FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 20 feb 2017, 18:02

klma1 je napisao/la:
tzmalisa je napisao/la:Sta je inace ''planirano'' poslije kopanja rupa na istoku? Kako vidim zavrsene su rupe, sta dalje ide
Pa ima i druga godina. Sad idu slike nove rupe pa tamo nekad u novembru kad zapadaju kise krece nastavak radova. I onda ce par dana raditi na uklanjanju nanosa koji su se pojavili zbog pauze u radovima. I taman kad budu trebali krenuti dalje past ce snjeg a temperatura otici do rekordnih -30 i naravno da se nece nista moci raditi do daljnjeg.
Sad ce doc neki strucnjak i rec: "Treba rupa malo da odstoji, da odardi statike ne moze beton na frisku zemlju to su novi trendovi"

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 20 feb 2017, 19:15

slobodaTZ je napisao/la:
klma1 je napisao/la:
tzmalisa je napisao/la:Sta je inace ''planirano'' poslije kopanja rupa na istoku? Kako vidim zavrsene su rupe, sta dalje ide
Pa ima i druga godina. Sad idu slike nove rupe pa tamo nekad u novembru kad zapadaju kise krece nastavak radova. I onda ce par dana raditi na uklanjanju nanosa koji su se pojavili zbog pauze u radovima. I taman kad budu trebali krenuti dalje past ce snjeg a temperatura otici do rekordnih -30 i naravno da se nece nista moci raditi do daljnjeg.
Sad ce doc neki strucnjak i rec: "Treba rupa malo da odstoji, da odardi statike ne moze beton na frisku zemlju to su novi trendovi"
Izgleda da ce cekati decembar da zahladni da ne mogu nastaviti radove zbog vremena. :urnebes: :rol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 20 feb 2017, 19:30

Probisvjet je napisao/la: Izgleda da ce cekati decembar da zahladni da ne mogu nastaviti radove zbog vremena. :urnebes: :rol:
Izgleda da je njihov plan da sam na kraju sezone gurnu Slobodu u tu rupu i zagrnu, mmicu im... Ufff

Brdo1919
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:48
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brdo1919 » 20 feb 2017, 19:46

tuzlak1987 je napisao/la:Pun sam gnjeva, otjerase Ekrema koda nije niti bio. Kada sam vidio one slike na FB dok je igrac bio bas me je rastuzilo..

Bila bi pravda da ih Sloga dere za 2 godine po 3-4 gola razlike, bolje ovi kenjatori sto vode klub nisu niti zasluzili.
Nesto zelim eto to da se desi jer vecini nasih navijaca samo tako moze doci iz guzice u glavu. Mozda se tada neko probudi pa se sreca ovog kluba preokrene jer ovako ovo ne ide nigdje.
Dovedu im grobara sute, otjeraju Ekrema koji je 2012. bio kada su svi pobjegli sute. Mora se neka teska katastrofa desiti, ispadanje iz lige ili slicno.
Kojih njih treba Sloga da nabija!? Jel Slobodu? Vrijeme je nakon ovog i nakon sto si klub nazvao smecem koje treba ugasiti, napustis ovaj pdf jer ne pripadas ovdje nikako. Nadam se da ces shvatiti to, mlad si :)

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 20 feb 2017, 19:54

Spas i njima,i nama je pobjeda protiv Mladosti. ..
Sve drugo vodi nas u sunovrat ka ligi za opstanak.
Mozemo mi pricati sta hocemo ali ova Krupa igra fudbal jaraniko i na pripremnim igrali su dobro,a uopste nemaju pritisak...Radnik ....
Pa Mladost ako nas pobjedi teoretski takodjer moze u ligu za prvaka....
Nisam negativac,svi koji me poznaju (a nekolicina i sa foruma)zna da je tako,ali sam surovo realan u zivotu kada su ozbiljne teme u pitanju.
Sit sam suplje price evo mjesecima vagonima rijeci se ispricalo ali nista konkretno. ..iz supljeg u prazno....
Braco moj za nas je Radnik postao misaona imenica uredjenog kluba......
Vidicemo za vikend dabogda oni pobjedili pa nam lakse bilo.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37696
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 feb 2017, 19:58

Brdo1919 je napisao/la: Kojih njih treba Sloga da nabija!? Jel Slobodu? Vrijeme je nakon ovog i nakon sto si klub nazvao smecem koje treba ugasiti, napustis ovaj pdf jer ne pripadas ovdje nikako. Nadam se da ces shvatiti to, mlad si :)

Sent from my SM-J700H using Tapatalk
Nikakve logike ti nema prica, ne moze ovdje ne pripadati neko ko zeli vise dobro klubu. Ispade da se smije raditi sa kluba sve zivo i sve lose, a da navijaci i simpatizeri samo trebaju sutiti.
Onaj kome je ovo dobro treba se zapitati malo jel on navija za klub ili za nesto drugo.

