ATP Tour

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

Ko će biti novi broj 1?

Anketa je završila: 25 mar 2017, 15:32.

a) Kei Nishikori
1
1%
b) Miloš Raonić
3
4%
c) Grigor Dimitrov
6
9%
d) Dominic Thiem
13
19%
e) Nick Kyrgios
5
7%
f) Alexander Zverev
23
33%
g) nitko od navedenih
18
26%
 
Ukupno glasova: 69

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 20 mar 2017, 19:55

Evo izaso je zrijeb, ipak nista od Rafe, na drugoj je polovini.

Fedu opet paklen zrijeb... Trece kolo Delpo, 4. Berdych, cetvrfinale Thiem, Wawa polufinale.

Rafa - Raonic 1/4

Kako je krenula ova godina, Fedex sto gori zrijeb dobije to lakse osvoji haha. Idemo laganoooooooo
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 20 mar 2017, 19:57

Edin TM87 je napisao/la:90 25 5

Goatizacija, umjetnost

Prije 100 atp titula nek se ne oprasta, a to su 2 sezone ovim tempom :cool: :cool: :cool:

Daj nam sad Rafu u cetvrfinalu :pray:
ja se nadam jos 5 titula minimalno da prestigne Ivana Lendla po broju ATP Single titula :) a Connorsa (109) moze ako bude naredne dvije godine igrao malo po 250 turnirima :D
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 20 mar 2017, 20:05

Rafa ima Dimitrova, Raonica, Keia do finala, igraci koji ga vrlo lahko mogu dic, Dimitrov pogotovo, ali i Raonic. Kei ce vec nac nacina da zachokira negdje ranije. Ugl tesko da ce Rafa u finale, a volio bih Fedal finale zeljno bi iscekivo.

Ploca se mijenja lagano, nisam ga htio u AO finalu, sad zadnja 2 turnira zeljno cekam da ih zrijeb spoji :mrgreen:

Btw i Fedu preyebeno, moguce skroz deseto finale, i Wawa ima Sashu Zvereva i Kirdzu, vrlo vjerovatno leti prije polufinala i okrsaja s Fedom. Kad je taj uvezo 2 turnira da valja. Riza ima najlaksi zrijeb al chokercina je to yebena. Fakat tesko je prognozirat ovako, samo da Cilic ne uzme :facepalm:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 20 mar 2017, 20:11

delko je napisao/la:
Edin TM87 je napisao/la:90 25 5

Goatizacija, umjetnost

Prije 100 atp titula nek se ne oprasta, a to su 2 sezone ovim tempom :cool: :cool: :cool:

Daj nam sad Rafu u cetvrfinalu :pray:
ja se nadam jos 5 titula minimalno da prestigne Ivana Lendla po broju ATP Single titula :) a Connorsa (109) moze ako bude naredne dvije godine igrao malo po 250 turnirima :D
Ma yebi Connorsa, sta ce to stizat tad se preskako AO a titule se nabijale po nekim americkim Kiseljacima i Dobojima tamo, Bog zna ko je sabiro te titule isto ko oni Mianmarci u Sarajevu dali 150 golova u 90 tekmi :rol:

Al nek nam jesta kaze on je tad bio adolescent :mrgreen:

Nego nek zavrsi s okruglo 100, to bi bio fazon :D
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 20 mar 2017, 21:06

Roger sigurno 1. favorit u izostanku Murraya i Djokovica, trebao bi uzeti i vezati IW i Miami(prvi put u karijeri?) ako mu je ostalo snage u tijelu nakon IWa, a trebalo bi da jest nije se ni umorio vala, imao mec manjka

Nadal neka odradi jos ovaj Miami koji nikad nije osvojio i idemo na sljaku konacno, a tu treba ocekivati titule i zavrsnice. Samo boze zdravlja.

Stan ce ispasti rano po obicaju, kad je on vezao 2 dobra Mastersa.. Kei ko Kei cim naleti na ozbiljnijeg protivnika leti napolje, ostali nisu vrijedni spomena, Dimitrov onako nista posebno poslije AO, Raonic se vraca nakon povrede, tanak zdrijeb pravo
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

shminka
Postovi: 5132
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shminka » 20 mar 2017, 21:12

Treći put bodi, treći :P

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 20 mar 2017, 21:20

shminka je napisao/la:Treći put bodi, treći :P
Sjecam se da je Rafa 2005. u finalu imao 2-0 i usrao, a nisam se mogao sjetiti da je Roger te godine mlatnuo i IW, a i godinu nakon toga, jbg 10 godina je proslo od tada u pm. :mrgreen:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

shminka
Postovi: 5132
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la shminka » 20 mar 2017, 21:23

