KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 19 mar 2017, 09:43

Kad bi uzeli i onog famoznog Lazića došao bi u Skenderiju na finale protiv Igokee da zviždi Bosninim napadima :lol:
1946

FoSte95
Postovi: 12545
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FoSte95 » 19 mar 2017, 09:47

Ako se ovako nastavi i aBd dodjemo do finala, s obzirom da smo sinoc vidjeli da Igokea nije nepobjediva, Skenderija ce biti malaaaaa
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 19 mar 2017, 09:51

BitiSrcemVezan je napisao/la:Kad bi uzeli i onog famoznog Lazića došao bi u Skenderiju na finale protiv Igokee da zviždi Bosninim napadima :lol:
Ja najvjerovatnije navijam za Bosnu duze nego sto si ti ziv, a nikada nebi zvizdao ikonicu
Bas zato mi je tesko gledati kako su neki od nje napravili od nje prciju pa kada su je srozali samo su je odbacili
E zato bi veci volio da krene kako treba
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 19 mar 2017, 10:05

nerminh74 je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:Kad bi uzeli i onog famoznog Lazića došao bi u Skenderiju na finale protiv Igokee da zviždi Bosninim napadima :lol:
Ja najvjerovatnije navijam za Bosnu duze nego sto si ti ziv, a nikada nebi zvizdao ikonicu
Bas zato mi je tesko gledati kako su neki od nje napravili od nje prciju pa kada su je srozali samo su je odbacili
E zato bi veci volio da krene kako treba
Ma zezam se ba, poštujem te fakat bez obzira na što se ne slažemo oko nekih stvari, al' dodija više sa tom pričom. K'o da i ja ne bih volio iduće sezone gledati sa Bosnom u ABA ligi lupam Sulejmanovića umjesto nekog novog Ljubomira Čampare, kao i još nekog našeg reprezentativca ili potencijalnog reprezentativca, da ne kažem i neke momke iz Bosninog pogona, ali polahko.

Prije godinu dana u ovo doba nam je Turbina bila rival, a neki dan si se direktno tukao za trofej sa Igokeom, jučer si je pobijedio. Igrao ABA ligu dogodine ili ne, nije jedino bitno koji će prosjek godina ekipe biti, niti će to obavezno morati biti striktno pozitivna ili negativna stvar.
1946

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kobe24 » 19 mar 2017, 13:06

nerminh74 je napisao/la: Ja stvarno nisam nigdje vidio gdje je emir da je potpisao na 3 godine, a evo sada sam pretrazivao
Cak i da jeste,to sto ponavljam sumnjam, u ciboni je teska novcana situacija tako da nebi bilo tesko rijesiti ugovor
Atic je potpisao na 6 godina, ali kako to sada izgleda sumnjam da bi mu pravili probleme da hoce raskinuti ugovor, opet sumnjam da bi ovaj i htijeo, ali opet pozajmica bi bila realna
Samo ovo dolazi u obzir samo ako Bosna bude igrala ABA, a ako ne bude nasih mladih ili reprezentativaca jednostavno mi to vise nije to, stvarno mene licno ne zanimaju grupe polovnjaka iz regiona i veterana
Mozda sam i ja nesto pomijesao. Da nije pisalo kako je bio tri godine u Barceloni, a ja to povezao kao trogodisnji ugovor sa Zagrepcanima. :D Mislio sam da su Aticu jos ostale 4 godine ugovora, ne znam sta mi bi pa sam se ovako izrazio. Nebitno, ja bih za pocetak i prvu sezonu bio zadovoljan sa bar trojicom od njih (najradije bih Lazica, Atica i Durmu u Bosninom rosteru), a poslije i vise njih. Slazem se s tobom da to ne bi bilo to, ako bi Bosnu gledao podjednako kao i recimo Partizan, prizeljkujuci svaki trenutak da vidim nekog od 'nasih' na parketu (pisali smo o tome i ranije). Svejedno bih ja navijao za Bosnu i bili bi mi drazi od svih ostalih, ali bih tesko prevalio poprilicno veliki put da dodjem u Sarajevo i gledam Sturanovica ili Dragicevica.
Sto se tice Igokee, takodjer se slazem. Ocekivao sam da ce Bajic Talicu davati vise minuta u ovim zadnjim utakmicama, jer ga je pustao da igra u nekim puno bitnijim ranije (nekad sredinom sezone kada su otpustili onog Amera). Medjutim, on nije bio u rosteru uopste zadnje vrijeme, a moguce da je rijec i o nekoj povredi. Nadam se da ce dogodine ozbiljno racunati i na njega i na Glogovca.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kovacic
Postovi: 1322
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la kovacic » 19 mar 2017, 15:01

