Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la KK_Bosna » 21 mar 2017, 15:00

Raonffa je napisao/la:Ja tebe pitam za pretkvalifikacije, jer se pisalo da ni tu ne mogu nastupati NBA igrači.

A kvalifikacije za SP se ono nešto igraju u sred sezone, pa mi je jasno da ne mogu nastupati NBA igrači, iako takav sistem zaista nema smisla.

PS: S obzirom kakav nam je trenutni roster, ja ni protiv reprezentacije Gibraltara (ako ista postoji u košarci uopšte) ne bih sigurno upisao pobjedu.
u pretkvalifikacijama imaju pravo, ali mislim ipak da ce ih klubovi "savjetovati" da ne igraju (u sustini samo trojica igraca: nurkic, teletovic i jerebko) ;)
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37561
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la tuzlak1987 » 21 mar 2017, 15:20

Ovaj ce bar smjeti da zagalami i na zvijezde :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Raonffa » 21 mar 2017, 15:21

KK_Bosna je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ja tebe pitam za pretkvalifikacije, jer se pisalo da ni tu ne mogu nastupati NBA igrači.

A kvalifikacije za SP se ono nešto igraju u sred sezone, pa mi je jasno da ne mogu nastupati NBA igrači, iako takav sistem zaista nema smisla.

PS: S obzirom kakav nam je trenutni roster, ja ni protiv reprezentacije Gibraltara (ako ista postoji u košarci uopšte) ne bih sigurno upisao pobjedu.
u pretkvalifikacijama imaju pravo, ali mislim ipak da ce ih klubovi "savjetovati" da ne igraju (u sustini samo trojica igraca: nurkic, teletovic i jerebko) ;)
To me zanima :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dino-92
Postovi: 2492
Pridružen/a: 06 mar 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la dino-92 » 21 mar 2017, 15:35

ma mi tek neke realne sanse za kvalifikacije imamo za eurobasket 2021, jer smo mi budale posto nam najbolji igraci igraju u nba. jos sada mozemo na musu racunati, ali i on bi 2018 mogao u nba. ovim velikim nacijama je svejedno, oni imaju svakako bruku dobrih evropskih igraca.
ovako vam sad ide:
sada ide ciklus za sp 2019 u kini
ljeti igramo predkvalifkacije, a u grupi se nalazimo sa svedima, slovacima i armenijom. prva 2 prolaze u kvalifikacije, ukupno 8 timova. tu ce se prikljuciti 24 ucesnika eurobasketa i formirace se nove grupe sa po 4 tima. igrat ce se uvijek po 2 utakmice u jednoj sedmici nekoliko puta godisnje, kao sto smo navikli iz fudbalskih kvalifikacija. od tih 4 prva 3 prolaze u drugi krug kvalifikacija i prenose se bodovi. jer tu se sastavljaju po 2 grupe u jednu veliku od 6 timova, i igra se protiv preostale 3 ekipe. takav sistem se koristio prije na hokejaskim prvenstvima ali i na eurobasketu do 2013. godine. od tih 6 ekipa najbolje 3 ce obezbjediti plasman na sp, ukupno 12 ekipa iz evrope.
i samo tih 12 ekipa ima onda sanse da se kroz sp kvalifikuje za oi. teoretski postoji sansa da se dobije pozivnica za olympic qualifying tournament, ali svi znamo da su te pozivnice rezervisane za finansijski mocne saveze.

ekipe koje ispadnu ranije iz kvalifikacija, pocinju u zavisnosti kada ispadnu, sa kvalifikacijama za ep 2021. i tu postoje razne faze kvalifikacija, i na kraju ce 24 ekipe ici na eurobasket.
eventualno postoji sansa da nba igraci nastupe u nekim utakmicama, kao recimo sada u predkvalifikacijama. ima npr jedan termin u junu, pa ako ispadnu dovoljno rano u nba, mogli bi se prikljuciti. jedan dio kvalifikacija za eurobasket ce se igrati u augustu, ali one odlucujuce utakmice ce morati iznjeti evropski igraci i tu smo debelo u minusu.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 21 mar 2017, 16:00