Ti si jedan od onih kojima je vjerovatno ovaj Zdenko bolji od Ekrema, tu se pokazuje ko je realan u svemu ovome, a ko nije. Ako tebe ne iznervira postupak kao ovaj za Ekrema onda sta ti zelis od Slobode? Ocito ne da bude dobra ili sta se tu krije? Sve argumente imas na stolu, covjek je bio tu kada su se nabijali dugovi na funkciji sekretara? Kako onda moze sutiti na sve to?
Ako sutra takav neko uradi opet ono sto se radilo do 2012 sta ces onda reci na sve to kada se sve zavrsi?
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 20 feb 2017, 20:03, ukupno mijenjano 1 put.

Brdo1919
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:48
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brdo1919 » 20 feb 2017, 20:09

tuzlak1987 je napisao/la:
Brdo1919 je napisao/la: Kojih njih treba Sloga da nabija!? Jel Slobodu? Vrijeme je nakon ovog i nakon sto si klub nazvao smecem koje treba ugasiti, napustis ovaj pdf jer ne pripadas ovdje nikako. Nadam se da ces shvatiti to, mlad si :)

Sent from my SM-J700H using Tapatalk
Nikakve logike ti nema prica, ne moze ovdje ne pripadati neko ko zeli vise dobro klubu. Ispade da se smije raditi sa kluba sve zivo i sve lose, a da navijaci i simpatizeri samo trebaju sutiti.
Onaj kome je ovo dobro treba se zapitati malo jel on navija za klub ili za nesto drugo.

Ti si jedan od onih kojima je vjerovatno ovaj Zdenko bolji od Ekrema, tu se pokazuje ko je realan u svemu ovome, a ko nije. Ako tebe ne iznervira postupak kao ovaj za Ekrema onda sta ti zelis od Slobode? Ocito ne da bude dobra ili sta se tu krije? Sve argumente imas na stolu, covjek je bio tu kada su se nabijali dugovi na funkciji sekretara? Kako onda moze sutiti na sve to?
Ako sutra takav neko uradi opet ono sto se radilo do 2012 sta ces onda reci na sve to kada se sve zavrsi?
Odgovorio sam ti, normalno i bez vrijedjanja, ali mi je obrisan post. Dobro je onaj rekao, kult:)
Ali sustinu sam ti prenio u prvom mom postu :)

Avatar
NKMramor
Postovi: 4141
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 20 feb 2017, 20:11

Brdo1919 je napisao/la:.
Prekršio si pravilo, pročitaj PP. :kafa:
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

tinaslafkr
Postovi: 277
Pridružen/a: 30 avg 2014, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tinaslafkr » 20 feb 2017, 20:13

Moze li mi neko reci sta je sa ovih zadnjih "pojacanja" jesu li potpisali i kakvi su bili u pripremnim utakmicama nisam upucen

Avatar
Sariel
Postovi: 7567
Pridružen/a: 16 mar 2016, 11:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel » 20 feb 2017, 20:14

Sta vi mislite da se na tusnju moze odma betonirat?.mora to malo odstojat.
Ne moze na frisko.mora odradit svoje.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37696
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 feb 2017, 20:14

Ma dobro Brdo, najlakse je likovati naredno pola godine. Ako pobjedimo smatrati da si upravu, ali se treba sjetiti ko je doveo ove igrace koji nam igraju u prvoj postavi i koji bi mogli do Evrope.

Ali ne igra se fudbal samo naredno pola godine vec i sezone iza toga. Ako nasih prvih 11 koje je doveo Azmir dobro igra i bude igralo to ne znaci da je sve sto se pored igre desi dobro. Ne moze se dobrim igrama igraca pravdati dovodjenje Karica, novog sekretara, igraca iz kantonalnih liga, nekvalitetne opreme, vozanje po arbitrazama i sve ostalo lose sto se desi. ;)

I sada ispade ako oni ne udju u ligu za prvaka da ce meni ko biti drago. :damn: Ja sam gore rekao samo da se kod nas nesto aktivira samo kada je klub bas na dnu i to je poenta citavog posta. A ne da bih ja volio da Sloga pobjedjuje Slobodu vec da samo u takvim situacijama svima koji prate Slobodu dodje iz guzice u glavu, sto Probisvjet kaze mi se samo znamo vaditi, u tome uzivamo.
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 20 feb 2017, 20:18, ukupno mijenjano 1 put.