BitiSrcemVezan je napisao/la:kakva velika dvorana, sramotna posjeta i u D1, al' sramotna

""Zahvalio bih se prije svega publici i poželio bih da u srijedu dođu u većem broju, jer mi košarku zbog njih igramo. Ne igramo je samo zbog sebe, i ne igramo je zbog KK Bosna, nego je igramo zbog publike."
Nije sramotna posjeta već je pušteno samo 800 karata, za kup je pušteno 1200+VIP sa strane koliko i jeste kapacitet D1 pa je bilo krcato, možda je neko u savezu prijetio kaznom pa su manje pustili u prodaju. Uglavnom čim se završi Interio igraju u velikoj dvorani i sigurno će na svakoj utakmici biti preko 2000 ljudi. :njanjanja:

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 20 mar 2017, 08:36

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Ja stvarno nisam nigdje vidio gdje je emir da je potpisao na 3 godine, a evo sada sam pretrazivao
Cak i da jeste,to sto ponavljam sumnjam, u ciboni je teska novcana situacija tako da nebi bilo tesko rijesiti ugovor
Atic je potpisao na 6 godina, ali kako to sada izgleda sumnjam da bi mu pravili probleme da hoce raskinuti ugovor, opet sumnjam da bi ovaj i htijeo, ali opet pozajmica bi bila realna
Samo ovo dolazi u obzir samo ako Bosna bude igrala ABA, a ako ne bude nasih mladih ili reprezentativaca jednostavno mi to vise nije to, stvarno mene licno ne zanimaju grupe polovnjaka iz regiona i veterana
Mozda sam i ja nesto pomijesao. Da nije pisalo kako je bio tri godine u Barceloni, a ja to povezao kao trogodisnji ugovor sa Zagrepcanima. :D Mislio sam da su Aticu jos ostale 4 godine ugovora, ne znam sta mi bi pa sam se ovako izrazio. Nebitno, ja bih za pocetak i prvu sezonu bio zadovoljan sa bar trojicom od njih (najradije bih Lazica, Atica i Durmu u Bosninom rosteru), a poslije i vise njih. Slazem se s tobom da to ne bi bilo to, ako bi Bosnu gledao podjednako kao i recimo Partizan, prizeljkujuci svaki trenutak da vidim nekog od 'nasih' na parketu (pisali smo o tome i ranije). Svejedno bih ja navijao za Bosnu i bili bi mi drazi od svih ostalih, ali bih tesko prevalio poprilicno veliki put da dodjem u Sarajevo i gledam Sturanovica ili Dragicevica.
Sto se tice Igokee, takodjer se slazem. Ocekivao sam da ce Bajic Talicu davati vise minuta u ovim zadnjim utakmicama, jer ga je pustao da igra u nekim puno bitnijim ranije (nekad sredinom sezone kada su otpustili onog Amera). Medjutim, on nije bio u rosteru uopste zadnje vrijeme, a moguce da je rijec i o nekoj povredi. Nadam se da ce dogodine ozbiljno racunati i na njega i na Glogovca.