10 godina, a ništa novo, babuka idalje najbolji :lol: :lol: :lol:

ovi ostali mladi bi se trebali skupiti na jedno mjesto i izvršiti kolektivno samoubistvo, nek Kei bude taj koji povlači okidač :crazy: :crazy: :crazy:

Kakav skup luzera i nesposobnjakovića, najmladji osvajač mastersa poslije Novaka je Čilić sa 28 godina :lol: :lol: :lol:

Nema Novaka, nema Endija, a njima lik sa 36 godina uzima sve

Avatar
delko
Postovi: 3524
Pridružen/a: 06 avg 2011, 18:15
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la delko » 20 mar 2017, 22:11

shminka je napisao/la:10 godina, a ništa novo, babuka idalje najbolji :lol: :lol: :lol:

ovi ostali mladi bi se trebali skupiti na jedno mjesto i izvršiti kolektivno samoubistvo, nek Kei bude taj koji povlači okidač :crazy: :crazy: :crazy:

Kakav skup luzera i nesposobnjakovića, najmladji osvajač mastersa poslije Novaka je Čilić sa 28 godina :lol: :lol: :lol:

Nema Novaka, nema Endija, a njima lik sa 36 godina uzima sve
Kad velika cetvorka napusti igranje ili pocnu da igraju vise rekreativno -- tacno nema ko da ih naslijedi :) osim ako se ne pojavi uskoro neki novi talenat, jer osim velike cetvorke - ostali djeluju smijesno :)
★★★★★★★★★★
Roger Federer
Borac Banjaluka
NEW JERSEY Nets
" ?
★★★★★★★★★★

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 20 mar 2017, 22:15

Edin TM87 je napisao/la:Rafa ima Dimitrova, Raonica, Keia do finala, igraci koji ga vrlo lahko mogu dic, Dimitrov pogotovo, ali i Raonic. Kei ce vec nac nacina da zachokira negdje ranije. Ugl tesko da ce Rafa u finale, a volio bih Fedal finale zeljno bi iscekivo.

Ploca se mijenja lagano, nisam ga htio u AO finalu, sad zadnja 2 turnira zeljno cekam da ih zrijeb spoji :mrgreen:

Btw i Fedu preyebeno, moguce skroz deseto finale, i Wawa ima Sashu Zvereva i Kirdzu, vrlo vjerovatno leti prije polufinala i okrsaja s Fedom. Kad je taj uvezo 2 turnira da valja. Riza ima najlaksi zrijeb al chokercina je to yebena. Fakat tesko je prognozirat ovako, samo da Cilic ne uzme :facepalm:
sve pogrešno, damir uzima i od nagrade gradi jug :mrgreen:

Avatar
AA23
Postovi: 16015
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la AA23 » 20 mar 2017, 23:34

Federer bolje igra turnire na kojima nije favorit :mrgreen:


Ali, to pokazuje koliki pritisak ima favorit, mislim prije je Roger i sa pritiskom radio, pa je uslijedio period gdje ga je taj pritisak ubijao u pojam pa je popuštao u ključnim momentima.


Sada je treća etapa u njegovoj karijeri, gdje ga boli qrc i gdje igra zato što voli ovaj sport, zato i sa 36 dobija sve tenisere jer čovjek živi za ovaj sport, takav je to mentalitet, divim mu se stvarno :kralj:

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Effenberg » 22 mar 2017, 19:19

Sad ce aBd Novak Goatovic da se nadere karfiola i brokule i ima da ishasa cijeli Miami i da posalje kuci i babuke i sinove! :mrgreen:
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 22 mar 2017, 22:13

Tommy malo direktor najboljeg Mastersa na svijetu pa malo se ufati reketa i igra tenisa. :lol: :bow:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 22 mar 2017, 22:34

najbolji masters na svijetu nije nijedan od tih koje vi napominjete

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 22 mar 2017, 22:37

jestamaji je napisao/la:najbolji masters na svijetu nije nijedan od tih koje vi napominjete
ne napominjem ja to bezveze, da je Indian Wells najbolji i najorganizovaniji Masters ce ti reci svaki igrac koji je bilo kad zaigramo na istom, uzitak je igrati u toj pustinji koja je tek nesto oko 2 sata udaljena od Holivuda

plus centralni teren Indian Wellsa je drugi najveci teren na svijetu, poslije onog iz New Yorka naravno, ne zovu ga bezveze 5. GS

meni je licno najdrazi Monte Carlo, onaj gust pokraj mora, sva ona elita i ljetna atmosfera mi bas prija, ali kad se gleda globalno ova 2 sa Kalifornije pa i Floride su najbolja po svim parametrima
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 22 mar 2017, 22:52

bodi123 je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:najbolji masters na svijetu nije nijedan od tih koje vi napominjete
ne napominjem ja to bezveze, da je Indian Wells najbolji i najorganizovaniji Masters ce ti reci svaki igrac koji je bilo kad zaigramo na istom, uzitak je igrati u toj pustinji koja je tek nesto oko 2 sata udaljena od Holivuda

