Manchester United FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Dex » 21 apr 2017, 12:35

reddevil96 je napisao/la:Hahahahaha kralj spomenuo higuaina, smiješan napadač koji je najveći krivac da Argentina nista ne osvoji u finalima, ibra ima 36g onda ti mislis da ce higuain igrati do 38 g bar u ponajboljem klubu na svijetu Hah
Ne postoji napadač na svijetu koji je u stanju promašiti vise prilika od tog smiješnog higuaina


Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoji igrač koji će promašiti više od Higuaina, i vjerovao ili ne, taj napadač se zove Zlatan Ibrahimović
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Kompromis » 21 apr 2017, 12:52

Dex je napisao/la:
reddevil96 je napisao/la:Hahahahaha kralj spomenuo higuaina, smiješan napadač koji je najveći krivac da Argentina nista ne osvoji u finalima, ibra ima 36g onda ti mislis da ce higuain igrati do 38 g bar u ponajboljem klubu na svijetu Hah
Ne postoji napadač na svijetu koji je u stanju promašiti vise prilika od tog smiješnog higuaina


Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoji igrač koji će promašiti više od Higuaina, i vjerovao ili ne, taj napadač se zove Zlatan Ibrahimović
Higuain je najbolji strijelac Serie A u jednoj sezoni svih vremena... toliko o njegovom defektu... a nije da nije Zlaja igrao bruku godina u istoj i imao mogucnost oboriti taj rekord, a nije nijednom bio ni blizu obaranja rekorda.... i mislim da trenutno ne postoji fudbaler koji ima vec procenat iskoristenih sansi... oko 30% higuainovih suteva budu golovi... potpuno sam siguran da je ibrahimovicev procenat i ispod 20%....
Covjek je gol masina....
Ali mu sude na osnovu tih bitnijih promasaja....

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 21 apr 2017, 12:56

Prije nego se razmasete u ovoj komparaciji sjetite se da taj Higuain nema apsolutno nista sa Unitedom I da spamate temu u prazno, o igracima Uniteda pisite ovdje. Imate opste diskusije za price o drugim klubovima I navijacima. Ne prizivajte navijace drugih klubova ovdje I ne zatrpavajte temu glupostima.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 21 apr 2017, 13:07

Zlatan izgleda OUT za ovu sezonu
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Policeman » 21 apr 2017, 13:17

Celta slika

revans kuci
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

nepoznat1
Postovi: 1955
Pridružen/a: 06 jan 2015, 00:47
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la nepoznat1 » 21 apr 2017, 13:19

I sad posto bismo prolaskom u finale zvanicno bili gosti da li bi igrali u domacim dresovima?
Po meni najbolji zrijeb za nas.

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 21 apr 2017, 13:20

Priželjkivao sam ovakav rasplet. Smatram da je Celta najopasnija ekipa od svih i drago mi je da ćemo s njima igrati 2 tekme. Još u gostima prva, nije loše. :thumbup:

Ali naravno, dobro se potruditi, maximalno, ukoliko se misli u finale.

Avatar
collector
Postovi: 2541
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la collector » 21 apr 2017, 13:21

Prizeljkivao sam ovakav zrijeb, idealno Celta u gostima prva tekma, jer su po meni najozbiljniji protivnik koji je ostao u takmicenju i bolje je ganjati se sa njima u dvije tekme nego u jednoj na neutralnom terenu.
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Rooney88 » 21 apr 2017, 13:22

Bolje s njima u dva meca nego u finalu. :D

Svakako najbolja ekipa od ove tri.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Poligon10
Postovi: 5629
Pridružen/a: 29 jan 2015, 19:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Poligon10 » 21 apr 2017, 13:22

ElTigre9 je napisao/la:I sad posto bismo prolaskom u finale zvanicno bili gosti da li bi igrali u domacim dresovima?
Po meni najbolji zrijeb za nas.
Pa sve zavisi ko će biti u finalima. Ako bude Ajax npr oni će moći birati jer su "domaćini" u finalima. Dok je Lyon svakako u bijeloj garnituri, tak' da bi tu u crvenim igrali.

