Hamburger Sport-Verein

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Thioune će:

1. ostati do oktobra
0
Nema glasova.
2. ostati do kraja sezone 20/21
3
13%
3. se proslaviti u HSV-u
2
9%
4. Thioune who?
18
78%
 
Ukupno glasova: 23

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 17 mar 2017, 12:56

@amer

Nego, izgleda da je vrlo izvjesno da će nas Wood napustiti na ljeto.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 18 mar 2017, 20:28

Uz nešto sreće izvukli smo bod u Frankfurtu. Šteta što sad slijedi bezvezni international break, uvijek se brejka čim se malo zalaufa.

Moramo nekako ulovit priključak sa ostatkom i probat izać iz relegacije, prava meta mi izgledaju fugeri.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 18 mar 2017, 22:54

Prema prikazanom 3icu nismo zasluzili i mozemo bodom da budemo zadovoljni, ali kad nam sudija cist penal ne svira onda je ovo vise kao poraz!
075

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 20 mar 2017, 23:24

Ja sam licno zadovoljan osvojenim bodom, jer je vazno radi samopouzdanja da ekipa ima taj neki niz, a isto tako smo smanjili bodovni zaostatak za ekipama koje su se do prije par kola osjecale sigurno kada je borba za opstanak u pitanju.

Iako nas je sudio ostetio, jer nije svirao penal, treba biti realan i priznati da je takodjer Frankfurtu u dva navrata svirao ofsajd kojeg nije bilo...
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 20 mar 2017, 23:50

Sudac je imao stav da nikome ne dopusti iole sumnjiviji ili laki pogodak. Svaki kontakt u 16 faul napadača, ako je napadač i u liniji ofsajd, ako je prekršaj u 16 a postoji obostrani kontakt i nije 200-postotna šansa ništa od penala. Pogodak se mora pošteno zaraditi, od njega neće dobit ništa.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 22 mar 2017, 12:59

"Ich glaube, ich hatte noch nie einen Mitspieler, der so viele Tore verschuldet hat wie er und trotzdem immer gesetzt war. Von den 60 Toren, die wir bekommen haben, hat er gefühlt 30 verschuldet" EX-HSV-Verteidiger Paul Scharner über Heiko Westermann :lol: :lol: :lol:

hajde sto smo za HW4 platili 7.5mil (znali smo mi i za druge antitalente placati masno) ali da covjek odigra 173!!!!! utakmice za klub je ludilo :lol: :lol: :lol: :lol:
075

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 22 mar 2017, 15:48

Iskreno po meni pogresan potez Bruchhagena i uprave (iako ugovor vazi i za Cvajtu) jer da se ja pitam sacekao bih kraj sezone i onda rjesio pitanje ugovora...

slika
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 22 mar 2017, 16:33

LeonBest je napisao/la:"Ich glaube, ich hatte noch nie einen Mitspieler, der so viele Tore verschuldet hat wie er und trotzdem immer gesetzt war. Von den 60 Toren, die wir bekommen haben, hat er gefühlt 30 verschuldet" EX-HSV-Verteidiger Paul Scharner über Heiko Westermann :lol: :lol: :lol:

hajde sto smo za HW4 platili 7.5mil (znali smo mi i za druge antitalente placati masno) ali da covjek odigra 173!!!!! utakmice za klub je ludilo :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja mislim da je Djourou mnogo gori od HW-a.
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 22 mar 2017, 23:05

HW4, Gravgaard i Rozehnal su neprikosnoveni pa cak i za Joe-a :D
075

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 23 mar 2017, 14:54

A to kaže scharner koji je kod nas igrao jedno poluvrijeme i već uspio inkasirati crvendaća.

Pa ni reinhardt nije bio ništa bolji ali smo tad imali dobre veznjake koji su prikrivali slabosti. Nama ni bruma nije bio dobar a u Eindhovenu je procvao.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 23 mar 2017, 21:47

Zao mi je sto smo bili u takvoj situaciji da Brumi i Rajkovicu nismo mogli pruziti dovoljno vremena za adaptaciju! Sve tekme su bile biti ili ne biti, tad smo vec poceli harati ligom i boriti se za to 15. mjesto. A HW4 je doveden kao reprezentativac, stabilizator i kapitalac :lol:
Ovako na prvu sjecas li se iti jednog dobrog poteza? Jedino mozda gol prije 2-3 godine Bayeru pred kraj meca za pobjedu (mislim da je 1:0 bilo) ostatak je kriminalan :D kao sto sam napisao, nevjerovatno da je uopste sakupio ovoliko broj utakmica i jos bio kapiten :lol:
A Scharner je budaletina za kojeg je i Spaha Musterknabe :D
075

Avatar
ne_znam_ko_sam
Postovi: 1189
Pridružen/a: 10 okt 2008, 14:19
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ne_znam_ko_sam » 23 mar 2017, 22:06

Westerman nije bio los za vrijeme dok je Zinnbauer bio trener. Jedan od HSV-ovih pehova je da je imao par Djourou-Westermann i nevjerovatno je da je vecina krivice padala na ledja HW-a iako je JD mnogo vise gresaka imao i nerijetko prepasivno igrao i dopustao protivnicima da se setaju pred golom i da sutaju kako zele (npr. poraz 3-0 protiv Darmstadta).
34 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Why so serious?!