nerminh74 je napisao/la:sastav bez NBA
1.naturalizovani, gordić, neko od gegić, pot, zahiragić, ...
2. musa, mirza alilbegović ili atić ako dođe tobe
3. dvoje od milošević, vrabac, buza, lazić, ...
4. sulejmanović, neko od sikiraš/glogovac/karahodžić
5. kikanović, stjepanović, halilović

postoje šanse od nekih 33% i za nihada đedovića

uz barem 50% vujoševića iz partizana

znači sa dobrim naturalizovanim u zavisnosti od protivnika mislim da se kvalifikacije mogu odraditi, pogotovo uz povratak đedovića
Sto se tice Amera, ja nisam za Renfroa. On je totalno van forme i mislim da nema ni 10p u dzepu, a nama bez Mirze i Jusufa treba Amerikanac sa 15ak poena. Vjeruj da bih ja radije i indijanca Boatrighta koji je opasan i suterski i sa ulazima pod kos (ali da ga trener malo koriguje po pitanju te sebicnosti), nego anemicnog Alexa. Mada bi bilo najbolje naci nekog treceg, ko ce znati dati pas, a opet ce imati i neke sigurne poene. Gordic igra u solidnoj formi, jos nije za baciti i on je dobar kao back up play. Vrabac je po meni vise dvojka i uz Musu je solidna opcija. Ovaj Alibegovic bi bio dobar ako ga pozovu ili se on odazove, jer nemamo niti jednog sutera u ekipi. Isto tako, ja bih uzeo u opciju dvojac iz Spanije (Mitrovic, Kapelan), jer se ni u kom slucaju ne smije desiti da se kao ljetos oslanjamo na suteve Vrabca, Muse, Milosevica, Gordica... Oni nisu neki igraci, ne igraju odbranu, ali bar znaju pogoditi nesto. Jedan bi bio dobar u rosteru, pa nek odigra 15-20min i zabije koji otvoreni sut. Na tri idu Milosevic i Buza, na cetiri Sulejmanovic i Halilovic, a na pet bih ja uz Kikanovica i Stipanovica pozvao i Loncara (prije nego Albijanica). Po meni bi na nesto sirem spisku bili: Amer, Gordic, Gegic, Musa, Vrabac, Mitrovic, Kapelan, Alibegovic, Buza, Milosevic, Sulejmanovic, Karahodzic, Halilovic, Kikanovic, Stipanovic i Loncar. Djedovic bi vec bio premija i sa njim u rosteru bi imali sasvim solidnu ekipu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 21 mar 2017, 16:22

@dino-92; Sve si otprilike napisao, samo nije sigurno da ce nba igraci igrati i te utakmice u junu, cak i da njihove ekipe ne budu osigurale PO. Mi tu nenormalno gubimo, jer nama Nurkic i Mirza (u formi) predstavljaju 60% ekipe. Recimo, puno gube i Hrvati, jer im skoro svi glavni igraci igraju u nba, ali ce oni opet na centru imati Bilana i Planinica, koji su sasvim solidni centri. Fazon je da oni i od svojih igraca iz aba lige mogu sastaviti mozda cak i bolji roster nego mi. Spanija isto tako bez nba igraca nije ni priblizno ista ekipa, ali su opet svemirski brod za nas (kao i Francuska, na primjer). Sve ostale ekipe ili nemaju puno igraca u nba, pa su samim tim mnogo jace od nas (Rusija, Grcka, Srbija), ili kao i mi ostaju bez svojih najboljih igraca, pa su zbog toga bar 50% losiji (Italija, Ceska, Slovenija, Poljska...).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la vedoz » 21 mar 2017, 17:01

tuzlak1987 je napisao/la:Ovaj ce bar smjeti da zagalami i na zvijezde :kafa:
On će samo i da galami :mrgreen:

Baš me zanima kakvu će ekipu probrat...

