NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

nebeskasila
Postovi: 2370
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 19 mar 2017, 17:22

Bas sam misljenja da necemo ostati, daj Boze da se izvucemo, ali ne vjerujem da cemo moci, bas nam treba cudo neko
Zadnja izmjena: nebeskasila, dana/u 19 mar 2017, 20:34, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NebeskaSila96
Postovi: 1328
Pridružen/a: 26 jun 2016, 20:35
Lokacija: U oblacima
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NebeskaSila96 » 19 mar 2017, 20:33

Ma realno mi ćemo teško ostati ove godine u ligi.Ona utakmica protiv Veleza je živi dokaz za to,a ne možemo dobit ekipu koja je već ispala i ekipu koja je najlošija u 1 ligi federacije unazad 10-tak godina.

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 20 mar 2017, 23:47

Budzetom Grada Bihaca za Jedinstvo predlozeno 80 000KM.
Kako stvari stoje sa potencijalnim ulagacima, ima li fizickih lica koja su "kupila svoj glas" u skupstini...?

nebeskasila
Postovi: 2370
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 21 mar 2017, 10:18

Na kraju ce i arapi odustati :/ haha hocemo ikad ugledati neke bolje dane

Avatar
NeRi_K
Postovi: 722
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 21 mar 2017, 10:38

Ja samo mogu reći svaka čast momcima i na ovome što su pokazali, jer realno kasno smo krenuli sa pripremama, tačnije rečeno zadnji, ostali smo bez 10tak prvotimaca, a dovesli smo 3-4 igrača bukvalno sedam dana pred početak prvenstva koji moguće da imaju kvalitet, ali su totalno nespremni.

Kad se uzme u obzir na to sve da je financijska situacija i više nego loša, da igrači igraju bez adekvatnih primanja za ovaj rang takmičenja, kad je odigravanje svake utakmice upitno zbog nedostatka sredstava za organizaciju iste.

Uzeli smo samo bod u Novom Travniku, ali treba uzeti obzir da je to s obzirom na sve okolnosti najveći domet ove ekipe. Novi Travnik je prvi put igrao u svom gradu, pre svojom publikom na novoj tribini, tako da vjerujem da ni kvalitetnije ekipe od nas ne bi bolje prošle.

Sezona je neregularna iz više razloga, ne kažem da je Jedinstvo direktno oštećeno, čak i oni koji ne poznaju ovu ligu vide svako kolo određene neregularnosti.

NK Jedinstvo sa sredstvima od 80.000 KM koja su se našla u nacrtu budžeta Grada Bihaća mogu igrati Drugu ligu FBiH i to je to, jer domaći privatnici nemaju interesa ulagati novac u Jedinstvo niti ga imaju dovoljno da bi ga ulagali, svima je jasno da je privreda na klimavim nogama na cijelom Unsko-sanskom kantonu.

Svi koji me poznaju znaju da imam velike poštovanje prema navijačkoj skupini Sila nebeska, ali bez stranih ulaganja mi postajemo nebitan faktor, a to je za jedan Bihać kako ga god neko gledao ponižavajuće.

Jedinstvo je truhlo po svim aspektima funkcionisanja i ni moja, ni ljubav Sile nebeske, ni 300 članskih to ne može popraviti bez kvalitetne struke, marketinga, odjela financija itd., a to sve ima svoju cijenu koja je običnim zaljubljenicima u Jedinstvo basnoslovna.

Činjenica je da nam treba strani investitor koji će napraviti od Jedinstva instituciju koja donosi novac, vrijeme je takvo kakvo jeste i od ljubavi se ne živi, iz ljubavi se ne igra. Ljubav može samo napraviti kvalitetniji kadar.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
Pantelija
Postovi: 12694
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Pantelija » 21 mar 2017, 10:49

nebeskasila je napisao/la:Na kraju ce i arapi odustati :/ haha hocemo ikad ugledati neke bolje dane
Neće odustati
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 206
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 21 mar 2017, 22:58

Jel' do kraja mjeseca traje ''kupovina'' gradjana, pa onda moze strani investitor doci?

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 23 mar 2017, 16:04

Varupa glavni sudija. Iduce kolo u gostima ce biti Topalovic, pa iduce Zukic... Njih troj'ca 90% utakmica Jedinstva sudili.
:?

Avatar
Pantelija
Postovi: 12694
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Pantelija » 26 mar 2017, 18:00

Odlicna pobjeda, vrlo bitna, uz to remi skoro svih koji su u zoni ispadanja
sad probati u gostima remi izvuci, pa opet kuci po nesto vise
steta za novi travnik i sto nije jedisntvo bilo sa svim igracima i onaj penal nedosuđeni
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Iceplayer
Postovi: 1366
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 26 mar 2017, 20:40

Pantelija je napisao/la:Odlicna pobjeda, vrlo bitna, uz to remi skoro svih koji su u zoni ispadanja
sad probati u gostima remi izvuci, pa opet kuci po nesto vise
steta za novi travnik i sto nije jedisntvo bilo sa svim igracima i onaj penal nedosuđeni
Ma samo polako izgurati ovu polusezonu i eto nas gore ka vama :mrgreen:

