FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 feb 2017, 18:43

Scof1eld je napisao/la:Koliko dugo cemo se jos pretvarati da ce Messi, Neymar i Suarez vrsiti presing koji forsira Sampaoli ?
Naravno da neće.....u to samo naivan može poverovati, ALI bitna je jedna druga stvar a to je START u poslu i pravi pristup takvim zvezdama......sad se priseti (opet) Enrikea i njegovog starta, Anoete i pokušaja pokazivanja muda nad zvezdama i to najvećom medju njima......sve posle toga bili su ustupci, ustupci pa opet ustupci i mrgodne face zvezda kad izadju pre kraja utakmice i bla bla......do ovog jada danas.

Čile ima isto svojih zvezda, naravno ne tako sjajnih kao ove koje si pomenuo ali ja mislim da je ovaj čovek "onaj pravi".....naravno ne treba zanemariti i da je argentinac što je ipak neka garancija za dobar odnos sa kalifom medju kalifima u timu.....naravno garancije nema ali ja mislim da je jedino Sampaoli taj koji (eventualno) može s njima....sve drugo po meni je jako rizično ali videćemo

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 17 feb 2017, 19:40

Wenger :lol:

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 feb 2017, 19:42

Joj twitteraša i motivirajućih slika, citata, velikih riječi... :rol: Popuše 4-0 bez da su guzovima mrdnuli i sad nam serviraju neku patetiku o remontadi, ujedinjenosti... :tokralju: **** mater, nema šanse da ću se više sekunde iznervirati :salut:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 feb 2017, 19:53



OVO JE BARCELONA! Od aprila 2016, SIGURNO TO NIJE. Bilo je golijada i rasturanja iskljucivo na individualnu kvalitetu. Ali OVAKO SE IGRA.
27.10.2020

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 17 feb 2017, 20:08

Kako su samo jaki na riječima :tokralju:

ako sam i vjerovao sekundu u neko čudo, više ne vjerujem kad ih čujem šta pričaju. Nadam se samo da će uzvrat više ličiti Bilbau nego Bayernu

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 feb 2017, 21:23

Arrigo Sacchi

"Sada ni Leo Mesi ne može više da se igra sa rivalom jer je čitava mašinerija tima u kvaru. Da biste uspeli morate da imate organizovan klub, dobar fudbal i dobre igrače. Bez ideje kakav fudbal želite da igrate - pojedinci neće ništa dobiti"

Još jedan post za mog forumskog prijatelja @Romaria......valjda stari lisac bolje zna od tebe i mene ;)

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 17 feb 2017, 21:33

Rajaz je napisao/la:
Imamo šampiona, Yerry Mina 195 :cool:
Odličan igrač......pratio sam ga prošle sezone u LA Lakersima :mrgreen:

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 feb 2017, 21:49

miki_92 je napisao/la:Wenger :lol:

slika
Samo Ćelo dolazi u obzir.

Ne kažem da Valverde i Eusebio nisu dobri treneri, naprotiv - svi vidimo da je Eusebio preporodio Sociedad ove sezone, Valverde je vazda bio dobar trener (i u Valenciji i u Bilbau) ...Ali ti ljudi mogu voditi samo manje klubove, FC Barca je prevelik zalogaj za njih, bez obzira što su njeni bivši igraci. Znamo za taj fetiš Barce da voli na klupu dovesti bivše igrace.
Koeman je ne samo bivši igrac vec istinska legenda Barce, covjek koji je ostavio dubok trag u klubu, kao trener dobro se pokazao u Engleskoj i sve to - ali nešto nisam siguran da bi se snašao na klupi Barci :? prefin je on za ovih zvijezda.

Wenger - no comment.

Svi ovi likovi se slike su fini ljudi, odmjereni, gospoda... osim Ćele koji je ono što podhitno treba Barci, energican covjek, radnik, fajter, trener koji se ne libi dati šansu mlađima, neko ko ce natjerati ove zvijezdice da trce ko ludi svaku utakmicu, neko ko ce izderati na njih. Plus gaji napadaci fudbal sa presingom i dosta trcanja.
Pa on trci pored aut linije više nego neki mnogi igraci :mrgreen:

Kad bi on došao :pray: sigurno bi se zahvalio nekim nepotrebnim likovima i doveo neke svoje.
Sampaoli i sadašnja Barca (koja je pred smijenom gerenacije) su idealan brak :thumbup:

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 feb 2017, 22:20

leorey je napisao/la:


OVO JE BARCELONA! Od aprila 2016, SIGURNO TO NIJE. Bilo je golijada i rasturanja iskljucivo na individualnu kvalitetu. Ali OVAKO SE IGRA.
Tacno covjek zaboravi kako je to brutalno izgledalo dok se ovako ne podsjeti, nece se ovo vise ponovit, nikad i niko.

