FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 16 feb 2017, 18:26

let3 je napisao/la:
messilla je napisao/la:
Mascherano DMF? Gdje onda Busquetsa?
A kojeg Busquetsa ? onog koji nije mogao nikoga stici, niti lopte osvojiti , niti jednog yebenog duela uzeti, pored kojeg su prolazili kao da ga nema :shock: takav ne treba protiv PSG.
Nekadašnji Busi je imao 10-15 osvojenih lopti po meču, presjecao akcije, citao igru, davao pasove, bio pivot Barcine igre - al to nekad.... sadašnji je užasan, što smo vidjeli neki dan.
Šta se dešava sa tim igracima :facepalm:
Budimo realni...njega, Iniestu, Xavija, Messija, Pedra, Villu itd. je Pep pravio boljim igračima nego što to jesu...Pogotovo Busquetsa i Pedra
Čak je i jedan Cuenca ličio na ozbiljnog igrača.

amertiger
Postovi: 1347
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la amertiger » 16 feb 2017, 18:51

Enrike budalike je iskljucivo kriv za ovo, Busquets je fenomenalan igrac ali kad ga koristis kako ga koristi budalike od njega nemas nista... nit ucestvuje u organizaciji napada nit moze da brani nekog jer ko zna gdje ce se naci na terenu u trenutku kad Naymar i Messi izgube loptu u svom driblingu i protivnik krene u kontra napad, tu onda nema Busqetsa jer je u pokusajima nekim da glumi centralnog veznjaka izgubio se u vezi istko tako nema Busquetsa ni kad se iznosi lopta i kad stoper i bekovi pogrijese i izgube loptu jer je Buss opet tamo negdje daleko od lopte jer ga je tamo postavio "Budalike"...

I ovi nasi bekovi koji nisu vrhunski ali su i oni uguseni jer nemaju prostora da ih Naymar i Messi prave boljim igracima i guraju uz autu liniju zasto zato sto ne mogu stici i iznjeti loptu do veznjaka pa onda bez lopte napraviti kretnju prema naprijed da ucestvuju u ofanzivi, ne mogu stici lopta se izgubi dok se oni prikljuce...
Mes Que Un Club

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 feb 2017, 21:27

Sampaoli i Valverde su za sada glavni kandidati za klupu Barce. Sampaoli ima klauzulu od 1.5m, a Valverde ugovor do ljeta.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Mokes
Postovi: 14892
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 16 feb 2017, 21:46

Roma igra s 3 stopera, Fermalen na tribinama :rol: :rol:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 17 feb 2017, 00:40

Kako bi to Sampaoli doveo u red :kafa:

ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 17 feb 2017, 02:29

messilla je napisao/la:Sampaoli i Valverde su za sada glavni kandidati za klupu Barce. Sampaoli ima klauzulu od 1.5m, a Valverde ugovor do ljeta.
Dati Gomesa i taj 1.5 mil [emoji38]

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 feb 2017, 14:43

let3 je napisao/la:Ozil je primarius doktor fudbala za Ardu, Gomesa, Paca i slicne pretplacene zvijezde od kojih nema neke koristi. Ali od njegovog transfera u Barcu svakako nema ništa, tako da :salut:


Mascherano je izgleda opcija za desnog beka, međutim koliko može on tamo kvalitetnog pružiti :roll:
Daj ga na DMF staru poziciju, da bar imamo fajtera u sredini, bar ce se on boriti i uzimati neke lopte od protivnika kad nema ko drugi.
Gledaj, za taktiku koju Enrique fura ove sezone, ili pokusava furati, Ozil je mozda i najbolji igrac. Za kontre. Neko ko ce podmetnuti i dati zadnji pas za trio. Ali ti onda iza fale 2 DMF, igrac tipa Kantea. Barca nikad nije igrala sa AMF , ali za ovakvu igru je potrebno bas to.

