FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 21 apr 2017, 17:21

Rajaz je napisao/la:
messilla je napisao/la::rol: :rol: :rol: :tokralju:
slika

Dobro se sjecam 15 minuta vec 6 izgubljenih lopti. :urnebes:
Sa igračem koji posjed proda 46 puta je nemoguće dobiti utakmicu.

Četrdeset šest puta. Želim da vjerujem kako je statistika iz dvomeča, a ne revanša. Biće nekako lakše sa 23 u prosjeku.
Dispossessed: 3, whoscored
Izgubljene lopte: 3, sofa score
Sta to gore znaci, tesko je reci ali je ocigledno netacno.
Ono sto je tacno: 13 driblinga, vise nego citava ekipa zadjedno skoro, 23 osvojena duela, vise nego napad i veza zajedno. Sofa score :kafa:

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 21 apr 2017, 17:22

Daleko najprecjenjeniji igrač u univerzumu.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 apr 2017, 17:31

Kajzer10 je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:
messilla je napisao/la::rol: :rol: :rol: :tokralju:
slika

Dobro se sjecam 15 minuta vec 6 izgubljenih lopti. :urnebes:
Sa igračem koji posjed proda 46 puta je nemoguće dobiti utakmicu.

Četrdeset šest puta. Želim da vjerujem kako je statistika iz dvomeča, a ne revanša. Biće nekako lakše sa 23 u prosjeku.
Dispossessed: 3, whoscored
Izgubljene lopte: 3, sofa score
Sta to gore znaci, tesko je reci ali je ocigledno netacno.
Izgubljene lopte: 3

U prvih koliko, pet minuta ?
Kajzer10 je napisao/la:Ono sto je tacno: 13 driblinga, vise nego citava ekipa zadjedno skoro, 23 osvojena duela, vise nego napad i veza zajedno. Sofa score :kafa:
Završni produkt: 0

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 21 apr 2017, 17:34

Necemo vjerovati ljudima koji se time bave i uredno biljeze statistiku. Vjerovat cemo tebi. :urnebes:
Donnie Darko je napisao/la:Daleko najprecjenjeniji igrač u univerzumu.
Ni blizu. Na terenu tu noc je bio precjenjeniji, da ne idemo dalje. Zapravo, Neymar nije nikako ni precijenjen. Gdje to njega svrstavaju a on tu nikako ne pripada? U isti kos sa Messijem?

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 21 apr 2017, 17:51

Kajzer10 je napisao/la:Necemo vjerovati ljudima koji se time bave i uredno biljeze statistiku. Vjerovat cemo tebi. :urnebes:
Donnie Darko je napisao/la:Daleko najprecjenjeniji igrač u univerzumu.
Ni blizu. Na terenu tu noc je bio precjenjeniji, da ne idemo dalje. Zapravo, Neymar nije nikako ni precijenjen. Gdje to njega svrstavaju a on tu nikako ne pripada? U isti kos sa Messijem?
Pa između ostalog, neki su i išli dovoljno daleko da ga svrstaju u isti koš sa Messijem. Pobogu pa nedavno sam ovdje pročitao da je Neymar balon ove godine :urnebes: Godine u kojoj se trka sa Ramosom po broju postignutih golova.

Svrstava ga se među najbolje na svijetu, nekih top10, top15 recimo, gdje on ne pripada. Po talentu, možda, po onom što pruža na terenu, nikako.

Avatar
Rajaz
Postovi: 13284
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 21 apr 2017, 17:52

Kajzer10 je napisao/la:Necemo vjerovati ljudima koji se time bave i uredno biljeze statistiku. Vjerovat cemo tebi. :urnebes:
Vjerovat ćemo vlastitim očima i zdravom razumu



Elem, 1:30 je već na 5 izgubljenih lopti što automatski pobija i tebe i statističare sa WH i nekakve Sofe. U klipu koji traje 5 minuta i u kojem je korisnik, očito Neymaroljubac, pokušao koliko toliko sakriti crne rupe u igri Brazilca, Neymar je još uvijek loptu uspio izgubiti 13 puta.

Sad pregledaj kompletnu utakmicu, izbroji koliko je puta prodao posjed i dođi s obrazom napisati kako je isti izgubio svega tri puta slika

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 21 apr 2017, 18:14

Donnie Darko je napisao/la: Pa između ostalog, neki su i išli dovoljno daleko da ga svrstaju u isti koš sa Messijem. Pobogu pa nedavno sam ovdje pročitao da je Neymar balon ove godine :urnebes: Godine u kojoj se trka sa Ramosom po broju postignutih golova.