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 feb 2017, 22:25

Furymaker je napisao/la:
leorey je napisao/la:


OVO JE BARCELONA! Od aprila 2016, SIGURNO TO NIJE. Bilo je golijada i rasturanja iskljucivo na individualnu kvalitetu. Ali OVAKO SE IGRA.
Tacno covjek zaboravi kako je to brutalno izgledalo dok se ovako ne podsjeti, nece se ovo vise ponovit, nikad i niko.
Možda Pepovo tiki-takanje nije ponovljivo iz mnogih razloga, mogu se složiti.... ali ovo Titovo, Tatino i Luchovo (iz prve njegove sezone) su itekako ponovljivi.
Samo uz pravog trenera.

Avatar
Mokes
Postovi: 14872
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 17 feb 2017, 22:28

Je li LE bio pravi trener :hmmmmm:

Ko god bio, 3 do 4 sezone max ce moci da ostane, bez obzira kakve uspjehe imao. Rajkard, Pep i sad Lucho. Jednostavno niko ne moze duze da ostane, a da pravi sjajne rezultate.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 feb 2017, 23:02

let3 je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:
leorey je napisao/la:


OVO JE BARCELONA! Od aprila 2016, SIGURNO TO NIJE. Bilo je golijada i rasturanja iskljucivo na individualnu kvalitetu. Ali OVAKO SE IGRA.
Tacno covjek zaboravi kako je to brutalno izgledalo dok se ovako ne podsjeti, nece se ovo vise ponovit, nikad i niko.
Možda Pepovo tiki-takanje nije ponovljivo iz mnogih razloga, mogu se složiti.... ali ovo Titovo, Tatino i Luchovo (iz prve njegove sezone) su itekako ponovljivi.
Samo uz pravog trenera.
Ponovljivo je i s ovim trenerom ( ako ne bude sr.ao i izmisljao taktike kao sada) i prepusti igracima da igraju svoju igru. Jer sigurno nisu zaboravili igrati ovako ( mislim na Luchovu prvu sezonu) potrebno je samo malo vise "muda" i trke. Sve su to svjetski igraci koji godinama igraju zajedno , bar kicma ekipe Pique-Busi-Iniesta-Messi. Plus im dodas Neymara i Suareza.
Ali se mora igrati onako kako su naucili: posjed, trka, presing. Iniesta je sam rekao na treningu prije 2 dana; " Udaljavamo se od ideje koja nas je ucinila velikima" mozda je to najbolja recenica za ovu sezonu.

Pogledajte taj video i te kretnje, nema cekanja i staticnosti. Protivnici su u 80 % slucajeva izgledali zbunjeno, covjek se najezi. Bilo je naravno i poraza, dobijes na kontru , nekad i par golova. Ali kad se gubi da se gubi s dobrom igrom. Zato sam i rekao YEBES Atletico i nas prolazak protiv njih kad su nas ljudi satrali bukvalno u nasoj kuci. I da su pola golova dali bio bi bar isti rezultat kao s PSG.
27.10.2020

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 feb 2017, 23:09

leorey je napisao/la:
Ponovljivo je i s ovim trenerom ( ako ne bude sr.ao i izmisljao taktike kao sada) i prepusti igracima da igraju svoju igru. Jer sigurno nisu zaboravili igrati ovako ( mislim na Luchovu prvu sezonu) potrebno je samo malo vise "muda" i trke. Sve su to svjetski igraci koji godinama igraju zajedno , bar kicma ekipe Pique-Busi-Iniesta-Messi. Plus im dodas Neymara i Suareza.
Ali se mora igrati onako kako su naucili: posjed, trka, presing. Iniesta je sam rekao na treningu prije 2 dana; " Udaljavamo se od ideje koja nas je ucinila velikima" mozda je to najbolja recenica za ovu sezonu.

Pogledajte taj video i te kretnje, nema cekanja i staticnosti. Protivnici su u 80 % slucajeva izgledali zbunjeno, covjek se najezi. Bilo je naravno i poraza, dobijes na kontru , nekad i par golova. Ali kad se gubi da se gubi s dobrom igrom. Zato sam i rekao YEBES Atletico i nas prolazak protiv njih kad su nas ljudi satrali bukvalno u nasoj kuci. I da su pola golova dali bio bi bar isti rezultat kao s PSG.
A dobro, nema više Xavija, nema Inieste u prajmu, nema više takve dominacije na sredini, takve kreativnosti i preciznosti u dodavanjima. Teško da ce ikad ponoviti ona Pepova Barca.
Ali što kažeš, može i mora se vratiti presing, trka, posjed ...cak i sa slabijim igracima od ovih trenutno.
Međutim, ocito da LE ne može više gurati ovu ekipu. Treba novi covjek na klupi jbg.

enobarca
Postovi: 8129
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 17 feb 2017, 23:24

Mogao bi taj video gledati 100 puta zaredom :ljepota: S toga su dosli na ovo danas, zalosno, ali jbg nema Xavija, Iniestu godine stigle, Alves takodjer otisao, on se odlicno uklapao u taj stil, zadnjih par sezona nije bio bas najbolji ali je itekako doprinosio timu.S ovim sad igracima sigurno je da ne mogu igrati ko u vrijeme Guardiole ali ja ni ne trazim to, neizvedivo je ali je sramotno protiv kakvih sve timova Barca izgleda kao drugoligas.