Sada on nema igrace za takvu postavku i logicno je da ce npr jedan Busquets izgledati smijesno, a sigurno je najbolji DMF na svijetu zadnjih 5-6 sezona. Za ovakvu igru koja zavisi samo od tria ti trebaju trkaci. Kad bi ti sredina bila Ozil-Kante-Nianggolan mozda bi igra i licila na nesto. Da se razumijemo ovo ja naravno ne odobravam jer to nije nas identitet. Za Ozila bi radila ova 2 trkaca a njegovo bi bilo slicno kao u Real Madridu, da podvali dosta lopti.

E citam na spanskim medijima da je Messi bijesan vec nekoliko dana , ali da vjeruje da se ovo moze proci. Navodno im je rekao u svlacionici : " Mogu ponistiti ovaj rezultat, ali trebam vasu pomoc , ne mogu sam. Igrat cu kao da mi je zadnja utakmica, ali ne mogu sam ovo okrenuti" Vjeruje , kada bih okrenuli ovo i kada bi zabio npr hattrick da bi se priblizio novom Balonu, iako mu to nije prioritet.
Navodno je Iniesta rekao i trenerima i igracima da s ovakvom taktikom vec dugo ne uziva na terenu.

E sad u svojoj historiji smo odigrali dosta maestralnih utakmica, kad smo u stanju bili dati 4-5 komada jednom Realu, City-u i ostalim zasto ne bi i PSG-u. Ramos je izjavio da isto kao sto je PSG dao 4 komada, sljedecu utakmicu moze to uraditi i Barcelona jer su to takvi klubovi, kad im krene mogu nakantati i jedno drugo medjusobno kao i svaki ostali klub na svijetu. Zidane takodjer vjeruje da ce Barca ovo krenuti :lol:

Ja licno NE vjerujem, ali imam tu neku nadu kao i svaki navijac. Kako god, morat ce se dosta toga poklopiti, trebat ce sigurno i srece. Ukoliko padnu brzo 2 gola, ovima ce " uci voda u usi" i onda je sve moguce, igra se u nasoj kuci.
27.10.2020

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 17 feb 2017, 15:00

Kaže Mundo da su dogovorili transfer Kolumbijca Yerry Mine

http://www.90min.com/posts/4586611-barc ... _aid=35507

S ovim će upotpuniti kolekciju tornjeva u ekipi

Avatar
Mokes
Postovi: 14892
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 17 feb 2017, 15:03

Derdiyok je napisao/la:
messilla je napisao/la:Sampaoli i Valverde su za sada glavni kandidati za klupu Barce. Sampaoli ima klauzulu od 1.5m, a Valverde ugovor do ljeta.
Dati Gomesa i taj 1.5 mil [emoji38]

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Kazu iz Seville da ce uzeti samo 1,5 mil :mrgreen:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 29045
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 feb 2017, 15:18

Ronald Koeman, Ernesto Valverde, Eusebio Sacristan, Jorge Sampaoli se najviše pominju kao novi treneri Barce.
Ova prva trojica kao bivši igraci Barce što se nekako uvijek gleda kod izbora trenera, ali da se ja pitam Sampaoli bi bio jedina opcija.


Al yebo više bivše igrace i tu pricu, daj nam ćelavog ludaka da ih natjera da preoru teren svaku utakmicu. Barci treba fanatik koji ce urlati na njih pored aut linije, a ne neki gospodin.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 17 feb 2017, 15:20

Yebo te , Barca osim Messija,Inieste i Albe nema midgeta u ekipi kako treba.Dok je to nekada bio zastitni znak , danas je average ekipe kao jedna od najvisih.
Nema tu zvrkova, radnika i mislilaca.
Ma mogu oni qrcu svirati ,jedan go moraju primiti.Vjera ne postoji u ekipu koja je letargicna.Ja sam uvjeren da je ovo spustanje lopte da ih ne bi zvizdali do 8 marta , a tad ce obrazli ispasti i to je to.