Svrstava ga se među najbolje na svijetu, nekih top10, top15 recimo, gdje on ne pripada. Po talentu, možda, po onom što pruža na terenu, nikako.
Aman, jedan lik napisao za Balon. Ako cemo se vec drzati foruma, onda ne moze biti precjenjen nego obrnuto. :mrgreen:
Naravno da je top10, i tu mislim generalno a ne iskljucivo na ovu sezonu. Jel prosle bio top3 za Balon (zasluzeno), ove je neobjasnjivo pao ali da se popraviti.
Rajaz je napisao/la: Elem, 1:30 je već na 5 izgubljenih lopti što automatski pobija i tebe i statističare sa WH i nekakve Sofe. U klipu koji traje 5 minuta i u kojem je korisnik, očito Neymaroljubac, pokušao koliko toliko sakriti crne rupe u igri Brazilca, Neymar je još uvijek loptu uspio izgubiti 13 puta.
Legendo, ja ne znam u kojem svijetu se izboren korner mjeri kao izgubljena lopta ili recimo sut i slicno. Vjerovatno su brojali i kad je izveo korner a stoper ocistio. :urnebes: Ne tvrdim ni ja da je on samo 3 puta predao posjed, jer ovi vjerovatno kao izgubljene racunaju samo presijecen pass i oduzeta lopta cistim startom ali 46 puta tesko da je tacno. Eto i na klipu se vidi, ali naravno Neymarofil sakrio, masoni qrci palci.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 apr 2017, 18:21

Kakve veze ima sad Neymar sa neuspjesnom sezonom ? Sad je kao on kriv sto smo ispali od Juventusa :lol:
Sad on kao kriv sto smo glatko ispali iz LP :lol:

Da smo imali normalnu veznu liniju koja moze uputiti bar jedan rizican pas prema naprijed onda ne bi Neymar morao stajati na centru i vodati loptu, vec bi igrao blize golu i bio 80 % opasniji po gol. Ista je stvar i sa Messijem.

Yebo vas Neymar, nije vam smetao kad smo sve osvojili 2015 godine. Lako je igrati krilo kad ti dolaze lopte svake 2 minute pa imas zavrsnicu. A on da se ne vraca nazad dobio bi loptu svakih 20 minuta :rol: Pogledajte malo kako Brazil igra, sve ce vam jasnije biti. Slicna je stvar s Messijem, covjek je potopio City i Bayern s desnog krila 2015 godine. Naravno da je to bilo moguce kad si imao veznu liniju, sada je nemoguce jer je nemamo.
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 21 apr 2017, 19:46

Jednostavno izgubili smo par dobrih individualaca u vidu Alvesa, Xavija i to je to. U vezi sve dizelasi, prvom do sebe dodaju, ne sjecam se kada je zadnji put neki veznjak asistirao za gol, valjda to dovoljno sve govori :urnebes:

Koliko bi samo napadu posao bio olaksan da imaju normalnu veznu liniju da se ne moraju vracati po 40 metara i trositi svoju energiju vec je sacuvati za zavrsnicu, tj davanje golova. Koliko imamo nenormalno talentiran napad govori da su uspjeli dati preko 300 golova u nepune 3 sezone iako su po loptu morali ici duboko.

Kad se uzme u obzir koju Rejal ekipu ima na sredini: Kros, Modric, James, Isco, Kovacic svaki zna dati zavrsni pas , plus bekovi ako sto su Marcelo i Carvajal i logicno onda da i ovako los BBC daje golove. Dalo bi i drvo da te pogadjaju u trepavicu svakih 2 minute.

Koliko MSN ima bolje brojke od BBC-a a stoje 60 % utakmice na pola terena. Zamislite sad da stoje blizu 16 kao oni. Imali bi troduplo vise golova. To ko ne vidi nema pojma o nogometu.

