NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
HNKBranitelj
Postovi: 210
Pridružen/a: 13 avg 2015, 16:20
Lokacija: Mostar-jug
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la HNKBranitelj » 12 mar 2017, 13:54

SNSa je napisao/la:sada se zavrsila utakmica, sada vidite kakvi su Mostarci zapravo.
Pogrešno si se izrazio nisu to Mostarci. To su izbjeglice koje su došle u Mostar iz Gacka, Ljubinja, Nevesinja, Jablanice, Konjica popraćeno seljacima iz Podveležja koji su sišli i naselili grad i naselja oko grada. :bih: :bih:
HNK Branitelj Mostar 1992

Avatar
salmy
Postovi: 517
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la salmy » 12 mar 2017, 16:04

HNKBranitelj je napisao/la:
SNSa je napisao/la:sada se zavrsila utakmica, sada vidite kakvi su Mostarci zapravo.
Pogrešno si se izrazio nisu to Mostarci. To su izbjeglice koje su došle u Mostar iz Gacka, Ljubinja, Nevesinja, Jablanice, Konjica popraćeno seljacima iz Podveležja koji su sišli i naselili grad i naselja oko grada. :bih: :bih:
A okle si ti sljego bilmeze jedan :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Idi nos obrisi slino jedan.

Nisu izbjeglice svojom voljom napustale svoje gradove, nego zbog ratnih desavanja.

Neznalico jedna glupa, u zapadnom dijelu Mostara zivi svega 10% pravih rodjenih mostaraca, pa niko ne govori ruzno o njima.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 12 mar 2017, 19:29

Gdje igramo protiv Novog Travnika?

LloriS
Postovi: 4356
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la LloriS » 12 mar 2017, 21:20

tropic je napisao/la:Gdje igramo protiv Novog Travnika?
Bugojno
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Babatunde » 13 mar 2017, 00:24

SNSa je napisao/la:
Babatunde je napisao/la:Sretno u nastavku prvenstva, pozdrav za Bihać :salut:
@SNSA ponjake ti se usta majmune, pozivas na rat preko foruma, tastatura huligan :puke: :puke:
Buraz ja mislio ti normalan, ti bas puk'o!
Ne zovi me buraz, ja nisam dobar ni sa kim ko na rat poziva. Malo razmisli prije nego pises na javnom forumu. Pozdrav debilu :guz:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

SNSa
Postovi: 314
Pridružen/a: 29 jan 2017, 19:30
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la SNSa » 13 mar 2017, 00:28

Babatunde je napisao/la:
SNSa je napisao/la:
Babatunde je napisao/la:Sretno u nastavku prvenstva, pozdrav za Bihać :salut:
@SNSA ponjake ti se usta majmune, pozivas na rat preko foruma, tastatura huligan :puke: :puke:
Buraz ja mislio ti normalan, ti bas puk'o!
Ne zovi me buraz, ja nisam dobar ni sa kim ko na rat poziva. Malo razmisli prije nego pises na javnom forumu. Pozdrav debilu :guz:
Ti si bas odlutao sa pravog puta. Kakav rat covjece pises? Vidim naucio si kako se treba naguziti, fino te majka naucila :salut:

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Stone Island » 13 mar 2017, 01:42

Nama su na Grbavici jednom prilikom ustašku majku psovali. :lol: Ne znam čemu polemika, radi se o navijačima. Je li bilo tih prstiju, nije li... nemam pojma ali u grupama je uvijek bilo i bit će pojedinaca i dežurnih budala koje boli tuki kako će provocirati one s druge strane. U svakoj grupi je slična situacija, ne može me niko ubijediti da nije tako. Nema potrebe o tome naglabati.

Konačno da smo dobili i to u gostima, raduje to što tvrdite da smo vas uzeli na trku. Mi idemo dalje, borba tek počinje a bgm ni vama ne cvjetaju ruže. Sretno.

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la ANTIFA ! » 13 mar 2017, 02:07

nebeskasila je napisao/la:Ginulo se za zlatne ljiljane a vi 3 prsta dizete fuj


Vi ste provocirali sa "Ustaski Mostar". :roll:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

AskoSN
Postovi: 70
Pridružen/a: 26 apr 2014, 21:35
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la AskoSN » 13 mar 2017, 08:33

Masno ste vi platili za ovu pobjedu,nema dzabe ni u stare babe :D :D

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la zizu1991 » 13 mar 2017, 08:41

Poprilicno los pokusaj relativiziranja nekvaliteta svoga tima. Dakako, nismo mi neko ko je drugi svijet za sve timove ove lige u ovome trenutku, ali imamo tim sposoban za pobjedu protiv protivnika kojemu zbog fizicke nespremnosti proradi jetra na poluvremenu.