Svi navedeni su rang trenutne ublehe ,osim ludjaka koji ima rezultate iza sebe i fanaticno vodjenje tima.Jedini pravi izbor ,sa ostalim se storniramo i vracamo u isti mode.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 feb 2017, 15:55

JoeBleck je napisao/la:Yebo te , Barca osim Messija,Inieste i Albe nema midgeta u ekipi kako treba.Dok je to nekada bio zastitni znak , danas je average ekipe kao jedna od najvisih.
Nema tu zvrkova, radnika i mislilaca.
Ma mogu oni qrcu svirati ,jedan go moraju primiti.Vjera ne postoji u ekipu koja je letargicna.Ja sam uvjeren da je ovo spustanje lopte da ih ne bi zvizdali do 8 marta , a tad ce obrazli ispasti i to je to.

Svi navedeni su rang trenutne ublehe ,osim ludjaka koji ima rezultate iza sebe i fanaticno vodjenje tima.Jedini pravi izbor ,sa ostalim se storniramo i vracamo u isti mode.
:clap: :thumbup: Pogledaj moj post od pre 10 dana
parangal je napisao/la: Zar je baš toliki problem uprave bio (još pre 3 godine kad je Xavi bio na "samrti") da pošalje skaute po celom svetu da zaprate 10-ak momaka otprilike Inijestine i Xavije visine ikažu kandidati su taj, taj i taj......jaka mudrost. Dobro reče @leorey....nije da ih nema, umesto da se ganjaju okretni kao Verati (ne mora biti on nego kao primer) ili Koke, Modrić i sl.....skauti traže neke Sabonise?! Ko to od ekipe koju godinama zovu "kepeci" ili "midgeti" kako vam volja i koja je svojom tehnikom i okretnošću plenila svet želi napraviti ekipu TITANA? Gluposti, gluposti.....i gluposti

I onda mi ovde vodimo raspravu zašto Barsa gubi identitet igre......ne treba biti preterano stručan da bi se golim okom videlo gde se omanulo
Gomes 190, Buskets 189, Rakitić 185......ubedljivo najvišlji vezni red na svetu.......samim tim logično i najsporiji i najneokretniji :facepalm:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 feb 2017, 15:59

"Ako postoji ekipa koja moze okrenuti ovaj rezultat, to je Barcelona. Dominirali su nogometom zadnjih 10 godina. I dalje ostaju najbolja ekipa na svijetu. Jeste bilo iznenadjenje ona igra i rezultat protiv Pariza, ali danas se u nogometu svasta moze dogoditi, i meni se takodjer desilo. I rivali su snazni "- rekao je Guardiola. Pruzio je javnu podrsku ekipi Barce i dao savjet Enrique-u: " Puno poznajem te igrace i savjetovao bih Enrique-u samo da ih puno ne kritikuje jer ce opet po ko zna koji put pokazati da niste u pravu"

Pep, nasa legenda, pravi Cule :mrgreen:

Xabi Alonso: " Moram priznati da me iznenadila Barcelona, nisam ocekvao onakav rezultat niti onako nezalaganje na terenu, sada je Real Madrid prvi favorit za Ligu Prvaka"
27.10.2020

Avatar
Rajaz
Postovi: 13367
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 17 feb 2017, 16:03

JoeBleck je napisao/la:...
parangal je napisao/la: ...
Imamo šampiona, Yerry Mina 195 :cool:

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Karlo » 17 feb 2017, 16:15

leorey je napisao/la:"Ako postoji ekipa koja moze okrenuti ovaj rezultat, to je Barcelona. Dominirali su nogometom zadnjih 10 godina. I dalje ostaju najbolja ekipa na svijetu. Jeste bilo iznenadjenje ona igra i rezultat protiv Pariza, ali danas se u nogometu svasta moze dogoditi, i meni se takodjer desilo. I rivali su snazni "- rekao je Guardiola. Pruzio je javnu podrsku ekipi Barce i dao savjet Enrique-u: " Puno poznajem te igrace i savjetovao bih Enrique-u samo da ih puno ne kritikuje jer ce opet po ko zna koji put pokazati da niste u pravu"