Avatar
amerosm
Postovi: 15665
Pridružen/a: 14 avg 2008, 15:57
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la amerosm » 23 mar 2017, 22:30

Meni je Westermann najaci bio sa svojim izjavama nakon greski i legendarnom recenicom So etwas ist mir in meiner Karriere noch nie passiert :lol: :lol: :urnebes: :urnebes:
"My Favorite Ring is Always the Next One"

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 24 mar 2017, 10:45

Pustite HW4, to su tempi pasati. Nego što mislite o mogućem scenariju da nam Wood otperja na ljeto za 10 milki a da to (+ još par milja) ulupamo u Papka.

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 24 mar 2017, 23:47

koliko bismo realno mogli dobiti za Woodpeckera? 7-8 mil!? vrijedi li trenutno jedinog sposobnog napadaca pustati za te pare i koga dovesti na njegovo mjesto? pomalo me nervira i cudi sav ovaj hype oko Wooda! covjek nije sezonu ni odradio kako treba a vec se pocinje spekulisati. ovaj novi Berater mu je izgleda vec poceo vrsiti pritisak na klub. kako god amer zavrsi sezonu (pa cak i nekim cudom npr i 15 komada do kraja sezone da zabije) nadam se da klub nece standardno zahebati stvar i da ga veze masnim ugovorom! dok s druge strane ne treba ga ni za kikiriki pustati. kad je WOB prosle godine za onakvog Klosea uzeo finu paru pa mozemo valjda i mi :D
leverkusen ce nas dooooobro oguliti ukoliko Grk uopste bude htio ostati (ne vjerujem da ce manjkati ponuda klubova koji evropu igraju) cudi me da je Papa sve vrijeme fit, bilo bi ga fino zadrzati.
a Djourou je toliki hinjo sa ovim posljednjim izjavama ispao!!!!! ego supermegagigastara izgleda ne moze podnijeti da mu se oduzela traka i da ga je cak i mali Jung pretekao, nastranu sto je jedan od "boljih"
075

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 26 mar 2017, 21:00

Tri stvari su se poklopile: pisalo se da Bobby ima AK 10 milki, da je promijenio beratera (Struth) i da je za njega zainteresirano više klubova (ne samo iz bundesa). Za iole imućnije klubove 10 milki za dobrog napadača se gubi u zaokruživanju, a s druge strane sa Struthom smo u zategnutim odnosima kad je u medijima bio optužen za loše savjete. Nažalost tu ne vidim nekih dobrih rješenja. Postoji mogućnost da mu podebljamo plaću i samim tim AK, npr. na 25+ milki. U svakom slučaju predstoje nam mukotrpni pregovori, ali ako stvarno ima AK 10 milki šanse da ga zadržimo su nam vrlo male.

Za Papka je jasno da će hiawata tražiti minimalno 15 milki i mislim da mi u toj licitaciji ne bi trebali sudjelovati.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la schickeria » 27 mar 2017, 08:04

Dat ce kuhne novac

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 apr 2017, 16:32

Teška utakmica, bokovi su nam slabi. Na poluvremenu zamijenio bih i Diekmeiera i Santosa, a ni Holtby nije ništa bolji.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la ledar » 01 apr 2017, 17:42

Zaslužena i jako bitna pobjeda, u drugom poluvremenu bili smo bolji. Privremeno smo preskočili fugere, a na začelju sve više vrije (osim zadnja dva koji su zamortani).

Avatar
LeonBest
Postovi: 669
Pridružen/a: 27 sep 2015, 22:03
Kontakt:

Re: Hamburger Sport-Verein

Post Postao/la LeonBest » 02 apr 2017, 05:04

Pravo dug dan, sad s tekme :lol: ponovo smo u finisu uspjeli da poentiramo i tako zadrzimo prikljucak za konkurentima. Holtby danas bukvalno ginuo, zasluzio je gol! Papa i Mavraj u 1. tu i tamo s nekoliko nesigurnosti, ali kako je vrijeme odmicalo su se obojica stabilizovala kao i Walace (koji je nazalost ranije morao van zbog opasnosti 2. zutog) Steta za povredu Müllera :/
Ovo ce paklenih 7 kola do kraja da bude (ne racunam ovu narednu u utorak kontra DO, ne nadam se tu nicemu)
ndHSV!
075

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.