sam ovde, u reprezentaciji, šta radim i siguran sam u svoj rad. Ako postignemo kontinuitet, biće rezultata. Dobićemo na svim poljima, više kvalitetnih igrača i lakši prelaz i generacije u generaciju. Dolazim što kažu „bez oraha u džepu“. Dolazim slobodno, sa elanom i voljom. Dolazim i sa određenim poslovnim kontaktima, donosim novac Savezu i reprezentaciji. Samo me koče te stvari, gde mi ljudi prave malu opstrukciju, ne daju mi da radim na normalan način. Koliki mi je rok trajanja, ne znam. Trenerski posao je takav kakav jeste. To smo videli u milion slučajeva. Ne razmišljam o tome. Veoma mi je bitno da kada se ujutru pogledam u ogledalo kažem „Da, uradio sam sve što sam mogao“. Zadovoljan sam sobom, to kako neko drugi gleda, manje je važno. Ovakav način rada može da donese samo pomak u BH rukometu. Ovde nema ljudi koji su tu zbog interesa, ali imati dvoranu, novac za autobus i lopte, to je nešto osnovno, što bi svaki juniorski klub trebalo da ima, a kamoli državna reprezentacija. Udario sam već puno puta u zid, ali se vraćam i idem dalje. Moj interes ovde je da budemo pravi. Radiću na tome dok god bude ovde…

U kojoj meri ljudi iz Saveza prate to što radite?

Ljudima u Savezu ne dopuštam neke stvari koje oni misle da treba da rade. Videćemo i koliko će to da traje. Tu je i Grba koji me prati (Zdenko Grbavac). Imali smo i tih kombinacija da su pokušali da mi postave uslove u smislu, ko će da radi samnom, ko će mi biti prvi saradnik. Odbio sam to, bez obzira da li ću biti selektor ili ne. Opet se vraćam, kada dolazite bez oraha u džepu, onda ne želite da vam neko drugi postavlja stvari. Bez obzira da li to bio predsednik, potpredsednik, drugi, treći, izvršni odbor. Do dan danas ništa nisu napravili za ove momke, ni omladinske selekcije, ni stručni štab. Ništa. Ne mogu to da respektujem.
Ko se bori mimo vas?

Bori se, mimo nas, generalni sekretar koji odlazi samnom na sastanke. On je čovek koji bi trebalo da izvršava odluke po svojoj funkciji. Niko me ne zove, a kada treba da idemo u Španiju, eto poziva iz predsedništva, žele da idu sa nama. Kažem nikakav problem, platite avio kartu i dobrodošli ste. A, onda se ne dođe. Momcima sam objasnio, što se tiče Saveza BiH, tu smo Grba i ja. Ovo ostalo nema mešanja dok se stvari ne poslože. Onda ćemo videti koliko će to trajati.
Na stranu problematika rukometa u Bosni i Hercegovini, šta vam najviše smeta u rukometu danas, šta biste prvo promenili?

Uveo bih vremenski ograničen napad. Sudije imaju veliku slobodu. Trebalo bi biti kao u košarci, imamo semafor, koji broji svima, svima je jasno, nema nedoumica. Da se nađe model, 30 do 45 sekundi. Svaka ekipa sada ima između 60 i 80 napada po utakmici. Oduzeli bismo moć sudijama, da li je šest dodavanja, četiri, kome je to jasno? Sve bi bilo mnogo jasnije svima, igračima, trenerima, navijačima, medijima. Uprostili bi sport, piše Balkan Handball.

Igrali ste sa Makedoncima. Kakve su im šanse na SP 2017?

Imaće velikih problema. Utakmica sa Tunisom im je ključna na startu. Ako i prođu grupu, nije realno da naprave nešto veliko. To je njihov realan domet. Slovenija je pokazala ogroman kvalitet. Može da budu nezgodna svima. To kod Vuje izgleda veoma dobro. Hrvati mogu ići od medalje do debakla. Babić i Balić postavljaju neke nove stvari, a vreme će pokazati koliko će u tome biti uspešni. Krug favorita je uvek isti za medalje – jasan je selektor BiH, Bilal Šuman.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Senijad
Postovi: 38
Pridružen/a: 07 jan 2017, 18:20
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Senijad » 11 jan 2017, 10:38

Bilal je vrhunski stručnjak a prije svega čovjek za nadati se da će uspjeti stvoriti respektabilnu reprezentaciju.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 11 jan 2017, 11:16