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Bassha » 21 mar 2017, 17:08

Ako se bude "ganjao" neki naturalizovani EL amer onda bi nam Erick Green dobrodosao, + vec je suradjivao sa Nurkicem
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Kawhi » 21 mar 2017, 17:11

Jel to fakat Dule preuzeo? :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la vedoz » 21 mar 2017, 17:13

Kawhi je napisao/la:Jel to fakat Dule preuzeo? :mrgreen:
Završeno je kao, ali valjda će biti zvanično u četvrtak.

Avatar
guillermo
Postovi: 2304
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la guillermo » 21 mar 2017, 17:18

Ima dosta igraca tipa:Ratkovica,Pot,D.Todorovic,A.Coric,I.Ramljak,Bosnjak,Suton,B.Barac,koji nikada nece biti u opticaju igranja za susjede.
Nisu neki kvalitet ali su u rangu onoga sto trenutno imamo.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 21 mar 2017, 17:22

vedoz je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Jel to fakat Dule preuzeo? :mrgreen:
Završeno je kao, ali valjda će biti zvanično u četvrtak.
Nije jos zavrseno. Danas Bukva kaze da je on jedna od cetiri opcije i da tek trebaju da vide hoce li moci odgovoriti njegovim uslovima. Sam Dusko je izjavio da kontakti postoje i da se razgovaralo, ali da jos nista nije ozvaniceno.

@guillermo, ja bih Ratkovicu uzeo kao eventualno treceg pleja, a nekad kasnije ce on mozda biti bolji i od Gordica. Todorovic bi imao mjesta, ali nisam siguran da li on zeli igrati za nas, bez obzira sto od strane Srbije nikad nece biti pozvan. Ostali nisu vrijedni pomena.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la vedoz » 21 mar 2017, 17:51

kobe24 je napisao/la:
vedoz je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:Jel to fakat Dule preuzeo? :mrgreen:
Završeno je kao, ali valjda će biti zvanično u četvrtak.
Nije jos zavrseno. Danas Bukva kaze da je on jedna od cetiri opcije i da tek trebaju da vide hoce li moci odgovoriti njegovim uslovima. Sam Dusko je izjavio da kontakti postoje i da se razgovaralo, ali da jos nista nije ozvaniceno.
Zato i kažem kao, mediji su počeli svršavat, ali nevjerovatnije da će bit tako kad je već do ovdje došlo.

Možda se i varam, a iskreno ne znam šta bi bilo najbolje riješenje. :bih:

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Muumii » 21 mar 2017, 18:12

guillermo je napisao/la:Ima dosta igraca tipa:Ratkovica,Pot,D.Todorovic,A.Coric,I.Ramljak,Bosnjak,Suton,B.Barac,koji nikada nece biti u opticaju igranja za susjede.
Nisu neki kvalitet ali su u rangu onoga sto trenutno imamo.
Ako dule dodje gotovo sigurno je Pot jedan od plejeva,a ovo ostalo daj boze...Todorovica bi licno najvise volio,ovo ostalo prdina bara,samo u slucaju nekih ozljeda

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la Divos » 21 mar 2017, 18:42

[quote="nerminh74"]sastav bez NBA
1.naturalizovani, gordić, neko od gegić, pot, zahiragić, ...
2. musa, mirza alilbegović ili atić ako dođe tobe
3. dvoje od milošević, vrabac, buza, lazić, ...
4. sulejmanović, neko od sikiraš/glogovac/karahodžić
5. kikanović, stjepanović, halilović

" је $ " са " " ?. То је то. ? " се на ЕП 2016 У-20 $ $ центар % ?, но ове $ га % " " (" & ") у $ у & ?, те не ' & се ".

" упознат " & " " са '. & је $ у ", ? је " рођен у ". " је за ? ? ? ", ? ? у ? " у ", " су % $ " за А ? ". &, & " постојао " " (/ " " & "), & " не " (попут " & " " затезања & ?) " ?, ту су & $, " " % се / ", & $ $ је. & $ је $ ' " $ ? је Стефан " $ & $ ". & " " & ", " $ % на " ?, но & ", све " $ Стефанове /.