Brdo1919
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:48
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brdo1919 » 20 feb 2017, 20:17

tuzlak1987 je napisao/la:Ma dobro Brdo, najlakse je likovati naredno pola godine. Ako pobjedimo smatrati da si upravu, ali se treba sjetiti ko je doveo ove igrace koji nam igraju u prvoj postavi i koji bi mogli do Evrope.

Ali ne igra se fudbal samo naredno pola godine vec i sezone iza toga. Ako nasih prvih 11 koje je doveo Azmir dobro igra i bude igralo to ne znaci da je sve sto se pored igre desi dobro. Ne moze se dobrim igrama igraca pravdati dovodjenje Karica, novog sekretara, igraca iz kantonalnih liga, nekvalitetne opreme, vozanje po arbitrazama i sve ostalo lose sto se desi. ;)
Ja sam zadnji koji ovdje likujem, do sada su kultasi likovali sa svakim problemom. Samo ne zelim da vrijedjam svoj klub sta god se desavalo. Idi gazi i pali upravu, boli me, nemoj bacati **** na Slobodu :)

Brdo1919
Postovi: 70
Pridružen/a: 17 jan 2017, 09:48
Kontakt:

Re: RE: Re: RE: Re: RE: Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brdo1919 » 20 feb 2017, 20:21

NKMramor je napisao/la:
Brdo1919 je napisao/la:.
Prekršio si pravilo, pročitaj PP. :kafa:
Objasnio sam ti u PP (vidi isti) da nisam prekrsio pravilo, a procitaj i svoj kopirani dio, ima dio koji i ti krsis :)

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 20 feb 2017, 20:22

Zanima me da li bi neko od vas podrzao ovaj UO kada bi nizali dobre rezultate i izborili Europu? Imamo sansi da igramo i Ligu za prvaka i Ligu za opstanak, ali imamo i Vladu tako daa se nadam da ćemo igrati ovo prvo :)
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

tinaslafkr
Postovi: 277
Pridružen/a: 30 avg 2014, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tinaslafkr » 20 feb 2017, 20:25

MejdanTz je napisao/la:Zanima me da li bi neko od vas podrzao ovaj UO kada bi nizali dobre rezultate i izborili Europu? Imamo sansi da igramo i Ligu za prvaka i Ligu za opstanak, ali imamo i Vladu tako daa se nadam da ćemo igrati ovo prvo :)
Da prekucaju ligu ja ih nikad necu podrzat !!! Sve do sad sto su rekli nista nisu ispunili.... nigdje tr famozne transparentosti sto su najavili na pocetku... koliki su to prihodi koliki su rashodi koliko placaju svoje reklame na dresu koje su vece od grba kluba... dovođenje pojacanja iz kantonalnih liga koji se zna kako je dosao do slobode...

tinaslafkr
Postovi: 277
Pridružen/a: 30 avg 2014, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tinaslafkr » 20 feb 2017, 20:27

Vraćanje Jurića u klub s Tušnja nije se dopalo navijačima “crveno-crnih” s obzirom da je sadašnji generalni sekretar učestvovao u radu Uprava koje su stvarale višemilionski dug Slobode.

Jurić je 2011. godine napustio Slobodu, i u klub se vraća nakon šest godina. Zanimljivo, tada su igrači Slobode zajedno sa stručnim štabom pisali peticiju protiv Zdenka Jurića, koji je tada obnašao funkciju direktora kluba. Mnogo zamjerki na njegov rad imao je i tadašnji predsjednik Davud Zahirović, a kada je odlazio iz “Rudarske 2”, Jurić je optužio Zahirovića da mu smeta njegovo ime te da se zbog toga, kako je tada govorio, okomio na njega.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37696
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 feb 2017, 20:28

MejdanTz je napisao/la:Zanima me da li bi neko od vas podrzao ovaj UO kada bi nizali dobre rezultate i izborili Europu? Imamo sansi da igramo i Ligu za prvaka i Ligu za opstanak, ali imamo i Vladu tako daa se nadam da ćemo igrati ovo prvo :)
Svi se nadamo Evropi. Ali teren nije mjerilo dobrog rada ove uprave do sezone 2017/18. Ovo sto igraci izbore svaka njima cast, ovo je ono sto je prezivilo od kadra jer je 10 igraca sa minutazom otislo.