Uuuuuu kako je to lijepo Bilal nacrtao neznalicama. Sta kaze, nakon 5 godina, moras ispocetka, brzi centar, kontre, polukontre, na tome se najvise radi jer nam fale ti golovi. Baza napravljena, roster je sirok jer covjek nema oraha u dzepovima, nema licnih interesa ili sukoba koji su u prethodnom periodu tjerali dobre igrace van repke.
Sretno Bilale ljudino, tvoj rad ce dati rezultat kad tad!
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 11 jan 2017, 11:26

Čovjek zna šta treba da radi pa ako se i ne plasira na EP neka ostane, ne može preko noći. Treba mu dati jedan duži period da radi i da uradi to što treba. Ima viziju a i znanje. Bilale, sretno i samo nastavi u ovom tempu.

Bez kontre, polukontre i brzog centra nemaš šta da tražiš u rukometu.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 11 jan 2017, 13:11

Unofficialpage je napisao/la: Bez kontre, polukontre i brzog centra nemaš šta da tražiš u rukometu.
Imas, mozes otici na SP bez svega toga. ;)
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Molders » 11 jan 2017, 13:24

Ovih pet pripremnih utakmica će mnogo značiti za nastavak kvalifikacija, mislim da je pun pogodak što se odigralo toliko minuta u kratko vrijeme. Rezultatima se ne treba previše zamarati, to je jasna stvar. Uostalom, kada imaš pet utakmica prostora za isprobati ono što si zamislio, rasteretio si sam sebe za nastavak kvalifikacija, u 90% slučajeva kako zbog postavke u igri, tako i što se tiče igrača (koji su za prvi sastav, a koji ne).
emil02in je napisao/la:Krenuli smo da radimo sa četiri selekcije plus A. To je ukupno pet. Napravili smo bazu na Ilidži, okupljamo se šest puta godišnje – petak, subota, nedelja, imamo 90 igrača, 10 trenera, četiri profesora Fakulteta. Radimo sa programom Sideline. Napravili smo veliku biblioteku igrača. Pratimo igrača od 16 godina dok ne počnu da kucaju na vrata A tima. Princip je takav da sve selekcije rade sve ono što radi A selekcija. Dobićemo automatizam kod mladih igrača. Svi se žalimo na vrijeme za pripreme koga nema u reprezentaciji, zato ćemo dobiti za par godina kod mladih igrača automatizam, da mogu nesmetano da uđu u A reprezentaciju i da im sve bude poznato.
emil02in je napisao/la:Napravili smo ogroman pomak. Drugačije je vidjeti tih 90 igrača, samo kada dođu u hotel, lijepo ih je videti, kao vojska jedna. Stvara se novi kult rada. Imamo dobru komunikaciju, naročito putem side-linea, gde imam uvid, bez obzira gdje sam, u ono što svaki igrač radi u svakom segmentu. Fizički mogu biti i na Grenlandu, ali sve potrebne informacije su dostupne svakom od trenera. A selekcija je lokomotiva koja vuče mlađe. Za to su potrebni minimalni uslovi za rad, a i sa tim imamo ogromnih problema.
To se traži!

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 11 jan 2017, 14:17

bhsport je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la: Bez kontre, polukontre i brzog centra nemaš šta da tražiš u rukometu.
Imas, mozes otici na SP bez svega toga. ;)
Pa dobro sad, u kontinuitetu nemaš šta i na najvećoj smotri bez toga vrlo teško ćeš bilo šta uraditi.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 11 jan 2017, 14:19

Unofficialpage je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la: Bez kontre, polukontre i brzog centra nemaš šta da tražiš u rukometu.
Imas, mozes otici na SP bez svega toga. ;)
Pa dobro sad, u kontinuitetu nemaš šta i na najvećoj smotri bez toga vrlo teško ćeš bilo šta uraditi.
Bravo, tu sam te cekao.
Ono sto se u narodu kaze i corava koka zrno ubode to nam se desilo 2015 i prosli smo na SP kao bosi po trnju uz svo htijenje igraca, nije bilo podrske sa klupe, a dalji put je odredio ex selektor, kola usmjerio nizbrdo.
Zato je i danas u trecoj ili cetvrtoj ligi Njemacke. ;)
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kobe24 » 11 jan 2017, 21:01