plus centralni teren Indian Wellsa je drugi najveci teren na svijetu, poslije onog iz New Yorka naravno, ne zovu ga bezveze 5. GS

meni je licno najdrazi Monte Carlo, onaj gust pokraj mora, sva ona elita i ljetna atmosfera mi bas prija, ali kad se gleda globalno ova 2 sa Kalifornije pa i Floride su najbolja po svim parametrima
ja teniske turnire ne mjerim po tome šta igrači kažu, nego po onome kako to sve izgleda kada odeš tamo. indian wells i australian open su iznimno hvaljeni od strane igrača, ali to što oni vide nema dodirnih tačaka sa onim što gledalac odnosno posjetioc dobija.
australian open je po tome miljama iza ostala tri GSa, a IW je najobičnije sranje gdje na ogromnoj gornjoj tribini ni vode ne možeš pošteno kupiti, a temperatura zna skočiti i na 40 stepeni. da su to jedini propusti ne bi bilo problema, ali imaju oni još puno da uče od jednog pariza ili new yorka, a wimbledon da ni ne spominjemo. elem nije sve u lovi, nek larry ellison dalje ganja koke sa coachelle i nek se ostavi tenisa, nije to za njega!

još nešto, meni je umag jedan od najboljih turnira na svijetu kada se uzme cijelokupni ugođaj, samo top igračimfale da bi taj turnir stvarno bio to!
Zadnja izmjena: jestamaji, dana/u 22 mar 2017, 23:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19233
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la bodi123 » 22 mar 2017, 22:59

jestamaji je napisao/la: ja teniske turnire ne mjerim po tome šta igrači kažu, nego po onome kako to sve izgleda kada odeš tamo. indian wells i australian open su iznimno hvaljeni od strane igrača, ali to što oni vide nema dodirnih tačaka sa onim što gledalac odnosno posjetioc dobija.
australian open je po tome miljama iza ostala tri GSa, a IW je najobičnije sranje gdje na ogromnoj gornjoj tribini ni vode ne možeš pošteno kupiti, a temperatura zna skočiti i na 40 stepeni. da su to jedini propusti ne bi bilo problema, ali imaju onimjoš puno da uče od jednog pariza ili new yorka, a wimbledon da ni ne spominjemo
Pa ok, nismo onda na istoj frenkvenciji, reci odmah kako ti posmatras kvalitet turnira

nisam imao tu cast da gledam uzivo ni Australiju ni IW, gledao sam do sada samo neke manje evropske i okolne turnire, ali eto vjerujem ti svakako, visoke su temperature u IW i vjerujem da nije gledaocima prijatno prziti se na 40+ stepeni, ali to ne iskljucuje da su najbolji masters gledajuci ocima samih tenisera

kad si vec kod toga, a znam da si obisao cijeli svijet :mrgreen: , koji je tebi najbolji turnir, gdje je najbolji ugodjaj za prosjecnog gledaoca?
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 22 mar 2017, 23:01

wimbledon, pa onda dugo ništa pa onda umag :mrgreen:

ima sigurno mrak turnira, ali to niko živ ne može sve vidjeti, za to moraš biti bogat i mahnit. ja sam mislio samo na ove velike o kojima svi pričaju.vjeruj mi za gledaoca je key biscane klasu ispred indian wellsa :wave:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la jestamaji » 22 mar 2017, 23:28

još nešto bodi, možda je interesantno za neke od vas teniskih freakova. na olimpijadi u londonu smo odsjeli u blizini wimbledona i išli smo vozom svako jutro u grad. jedno jutro je pored nas sjedila akreditirana igračica koju nisam prepoznao. pročitao sam joj ime na akreditaciji i vidio da je "naša" , u pitanju je bila marina eraković sa novog zelanda. pitao sam je u šali zar mora vozom ići kad igra turnir. ona se nasmijala i počela je kratka ali interesantna priča. elem ako nisi top igrač na nekim turnirima čak nemaš ni pristup svemu onome čemu imaju top igrači(ce), a to zna čak biti i problem sa treningom u danima kada nemaš meč. rekla je nešto u stilu "moraš na skoro sve sam misliti" mene je to šokiralo, pitao sam je da li je to samo na olimpijadi tako a ona je rekla na olimpijadi je još super kako je na ostalim turnirima.... a ona je tada bila unutar top 50, ali očito to ne znači puno

bilo bi interesantno čuti šta damir misli o svemu tome. ja znam par ljudi koji ga dobro poznaju, ako se ikad ukaže prilika pitaću ga to, ili njega ili mu starog

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: ATP Tour

Post Postao/la Edin TM87 » 23 mar 2017, 01:37

Jesta smijemol se mi dopisivat s tobom :mrgreen:
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.