Sulejmanovic ima ugovor 1 godinu :!: Da li ga zelim vidjeti u dresu Kk Bosne :!: :?: ne,od njega ocekujem mnogo vise.KK Bosna i aba liga?da ,ako ce dovesti 6,7 novih,jer Sasa,Ikovic itd nisu vise za Aba lige.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 20 mar 2017, 09:13

kovacic je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:kakva velika dvorana, sramotna posjeta i u D1, al' sramotna

""Zahvalio bih se prije svega publici i poželio bih da u srijedu dođu u većem broju, jer mi košarku zbog njih igramo. Ne igramo je samo zbog sebe, i ne igramo je zbog KK Bosna, nego je igramo zbog publike."
Nije sramotna posjeta već je pušteno samo 800 karata, za kup je pušteno 1200+VIP sa strane koliko i jeste kapacitet D1 pa je bilo krcato, možda je neko u savezu prijetio kaznom pa su manje pustili u prodaju. Uglavnom čim se završi Interio igraju u velikoj dvorani i sigurno će na svakoj utakmici biti preko 2000 ljudi. :njanjanja:
"Ovi momci sigurno zaslužuju veću podršku sa tribina! Iako je jučer atmosfera bila odlična, ipak je veliki broj mjesta u Maloj dvorani ostao prazan!
Gostovao je prvak države, ekipa koja je regularni dio ABA lige završila na sjajnom petom mjestu, ali Skenderija nije bila 'krcata' kao na finalu Kupa!
Nadamo se da će naši navijači prepoznati sav rad i trud kako igrača, tako i Upravnog odbora, te svih ljudi u i oko kluba u povratku Bosne u regionalnu ABA ligu.."
- KK Bosna Royal
1946

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 20 mar 2017, 09:57

lumani je napisao/la:

Sulejmanovic ima ugovor 1 godinu :!: Da li ga zelim vidjeti u dresu Kk Bosne :!: :?: ne,od njega ocekujem mnogo vise.KK Bosna i aba liga?da ,ako ce dovesti 6,7 novih,jer Sasa,Ikovic itd nisu vise za Aba lige.
zašto ne, on je u Ciboni bio 3-4 opcija u napadu, često je igrao ispod 15 minuta jer je bio zamjena Zizicu i Zoricu
mislim da bi ga jedna sezona u Bosni (ili bilo gdje u ABA) gdje bi imao 25-30 minuta kao 1-2 opcija napada katapultirala u više sfere

naravo ovo je moj vlažni sand, ali trenutno Emir ne košta više nego neki amerikanci ili igrači regiona koje bi Bosna morala dovesti ako želi biti konkuretna u ABA ligi
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 20 mar 2017, 10:00

BitiSrcemVezan je napisao/la:
"Ovi momci sigurno zaslužuju veću podršku sa tribina! Iako je jučer atmosfera bila odlična, ipak je veliki broj mjesta u Maloj dvorani ostao prazan!
Gostovao je prvak države, ekipa koja je regularni dio ABA lige završila na sjajnom petom mjestu, ali Skenderija nije bila 'krcata' kao na finalu Kupa!
Nadamo se da će naši navijači prepoznati sav rad i trud kako igrača, tako i Upravnog odbora, te svih ljudi u i oko kluba u povratku Bosne u regionalnu ABA ligu.."
- KK Bosna Royal
sve je ovo više manje tačno, ali zaboravljaju jednu činjenicu, a to je da se sada Bosna treba oprati u očima navijača jer puno se opržilo o Bosnu, pa sada i u hladan jogurt puše, a nije da prošla utakmica Bosne i Igoke u kupu baš previše popravila dojam
treba vremena i kontinuiteta i da ne zaborave da je Bosna tu radi navijača, a ne obrnutu!
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 20 mar 2017, 11:19

nerminh74 je napisao/la:
lumani je napisao/la:

