HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 feb 2017, 09:22

[DANAS PROTIV RADOMLJA U MEĐUGORJU]
Danas našu momčad čeka pretposljednja provjera u pripremama za proljetni dio sezone. Protivnik Zrinjskom u Međugorju bit će slovenski prvoligaš NK Radomlje, a Ivica Barbarić za ovaj ogled računa na 17 igrača - vratare Nikolu Vasilja i Krešimira Bandića te Marija Barića, Peru Stojkića, Slobodana Jakovljevića, Luku Lučića, Olivera Petraka, Matu Pehara, Miloša Filipovića, Ognjena Todorovića, Sašu Kajkuta, Momčila Mrkaića, Rijada Kobiljara te juniore Marijana Ćavara, Franju Bubala, Ivana Šetku i Nermina Hajdarevića :thumbup: . Utakmica počinje u 15 sati

Samo da napomenem da ni ova provjera NEĆE biti zatvorena za javnost... :D
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
hskzmostar
Postovi: 2817
Pridružen/a: 14 mar 2015, 20:16
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hskzmostar » 17 feb 2017, 09:33

Eno pizza jesi upratio da smo jos jednog rivala dobili koji ce prekucavati ligu i biti Bayern premijer lige ,valjda ljudi sa nasim rezervnim igracima planiraju dominaciju,pobjede te spretno u blatu i kaljuzi i odmah bayern!
2005,2009,2014,2016,2017,2018 Sampioni !
Jeb..vehlikane koji imaju manje titula nego Pero Stojkic

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 feb 2017, 12:18

I sutrašnji meč protiv Lučkog najvjerojatnije će se igrati u Međugorju...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 feb 2017, 13:22

hskzmostar je napisao/la:Eno pizza jesi upratio da smo jos jednog rivala dobili koji ce prekucavati ligu i biti Bayern premijer lige ,valjda ljudi sa nasim rezervnim igracima planiraju dominaciju,pobjede te spretno u blatu i kaljuzi i odmah bayern!
Piazza ;)
Pa dobro, pojačali se jesu (Kerla-pojačanje, Stojanović-pojačanje,odličan igrač i ljudina, prije svega :salut: , ne znam za Musu, nisam ga gledao, Zeba-došao da okonča karijeru, biće motiviran, Crnov na klocnama, Zaky-zvani Orangina zbog sličnosti njegove tjelesne konstitucije sa staklenom bocom ovog osvježavajućeg napitka, ne vjerujem da će nešto pokazati+otprije Lendrić i Stevanović), legitimno je sa njihove strane da pikiraju na titulu, koju nisu osvojili ima ne znam koliko godina, i ja ih vidim kao našega najvećeg rivala u borbi za prvo mjesto...
Uz njih, možda i Radnik, iako rezultati u pripremnim utakmicama ne ide u prilog ovoj tezi...
Sarajevo sa svojih dvanaest i pol igrača u rosteru ne vidim kao konkurenta, poglavito jer će ritam utakmica na proljeće( prvenstvo+kup) biti paklen..Pet utakmica u dvadesetak dana, pa reprezentativna pauza, pa onda sedam utakmica isto u dvadesetak dana :crazy:
Ako išta misle u prvenstvu napraviti trebali bi bataliti kup...ali to su njihovi problemi, neka se snalaze...
A naše je da budemo ponizni, ne bahatimo se, da idemo lagano iz utakmice u utakmicu i skupimo 42 boda u ovih 14 kola... :D
Prošlo proljeće, ako se ne varam smo skupili 30 bodova u 12 kola (9 pobjeda i 3 neriješena)...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 feb 2017, 17:31

Završeno protiv Radomlja 0-0...
Vasilj, Barić, Jakovljević, Lučić, Stojkić, Filipović, Petrak, Pehar, Todorović, Kajkut, Mrkaić...
Na početku drugog pol. umjesto Kajkuta ulazi Kobiljar, tjekom poluvremena ulaze Šetka i Ćavar umjesto Stojkića i Pehara, dok nešto kasnije ulaze Bubalo i Hajdarević umjesto Jakovljevića i Todorovića...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la sb1996 » 17 feb 2017, 19:09

Sto Kukoc nije igrao zadnje 2-3 ako sam dobro upratio?

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hum94 » 17 feb 2017, 19:24

sb1996 je napisao/la:Sto Kukoc nije igrao zadnje 2-3 ako sam dobro upratio?
Igrao je u Gabeli u finalu sa Goricom,ovo danas je neka B varijanta,sutra sa NK Lucko igra sastav koji ce pocet utakmicu u Zenici.