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 feb 2017, 23:26

Bradati Turčin je izgleda kupio kuću u Londonu. :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 17 feb 2017, 23:41

messilla je napisao/la:Bradati Turčin je izgleda kupio kuću u Londonu. :kafa:
bolje da je u Kini :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 feb 2017, 23:54

Ma nije ni bitan trener, do kraja sezone je ostalo jos manje od 4 mjeseca, ne treba im nikakva taktika, znaju kako igrati. Znaju pravi put sigurno. Imali smo mi dosta i slabije igrace u vezi i u napadu pa je igra bila 10 puta bolja. Onakva nezainteresiranost i setkanje protiv PSG-a su za zatvora. Nece se ono vise nikad ponoviti ja mislim. Rezultat i mozda, ali igra onakva kao u Parizu vise nikad.

Igraci su strasno ljuti, najvise na sebe, mislim da ce se sad maksimalno iziviti u Primeri protiv Leganesa. Treba vidjeti kako ce se ponasati na terenu poslije onakvog samara.

U prolazak igraci vjeruju sigurno, ali ovo je nogomet i ako i ne uspiju treba ih pobijediti bar 2:0 oprati obraz fino i probati uci u nekakvu konstantnost da se pokusa Primera osvojiti. Ako i ne prodjemo u LP , to im treba biti opomena za Primeru, a 2 titule kao prosle godine su i dovoljne.

Optimista sam jer gore od onoga ne moze. Znaci poginut protiv PSG-a na Campu pa kud puklo da puklo, ne mora se ni proci. Ali da se vidi zelja i zalaganje. I probati okrenuti Primeru i uzeti kup.
27.10.2020

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 17 feb 2017, 23:57

messilla je napisao/la:Bradati Turčin je izgleda kupio kuću u Londonu. :kafa:
Sve pohvale za kolegu @messilla ;) Samo dobre vijesti donosi u ovo gadno vrijeme za Barcu.

Avatar
Karlo
Postovi: 1970
Pridružen/a: 21 dec 2015, 19:39
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Karlo » 17 feb 2017, 23:58

jest citali sta arigo sake :lol: veli kaze da je ovo ende barce ,i da ce svjetskim nogometom dominirati real,i juventus.Haj ovaj real i donekle uvijek je tu zrijeb na njeg.strani i tako to ,ali mrtvi jube hahahahhaha :lol: .bajern real i barca ce dominarti jos najmanje 3,4 godine jed,.ta tri kluba su toliko odmakla od ostalih u svakom pogledu ,nastranu ovo sto vam se desilo protiv psg .jedini ko bi mogao i ko ima uslove da bas pomrsi racuna ovom trojcu mogao bi to biti celsi sklapaju dobru momcad ,krenulo ih i djeluju mi kao ozbiljna momcad .
Ancelotti said “it’s an honor for me to be a part of this great club next season.”
When I know of the club’s interest I didn ’t want consider any other offer

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 18 feb 2017, 00:10

Karlo je napisao/la:jest citali sta arigo sake :lol: veli kaze da je ovo ende barce ,i da ce svjetskim nogometom dominirati real,i juventus.Haj ovaj real i donekle uvijek je tu zrijeb na njeg.strani i tako to ,ali mrtvi jube hahahahhaha :lol: .bajern real i barca ce dominarti jos najmanje 3,4 godine jed,.ta tri kluba su toliko odmakla od ostalih u svakom pogledu ,nastranu ovo sto vam se desilo protiv psg .jedini ko bi mogao i ko ima uslove da bas pomrsi racuna ovom trojcu mogao bi to biti celsi sklapaju dobru momcad ,krenulo ih i djeluju mi kao ozbiljna momcad .
Hmm :nene: , ma koliko ne podnosio Juventus jer mi je još iz zlatnog doba calcia kao najače lige 90-ih bio najomraženiji klub u Italiji zaista ne mogu da potvrdim ovo tvoje "mrtvi juve"....to je danas jedna vrlo vrlo zajebana ekipa.....kako god, ali svakako nije za podceniti kao kandidata za osvajanje LP

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.