Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 10 maj 2017, 18:19

Papastathopoulos je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Hvala :thumbup:

Jesi siguran da ovdje može stati 2 do 3 hiljade? Ako je samo ova jedna tribina mislim da je kapacitet dosta manji, mora biti manji nego kapacitet dvorane u Goraždu da ga yebeš :D

Doduše dvorana je moderna i super izgleda, moglo bi se nešto organizovati u njoj sigurno :)
3 sam se mozda pretjer'o, al 2 hiljade kazu prima, i na portalima pise da je toliki kapacitet...jbg dosta je duga tribina pa zato :)
Pa te neke dvije hiljade tamam, plus ima ovaj da kažem "balkon" duž ostale tri strane koliko vidim, tako da se i tu može nagurati ljudi :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 10 maj 2017, 19:00

kaca je napisao/la:Kapacitet dvorane u Goraždu je 1860 sjedećih mjesta.
Za Spance se siri kapacitet na 2500 :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

kaca
Postovi: 418
Pridružen/a: 08 mar 2012, 13:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la kaca » 10 maj 2017, 21:35

Ovi naši će sve obećati možda naprave novu dvoranu doutakmice sa Španijom.Uspot Smajo Karačić se nije ni pojavio u Goraždu,Mirsada je vukla se konce... :bih:

admir12345
Postovi: 1713
Pridružen/a: 28 maj 2013, 12:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la admir12345 » 10 maj 2017, 22:48

Što ne odigra repka jednom u Bugojnu makar protiv ovih lošiji repki. Kapacitet dvorane ja mislim 3200sjedista.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 10 maj 2017, 22:56

kaca je napisao/la:Ovi naši će sve obećati možda naprave novu dvoranu doutakmice sa Španijom.Uspot Smajo Karačić se nije ni pojavio u Goraždu,Mirsada je vukla se konce... :bih:
Ma Bilala dok je igraće se u GZ utakmice ja mislim
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 10 maj 2017, 23:14

legenda reala je napisao/la:
kaca je napisao/la:Ovi naši će sve obećati možda naprave novu dvoranu doutakmice sa Španijom.Uspot Smajo Karačić se nije ni pojavio u Goraždu,Mirsada je vukla se konce... :bih:
Ma Bilala dok je igraće se u GZ utakmice ja mislim
Odakle je rodom Šuman?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"


Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 11 maj 2017, 00:54

Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
kaca je napisao/la:Ovi naši će sve obećati možda naprave novu dvoranu doutakmice sa Španijom.Uspot Smajo Karačić se nije ni pojavio u Goraždu,Mirsada je vukla se konce... :bih:
Ma Bilala dok je igraće se u GZ utakmice ja mislim
Odakle je rodom Šuman?
Ne znam
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 11 maj 2017, 02:04

legenda reala je napisao/la:
Ne znam
:(
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 11 maj 2017, 03:09

Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Ne znam
:(
Ima Sumana u Gorazdu dosta, al eto kaze edinjo da je iz Visokog, znam da je ko junior treniro s Gorazdem trebo ugovor potpisati, al nije na kraju
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 11 maj 2017, 11:12

Bliži se kraj agoniji u Rukometnom savezu BiH: Registracija na pomolu?