Ja iznova i iznova bivam fasciniran sa svim ovim stvarima koje Bilal radi. Nevjerovatno sa koliko zelje i entuzijazma je covjek usao u sve ovo, a opet je najvaznije da sve te njegova zamisli i ideje itekako imaju smisla. Ja njega barem 3-4 godine ne bih skidao sa pozicije selektora, sta god da napravi sa seniorima u ovim kvalifikacijama. Nemoguce je da ovakav sistemski pristup ne donese nekakve pozitivne pomake. Samo se bojim da ne sagori u svemu tome i da mu ovi nasi korumpirani uhljupi koji sve opstruiraju ne ubiju zelju za ostvarivanjem svega zamisljenog. Nesto slicno kao sto je Azmir Husic digao ruke od Slobode, jer se svaki dan suocavao sa novim dugovima i problemima.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 14 jan 2017, 01:00

Na 6-0 moramo naći tih sedam osam golova sa devet metara.
Moj Bilale ja to godinama pričam, ali te golove ne možeš naći, za te golove moraš imati top igrača inače će se 6-0 odbrana poigravati sa tobom.
Evribadi sej Željo
Željoooo

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 14 jan 2017, 13:50

Svi mi to znamo dragi virtuale.. Prvo je to bio mijacinovic, pa z. martinovic sa jedne a malesevic i obradovic sa druge strane. Kratko smo imali radoncica pa je dosao terza pa prce. Edin basic je uz krila bio i jak bek. Sad se pokusava sa loncarom (jos je neizbrusen dijamant), hrstic otkazao kao i brajovic (na db) a susac i mijatovic (db) igraju za komsije...ja se uzdajem aBd za koju godinu u sivica i klis-a.... .
Zadnja izmjena: edinjo-bih, dana/u 14 jan 2017, 14:25, ukupno mijenjano 1 put.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 14 jan 2017, 13:54

Reda radi da spomenem i sircu, cacica, d. martinovica,... A nikad necu skontati kako hurem (imao bas top u rukama) nije uspio??

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vijadukt » 14 jan 2017, 13:56

edinjo-bih je napisao/la:A nikad necu skontati kako hurem (imao bas top u rukama) nije uspio??
Nije sve u fizickim predispozicijama. E to ti je razlog kod mog i virtualovog druga Hurema. Velika steta sto mu niko nije mogao reci sta je sve mogao postici u karijeri.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 14 jan 2017, 16:57

edinjo-bih je napisao/la:Svi mi to znamo dragi virtuale.. Prvo je to bio mijacinovic, pa z. martinovic sa jedne a malesevic i obradovic sa druge strane. Kratko smo imali radoncica pa je dosao terza pa prce. Edin basic je uz krila bio i jak bek. Sad se pokusava sa loncarom (jos je neizbrusen dijamant), hrstic otkazao kao i brajovic (na db) a susac i mijatovic (db) igraju za komsije...ja se uzdajem aBd za koju godinu u sivica i klis-a.... .
Ne znamo svi, u tome je problem, da svi znamo bili bi malo blaži prema njima. Bićemo prosjek dok se ne pojavi takav igrač i moramo biti svjesni toga. Svaki plasman na neko takmičenje je premija.

Što se Hurema tiče, kolega iznad je sve objasnio. Džaba ti Božiji dar kad ga ne znaš iskoristiti na najbolji način.
Vijadukt je napisao/la:Velika steta sto mu niko nije mogao reci sta je sve mogao postici u karijeri.
Rečeno mu je to burazeru sto puta, ali uvijek se završavalo tako da smo zatvarali kafane u 7 ujutro.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
emil02in
Postovi: 3637
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la emil02in » 14 jan 2017, 17:31

kobe24 je napisao/la:Ja iznova i iznova bivam fasciniran sa svim ovim stvarima koje Bilal radi. Nevjerovatno sa koliko zelje i entuzijazma je covjek usao u sve ovo, a opet je najvaznije da sve te njegova zamisli i ideje itekako imaju smisla. Ja njega barem 3-4 godine ne bih skidao sa pozicije selektora, sta god da napravi sa seniorima u ovim kvalifikacijama. Nemoguce je da ovakav sistemski pristup ne donese nekakve pozitivne pomake. Samo se bojim da ne sagori u svemu tome i da mu ovi nasi korumpirani uhljupi koji sve opstruiraju ne ubiju zelju za ostvarivanjem svega zamisljenog. Nesto slicno kao sto je Azmir Husic digao ruke od Slobode, jer se svaki dan suocavao sa novim dugovima i problemima.
Problem je što Šumanov rad odgovara samo njemu i navijačima,a boga mi savezu teško da odgovara red i disciplina!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la bhsport » 14 jan 2017, 17:50

Eno Hrvati se napatise sa Saudijom... haman je Vogošća PH mogla na svjetsko...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EdinjoBos, StevieG8 i 6 gostiju.