Pep, nasa legenda, pravi Cule :mrgreen:

Xabi Alonso: " Moram priznati da me iznenadila Barcelona, nisam ocekvao onakav rezultat niti onako nezalaganje na terenu, sada je Real Madrid prvi favorit za Ligu Prvaka"



kad je ovo izjavio alonso :eh:
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sljivo » 17 feb 2017, 16:24

let3 je napisao/la: Al yebo više bivše igrace i tu pricu, daj nam ćelavog ludaka da ih natjera da preoru teren svaku utakmicu. Barci treba fanatik koji ce urlati na njih pored aut linije, a ne neki gospodin.
Bojim se da će takvi treneri u Barsi biti nakon pola godine tjerani **** motkom. Barsa ima svoj stil, filozofiju i identitet i svakim skretanjem od toga je put u propast. Pokušao je Tata Martino, dijelom, i vidjeli smo šta bješe.

JoeBleck
Postovi: 5980
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 17 feb 2017, 17:10

sljivo je napisao/la:
let3 je napisao/la: Al yebo više bivše igrace i tu pricu, daj nam ćelavog ludaka da ih natjera da preoru teren svaku utakmicu. Barci treba fanatik koji ce urlati na njih pored aut linije, a ne neki gospodin.
Bojim se da će takvi treneri u Barsi biti nakon pola godine tjerani **** motkom. Barsa ima svoj stil, filozofiju i identitet i svakim skretanjem od toga je put u propast. Pokušao je Tata Martino, dijelom, i vidjeli smo šta bješe.
Pa on je upravo ono sto treba.
Trka,presing,okomitost.
Ko god je gledao onaj bolesno jaki Chile zna o cemu je rijec.
Average visina ekipe mu bila 1,65M a grizli kao osice.Njemu je Medel igrao stopera jer nije imao visocijeg.
Idealan trener za promjene.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 17 feb 2017, 17:20

Koliko dugo cemo se jos pretvarati da ce Messi, Neymar i Suarez vrsiti presing koji forsira Sampaoli ?
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 feb 2017, 17:26

Karlo je napisao/la:
leorey je napisao/la:"Ako postoji ekipa koja moze okrenuti ovaj rezultat, to je Barcelona. Dominirali su nogometom zadnjih 10 godina. I dalje ostaju najbolja ekipa na svijetu. Jeste bilo iznenadjenje ona igra i rezultat protiv Pariza, ali danas se u nogometu svasta moze dogoditi, i meni se takodjer desilo. I rivali su snazni "- rekao je Guardiola. Pruzio je javnu podrsku ekipi Barce i dao savjet Enrique-u: " Puno poznajem te igrace i savjetovao bih Enrique-u samo da ih puno ne kritikuje jer ce opet po ko zna koji put pokazati da niste u pravu"

Pep, nasa legenda, pravi Cule :mrgreen:

Xabi Alonso: " Moram priznati da me iznenadila Barcelona, nisam ocekvao onakav rezultat niti onako nezalaganje na terenu, sada je Real Madrid prvi favorit za Ligu Prvaka"



kad je ovo izjavio alonso :eh:
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 feb 2017, 17:29

Scof1eld je napisao/la:Koliko dugo cemo se jos pretvarati da ce Messi, Neymar i Suarez vrsiti presing koji forsira Sampaoli ?
Itekako ce. Ako misle vise dominirat. Kako su vrsili pod Enriqueom prvu sezonu? Mislis li stvarno da bi prosli PSG, City, Bayern i onda osvojili preko Juvea da se ova trojica nisu vracala nazad ?

Da se razumijemo, ne trebaju se oni vracati u slabijim utakmicama , tipa Gijon na Campu kad dodjes. Ali u LP itekako moraju.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.