Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 feb 2017, 17:55

bice najaktivnija tema u ponedjeljak na forumu poslije dzumhur - dodig meca prije par godina i enversporta, veliki duel nas ceka sreca sutton u kanalu i u nekoj krizi rezultata imacemo nase sanse

http://www.givemesport.com/987342-only- ... -vs-bayern

jedini imao obraza stati pred ljude
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 17 feb 2017, 17:57

Kontraa je napisao/la:
anell je napisao/la:U ponedjeljak u 21:00 očekujem bar 50 aktivnih topnika na temi LIVE praćenje utakmica !
Drugim riječima, ko ne dođe a vodi se kao topnik, automatski zaslužuje ban!
Tako je!
Bit će prozivanje u 20:45
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Kontraa
Postovi: 1320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 21:49
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Kontraa » 17 feb 2017, 17:59

QUARTERBACK je napisao/la:bice najaktivnija tema u ponedjeljak na forumu poslije dzumhur - dodig meca prije par godina i enversporta, veliki duel nas ceka sreca sutton u kanalu i u nekoj krizi rezultata imacemo nase sanse

http://www.givemesport.com/987342-only- ... -vs-bayern

jedini imao obraza stati pred ljude
TMNT! Treba mu dati traku. Ako je Gibbs nije zagubio negdje..

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13431
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la QUARTERBACK » 17 feb 2017, 18:01

Kontraa je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:bice najaktivnija tema u ponedjeljak na forumu poslije dzumhur - dodig meca prije par godina i enversporta, veliki duel nas ceka sreca sutton u kanalu i u nekoj krizi rezultata imacemo nase sanse

http://www.givemesport.com/987342-only- ... -vs-bayern

jedini imao obraza stati pred ljude
TMNT! Treba mu dati traku. Ako je Gibbs nije zagubio negdje..
jel se ova traka prenosi s koljena na koljeno? stedimo i na tome?
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 17 feb 2017, 18:04

Cuj to, Paja velica Allegrija, a juce se smijao Bayernu i Guardiolinim titulama. Allegri je uzeo Juventus od Contea kao vec formiranu masinu i nastavio orati nikad losiju talijansku ligu gdje je najluzerskiji klub u historiji Roma najveci protivkandidat. Prije toga je postao jedini trener unazad 15-ak godina koji nije osvojio ligu, a u timu je imao Zlatana (Mourinho ce postati drugi) i raspao se pred kraj sezone protiv Conteovog neporazenog Juventusa. U CL jest napravio iskorak no isto tako je prosle sezone ispao vec u osmini finala od Bayerna.

Ja bih Simeonea, a ako ne moze on, onda Jardima. Talijan kojeg sam ja htio u Arsenalu je na klupi Chelsea.

Avatar
Brokula
Postovi: 30535
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 17 feb 2017, 18:06

QUARTERBACK je napisao/la:bice najaktivnija tema u ponedjeljak na forumu poslije dzumhur - dodig meca prije par godina i enversporta, veliki duel nas ceka sreca sutton u kanalu i u nekoj krizi rezultata imacemo nase sanse

http://www.givemesport.com/987342-only- ... -vs-bayern

jedini imao obraza stati pred ljude
Bolje pogledaj šta Tanya Novoa u komentarima govori momčino :kafa:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 17 feb 2017, 18:16

Na prozivci treba zapisničar da vodi evidenciju, evo apliciram za tu poziciju, ako smijem naravno :salut:

pepethefrog
Postovi: 175
Pridružen/a: 23 jan 2017, 17:57
Lokacija: Udruzenje sudija sa sjeverozapada Engleske
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la pepethefrog » 17 feb 2017, 18:25

Artetitis je napisao/la:Cuj to, Paja velica Allegrija, a juce se smijao Bayernu i Guardiolinim titulama. Allegri je uzeo Juventus od Contea kao vec formiranu masinu i nastavio orati nikad losiju talijansku ligu gdje je najluzerskiji klub u historiji Roma najveci protivkandidat. Prije toga je postao jedini trener unazad 15-ak godina koji nije osvojio ligu, a u timu je imao Zlatana (Mourinho ce postati drugi) i raspao se pred kraj sezone protiv Conteovog neporazenog Juventusa. U CL jest napravio iskorak no isto tako je prosle sezone ispao vec u osmini finala od Bayerna.