Eto neka izbore Evropu u sezoni 2017/18 i to ce biti 100% zasluga ove uprave. Ali se ne moze ove sezone pravdati igrama igraca ova uprava za lose poteze van terena jer to nije povezano. Ovaj segment je jos uvijek ostavstina prosle uprave do ljetnog prelaznog roka.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la solinas » 20 feb 2017, 20:28

MejdanTz je napisao/la:Zanima me da li bi neko od vas podrzao ovaj UO kada bi nizali dobre rezultate i izborili Europu? Imamo sansi da igramo i Ligu za prvaka i Ligu za opstanak, ali imamo i Vladu tako daa se nadam da ćemo igrati ovo prvo :)
Omladinski pogon vratiti Slobodi.1919 ugasiti.
Rijesiti reprogram
rijesiti finansiranje kluba,i zabraniti statutom pozajmice.
Evo samo ovo neka rijese ja cu ih podrzati pa i kada bi iz lige ispali.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 20 feb 2017, 20:43

Ni u jednon klubu stanje nije idealno, mislim da bi trebali samnjiti nasa prepucavanja koji je UO bolji, a koji je losiji. Dusmani jedva cekaju da se nesto dogodi nama pa da nas mogu je*avat. Svima smo im trn u oku jer znaju da ovdje postoje uslovi za jak FK u sto su se uvjerili za vrijeme mandata, pa njihovi ( sarajevski ) mediji svaku losu stvar zele predstaviti kao raspad sistema u klubu. Jednog dana ce Sloboda biti DD gdje bi AH aktivirao svoje pozajmice, grad svoj udio i jos jak sponzor. Tad cemo im je*at svima majku od Mostara preko Sarajeva do Banja Luke. Jedini spas FK je DD !!
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37696
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 20 feb 2017, 20:44

Evo sta treba uraditi po meni:
-Prva stvar je ta da potpises reprogram, ali sa snaznim garantom. Kada potpises reprogram na 10 godina imas opet nestabilnu situaciju jer 3 neisplacene rate reprogram se prekida i vise ne mozes potpisati reprogam sto znaci da imas polumrtav klub. Moze se desiti smjena gradske uprave i da naredna uprava ne ispostuje to, a i Imamovic je sto se tice reprograma varljiv jer vec 2 reprograma je uzeo i nije ispostovao.

-Osposobiti stadion za sva pretkola Evropa lige i LP. Posto mi imamo stadion sa atletskom taj stadion se ne moze koristiti za grupne faze Evropskih natjecanja. Opet kao i u problemu 1. konce drzi gradska uprava. Znaci i opstanak kluba i uslovi za klub su u rukama gradske uprave.

-Treca stvar opet za koju vjerovatno treba pristanak gradske uprave su ovi racuni, 1919 ima svoj racun, Sloboda svoj. Odvojena stvar od FK Sloboda, Sloboda sa odblokiranim racunom treba prebaciti na sebe omladinski pogon i konacno zavrsiti pricu sa tim. Sve dok ta druga stvar postoji to nije klub vec buckuris.

-Statut, novi statut. Ovaj statut je zastario jos prije 10 godina i vise, funkcionisemo po najstaromodnijem statutu u drzavi. Treba napraviti statut koji ce privuci i ulagace i navijace. Da se ne bazira na navijacima jer navijaci nemaju novca da to guraju, ali da se jednim dijelom bazira na njima i da konacno ulaze u raspravu oni navijaci koji su voljni da plate odredjeni iznos. Svako drugi ko nece nema vise sta raditi u skupstini, vec moze samo kupiti kartu i na tribinu, a ne krojiti sudbinu kluba dizanjem ruke za 0 KM. Time bi dalje omogucili i clanstva i td, sve bi bilo lakse uvesti.

Sve ostale stvari su sitnice za ove gore navedene, klub bez dugova, sa svojim omladinskim pogonom, sa uredjenim stadionom i uslovima i sa valjanim statutom.
I na sva ta pitanja moze odgovoriti samo gradska uprava tako da ne ocekujem od nekog da ovo dovede u red ako je postavljen tu od gradske uprave, koja je Azmiru unistila posao i za stadion i za reprogram.

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.