Gdje je nama bek koji moze uraditi ono sto je Marcelo protiv Bayerna ? Znam ja gdje je....eno ga u Juventusu. A nama je prvo pojacanje Vermalen :tokralju: :lol:
27.10.2020

Avatar
Toxicity
Postovi: 4083
Pridružen/a: 16 sep 2010, 14:58
Lokacija: Emerald City
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Toxicity » 21 apr 2017, 20:25

Ali kako je moguće da je taj ISTI vezni red 2015. godine pojeo Juventus i Juventusov vezni red koji je brat bratu bio jači 5 puta od ovog danas (Pirlo, Marchisio, Pogba i Vidal :? )

Ili ćete sada pričati da su ih tada razbili jer je MSN bio brutalan? A kad se gubi onda je vezni red problem? :?

Mislim da je najveći problem pad forme, za koji je najzaslužniji Luis koji ih je svojim konstantim rotiranjem totalno izbacio iz ritma igrače (netko je ovdje postavljao da nijednom isti vezni red nije počeo utakmicu, što je nedopustivo radi mnogih stvari) zatim nedostatak i slaba forma bekova koji su dosad uvijek širili napad, davali jednu više napadačku opciju i znali rasteretiti kako veznu liniju tako i napad.
"Give me what I want and I'll go away"

"See you in another life, brother."

Real Madrid

dosu
Postovi: 48
Pridružen/a: 08 apr 2017, 22:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la dosu » 21 apr 2017, 21:19

Mnogo se ovdje spominju novi igrači i neka pojačanja ali ja se slažem sa leorey, ako se ne varam, što se tiče vraćanju našim korjenima i skoro svakoj njegovoj riječi osim da treba prodati Paco-a i ostaviti Gomesa. Paco je čistokrvna 9 i njega treba ostaviti kao izmjenu za Suareza i to mu pričesto davati šansu ispred debeljka kako bi i on ušao u formu.

Također, i prije LE Messi nije htio igrati krilo jer je daleko od gola i zbog toga što ne želi uticati na igru kada napad ide samo po desnoj strani. Po mom mišljenju može se, uz zadržavanje fluidnog protoka lopte, vrlo lako preći u 4-2-3-1 sa Messijem u ulozi koju obavlja Alli u Tottenhamu, gdje bi možda i bili opasniji nego ovako. Vratiti Deulofeu-a i svi sretni.

Naravno, to je sve ono što bi mi radili da smo na mjestu trenera ali nas brine šta će smisliti LE u narednoj utakmici. Mislio sam da je poslije kolapsa protiv Malage vrijeme da neko lupi šakom o stol kao što je Xavi uradio 2015.-e ali, očito, nema takvog patriote u ovoj svlačionici ili su svi mehkoku*ci.
Iskreno se nadam da, ako će već forsirati ovu, nazovimo je igrom, onda bi trebao uvesti nekog bržeg i prodornijeg od Ivana koji je totalno beskoristan uz liniju. Na lijevoj strani nije isključeno da ponovo igra Paco što i ne bi bilo loše ako Alba bude na nivou. Brine me samo da ne ubaci Javiera umjesto Umtitija ili Roberta jer, u prvoj slučaju gubimo u defanzivi a u drugom u ofanzivi + je tu Mache totalno izgubljen. Ako zaista žele pobjediti i da se iskupe onima zbog kojih se Pique osjećao blaženo nakon ispadanja iz LP onda očekujem demoliranje veznog reda kojeg toliko hvalite na svakoj grupi na forumu.
Međutim, bojim se da će ovo biti kao samo još jedna utakmica ku*cobolje u nizu jer i oni, kao i mi, žele da samo ova sezona što prije završi, a sa takvim stavom sam zabrinut i za sljedeću sezonu.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 21 apr 2017, 22:26

dosu je napisao/la:Mnogo se ovdje spominju novi igrači i neka pojačanja ali ja se slažem sa leorey, ako se ne varam, što se tiče vraćanju našim korjenima i skoro svakoj njegovoj riječi osim da treba prodati Paco-a i ostaviti Gomesa. Paco je čistokrvna 9 i njega treba ostaviti kao izmjenu za Suareza i to mu pričesto davati šansu ispred debeljka kako bi i on ušao u formu.

Također, i prije LE Messi nije htio igrati krilo jer je daleko od gola i zbog toga što ne želi uticati na igru kada napad ide samo po desnoj strani. Po mom mišljenju može se, uz zadržavanje fluidnog protoka lopte, vrlo lako preći u 4-2-3-1 sa Messijem u ulozi koju obavlja Alli u Tottenhamu, gdje bi možda i bili opasniji nego ovako. Vratiti Deulofeu-a i svi sretni.