" ? ? & ?. Е $, са " ', & & " " - $ оно у строгој " $ 2 $ ? прве фазе ? (? " то је &, & "), / $ " & су %, ту $ статус " " " " су ? " (? " је $.85. " " $ ?), те $ " се $, " за " " " "& ЕП 2021", $ - " " $.94.-99. " 22-27 $, тј " у & $ $ - $/" свој ", " & су $ $ ?, ? " " " ? на ' ЕП. То је " $ за & " те $ са " ? поставе ", $ ? се % пото " ? за СП, ? - $ " терен за оно % $ ?, тј ЕП 2021.
Зато " по " ? $ " ? за $ $, тј $ ЕП 2021-е, $ ? је $ то % (а " су " " $ ?), " " % ? " ? $ процену.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 21 mar 2017, 19:11

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:sastav bez NBA
1.naturalizovani, gordić, neko od gegić, pot, zahiragić, ...
2. musa, mirza alilbegović ili atić ako dođe tobe
3. dvoje od milošević, vrabac, buza, lazić, ...
4. sulejmanović, neko od sikiraš/glogovac/karahodžić
5. kikanović, stjepanović, halilović

postoje šanse od nekih 33% i za nihada đedovića

uz barem 50% vujoševića iz partizana

znači sa dobrim naturalizovanim u zavisnosti od protivnika mislim da se kvalifikacije mogu odraditi, pogotovo uz povratak đedovića
Sto se tice Amera, ja nisam za Renfroa. On je totalno van forme i mislim da nema ni 10p u dzepu, a nama bez Mirze i Jusufa treba Amerikanac sa 15ak poena. Vjeruj da bih ja radije i indijanca Boatrighta koji je opasan i suterski i sa ulazima pod kos (ali da ga trener malo koriguje po pitanju te sebicnosti), nego anemicnog Alexa. Mada bi bilo najbolje naci nekog treceg, ko ce znati dati pas, a opet ce imati i neke sigurne poene. Gordic igra u solidnoj formi, jos nije za baciti i on je dobar kao back up play. Vrabac je po meni vise dvojka i uz Musu je solidna opcija. Ovaj Alibegovic bi bio dobar ako ga pozovu ili se on odazove, jer nemamo niti jednog sutera u ekipi. Isto tako, ja bih uzeo u opciju dvojac iz Spanije (Mitrovic, Kapelan), jer se ni u kom slucaju ne smije desiti da se kao ljetos oslanjamo na suteve Vrabca, Muse, Milosevica, Gordica... Oni nisu neki igraci, ne igraju odbranu, ali bar znaju pogoditi nesto. Jedan bi bio dobar u rosteru, pa nek odigra 15-20min i zabije koji otvoreni sut. Na tri idu Milosevic i Buza, na cetiri Sulejmanovic i Halilovic, a na pet bih ja uz Kikanovica i Stipanovica pozvao i Loncara (prije nego Albijanica). Po meni bi na nesto sirem spisku bili: Amer, Gordic, Gegic, Musa, Vrabac, Mitrovic, Kapelan, Alibegovic, Buza, Milosevic, Sulejmanovic, Karahodzic, Halilovic, Kikanovic, Stipanovic i Loncar. Djedovic bi vec bio premija i sa njim u rosteru bi imali sasvim solidnu ekipu.
Ma to je uglavnom to, a za naturalizivanog vec sam izrazavao zelju za larkinom ili jamesom iz panate
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 21 mar 2017, 19:25