Sulejmanovic ima ugovor 1 godinu :!: Da li ga zelim vidjeti u dresu Kk Bosne :!: :?: ne,od njega ocekujem mnogo vise.KK Bosna i aba liga?da ,ako ce dovesti 6,7 novih,jer Sasa,Ikovic itd nisu vise za Aba lige.
zašto ne, on je u Ciboni bio 3-4 opcija u napadu, često je igrao ispod 15 minuta jer je bio zamjena Zizicu i Zoricu
mislim da bi ga jedna sezona u Bosni (ili bilo gdje u ABA) gdje bi imao 25-30 minuta kao 1-2 opcija napada katapultirala u više sfere

naravo ovo je moj vlažni sand, ali trenutno Emir ne košta više nego neki amerikanci ili igrači regiona koje bi Bosna morala dovesti ako želi biti konkuretna u ABA ligi
previse mi gledate na aba ligu :!: Emir je igrao na 3 fronta,nije on igrao malo,kad se sve sabere dosta minuta.Zato ne KK Bosna :?: nije meni tu nista sigurno Nermine,valjda znas o cemu pricam...

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 20 mar 2017, 12:34

lumani je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
lumani je napisao/la:

Sulejmanovic ima ugovor 1 godinu :!: Da li ga zelim vidjeti u dresu Kk Bosne :!: :?: ne,od njega ocekujem mnogo vise.KK Bosna i aba liga?da ,ako ce dovesti 6,7 novih,jer Sasa,Ikovic itd nisu vise za Aba lige.
zašto ne, on je u Ciboni bio 3-4 opcija u napadu, često je igrao ispod 15 minuta jer je bio zamjena Zizicu i Zoricu
mislim da bi ga jedna sezona u Bosni (ili bilo gdje u ABA) gdje bi imao 25-30 minuta kao 1-2 opcija napada katapultirala u više sfere

naravo ovo je moj vlažni sand, ali trenutno Emir ne košta više nego neki amerikanci ili igrači regiona koje bi Bosna morala dovesti ako želi biti konkuretna u ABA ligi
previse mi gledate na aba ligu :!: Emir je igrao na 3 fronta,nije on igrao malo,kad se sve sabere dosta minuta.Zato ne KK Bosna :?: nije meni tu nista sigurno Nermine,valjda znas o cemu pricam...
itekako zbog toga i ovako oprezno pristupam ovom novom projektu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 20 mar 2017, 19:02

nerminh74 je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:
"Ovi momci sigurno zaslužuju veću podršku sa tribina! Iako je jučer atmosfera bila odlična, ipak je veliki broj mjesta u Maloj dvorani ostao prazan!
Gostovao je prvak države, ekipa koja je regularni dio ABA lige završila na sjajnom petom mjestu, ali Skenderija nije bila 'krcata' kao na finalu Kupa!
Nadamo se da će naši navijači prepoznati sav rad i trud kako igrača, tako i Upravnog odbora, te svih ljudi u i oko kluba u povratku Bosne u regionalnu ABA ligu.."
- KK Bosna Royal
sve je ovo više manje tačno, ali zaboravljaju jednu činjenicu, a to je da se sada Bosna treba oprati u očima navijača jer puno se opržilo o Bosnu, pa sada i u hladan jogurt puše, a nije da prošla utakmica Bosne i Igoke u kupu baš previše popravila dojam
treba vremena i kontinuiteta i da ne zaborave da je Bosna tu radi navijača, a ne obrnutu!
ma mora posjeta veća biti, jednostavno mora

znaju se svi diciti s ljubavlju prema bosni kad treba skupljati lajkove po fejsbuku, a u skenderiji prc
1946

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 20 mar 2017, 20:17

Ti koji skupljaju lajkove su ista vrsta onih koji su posjecivali utakmice bosne kada je bila in, cim je bosna malo ispuhala ti su odmah otisli, a one 2-3 hiljade koje su kasnije dolazili to su pravi navijaci
Ti su istina u sve manjem broju pratili bosnu dok nije dotakla dno i ti su prestali dolaziti jer su se razocarali zbog toga sto su pogubili toliko zivaca a velika vecina se na kraju nije niti pocesala po guzici
E njih ce biti teze vratiti bas zbog toga, a jedan od nacina je upravo da Bosnu napravis vise domacom
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 20 mar 2017, 21:13

Bez obzira na sve to, meni je sramota za grad Sarajevo i nas Sarajlije, da simbol ovog grada, KK Bosna, prati 300 ljudi.