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 17 feb 2017, 21:32

Znači Jović izbacio Todora, Kukoč Peru, a Vasilj prvi izbor, logično mi je da onaj ko će braniti u Zenici dobije puno više minuta nego do sada da dobije na sigurnosti, na prethodnim utakmicama su se njih 4 rotirala po poluvrijemee.. Graovac i Jamak umjesto Slobe i Petraka (kartoni).. tako sada stvari stoje, ali ima još do Čelikaa..
HŠKZ!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 feb 2017, 07:06

Jučer su Lučić i Barić odigrali dobro, Petrak je k'o granitna stijena na sredini terena, naprosto dominira na centru...imali smo nekoliko finih prilika u prvom dijelu ( Kajkut, Stojkić, Filipović ), u drugom pol. igra se malo razvodnila, Kobiljar se trudio ali su ga slovenci opasno tukli, čak im je i jedan igrač dobio crveni...Vasilj dobar na golu u drugom pol., u prvom nije ni imao posla...Imao je mali Hajdarević jedan dobar potez u drugom pol. kada je petom prebacio loptu preko protivničkog igrača, nagrađen je aplauzom...

Danas protiv Lučkog, sve su prilike opet u Međugorju zbog ove kiše, ali eto u nedjelju najavljuju lijep dan, mogli su i sutra odigrati tu utakmicu...

..........Pirić........
Blaić-Graovac-Katanec-Kukoč
.......Jamak-Tomić........
.....Peko-Bilbija-Jović.....
.........Mešanović...........
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 feb 2017, 08:37

Uprava je nabavila 25 pari istovjetnih tenisica za igrače, tako da, kao što su svi jednoobrazno obučeni da budu i jednoobrazno obuveni... :clap:

24.02.2017-Donatorska večer...Pošto smo prošle godine oborili sve moguće i nemoguće rekorde, očekujem od donatora i sponzora da i oni obore dosadašnje rekorde u donacijama...ni 500 000 KM od donacija nije nemoguće u sljedeći petak...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena1 » 18 feb 2017, 09:04

Kakav je taj mali Hajdarevic tip napadaca,jel neki brzanac ili je korpuletniji sporiji ?

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 feb 2017, 09:26

GradKamena1 je napisao/la:Kakav je taj mali Hajdarevic tip napadaca,jel neki brzanac ili je korpuletniji sporiji ?
A nije puno igrao, 15-ak minuta, zauzeo je mjesto na desnom krilu ( Todorović je izašao, Fića je prešao na lijevu stranu napada a Hajdarević je zauzeo Fićino mjesto), imao je, kao što sam napisao gore, jedan odličan potez kada je petom prebacio loptu preko protivnika, vidi se da zna...Nije imao ni puno dodira sa loptom, jer kada je ušao pred kraj utakmice, igra bila toliko isprekidana mnogobrojnim prekršajima da se nešto suvislo nije ni moglo odigrati-slovenci su baš grubi bili... Nije korpulentan, a ne bih rekao ni da je spor, više mi je tipa ofanzivnog veznog/krila koji voli potez i dribling ( nešto kao Kobiljar)... sad za neku kvalitetniju ocjenu možda treba pogledati neku utakmicu u kojoj će igrati 90 min ( ili barem poluvrijeme )...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 18 feb 2017, 12:05

Izgleda ništa od utakmice danas...
Umjesto utakmice igrači će imati trening na pomoćnom travnjaku...
Utakmica se nije mogla odgoditi za sutra, jer svi premijerligaški treneri moraju biti u Sarajevu u nedjelju, poradi nekog eventa (ne znam o čemu se radi, možda novinari sa portala imaju neku informaciju u vezi ovoga)...
Neki seminar za trenere, šta li?

P.S. Kada se već znalo da će danas kiša, kao što je i najavljeno, i kada je bilo dvojbeno hoće li se i gdje utakmica uopće igrati, zašto onda jučer protiv Radomlja nije istrčala prva postava i odigrala generalku? :?
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la prisonbreak » 21 feb 2017, 16:29

Koliko vas dolazi ? Lp
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KpbKaka22 » 21 feb 2017, 23:47

gledam malu utakmice prosle sezone onaj klasik sa Sirokim,pa utk ove sezone sa slobodom i sve one porcije protiv olimpika,jajca itd i mislim kako je sad na pauzi napravljeno malo dosta promjena,s obzirom da je Zrinja uzeO prvenstvo i sad odigralI briljatnu polusezonu,ovoliko igraca promjenit,dovest,koda im nije trebalo,neznam ,nadam se da grijesim