Naravno, to je sve ono što bi mi radili da smo na mjestu trenera ali nas brine šta će smisliti LE u narednoj utakmici. Mislio sam da je poslije kolapsa protiv Malage vrijeme da neko lupi šakom o stol kao što je Xavi uradio 2015.-e ali, očito, nema takvog patriote u ovoj svlačionici ili su svi mehkoku*ci.
Iskreno se nadam da, ako će već forsirati ovu, nazovimo je igrom, onda bi trebao uvesti nekog bržeg i prodornijeg od Ivana koji je totalno beskoristan uz liniju. Na lijevoj strani nije isključeno da ponovo igra Paco što i ne bi bilo loše ako Alba bude na nivou. Brine me samo da ne ubaci Javiera umjesto Umtitija ili Roberta jer, u prvoj slučaju gubimo u defanzivi a u drugom u ofanzivi + je tu Mache totalno izgubljen. Ako zaista žele pobjediti i da se iskupe onima zbog kojih se Pique osjećao blaženo nakon ispadanja iz LP onda očekujem demoliranje veznog reda kojeg toliko hvalite na svakoj grupi na forumu.
Međutim, bojim se da će ovo biti kao samo još jedna utakmica ku*cobolje u nizu jer i oni, kao i mi, žele da samo ova sezona što prije završi, a sa takvim stavom sam zabrinut i za sljedeću sezonu.
Ja koliko vidim ti prijatelju ništa ovde ne bi menjao.....po tebi jedan običan glupavi sebični smrdljivko Deulofeu "rešava" SVE Barsine probleme?????? Heeelllouuuu :crazy:

Zapamti da Alba (kako se nadaš) nikad neće više biti više na nivou
Zapamti da Inijesti nikad više neće izrasti nova kosa na ćelavoj i matoroj sedoj glavi
Zapamti da Rakitić može biti samo još gori a nikako bolji
Zapamti da šta važi za Rakitića još više važi i za Gomesa i Busquetsa....
Zapamti da će Pike i dalje sam odlučivati kad će biti centarfor
Zapamti da dolazak (samo) Veratija neće ama baš NIŠTA promeniti u vezi Barse
Zapamti da je (bar prema najavama) Ernesto Valverde obična budalčina ranga Enrikea a možda čak i gori

i na kraju zapamti da Barsa MORA dovesti dva veznjaka EXTRA EXTRA EXTRA klase....oba beka EXTRA klase a sve kao MINIMUM da ponovo zaliči na ozbiljan tim za osvajanje LP......sve ostalo je sviranje k*urcu za male pare i dobro napisa neko pre neko veče da je ova Barsa postala Arsenal za bogate :rol:

dosu
Postovi: 48
Pridružen/a: 08 apr 2017, 22:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la dosu » 21 apr 2017, 23:34

parangal je napisao/la: Ja koliko vidim ti prijatelju ništa ovde ne bi menjao.....po tebi jedan običan glupavi sebični smrdljivko Deulofeu "rešava" SVE Barsine probleme?????? Heeelllouuuu :crazy:

Zapamti da Alba (kako se nadaš) nikad neće više biti više na nivou
Zapamti da Inijesti nikad više neće izrasti nova kosa na ćelavoj i matoroj sedoj glavi
Zapamti da Rakitić može biti samo još gori a nikako bolji
Zapamti da šta važi za Rakitića još više važi i za Gomesa i Busquetsa....
Zapamti da će Pike i dalje sam odlučivati kad će biti centarfor
Zapamti da dolazak (samo) Veratija neće ama baš NIŠTA promeniti u vezi Barse
Zapamti da je (bar prema najavama) Ernesto Valverde obična budalčina ranga Enrikea a možda čak i gori

i na kraju zapamti da Barsa MORA dovesti dva veznjaka EXTRA EXTRA EXTRA klase....oba beka EXTRA klase a sve kao MINIMUM da ponovo zaliči na ozbiljan tim za osvajanje LP......sve ostalo je sviranje k*urcu za male pare i dobro napisa neko pre neko veče da je ova Barsa postala Arsenal za bogate :rol:
Uz pravi sistem mi bi i sa ovim igračkim kadrom bili u samom vrhu. Zamolio bih te da ne vrijeđaš dijete La Masije ma kakav bio.