Pa ybt 10 puta veća zainteresovanost bude za Hasetov turnir na kojem nastupe juniori Sarajeva i Želje nego za povratnički meč Bosne sa Igokeom :?
1946

Avatar
emil02in
Postovi: 3636
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la emil02in » 20 mar 2017, 21:22

BitiSrcemVezan je napisao/la:Bez obzira na sve to, meni je sramota za grad Sarajevo i nas Sarajlije, da simbol ovog grada, KK Bosna, prati 300 ljudi.

Pa ybt 10 puta veća zainteresovanost bude za Hasetov turnir na kojem nastupe juniori Sarajeva i Želje nego za povratnički meč Bosne sa Igokeom :?
Pa u Jablanici je dvorana uvijek puna kad igra Turbina još u nižem rangu,a tako je bilo i u kantonalnom rangu,ovo je sramota grada Sarajeva bez obzira kakva je Bosna. 300 gledalaca je premalo.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fico » 21 mar 2017, 08:04

Džaba Igokei Talić i Glogovac kad se na njih ozbiljno ne računa.
I ja bih volio da Skenderija bude puna, i to ne D1, već dvorana Mirza Delibašić. Ipak, u ovom gradu živi prevelik broj papaka koji nemaju sportsku kulturu, a pitam se znaju li šta je kultura uopće. Bolje gledat Zvezde granda, pušit šišu u Damasku ili okretati brodove u Walteru, nego doći na neki sportski događaj.
Želio bi naredne sezone gledati što više mladih u Bosni, nego polovnjake iz Srbije, samo nemojte Atića spominjati. On je fantastičan šuter, ali nema dva grama mozga :D
SARAJEVO

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 21 mar 2017, 09:47

jesmo stvarno u qrcu, IDJ Videos mentalitet grada

a gdje je i šta radi atić ove sezone? na kraju prošle nije bio u stanju napraviti razliku ni u ovoj ligi 6
1946

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 21 mar 2017, 10:41

BitiSrcemVezan je napisao/la:jesmo stvarno u qrcu, IDJ Videos mentalitet grada

a gdje je i šta radi atić ove sezone? na kraju prošle nije bio u stanju napraviti razliku ni u ovoj ligi 6
najviše provodi vremena po kafanama
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

fera
Postovi: 12801
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fera » 21 mar 2017, 11:26

Treba nauciti djecu i ove mlađe generacije sta je bosna i kakvu historiju ima. Kod nas ljudi dođu na utakmicu pa zvižde i psuju ljudima koji su kao igrack sa bosnom postali prvak europe a danas treniraju ili rade u drugim klubovima... ja mislim da nijr dovoljno samo otici na utakmicu treba nesto i znati... nas su treneri vodili na utakmice pa ti objasne fino na primjeru sta je zonska odbrana itd.
Sad najviše na utakmice idu raja od ovih igraca i neke cure koje kontaju upecati nekog igraca i to su upravo oni koji ce opet nestati cim nastane neka kriza.
Kosarka u ovom gradu je nazalost puno iza fudbala pa zato i hasetov turnir privuce puno vise paznje nego kad igokea dođe protiv bosne igrati... mislim da se bosna treba okrenuti mlađoj publici koju ce kosarkaski obrazovati kroz naredne godine a mi stariji smo tu kad zatreba...
You are someone else I am still right here

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.