PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 21 mar 2017, 00:04

sarajlija je napisao/la:Bolje da usto nisam nego sto sam vidio ono danas.... :roll: :roll: Majkom vam se kunem danas vidio dokaz da su plate kasnile,ostao kao pokopan.... :puke: :puke: :puke: :evil: :evil:
:urnebes:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 21 mar 2017, 00:05

solinas je napisao/la:Onda budi dobar i poljubi me u dupe,standardno.
jel obrijano?

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 21 mar 2017, 00:07

wobly92 je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Gdje je High?
Kod Tijane koristi ajfon :kafa:
A ništa Šejla Vrabac?
Zabranila mu cak da ulazi na svetu temu, Seki kanarinac :mrgreen:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
sarajlija
Postovi: 3224
Pridružen/a: 17 jul 2013, 12:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la sarajlija » 21 mar 2017, 00:09

Virtu4l je napisao/la:
sarajlija je napisao/la:Bolje da usto nisam nego sto sam vidio ono danas.... :roll: :roll: Majkom vam se kunem danas vidio dokaz da su plate kasnile,ostao kao pokopan.... :puke: :puke: :puke: :evil: :evil:
:urnebes:
Zasto se na grbavici tresu zbog sanelove tuzbe??????? :bih: :bih:
04.10.2009 !!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Virtu4l » 21 mar 2017, 00:21

sarajlija je napisao/la:Zasto se na grbavici tresu zbog sanelove tuzbe??????? :bih: :bih:
Nećemo dobiti licencu za Evropu :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la coelho41 » 21 mar 2017, 00:24

samirr je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Tuzlu tacno treba zamijeniti sa Palama, **** ih Srbija i **** turske majke **** im Dodik sve cetnicko
Kad neko iz Tz napiše nešto slicno za Sarajevo, to se spominje mjesecima na forumu.
Ovaj momak je inače poznat po slučaju licenca !!
Slažem se! I ovo treba da se citira još 5-6 puta, da se vidi da ima na ovom forumu gorih postova nego na klixu. To meni ne da da pišem na ovoj temi; dupli stadardi, a sportski duh tema nema još od tristote stranice.
Kao prvo ne znam da je neko nešto slično napisao za Sarajevo od navijača Slobode, ali pisalo se svašta na obje strane priznajem. Kad je iz Tuzle prema Sarajevu, utom se aktiviraju i pitari i manijačići, Tarčin, Foča, Ilijaš, ma svi, a ovakve stvari u kontra smjeru se zaobilaze, još se nadodaju Hercegovci pojedini... :puke:

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samirr » 21 mar 2017, 00:37

coelho41 je napisao/la:
samirr je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Tuzlu tacno treba zamijeniti sa Palama, **** ih Srbija i **** turske majke **** im Dodik sve cetnicko
Kad neko iz Tz napiše nešto slicno za Sarajevo, to se spominje mjesecima na forumu.
Ovaj momak je inače poznat po slučaju licenca !!
Slažem se! I ovo treba da se citira još 5-6 puta, da se vidi da ima na ovom forumu gorih postova nego na klixu. To meni ne da da pišem na ovoj temi; dupli stadardi, a sportski duh tema nema još od tristote stranice.
Kao prvo ne znam da je neko nešto slično napisao za Sarajevo od navijača Slobode, ali pisalo se svašta na obje strane priznajem. Kad je iz Tuzle prema Sarajevu, utom se aktiviraju i pitari i manijačići, Tarčin, Foča, Ilijaš, ma svi, a ovakve stvari u kontra smjeru se zaobilaze, još se nadodaju Hercegovci pojedini... :puke:
Sve si objasnio :bow:
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 21 mar 2017, 00:40

coelho41 je napisao/la:
samirr je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:Tuzlu tacno treba zamijeniti sa Palama, **** ih Srbija i **** turske majke **** im Dodik sve cetnicko
Kad neko iz Tz napiše nešto slicno za Sarajevo, to se spominje mjesecima na forumu.
Ovaj momak je inače poznat po slučaju licenca !!
Slažem se! I ovo treba da se citira još 5-6 puta, da se vidi da ima na ovom forumu gorih postova nego na klixu. To meni ne da da pišem na ovoj temi; dupli stadardi, a sportski duh tema nema još od tristote stranice.
Kao prvo ne znam da je neko nešto slično napisao za Sarajevo od navijača Slobode, ali pisalo se svašta na obje strane priznajem. Kad je iz Tuzle prema Sarajevu, utom se aktiviraju i pitari i manijačići, Tarčin, Foča, Ilijaš, ma svi, a ovakve stvari u kontra smjeru se zaobilaze, još se nadodaju Hercegovci pojedini... :puke:
a slazes li se i da ti u svom postu pokusavas omalovaziti tarcin, focu, ilijas?

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la wobly92 » 21 mar 2017, 00:41

Ja mu halaliti neću. Dosad se trebao naviknuti na ovo klepanje po ušima kad igraju s nama.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Derdiyok » 21 mar 2017, 00:42

Zasto nisi spomenuo Hadzice i Trnovo?