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Duff » 22 feb 2017, 11:59

prisonbreak je napisao/la:Koliko vas dolazi ? Lp
Oko 200, kolika se posjeta ocekuje gore? Lp
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4847
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la BatistutA19 » 22 feb 2017, 12:13

DOBRO DOSLI ULTRASI U PAKAO U ZENICU lijepo se provedite ugodno osjecajte u nasem gradu i bez jednog jedinog incindenta nek pobijedi bolji ,mi se nadamo mi a vidjet ce mo..Po meni sve je moguce nit vi pobjedom titulu uzimate a nit mi nedaj boze porazom ispadamo ..Ja mislim da necemo ispast a vi il Zeljo ce te bit prvaci...treba vam cast bit gost nakon bojkota skoro 3 godine ...Ja licno mislim bice najmanje 10 000 gledalaca ,e jedino ako bas bude neko jako nevrijeme moze bit manje a manja kisa i tv prenos nikakvakog znacaja nema da smanji broj gledalaca.....POZZZZZ

Avatar
Taramba
Postovi: 672
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 22 feb 2017, 13:25

BatistutA19 je napisao/la:DOBRO DOSLI ULTRASI U PAKAO U ZENICU lijepo se provedite ugodno osjecajte u nasem gradu i bez jednog jedinog incindenta nek pobijedi bolji ,mi se nadamo mi a vidjet ce mo..Po meni sve je moguce nit vi pobjedom titulu uzimate a nit mi nedaj boze porazom ispadamo ..Ja mislim da necemo ispast a vi il Zeljo ce te bit prvaci...treba vam cast bit gost nakon bojkota skoro 3 godine ...Ja licno mislim bice najmanje 10 000 gledalaca ,e jedino ako bas bude neko jako nevrijeme moze bit manje a manja kisa i tv prenos nikakvakog znacaja nema da smanji broj gledalaca.....POZZZZZ
Mi dolazimo samo po ta tri boda u taj "pakao od Zenice",
a vama sretno dogodine po Bihacu, Kaknju, Gorazdu...
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la FliX » 22 feb 2017, 13:44

Taramba je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:DOBRO DOSLI ULTRASI U PAKAO U ZENICU lijepo se provedite ugodno osjecajte u nasem gradu i bez jednog jedinog incindenta nek pobijedi bolji ,mi se nadamo mi a vidjet ce mo..Po meni sve je moguce nit vi pobjedom titulu uzimate a nit mi nedaj boze porazom ispadamo ..Ja mislim da necemo ispast a vi il Zeljo ce te bit prvaci...treba vam cast bit gost nakon bojkota skoro 3 godine ...Ja licno mislim bice najmanje 10 000 gledalaca ,e jedino ako bas bude neko jako nevrijeme moze bit manje a manja kisa i tv prenos nikakvakog znacaja nema da smanji broj gledalaca.....POZZZZZ
Mi dolazimo samo po ta tri boda u taj "pakao od Zenice",
a vama sretno dogodine po Bihacu, Kaknju, Gorazdu...
Ja da se pitam ja bi vas u Lasvi vratio, kao sto i Robijase vracaju kad idu na utakmicu u Mostar :cool:

Titalajko
Postovi: 73
Pridružen/a: 03 feb 2017, 12:12
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Titalajko » 22 feb 2017, 13:48

Taramba je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:DOBRO DOSLI ULTRASI U PAKAO U ZENICU lijepo se provedite ugodno osjecajte u nasem gradu i bez jednog jedinog incindenta nek pobijedi bolji ,mi se nadamo mi a vidjet ce mo..Po meni sve je moguce nit vi pobjedom titulu uzimate a nit mi nedaj boze porazom ispadamo ..Ja mislim da necemo ispast a vi il Zeljo ce te bit prvaci...treba vam cast bit gost nakon bojkota skoro 3 godine ...Ja licno mislim bice najmanje 10 000 gledalaca ,e jedino ako bas bude neko jako nevrijeme moze bit manje a manja kisa i tv prenos nikakvakog znacaja nema da smanji broj gledalaca.....POZZZZZ
Mi dolazimo samo po ta tri boda u taj "pakao od Zenice",
a vama sretno dogodine po Bihacu, Kaknju, Gorazdu...
Oduvijek su moji zenicani ovako umisljeno razmisljali a sada vidim svi oprezni a vi se umislili ;) sto me bas onako iskreno raduje,i vjerujte da ste vec osvojili 3 bobe dole kod nas,mi vec upisali poraz i planiramo se skoncentrisati na ostala 3 kola ;) :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.