Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41154
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 17 feb 2017, 18:02

sljivo je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
IlProfessore je napisao/la:.
Sto ovo uhapsise generalnog sekretara?
Zamisli sta je on radio kad su ga kao osobu sto vedri i oblaci morali uhapsit.
Ocviko ga ovaj iz EPa sto su ga ranije uhapsili, u zamjenu za manju kaznu, tako to ide.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 17 feb 2017, 18:05

Bakir me podsjeća na Arsenea Wengera. Obojica su davno morali otić' u pichku materinu ako zaista svom narodu/klubu žele dobro.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 feb 2017, 18:17

Bravo levati. Uspjeli su ubaciti fitnu medju muslimane u Bosni. Nismo dovoljno podijeljeni, samo se dijelite još više :thumbup:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 feb 2017, 18:22

Nama treba sada Bosnjacki Tito neki da poveze 258 Bosnjackih frakcija ..

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 17 feb 2017, 18:28

Bosniacum Lilium je napisao/la:Bravo levati. Uspjeli su ubaciti fitnu medju muslimane u Bosni. Nismo dovoljno podijeljeni, samo se dijelite još više :thumbup:
Sto ti je taj derpas na avataru?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 feb 2017, 18:36

Kawhi je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:Bravo levati. Uspjeli su ubaciti fitnu medju muslimane u Bosni. Nismo dovoljno podijeljeni, samo se dijelite još više :thumbup:
Sto ti je taj derpas na avataru?
Sunarodnjak moj :mrgreen:
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 17 feb 2017, 18:48

rio_Ferdy88 je napisao/la: Ocviko ga ovaj iz EPa sto su ga ranije uhapsili, u zamjenu za manju kaznu, tako to ide.
Pazi se sad padaju državni službenici
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Wandelanoite » 17 feb 2017, 19:17

Wandelanoite je napisao/la:Ima li neko da prodaje FB stranice ili zna nekog? NEK se javi.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 17 feb 2017, 19:29

Brokula je napisao/la:E moja braćo muslimani, dokle god mi budemo gledali ko je veći vjernik, a druge optuživali da su nevjernici i šta li već, ostatak svijeta će otići milion svjetlosnih godina ispred nas, a i ovako nisu daleko od tog.

Samo se blamirate.
Mudro zboriš
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
sekerbay
Postovi: 5010
Pridružen/a: 29 jan 2014, 09:48
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la sekerbay » 17 feb 2017, 19:45

Hendo je napisao/la:Zar ima vrća hinja od tebe?
dodji da vidimo. moze i na pola puta.
imami upravljaci vremena :urnebes: naso cojk u knjGi :urnebes:
ako mi dokazes da je to zvanicni stav ir iran, ja ih se odricem i pojedem sve sto sam napiso.

a ti se sad fino odreci i protekfiri omera, r.a. jer se u sahihu prenosi da je omer, r.a. vjerovo da je kur´an nepotpun.
il je to od akide ehli suneta? ono, pise u buhariji...
like my saint of a mum used to say, "get 'em young, and the possibilities are endless."

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6228
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la moj uzor-S.G » 17 feb 2017, 19:47

sekerbay je napisao/la:
Hendo je napisao/la:Zar ima vrća hinja od tebe?
dodji da vidimo. moze i na pola puta.
imami upravljaci vremena :urnebes: naso cojk u knjGi :urnebes:
ako mi dokazes da je to zvanicni stav ir iran, ja ih se odricem i pojedem sve sto sam napiso.

a ti se sad fino odreci i protekfiri omera, r.a. jer se u sahihu prenosi da je omer, r.a. vjerovo da je kur´an nepotpun.
il je to od akide ehli suneta? ono, pise u buhariji...
Dje ovo pise, jesil ti dobar u glavu?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
RiNo
Postovi: 5681
Pridružen/a: 09 jan 2009, 21:16
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la RiNo » 17 feb 2017, 19:58

slika
Zadnja izmjena: RiNo, dana/u 18 feb 2017, 11:04, ukupno mijenjano 1 put.
100% sportski i krajnje opušten potpis

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la SiamoNoi » 17 feb 2017, 21:41

Zed98 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la: Eno pocela je panika...krenule se pare nudit da ti netko drugi izađe na rok...400kn početna cijena :mrgreen:
Prijatelj i ja smo napravili dobar deal. Ja izađem umjesto njega na Programiranje, on umjesto mene na Elektrotehniku. :kafa:
On bez ikakvih problema sve odradio, dobio "sam" 83%. Ja izašao njemu na programiranje i kako se sve to radi na kompjuteru, piše ti ime na tom e-learning portalu u gornjem desnom kutu pa sam morao držati njegovu iksicu na stolu, mi onako sličimo, ali ako pogledaš bolje skontaš bez problema.
I sad dolazi asistentica, gleda sliku na iksici, pa pogleda mene, i onda opet u iksicu, ja već ne mogu disati, znojim se, kontam gotovo je, letim s fakulteta, i onda pogleda opet u mene u smislu "skontala sam te, ali ajde" i ode, ja onako cijeli sjeban, riješim jedva za prolaz. :crazy: :mrgreen:
Da hoce netko umjesto mene na programiranje tj.računalstvo.C# najveće zlo.Ostavilo se za idući rok.Kod nas su kolokviji bili na kompjuteru,a ispiti su sad ponovno klasika.