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 26 mar 2017, 20:58

Kakva je igra bila danas?
Danas na Jedinstvo kvota 1.8 bila, naravno digao sam pare :D

bihacusrcu1
Postovi: 211
Pridružen/a: 07 mar 2014, 07:56
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la bihacusrcu1 » 26 mar 2017, 21:17

igra vrhunska pored golova fulali smo penal,pogodili precku te galin 2 zicera te oonisten nam gol...gorazde nije prilike stvorilo nam osim tog penala za koji je pidan kriv...ani definitivno najbolji igrac lice,odlicnu utakmocu na zadnjem veznom odigrao curic i hamzic na stoperu...solidno odradili galin mustedanagic mimi jasarevic te topic koji je igrao dok je bilo snage...golman nam je kriminalno los i to je jedina slabost u odnosu na proslu polusezonu
Ako je Dudak kriv,onda je Una slana

Rafael30
Postovi: 778
Pridružen/a: 29 apr 2013, 13:18
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Rafael30 » 27 mar 2017, 00:42

Prvo poluvrijeme je nešto što dugo nije viđeno Pod borićima. ODLIČNO izdanje :tokralju:
Iz kola u kolo se diže forma...
Suđenje prvo poluvrijeme jako dobro, oba penala su bila, a drugo poluvrijeme katastrofa. Nezz po čijem nalogu onakvo suđenje drugo poluvrijeme. Delegat je rekao da se Varupa totalno izgubio zadnji pola sata.

Avatar
harden
Postovi: 23296
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la harden » 27 mar 2017, 01:19

Moze ova ekipa itekako dobro odigrati dok ima snage. Problem je pad u igri sto imaju, ali dobro je to s obzirom kad su poceli pripreme i jos iskustvo pojedinih igraca... Hamzic me iznenadio danas, bas dobro odigra, Ani fenomenalan, Curic vrhunski, svi dobri ali Pidan... Oj Boze, sve me presijece kad krene lopta prema njemu. Tanko bas, nije los golman ali njegovo neiskustvo bi nas moglo kostati.
Kamo srece jos da imamo koga na klupi pa da se osvjezi ekipa tamo oko 70te minute.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

tropic
Postovi: 754
Pridružen/a: 17 sep 2012, 23:45
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la tropic » 28 mar 2017, 01:14

Tako se u ovom trenutku pregovara i sa nekoliko premijerligaških, ali i klubovima koji se takmiče u Prvoj ligi FBiH, dok se još uvijek traži model za saradnju sa bihaćkim Jedinstvom. Naime, klub podno Borića se nalazi u teškoj situaciji, ne samo financijski, nego i sa administrativne strane, pa tako u Bihaćkoj pivovari ističu, da u protekloj godini nisu imali s kim ni ugovor potpisati, kada je u pitanju saradnja sa nogometnim klubom iz Bihaća. S obzirom da volja sa obje strane postoji, nadamo se da će u narednom periodu i NK Jedinstvo dobiti kvalitetnog partnera, a Bihaćka pivovara po ko zna koji put iskazati vjernost i podršku domaćem.

nebeskasila
Postovi: 2370
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 02 apr 2017, 16:36

Prosao je 1 april prica li se sta za arape zna li se ista kad ce te skupstine ima li sta od toga ?

Avatar
Pantelija
Postovi: 12694
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Pantelija » 03 apr 2017, 16:20

nebeskasila je napisao/la:Prosao je 1 april prica li se sta za arape zna li se ista kad ce te skupstine ima li sta od toga ?
prica se, postoje pravne prepreke koje su vremenski ogranicene, malo pazljivije prati, krajemm ovog mjeseca tek moze jedinstvo preci u vlasnistvo investitora
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 206
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 03 apr 2017, 20:19

zar nije receno da treba proci mart?

nema od ovoga nista kao ni do sada, tako da mozemo samo ocekivati da grad i dalje izdrzava klub kao i svake godine... :salut:

nebeskasila
Postovi: 2370
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 03 apr 2017, 21:14

BIHfAnatiC86 je napisao/la:zar nije receno da treba proci mart?

nema od ovoga nista kao ni do sada, tako da mozemo samo ocekivati da grad i dalje izdrzava klub kao i svake godine... :salut:
Ja sam istog takvof misljenja da nema od toga nista iako se potajno nadam evo ide april bilo je do 1 aprila ne mogu nista evo bas d avidim dalje

Avatar
Pantelija
Postovi: 12694
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Pantelija » 03 apr 2017, 21:37

Pa tada je održana skupština, i da.se.završio administrativni dio iduću sedmicu, da.bio bi mart
A obzirom da je tek prošle sedmice odluka sa skupštine otišla u javni list, danas.objavljeno na klupskoj fb stranici, znaci tek krajem mjeseca investitor može da preuzme upravljačke glasove.
Bar ste.mogli upratiti sta se dešava sa vašim klubom ako vec navijate za njega, sve imate na.fb stranici, novinama itd.

Usput, Sarajevo.je.prvo.tri godine tražilo investitora a onda.od augusta do decembra rješavalo pravne.stvari oko preuzimanja kluba, ako mislite da je.naš.sistem brz i da radi perfektno ;)
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.