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zeljo92 » 21 mar 2017, 00:44

Ne diraj trnovo da ti nebi hebo od do :bih:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la coelho41 » 21 mar 2017, 00:55

TobeYarabi je napisao/la:a slazes li se i da ti u svom postu pokusavas omalovaziti tarcin, focu, ilijas?
Slažem, itekako! Da ne bi dalje diskutovali, samo pogledaj način na koji ja pokušavam omalovažit ta mjesta, pa uporedi sa ovim postom gdje se omalovažava moje mjesto. Normalno da je ovdje mjesto prepucavanjima i zayebanciji, ali mržnja i fašizam pravac u Banoviće, jednosmjerna i to trebamo na obje strane da budemo saglasni, a ne ćutati.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19328
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la MocMahale444 » 21 mar 2017, 00:59

Ovo je serif meklaud koji je poslije akcije skupljao postove da olaksa Aci posao :rol:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 21 mar 2017, 01:07

coelho41 je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:a slazes li se i da ti u svom postu pokusavas omalovaziti tarcin, focu, ilijas?
Slažem, itekako! Da ne bi dalje diskutovali, samo pogledaj način na koji ja pokušavam omalovažit ta mjesta, pa uporedi sa ovim postom gdje se omalovažava moje mjesto. Normalno da je ovdje mjesto prepucavanjima i zayebanciji, ali mržnja i fašizam pravac u Banoviće, jednosmjerna i to trebamo na obje strane da budemo saglasni, a ne ćutati.
Tuzlu nazivaju srbijom,tuzlake srbima,separatistima,kada navijaci zeljeznicara uriniraju po kapiji ,takvi postovi ili incienti se zaobilaze,niko,nikada ni jednim postom nije osudio,i ogradio se od takvih pisanja,i postupaka...
Ali kada neko od nasih napise bilo sta za njih to se mjesecima moralise i osudjuje...Neka si im rekao,sramota.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
TobeYarabi
Postovi: 7176
Pridružen/a: 18 maj 2016, 17:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la TobeYarabi » 21 mar 2017, 01:24

solinas je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:
TobeYarabi je napisao/la:a slazes li se i da ti u svom postu pokusavas omalovaziti tarcin, focu, ilijas?
Slažem, itekako! Da ne bi dalje diskutovali, samo pogledaj način na koji ja pokušavam omalovažit ta mjesta, pa uporedi sa ovim postom gdje se omalovažava moje mjesto. Normalno da je ovdje mjesto prepucavanjima i zayebanciji, ali mržnja i fašizam pravac u Banoviće, jednosmjerna i to trebamo na obje strane da budemo saglasni, a ne ćutati.
Tuzlu nazivaju srbijom,tuzlake srbima,separatistima,kada navijaci zeljeznicara uriniraju po kapiji ,takvi postovi ili incienti se zaobilaze,niko,nikada ni jednim postom nije osudio,i ogradio se od takvih pisanja,i postupaka...
Ali kada neko od nasih napise bilo sta za njih to se mjesecima moralise i osudjuje...Neka si im rekao,sramota.
to uriniranje necu da komentarisem jer ako je istina, to je van svake pameti. a ovo pisanje tuzla je srbija, sarajevo teheran i slicna sranja, ne vjerujem da neko misli ozbiljno kad tako nesto napise. to je samo zajebancija, mozda jes malo ruzna zajebancija ali siguran sam da niko ko to pise ne misli ozbiljno. to ti je isto kao kad bi se neko ljutio jer mu je solinas napisao da ce ga zaklati na kucnom pragu.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la solinas » 21 mar 2017, 02:38

Ne moze biti isto covjece....Ne mozes nazivati Tuzlake imenom naroda koji je pocinio masakr,da ne kazem genocid na Kapiji....i pobio 5000 mojih sugradjana tokom rata.
Ne mozes se zayebavati sa fazonom "tone Tuzla tone Sloboda"kada svi znamo kakav problem ima Tuzla sa tim i sta se moze desiti ne dao bog...
"Tuzlu za Pale"je najveca uvreda i ko god je pisao ruka mu se osusila.....A u ratu Tuzla je primila 70 000 ljudi i izbjeglica pomagala,Tuzlaci ostavljali kosti po Lukavcu,Brckom,Banovicima,Gradaccu,Zavidovicima,i danas ti isti najvise mrze ovaj grad i pljuju ga...I posle rata rade ovdje,skoluju se,jbt imaju veca prava od nas domacih i opet se sere....
Zasto,zbog politike...
Ne moze Bosnjo da u svojoj glavi razdvoji vjeru i politicku opciju socijaldemokratije kakva god ona bila u BiH.
Po principu nisi Bosnjak ako ne glasas za SDA...
Ti tvoji primjeri zayebancije ravni su antologijskoj recenici Bakira Velicanstvenog da je opcina Centar bitnija od drugih 10...I hladno se covjek "popisa"po Bosnjacima Konjica,Bihaca,Buzima gazijama.. (primjer samo).
Je li i oni treba da se tjese "Ma zayebava se Bake,nije ozbiljno mislio"....
Generalno ova tema je otisla u gurac krasni i mislim da se sa takvim temama ne treba zayebavat. ....Tuzla,Sarajevo i mnogi drugi,pokazali su ko su,i sta su,kada je trebalo a ove zayebancije odraz su stanja u drzavi i torova u koje nas ogradjuju.....kao i novih generacija ne svjesnih o cemu pisu....
Dok je ovaca bice i vune.
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.


Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la samirr » 21 mar 2017, 02:45

NAJGORA_BAGRA je napisao/la:SDA <3
BPS <3
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
DoeTz
Postovi: 3794
Pridružen/a: 23 mar 2015, 18:58
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la DoeTz » 21 mar 2017, 02:51

BOSS
Znam te glumce jer mi smo kaskaderi.

Sloboda Tuzla !

⚒ WHU ! COYI !

AFCA !

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la uNbx » 21 mar 2017, 03:13

Krleža drži hutbu, vol. 5428.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antipolitika3, SedrenikHz, tabba77 i 49 gostiju.