Jesi mu nadoplatio da se iznivelirate ili je bio i više nego zadovoljan samim prolazom? :mrgreen:




Ako neće brdo Muhamedu,hoće Muhamed brdu.Sređeno sve na kraljev 45.rođendan...konačno...Ljubljana 6.6.,koncert života,lagano se tresem :tokralju:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 17 feb 2017, 21:43

SiamoNoi je napisao/la:
DANTES je napisao/la:pišam se na takve studente
Na prve,druge ili i jedne i druge? :P
što plaćaju :kafa:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 17 feb 2017, 21:48

sekerbay je napisao/la: ako mislis da moze uciniti neku gresku, onda se slazem. ali, ako se to odnosi na grijehe tj. da neki od njih ima grijeha, onda se ne slazem.
Mislim. Odnosno mislio sam. Da ne odgovaram sad bezveze na cijeli post, vidim da ste zaratili dok sam bio offline :lol:
1946

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 17 feb 2017, 22:28

za koga da navijam kao pravoslavac u duelu šiiti suniti? ko je tu pozicija ortodoksnih a ko katolika?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 feb 2017, 22:47

DANTES je napisao/la:za koga da navijam kao pravoslavac u duelu šiiti suniti? ko je tu pozicija ortodoksnih a ko katolika?
Katolici su prica za sebe, oni su bas komercijala :D

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Hendo » 17 feb 2017, 22:53

sekerbay je napisao/la:
Hendo je napisao/la:Zar ima vrća hinja od tebe?
dodji da vidimo. moze i na pola puta.
imami upravljaci vremena :urnebes: naso cojk u knjGi :urnebes:
ako mi dokazes da je to zvanicni stav ir iran, ja ih se odricem i pojedem sve sto sam napiso.

a ti se sad fino odreci i protekfiri omera, r.a. jer se u sahihu prenosi da je omer, r.a. vjerovo da je kur´an nepotpun.
il je to od akide ehli suneta? ono, pise u buhariji...
Ti o vjeri možeš raspravljati sa početnicima, ali sa mnom ne možeš. Prvo jer ne znaš arapski, hadise mi orevodiš sa engleskog ili njemačkig. Drugo tvoje znanje o islamu se svodi na sejvane foldere i youtube klipove. Treće uzimaš znanje od ljudi koji tumačr islam kako niko prije njih nije tumačio. Četvrto tebi je islam usputna faza života, meni je islam sve u životu na ovom forumu a poslije njega bacim koji post na temi Liverpoola. Tebi su žene bile zanimljive do prije koji mjesec, kada je to prošlo bacio si oko na islamsku literaturu.
Zvanični predstavnik šiijskog islama je Mula Sadr fondacija, u njihovim knjigama, postavio sam ti knjigu i stranicu knjige ovdje na trmi, stoji da njihovi imami upravljaju vremenom. Dalje, slike svojih imama su preslikali od kršćana sa dugom kosom, ssamo im dali zelene odore.
Ti baciš klip nekog šejha iz saudije za kojeg niko nikad nije čuo, i onda kažeš ovo su vehabije. A ja nikakve veze sa njima nemam. Ja sam magistar hanefijskog fikha.
Kocka je bačena

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la SiamoNoi » 17 feb 2017, 22:55

DANTES je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:
DANTES je napisao/la:pišam se na takve studente
Na prve,druge ili i jedne i druge? :P
što plaćaju :kafa:
Kaze mi jedna neka prijateljica je nagovara da joj izađe na ispit šesti joj rok,a ova jasno neće...isti faks,lako moguce da ju zadesi na ispitu jedan od profesora koji joj je predavao.Ne sjećam se da je ranije ovo bilo ovoliko u modi.Uskoro ću izlazit na ispit,a neću znat pola osoba koje zajedno sa mnom u sobi pišu.A ovo me podsjetilo kako su nedavno nekog bisera izbacili jer si je čovjek sam upisao ocjene u indeks za cijeli semestar :rol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 feb 2017, 22:57

Na ovom faxu gdje sam ja je jedan momak na uplatnice upisivao broj svog racuna i tako ovjeravao semestre par godina dok ga nisu skontali i onda mu fakultet rekao da vrati pare ili ce ga tuziti, mozda 3-4-5 hiljada KM. :D

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Rosicky, VensanKasel i 17 gostiju.