Kolika god gnjida da je on je u najboljim igračkim godinama i jedan od najboljih lijevih bekova (ako izuzmemo Marcela i Alabu).
Iniesta je jedini veznjak koji igra kada je na terenu, od cijelog našeg veznog reda i definicija Barcelone i stila kojem bi se trebali vratiti.
Čak sam nedavno za Rakitića nešto i napisao u tom fazonu ali si me demantovao pa se evo mislim šta da ti napišem... :hmmmmm:
Pročitaj dio vezan za Paco-a i Gomesa. Čudno je da momak iza tastature govori to za igrača koji nije primio nijednu kritiku od legendi nogometnog svijeta nego baš suprotno...
Kako znaš da je to Pique-ova odluka? I ne mislim da je to loša odluka. Ako ništa neka smeta Torinski zid.
U pravu si. Dolazak samo 1 ili dolazak 10 izgrađenih igrača neće ništa promijeniti. Promijenit' će sistem koji će forsirati sljedeći koji bude na kormilu a za kojeg još ništa ne znamo, mani ta prošenja klika.

Ne bih se ljutio da dovedu samo 1 pojačanje sljedeće godine ali da potjeraju ove prevare (Gomes, Digne, Mathieu) i da pokušaju izvući koje milionče od Javiera i Rafinhe ili neki ugovor kao razmjenu za neke potencijale (Mbappe-a, B. Silvu, Diawaru, Oyarzabala...).

Ali, kao što rekoh, to su naše želje, kada bi se nas nešto pitalo i zato što se nas ne pita ništa... :pray: :pray:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 22 apr 2017, 00:03

dosu je napisao/la: Uz pravi sistem mi bi i sa ovim igračkim kadrom bili u samom vrhu. Zamolio bih te da ne vrijeđaš dijete La Masije ma kakav bio.

Kolika god gnjida da je on je u najboljim igračkim godinama i jedan od najboljih lijevih bekova (ako izuzmemo Marcela i Alabu).
Iniesta je jedini veznjak koji igra kada je na terenu, od cijelog našeg veznog reda i definicija Barcelone i stila kojem bi se trebali vratiti.
Čak sam nedavno za Rakitića nešto i napisao u tom fazonu ali si me demantovao pa se evo mislim šta da ti napišem... :hmmmmm:
Pročitaj dio vezan za Paco-a i Gomesa. Čudno je da momak iza tastature govori to za igrača koji nije primio nijednu kritiku od legendi nogometnog svijeta nego baš suprotno...
Kako znaš da je to Pique-ova odluka? I ne mislim da je to loša odluka. Ako ništa neka smeta Torinski zid.
U pravu si. Dolazak samo 1 ili dolazak 10 izgrađenih igrača neće ništa promijeniti. Promijenit' će sistem koji će forsirati sljedeći koji bude na kormilu a za kojeg još ništa ne znamo, mani ta prošenja klika.

Ne bih se ljutio da dovedu samo 1 pojačanje sljedeće godine ali da potjeraju ove prevare (Gomes, Digne, Mathieu) i da pokušaju izvući koje milionče od Javiera i Rafinhe ili neki ugovor kao razmjenu za neke potencijale (Mbappe-a, B. Silvu, Diawaru, Oyarzabala...).

Ali, kao što rekoh, to su naše želje, kada bi se nas nešto pitalo i zato što se nas ne pita ništa... :pray: :pray:
Poštovani forumašu @dosu ne znam šta bih ti na sve napisano rekao? Možda najbolje ništa....svako ima svoje vidjenje i ja to poštujem pa tako i tvoje ali posle pročitanog ja ne vidim o čemu bih polemisao sa tobom.....iskreno odustao sam još kod inijeste :mrgreen: ....pošto vidim da si (valjda) novajlija ja ti želim svako dobro u daljem pisaniju ovde....živ ti meni bio :wave:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 apr 2017, 00:21

Toxicity je napisao/la:Ali kako je moguće da je taj ISTI vezni red 2015. godine pojeo Juventus i Juventusov vezni red koji je brat bratu bio jači 5 puta od ovog danas (Pirlo, Marchisio, Pogba i Vidal :? )

Ili ćete sada pričati da su ih tada razbili jer je MSN bio brutalan? A kad se gubi onda je vezni red problem? :?