kobe24 je napisao/la:@dino-92; Sve si otprilike napisao, samo nije sigurno da ce nba igraci igrati i te utakmice u junu, cak i da njihove ekipe ne budu osigurale PO. Mi tu nenormalno gubimo, jer nama Nurkic i Mirza (u formi) predstavljaju 60% ekipe. Recimo, puno gube i Hrvati, jer im skoro svi glavni igraci igraju u nba, ali ce oni opet na centru imati Bilana i Planinica, koji su sasvim solidni centri. Fazon je da oni i od svojih igraca iz aba lige mogu sastaviti mozda cak i bolji roster nego mi. Spanija isto tako bez nba igraca nije ni priblizno ista ekipa, ali su opet svemirski brod za nas (kao i Francuska, na primjer). Sve ostale ekipe ili nemaju puno igraca u nba, pa su samim tim mnogo jace od nas (Rusija, Grcka, Srbija), ili kao i mi ostaju bez svojih najboljih igraca, pa su zbog toga bar 50% losiji (Italija, Ceska, Slovenija, Poljska...).
Rusija bez Mozgova nema pravog centra
Grckoj nije da nece nedostajati antetocumpo
Srbija nije bas ista bez jokica i bjelice, nije zanemarljiv niti marijanovic, pride idu im i teodosic i bogdanovic u NBA
Kod hrvata centri bilan i planinic bas i neodskacu od centara kikanovic i stipanovic (npr nedavno je kikanovic nadigrao bilana, a uzvratu opet kikanovic nije bio los)
Dok ekipa koju sam nabrojao + eventualno dedovic + eventualno sto gilermo kaze suton i todorovic nije uopste ekipa za odbaciti
Imali bi mi sanse
A da ne zaboravim ratkovica sada ima 32 godine
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la kobe24 » 21 mar 2017, 19:57

nerminh74 je napisao/la: Rusija bez Mozgova nema pravog centra
Grckoj nije da nece nedostajati antetocumpo
Srbija nije bas ista bez jokica i bjelice, nije zanemarljiv niti marijanovic, pride idu im i teodosic i bogdanovic u NBA
Kod hrvata centri bilan i planinic bas i neodskacu od centara kikanovic i stipanovic (npr nedavno je kikanovic nadigrao bilana, a uzvratu opet kikanovic nije bio los)
Dok ekipa koju sam nabrojao + eventualno dedovic + eventualno sto gilermo kaze suton i todorovic nije uopste ekipa za odbaciti
Imali bi mi sanse
A da ne zaboravim ratkovica sada ima 32 godine
Znam sve to, ali su u svakom slucaju prejaki za nas. Nije bio Mozgov ni na EP, pa su nas opet rasformirali (a falili su im jos i neki drugi dobri kosarkasi). Kumpo je daleko najbolji grcki igrac, ali i bez njega su medju najjacim selekcijama u Evropi, a haman im svi bolji igraci igraju na evropskom tlu. Srbija je igrala finale OI bez Bjelice, a ni Jokic nije imao neku narocito bitnu ulogu u toj ekipi. Unazad nekoliko godina ga nikako nije bilo, pa su redovno igrali same zavrsnice prvenstava. Imaju oni na centru Raduljicu, Kuzmica, Stimca, Milutinova... Ako Bogdanovic i Teodosic na ljeto odu preko bare, tad bi vec bila drugacija prica, jer su im to dva najbolja i najbitnija vanjska igraca. Ja sam samo navodio reprezentacije koje mnogo zavise od igraca koji igraju u nba, a i neke od njih uporedio sa nama. Jasno je kao dan da recimo jedna Spanija puno vise zavisi od svojih nba igraca, negoli Srbija ili Grcka.
Zadnja izmjena: kobe24, dana/u 21 mar 2017, 20:17, ukupno mijenjano 1 put.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la nerminh74 » 21 mar 2017, 20:01

To je sve tacno, ali ni mi nebismo bili bez sanse, sve zavisi od grupe
Ps
Kada sam ja pisao da smo propustili veliku sansu sa kuzmicem ovdje su mi govorili da pretjerujem
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

filip13
Postovi: 38026
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarkaski Savez Bosne i Hercegovine

Post Postao/la filip13 » 21 mar 2017, 21:42

guillermo je napisao/la:Ima dosta igraca tipa:Ratkovica,Pot,D.Todorovic,A.Coric,I.Ramljak,Bosnjak,Suton,B.Barac,koji nikada nece biti u opticaju igranja za susjede.
Nisu neki kvalitet ali su u rangu onoga sto trenutno imamo.

suton i barać su presli tridesetu godinu a nisu uopće bolji od kikanovica

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.