Ja bih Simeonea, a ako ne moze on, onda Jardima. Talijan kojeg sam ja htio u Arsenalu je na klupi Chelsea.
Ne znam u kojem si ti svijetu bio ali Allegri je bio prvak i sa Milanom takodjer sto mu je i bila najveca referenca da preuzme Juventus...cudi me da se njega u Milanu ne sjecas jer je i on dio ovog velicanstvenog niza od sedam ispadanja zaredom u osmini voajera kada nas je sa Milanom izbacio u prvom mecu 4-0...

Istina je da je Juve ubjedljivo najjaci u Italiji i kad ti je konkurencija italijanski Arsenal da mozes racunati na titulu ali Allegri je napravio iskorak u evropi, sta ako je ispao od Bayerna, ispao je u triler dvomecu a ne sa pet komada u prvoj utakmici kao neki...Allegri dobar trener definitivno nakon Simeonea uz Koemana najbolje rijesenje za zamjenu ublehe.

Avatar
Marsal
Postovi: 22612
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 17 feb 2017, 18:36

Ne znam što se uopšte raspravlja o Allegriju kad bi upgrade na Wengera bio i Vinko Marinović.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la miki_92 » 17 feb 2017, 18:41

Gunner4 je napisao/la:U pocetku sam mislio da si pravi Paja ali on ne bi prizivao Allegria.

Wenger je 4 najplaceniji menager na svijetu sa 10,5 miliona eura godisnje. Od njega su placeniji samo Pep, Mourinho i Karlo!
Znaci finansijski u stanju smo da dovedemo bilo kojeg menagera pa i Diega koji u Atleticu nema ni 5 miliona kako treba!
A da ne pricamo da se on vec malo zasitio i Atletica. Nekako se iscekuje da preuzme Inter ali ne vidim razlog zasto ne bi imao motiv da preuzme Arsenal.
Najjaca liga gdje bi se mogao sibati sa drugim prestiznim menagerima. Plus u Arsenalu bi imao sve ono sto u Atleticu nema. Budzet za igrace gdje ne mora da prodaje da bi kupio nekog.
netacno

on i u Atleticu ima budzet i ne mora nista prodavati ;)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Brokula
Postovi: 30535
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 17 feb 2017, 18:54

Momak ne kvari nam harmoniju :problem:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Barcod
Postovi: 1705
Pridružen/a: 19 jul 2014, 19:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Barcod » 17 feb 2017, 19:17

Arsenal All The Way !

Avatar
zanatlija
Postovi: 48
Pridružen/a: 20 mar 2008, 16:50
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la zanatlija » 17 feb 2017, 19:53

Žalosno je to da svi, pa i ja, žele odlazak Wengera. Sve ono što znamo o njemu i šta je napravio za Arsenal, nije dovoljno da ga opere nakon ove Minhenske bruke. Ali...20 godina u Arsenalu gdje je uspostavio kult kluba a nažalost neće ga dovršiti jer su ga izdali oni kojima je on bio zakletva a i oni njemu. Redom, tri titule prvaka Engleske, 12 titula FA cup, finale LP 2006, finale Kupa UEFA 2000, novi stadion, 17 uzastopnih sezona u LP, klub sa najsređenijom administracijom i čistim računima (bez kredita). Od kako se počeo stadion praviti sve je podređeno tome i žrvtvovala se titula(e) za bolji finansijski momenat koji je nakon privikavanja na novi dom trebao donijeti ono što su gaze planirale, ali im (nam) se nije ostvarilo. Kada se otplatilo sve oko stadiona počela se ozbiljnije praviti ekipa. Svi dostupni igrači (čitaj menadžeri) su znali šta Arsenal hoće, može i mora dovesti. To su iskoristili. Pljuvali smo po Wengeru i ostalim u klubu zbog tih transfera i ne trošenja funti. Kada su počeli dolaziti skupi igrači (Ozil,Sanchez...) došli su samo Wengerovom vještinom pregovora ali i dijelom što su ti igrači tražili da dobiju podršku u klubu i da menager uvijek stoji iza njih. Dobili su. Ali...oni su ga izdali. Ova dva nabrojana su krivci za lošu atmosferu u svlačionici a njihovi zahtjevi za povećanjem plaće je još više pomutilo odnose pod Emiratima.Ozil je prekinuo s djevojkom i emotivno se raspao što se sve odrazilo na terenu a to su u Realu znali da je malodušan i lako psihički lomljiv i prodali ga nama. Sanchez je iz onakve bijde stigao da može nebo "dohvatiti" a zaboravio je kada je bio cirkuski ulični prevrtač. Počeo se ponašati po principu,uradi sve sam a pomaže ga Ozil....Pogriješio je i Wenger jer nikad nije dao na igrače i štitio ih je kao svoju djecu...oni mu vraćaju na najgori način. Arsen se nadao da će Gibbs, Ox, Ramsey, Walcott,...i slični napredovati brže i da će izrasti u vrhunske igrače ali znate kako igraju. Razočaran je kao i mi. Ono mahanje rukama Sancheza,Ozila i Oxa protiv Bayerna je nešto što nikad nisam vidio kod Arsenala. Pukla je atmosfera u timu. Neuspjesi ili manje od očekivanog, ili potrebnog su kulminirali. Wenger treba otići sa više dostojanstva nego je to sada moguće. Ali šta kad dođe novi menager? Trebaće bar sezona ili više da se svi, pa i navijači, priviknu na promjenu i tada ćemo biti 10.na tabeli sa tendencijom internet sprdnje i gubitka kredibiliteta, autoriteta kluba.
Promjena dolazi, ali mi Topnici trebamo biti jači nego ikad i trebamo braniti našu svetinju dresa koji nam je najdraži klupski dres na svijetu. Budite dostojanstveni i nedajte da nas provociraju ali još važnije, gaze.