Mislim da je najveći problem pad forme, za koji je najzaslužniji Luis koji ih je svojim konstantim rotiranjem totalno izbacio iz ritma igrače (netko je ovdje postavljao da nijednom isti vezni red nije počeo utakmicu, što je nedopustivo radi mnogih stvari) zatim nedostatak i slaba forma bekova koji su dosad uvijek širili napad, davali jednu više napadačku opciju i znali rasteretiti kako veznu liniju tako i napad.
Ti si upravu , Enrique je glavni krivac, previse je rotirao i niko nije usao u formu.

Niko ne spori i ne kritikuje MSN, brojke MSN-a su ove sezone BRUTALNE, nista slabije ne igraju nego 2015, to potvrdjuje statistika. Pogotovo Messijeva, 45 utakmica- 45 golova i 14 asistencija. A to je pogotovo jos brutalnije kad se uzme u obzir da nam je veza za qurac.

Nije tu samo ni do forme pojedinaca, ti male utakmice sa napadom mozes natrpati svakako, tipa Granadu, za njih ti skoro odbrana i ne treba. Ali problem nastaje kada dolaze jaci timovi koji igraju presing, sto se realno i previse puta vidjelo ove sezone. Celta je to prva pokazala u Vigu.

Da bi osvajao titule, treba ti vezna linija u formi, neko ko ce riskirati, podvaliti lopte, prenijeti ih napadu. To znate i vi, 90 % tima vam upravo i zavisi od vezne linije. I to ne samo vama, nego svima. Tako je to u nogometu, da bi uopste osvojili nesto i bili konstantni moras imati sredinu.

Mi ove sezone nismo konstantni upravo jer nemamo sredinu. Jer vidjelo se kad smo imali dobru vezu 2015 ( igrace u formi) a pogotovo prije Xavija i Iniestu, eventualno se u 5 mjeseci izgubi jedna- dvije utakmice.

Sreca za vas pa MSN nije uparen sa Xavijem i Iniestom iz prajma ,pa ponekad i izgubimo utakmicu ( izuzev naravno ove sezone, ove gubimo mnogo cesce :mrgreen: )
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 22 apr 2017, 00:29

E da... molite Boga da pocne Bale u Clasicu, jer ako ne pocne ima DA NAS SAZVAKAJU U SREDINI SA 4 IGRACA.
27.10.2020

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 22 apr 2017, 00:37

leorey je napisao/la:
Da bi osvajao titule, treba ti vezna linija u formi...
Mislim da za osvajanje titule/a nije potrebno da veznalinija bude u formi.....dovoljno bi bilo da je makar uopšte imaš jer Barsa je ove sezone UOPŠTE nema :lol:

Ne slažem se ni sa tvojom opaskom sa predhodne strane da bar 15 TOP evropskih ekipa ima bolju sredinu terena od Barse jer to jrdnostavno nije istina. Istina je da 15 ekipa iz same Primere ima bolju sredinu terena od Barcelone......a još tužnija je istina da je Barsina sredina garantovano u TOP 5 najsporijih sredina na planeti Zemlji i to do najnižih rangova takmičenja po regionima ;)

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Kajzer10 » 22 apr 2017, 00:37

leorey je napisao/la:E da... molite Boga da pocne Bale u Clasicu, jer ako ne pocne ima DA NAS SAZVAKAJU U SREDINI SA 4 IGRACA.
I sa njim ce tu traziti prednost i za ocekivati je ulogu Balea kao u prvom mecu sa Bayernom. Dosta povucenije nego inace i defanzivno odgovoran Gareth.
Neki tip 4-4-2 ce biti svakako po mom misljenju.
Ali kako god u pravu si, Isco je u top formi i trenutno svemirski brod za Velsanina i ne bi valjalo da pocne. Sjetimo se 3-1 na SB i oplodnje Isca.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 22 apr 2017, 00:58

leorey je napisao/la:Da bi osvajao titule, treba ti vezna linija.
ftfy
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 22 apr 2017, 00:58

One koji smatraju da moj predhodni post nije istinit zamolio bih da iznesu ovde podatke koliko tačno asistencija od skoro 100 postignutih golova u Primeri do sad imaju Gomes, Busquets, Rakitić i Inijesta.....verujem da to negde postoji i da ćete se šokirati tim "mizernim" podatkom :rol:

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.