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Gefufna » 21 apr 2017, 13:25

Otkud vam to da je Celta najbolja? Ajax ce ih mlatnuti u finalu glat. :mrgreen:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Belmin6 » 21 apr 2017, 13:27

Gefufna je napisao/la:Otkud vam to da je Celta najbolja? Ajax ce ih mlatnuti u finalu glat. :mrgreen:
Spremi se u augustu da vam Labile zabije s 30m za pobjedu. :kafa:

Avatar
Gefufna
Postovi: 5406
Pridružen/a: 22 jul 2014, 12:14
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Gefufna » 21 apr 2017, 13:29

Belmin6 je napisao/la:
Gefufna je napisao/la:Otkud vam to da je Celta najbolja? Ajax ce ih mlatnuti u finalu glat. :mrgreen:
Spremi se u augustu da vam Labile zabije s 30m za pobjedu. :kafa:
Prihvatam takav scenarij. Sudjeno je izgleda. :njanjanja:
37 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

"Every morning when I wake up I see the sun, even if there is the rain." Max Allegri

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la KingJamesMVP » 21 apr 2017, 13:49

Zadovoljan ždrijebom, idemo u finale
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
DragonReborn
Postovi: 1151
Pridružen/a: 18 mar 2013, 01:06
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la DragonReborn » 21 apr 2017, 15:00

Mančester - Selta je odlična prilika da testiramo teoriju "svaki engleski tim bi pobedio španski (osim Reala, Barse i Atletika).
Nijedan Meksiko nije konačan. Svaki Meksiko u sebi krije Novi Meksiko.

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Format » 21 apr 2017, 15:03

Pa normalno da bi,Leicester je dokaz haha


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Baader
Postovi: 4512
Pridružen/a: 28 dec 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Baader » 21 apr 2017, 15:52

Feldmarschall je napisao/la:Znači po tebi treba igru graditi i sljedeće sezone oko njega?
To je ono o čemu pričamo i za što nalazim više razloga protiv, nego za. Neka vrijeme pokaže ko je u pravu.
Neka, polako, nemojmo odmah podjelu crno/bijelo jer sam ja po ovom pitanju u sivoj zoni. Vrijeme ne radi za Ibrahimovića i vremenom će samo lošiji postajati, tako da definitivno nema smisla graditi igru za njega u narednim sezonama, ali nemojmo pretjerivati kao i većina potpuno nedoraslih korisnika ove teme, pa praviti od Ibrahimovića panja. On i Mata su ove sezone daleko najjače napadačke opcije Uniteda, a ostali im nisu ni do koljena. Je li promašivao ? Jeste, ali je zabio i 30 golova i namjestio bezbroj šansi. Ne kreće se, ali doprinos napadačkoj igri je dobar, nije savršen i možda je mrvu zastario, ali i dalje dobar. Superzvijezda je, prepun je samopouzdanja, boje ga se i on ovakav treba uzdrmanom Unitedu, jer je na tragu velikana koji su decenijama nosili ovaj klub kroz megauspjehe.

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la theboss_RD07 » 21 apr 2017, 20:53

Ljudi ba.. Covjek je zabio 28 golova.. Ko je zadnji put zabio toliko golova za nas u jednoj sezoni?

Avatar
Feldmarschall
Postovi: 2054
Pridružen/a: 18 jul 2016, 14:46
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la Feldmarschall » 21 apr 2017, 21:10

@Baader:
Naravno da MVP sezone ne može biti panj. Ni u kakvom kontekstu. Makar ja to nikad nisam napisao. Isto tako nije više ni elitna klasa napadača. Sjećam se da sam bio dobro "izviždan" ovdje kad sam izašao s argumentima koji idu u prilog tome. Međutim nije mi cilj prodavati naknadnu pamet. Jedino što me interesuje je ovo pitanje koje sam ti postavio gore.