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 17 feb 2017, 19:54

Barcod je napisao/la:
Rijetko gledam AFTV ali ovo nije loše.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
Seaman
Postovi: 4284
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 17 feb 2017, 20:19

spodoba ostaje i sljedeće sezone :facepalm: :rol: :rol: :rol: :lol: smrad nema nikakvog srama,dovoljno je vidjeti ovu današnju press konferenciju :rol: spodoba neće sam dati otkaz nego će do kraja sezone iscenirati novi potpis ugovor i smrad će laprdati kako on ima povjerenje uprave :facepalm: :rol:

Avatar
Brokula
Postovi: 30535
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 17 feb 2017, 20:23

Ja kad vidim da se Simen nervira meni odma bolje :bow:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Gunner4
Postovi: 8501
Pridružen/a: 11 avg 2012, 21:13
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Gunner4 » 17 feb 2017, 20:25

Pogledas prelazne rokove i vidis koliko je Atletico premocan finansijski... Ima on budzet u Atleticu ali tek kada ga dopuni prodajom Aguera,Falcaa, Coste na ljeto vjerovatno i Greizmana...


? са GT-I9300 уз - &
Carl Jenkinson je World Class!!!!
@OfficialAgent jedini pravi insajder na forumu!!!

Avatar
Kontraa
Postovi: 1320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 21:49
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Kontraa » 17 feb 2017, 20:34

Seaman je napisao/la:spodoba ostaje i sljedeće sezone :facepalm: :rol: :rol: :rol: :lol: smrad nema nikakvog srama,dovoljno je vidjeti ovu današnju press konferenciju :rol: spodoba neće sam dati otkaz nego će do kraja sezone iscenirati novi potpis ugovor i smrad će laprdati kako on ima povjerenje uprave :facepalm: :rol:
Smiri se, očekujem te u ponedjeljak pred derbi sa Suttonom

Avatar
anell
Postovi: 21078
Pridružen/a: 04 okt 2012, 21:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la anell » 17 feb 2017, 20:36

Kontraa je napisao/la:
Seaman je napisao/la:spodoba ostaje i sljedeće sezone :facepalm: :rol: :rol: :rol: :lol: smrad nema nikakvog srama,dovoljno je vidjeti ovu današnju press konferenciju :rol: spodoba neće sam dati otkaz nego će do kraja sezone iscenirati novi potpis ugovor i smrad će laprdati kako on ima povjerenje uprave :facepalm: :rol:
Smiri se, očekujem te u ponedjeljak pred derbi sa Suttonom
I to u 19:00 da se javiš.
Pld W D L
38 26 12 0

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la miki_92 » 17 feb 2017, 20:45

Gunner4 je napisao/la:Pogledas prelazne rokove i vidis koliko je Atletico premocan finansijski... Ima on budzet u Atleticu ali tek kada ga dopuni prodajom Aguera,Falcaa, Coste na ljeto vjerovatno i Greizmana...


? са GT-I9300 уз - &
zadnje 3 godine itekako ima budzet , svi igraci koji su otisli su visak ili su sami izrazili zelju da odu (Felipe Luis, D. Costa, Arda)
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.