Rukometni savez Federacije BiH naredne sedmice trebalo bi da dobije rješenje o upisu u registar Ministarstva kulture i sporta FBiH. Ukoliko se obistini ova najava koju je potvrdio predsjednik ovog entitetskog saveza Hamid Džandžanović, u skorije vrijeme bi mogla biti završena i famozna preregistracija Rukometnog saveza BiH, s kojom bi isti konačno djelovao po zakonu i Ustavu BiH. Više od pola godina bh. rukomet se nalazi u agoniji. Problemi u vezi s preregistracijom RS BiH su počeli u oktobru prošle godine, kada je Poreska uprava utvrdila da krovni RS BiH nije upisan u registar u skladu sa Zakonom o sportu, kao i da nije u fiskalnom sistemu. U međuvremenu su svi rokovi probijeni, računi Saveza su blokirani, što je dovelo u pitanje igranje reprezentativnih selekcija na međunarodnoj sceni. Sve je dodatno kočio RS FBiH, koji je konačno formiran, ali je zbog nekih nesuglasica u istom i tužbi pojedinih kantonalnih saveza dovelo da i do današnjeg dana nije upisan u registar federalnih ministarstava. Samim tim nije moguće održati sjednicu Skupštine RS BiH i izvršiti preregistraciju, jer po dogovoru iz Banjaluke 8. februara krovni savez treba da čine RS Republike Srpske i RS FBiH (koji će činiti kantonalni savezi i RS Herceg Bosne). "Sve bi trebalo da bude gotovo sljedeće sedmice. Dobio sam obavijest da bi naredne sedmice trebalo da dobijemo pozitivan odgovor odnosno da ćemo biti upisani u registar Ministarstva kulture i sporta Federacije. Potom ćemo odmah uputiti zahtjev i prema Ministarstvu pravde FBiH kako bi se stvorili uslovi za preregistraciju krovnog saveza", kazao je predsjednik RS BiH Hamid Džandžanović. Vijesti oko RS BiH koji bi mogao uskoro normalno profunkcionisati s nestrpljenjem očekuju u reprezentaciji BiH, u kojoj se nadaju da neće doći u situaciju da do posljednjeg dana ne znaju hoće li imati novaca za odlazak na gostovanja (do kraja kvalifikacija gostuju u Beču). Bh. rukometaši su u međuvremenu ostvarili dvije pobjede protiv Finske, s kojima su došli na prag plasmana na Euro 2018. godine u Hrvatskoj. Već narednog mjeseca "zmajevi" igraju protiv Španije u Goraždu i gostuju u posljednjem kolu kvalifikacija u Austriji. Za plasman na Evropsko prvenstvo izabranicima Bilala Šumana je potrebna još jedna pobjeda. "Čuo sam da je stiglo rješenje u federalni savez, tako da sada čekamo idući korak. Ipak, mislim da se sve to oko preregistracije neće završiti do kraja kvalfikacija, tako da je nama kao i protiv Finske da tražimo novac za Španiju i gostovanje u Austriji. Najbitnije je da je sve u našim rukama i da nas pobjeda dijeli od Eura", istakao je Šuman.

(nezavisne)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 11 maj 2017, 11:28

legenda reala je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Ne znam
:(
Ima Sumana u Gorazdu dosta, al eto kaze edinjo da je iz Visokog, znam da je ko junior treniro s Gorazdem trebo ugovor potpisati, al nije na kraju
Ma ne može biti Šuman iz Visokog nema teorije, to nije visočko prezime, totalno nepoznato prezime na nivou cijele općine :D

Ne mogu da vjerujem da niko tačno ne zna odakle nam je selektor :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la samoposmatram » 11 maj 2017, 11:40

Bilal je rodom iz Gorazda. Poslije rata vecinom u Sarajevu na Ilidzi.

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la samoposmatram » 11 maj 2017, 11:58

Kao omladinac igrao za RK Igman Ilidza.

Avatar
sveznadar
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 avg 2010, 15:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la sveznadar » 11 maj 2017, 21:36

samoposmatram je napisao/la:Kao omladinac igrao za RK Igman Ilidza.
Sumanovo porijeklo je iz Gorazda a mislim da se on rodio u Sarajevu gdje je i počeo da se bavi rukometom

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 13 maj 2017, 13:05

Hvala momci :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 13 maj 2017, 13:07

Raonffa je napisao/la:Hvala momci :D
Dobro rece kolega iznad. Bio je gost kod Adisa i to ga upita bas. Kao da cita forum. Roden u Sarajevu a ima dosta rodbine iz Gorazda. :bih:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 13 maj 2017, 13:13

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Hvala momci :D
Dobro rece kolega iznad. Bio je gost kod Adisa i to ga upita bas. Kao da cita forum. Roden u Sarajevu a ima dosta rodbine iz Gorazda. :bih:
Mor'o sam Adisa nazvati, reko priupitaj Bilala odakle je :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 13 maj 2017, 13:14

Raonffa je napisao/la:
Sarajlijica1946 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Hvala momci :D
Dobro rece kolega iznad. Bio je gost kod Adisa i to ga upita bas. Kao da cita forum. Roden u Sarajevu a ima dosta rodbine iz Gorazda. :bih:
Mor'o sam Adisa nazvati, reko priupitaj Bilala odakle je :kafa:
Recu mu da ne dolazi na preske FK Sarajevo. Iritira me njegov glas. :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 13 maj 2017, 13:20

Sarajlijica1946 je napisao/la: Recu mu da ne dolazi na preske FK Sarajevo. Iritira me njegov glas. :kafa:
Od sada šalje Saleta :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.