Nemoguće je zanemariti činjenicu da United izgleda mnogo brže i fluidnije bez Ibrahimovića na terenu. Nije čudno, čitavu karijeru je skoro tako. Od Intera preko Barce, PSG-a, do Uniteda konačno. I tu je trik. Kako najbolji igrač ekipe može biti ujedno i najveći teret istoj. Paradoksalno zvuči. I zato takav potez, pa prevagnuo on u korist Ibrahimovića ili ne, traži veliki rizik. Idealno bi bilo kad bi Ibrahimović već ove sezone prihvatio smanjenu minutažu. Vjerujem da bi i ono što igra odigrao mnogo bolje, iako on tvrdi da je u svakom trenutku savršeno spreman. Iduće sezone ovisno o situaciji i dovedenim igračima kao opcija s klupe. Validna, od 20-30 utakmica u sezoni. Tu Mourinho mora uskočiti sa svojim man managment sposobnostima i uvjeriti ga da je koristan i kad nije svaku minutu na terenu. Chelsea je pokazao da je Rashford u ovom trenutku bolja opcija za takve utakmice. Zamisliti onda šta je sposoban napadač od 25-30 golova po sezoni uraditi.

Edit: Pokidao je križne ligamente, gotova sezona.

Avatar
MaroonSquad
Postovi: 67
Pridružen/a: 23 feb 2017, 00:12
Kontakt:

Re: Manchester United FC

Post Postao/la MaroonSquad » 21 apr 2017, 22:09

Baader je napisao/la:
Feldmarschall je napisao/la:Znači po tebi treba igru graditi i sljedeće sezone oko njega?
To je ono o čemu pričamo i za što nalazim više razloga protiv, nego za. Neka vrijeme pokaže ko je u pravu.
Neka, polako, nemojmo odmah podjelu crno/bijelo jer sam ja po ovom pitanju u sivoj zoni. Vrijeme ne radi za Ibrahimovića i vremenom će samo lošiji postajati, tako da definitivno nema smisla graditi igru za njega u narednim sezonama, ali nemojmo pretjerivati kao i većina potpuno nedoraslih korisnika ove teme, pa praviti od Ibrahimovića panja. On i Mata su ove sezone daleko najjače napadačke opcije Uniteda, a ostali im nisu ni do koljena. Je li promašivao ? Jeste, ali je zabio i 30 golova i namjestio bezbroj šansi. Ne kreće se, ali doprinos napadačkoj igri je dobar, nije savršen i možda je mrvu zastario, ali i dalje dobar. Superzvijezda je, prepun je samopouzdanja, boje ga se i on ovakav treba uzdrmanom Unitedu, jer je na tragu velikana koji su decenijama nosili ovaj klub kroz megauspjehe.
Svaka cast u potpunosti se slazem s tobom i po meni ovo je jedino realno razmisljanje i rezonovanje.
Brate smjesno je koliko neki ovdje omalovazavaju Zlatana. To je igrac koji kad izadje na teren daje samopouzdanje ekipi, igrac kojeg se pribojava svaka odbrana i samim tim daje vise prostora svojim saigracima jer je sva paznja usmjerena na njega, igrac koji pogodi nezamislivo. Jednostavno veliki igraci tipa Zlatana su potrebni sad u ovom tranzicijskom periodu da bi se United vratio gdje mu je mjesto. To Mou zna i Zlatan je za ovu sezonu i vise nego opravdao svoj transfer i svoju reputaciju. Smjesno je osloniti se na ovu djecurliju, Rash jeste buducnost al ne moze on podnjeti teret da bude prva napadacka opcija svaku tekmu. Mislim da ce se to vec i do kraja ove sezone vidjeti jer je Zlatan otpao a od onog mrtvog Martiala nista ne ocekujem tako da ce puno toga ovisiti o Rashu.
Kad navecer oci sklopim, ja pjevam tebi i u snu
snagu ja cu uvijek skupit i bodrit te na samom dnu.
Saraj'vo je zivot nama, ne stanica prolazna
uz tebe smo uvijek znaj i ne idemo nikada.

Zaključano

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.