Sve najbolje!
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Babatunde
Postovi: 339
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Babatunde » 13 mar 2017, 11:59

SNSa je napisao/la: Ti si bas odlutao sa pravog puta. Kakav rat covjece pises? Vidim naucio si kako se treba naguziti, fino te majka naucila :salut:
Pogledaj svoj post od prosle sedmice, pa ce ti sve bit jasno šabane. Tastatura huligan :lol: :lol: :lol:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Babinho » 13 mar 2017, 12:09

AskoSN je napisao/la:Masno ste vi platili za ovu pobjedu,nema dzabe ni u stare babe :D :D
U BIH je odavno postala praksa krivit sve ostalo za svoj neuspjeh. Ili su utakmice, bodovi i titule kupljene, ili se zaposlilo preko stele, uglavnom jos ni jednom negdje nisam mogao procitat komentar svaka cast zasluzeno si pobjedio, dobio posao, znaci pohvale za dobar rad. Ne kazem da nema kupovanja bodova, stela, ali svaka pobjeda tudja se opisuje kao kupljena a kad moj tim pobjedi onda je to cisto ko dan.

Malo bi se mozda trebalo prestat za svoje licne neuspjehe trazit deseti razlozi neki, neko jednostavno krenut i radit i cistit svoju avliju, borit se..uostalom ako je nesto kupljeno izvoli pa izbaci dokaze, svak ko optuzuje za nesto duzan je i dokazat stvar u suprotnom to ostaje samo suplja prica.

Sto se Veleza i kupovine tice, jos zimus su navijaci Veleza bili veliki optimisti i vjerovali u opstanak u ovoj ligi ove godine. Drugi navijaci u to nisu vjerovali, cak su neki ismijavali to i vidili Velez kao kantu za nabijanje i vec u 2. f.bih ligi. Vec zimuz su i price krenule kao ako se ikako uspije spasit to je kroz kupovinu, znaci sta god uradis osudjen si na takve komentare, za mene smijesno. I po fb na onoj stranici prva liga f bih isto tako prvo komentari zimus zao mi je veleza ali tesko ce opstat, sad idu sasvim drugi komentari a to su vrijedjanja na racun Veleza kao kluba, i optuzbe za kupovine i slicno.

A Velezovi navijaci dobro znaju na sta se njihov optimizam najvise odnosio, a to je ono sto je par normalnih forumasa i osoba na fb i prenijelo poslje tekme u Bihacu, da je Velez fizicki dosta jaci bio i mi smo svjesni da smo prosli ekstra pripreme i da fizicki jaku ekipu imamo koja samo na to dosta bodova moze uzet. Uz to dodaj poboljsanje koliko toliko kvalitete u igrackom kadru dodjemo do zakljucka da Velezu netreba kupovina bodova. Uostalom da je tako da Velez kupuje, naostrili bi sudije i protiv travnika da nam sviraju penale dok nedobijemo i tu.

Tako u BIH kad nesto ostvaris i posteno, drugi ti to nece priznat nego rec stela, kupljeno, ne zaszluzeno, to je opcenito bolest drustva u BH. Zato me i necudi tvoj a i ostali komentari, kupljeno bla bla, lakse je valjda podnijet ovaj poraz.

Pozdrav i sretno u nastavku, da sto manje kupujete a nizete uspjehe svojim znanjem i zalagenjem i tako ostanete u ligi.

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NebeskaSila96 » 13 mar 2017, 15:01

Samo pustite te priče da je Jedinstvo prodalo a Velez kupio utakmicu.Ljudi su jednostavno zasluženo odnijeli pobjedu koju su zaslužili na terenu i to je to.

Avatar
harden
Postovi: 23526
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 13 mar 2017, 16:30

Cista pobjeda Veleza, treba priznati i biti realan. Sudjenje dobro, nije ni tu razlog poraza.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 15 mar 2017, 22:10

U Novom Travniku se igra u nedjelju.

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 18 mar 2017, 15:39

ocekuju se pune tribine u novom travniku, a imaju jednu 120 stolica na tribini hahahhaha

nebeskasila
Postovi: 2411
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 19 mar 2017, 16:12

Pa nas travnik ubija :/

Avatar
unavita
Postovi: 852
Pridružen/a: 02 nov 2011, 00:00
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la unavita » 19 mar 2017, 16:31

Ne leže nam, pa i ovdje su nam bod uzeli. Izgleda da nama niko ležati nece ove polusezone


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
"Kad je selo složno i jedna djevojka je dosta"

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 19 mar 2017, 17:06

Ponisten nam gol u 94oj minuti i valjda nam nisu cist penal svirali.

nokee95
Postovi: 427
Pridružen/a: 14 jul 2015, 01:11
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nokee95 » 19 mar 2017, 17:13

Bice cupavo do krajaa :D

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.