FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 13 maj 2017, 13:18

Naravno da se moze bez Messija osvojiti LP, pa pobogu nemaju ni drugi Messija pa osvoje. Da bi osvojili takvu titulu potrebno je da se poklopi vise stvari, evo recimo Juve koji igra vjerovatno najbolje u Europi, koji nemaju poraza u LP igraju finale...i sta im garantuje da ce na kraju osvojiti ? Imaju sanse ko i Rejal.

Druga stvar sto kod nas kad igra Messi pocinje sve od njega pa onda imate misljenje da bez njega ne bi prosli grupnu fazu, sto je smijesno , mi smo Barcelona covjece, nismo Granada :lol:

Ali da bi se osvajalo bez Messija, potrebna su prava pojacanja a ne prevare u veznom redu i na bekovima. Nogomet je timska igra, nikome ne moze jedan igrac donijeti titule, ali smo sa Lionelom svakako u prednosti nad drugim timovima, ali tu prednost u zadnje vrijeme ne koristimo bas, upravo zbog lose uprave. Sto ti opet govori cinjenicu da jedan igrac ne donosi titule, to smo vidjeli i ove sezone.

Otkada MSN igra zajedno, mi smo bez Messija igrali nesto vise od 4 mjeseca u 3 sezone pa nismo nikako lose izgledali, cak sta vise ne mogu se sjetiti da smo izgubili bitnu utakmicu bez njega u ove 3 sezone :hmmmmm:

Mi smo Rejal karali na Bernabeu bez njega, onakve igracine nisu mogle meda... ali u vezi igrala petorica tu tekmu, Roberto na svojoj poziciji. Trebaju nam igraci koji su zeljni uspjeha u LP, npr Verratti i takvi.
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 13 maj 2017, 15:40

Nema Piquea sutra zbog povrede, Roberto suspendovan, a Vidal još uvijek nespreman.

Znači Mascherano - Umtiti - Mathieu - Alba.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 13 maj 2017, 16:05

messilla je napisao/la:Nema Piquea sutra zbog povrede, Roberto suspendovan, a Vidal još uvijek nespreman.

Znači Mascherano - Umtiti - Mathieu - Alba.
Opet ta divna uprava, jos jedno gostovanje bez ijednog beka. Ma mi smo sjajni, kakve nas budale vode.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 13 maj 2017, 17:50

JoeBleck je napisao/la:Evo makar se Semedo spominje , 30 miliona za njega je bagatela.
Strasan lik.
i ja sam se lagano zaljubio u njegovu igru, puno bolji od bellerina, cancelo je ofanzivno prejak, ali defanzivno ne postoji, tako da bi ovog radije uzeo,,.
Lijevo se nista ne spominje osim Thea, tako da moguce da su na Thea gledali kao na nekog univerzalca, tko ce ti ga znati.
Sutra bi ja radije dao Marlonu priliku ili Niliu ili nekome nego Mathieu, on je i ozlijedjen nesto bio, tko ce ga gledati pa makar to bilo protiv Las Palmasa.

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 13 maj 2017, 18:12

semedo je dosta dosta bolje rijesenje od precijenjenog belerina .
da je srece da njega dovedu

treba dovest i onnog sancheza iz ajaxa i ekstra

i nema vam ljudi mathieua povrijedjen je lik
marlon ce igrat najvjerovatnije ak ne bude lucho sta izmisljo
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 13 maj 2017, 18:40

Da, propustio sam povredu Mathieua. Hodajuća bolnica, propustio već 24 utakmice. Izgurat će do 50% propuštenih utakmica do kraja sezone. Poklonit ga staračkom domu.

Marlon i Alena su pozvani, ostalo standardno. Dakle jedino ostaje Marlon, a Mascherano desno.

Leganes je u užasnoj formi, a i da su u najvećem mogućem naletu opravdanja nema.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 13 maj 2017, 18:42

I ja sam za to da ne treba ganjati sve neke zvijezde i misliti da time dobijas prava pojacanja. Evo recimo primjer je Umtiti, realno ko je od nas na forumu htio dolazak njega ? Mislim da skoro niko, i nije mogao niko pretpostavljati da ce se ovako uklopiti. Vecina je htjela Stonesa, Bailya, Boatenga, Thiaga i takve stopere.

Ali za vezni red je potreban bar jedan klasni, provjereni igrac.

Kakav Leganes ? Igramo protiv Las Palmasa, i iako su u uzasnoj formi, igrati na Kanarima nije nimalo lagano.
27.10.2020

Avatar
Mokes
Postovi: 15034
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 13 maj 2017, 18:46

leorey je napisao/la:
Kakav Leganes ? Igramo protiv Las Palmasa, i iako su u uzasnoj formi, igrati na Kanarima nije nimalo lagano.
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Hajd sto se ne razumije u fudbal, nego ne zna ni uci na **** :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Jeftha » 13 maj 2017, 18:59

Mokes je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Kakav Leganes ? Igramo protiv Las Palmasa, i iako su u uzasnoj formi, igrati na Kanarima nije nimalo lagano.
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Hajd sto se ne razumije u fudbal, nego ne zna ni uci na **** :kafa:
Mozda su pogrijesili na teletextu.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 13 maj 2017, 19:02

:rol:

Ali u biti isti qurac. Patetičari su im strpali pet komada na čuvenim Kanarima. :kafa:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 13 maj 2017, 19:37

leorey je napisao/la:I ja sam za to da ne treba ganjati sve neke zvijezde i misliti da time dobijas prava pojacanja. Evo recimo primjer je Umtiti, realno ko je od nas na forumu htio dolazak njega ? Mislim da skoro niko, i nije mogao niko pretpostavljati da ce se ovako uklopiti. Vecina je htjela Stonesa, Bailya, Boatenga, Thiaga i takve stopere.

Ali za vezni red je potreban bar jedan klasni, provjereni igrac.

Kakav Leganes ? Igramo protiv Las Palmasa, i iako su u uzasnoj formi, igrati na Kanarima nije nimalo lagano.
Brate prvo potpis za onaj komentar o Messiju. Pametnom dosta.

Drugo za Umtitija sam objerucke bio jer sam igrom slucaja pratio kako razvaljuje kao sto i sada imam listu igraca koje ja preferiram u odnosu na druge i mislim da bi sa tim igracima bili puno konkuretniji da ne kazem ozbiljniji.

Prvi je konkurencija Albi i dolazi iz PSVa a rijec je o J.Williams
Za poziciju desnog beka fantaziram o mnogo pametno. Spancu iz Chelsea C. Azpiciuleta naravno uz ostanal Vidala.
Na stoperima uz Titija i Piquea pridodao bi Marlona te ostavio Vermaelena za 4og stopera tj. besplatnu opciju.

Sredina ali ne ofanzivni nego centralni dio MORA pripasti : Verratiju, Kokeu ili Pjanicu jednoj kopiji Xavia a ne dovoditi Coutinha i praviti od njega centranog veznjaka sto on sigurno nije.

Ukoliko vec traze ofanzivnog veznjaka imaju Coutina ili Eriksena ili mozda cak i Di Mariju velikog radilicu.


Napadacki bi bio zadovoljan sa povratkom Deulofeua ostankom Paca i povratkom Sandra.

Takodjer bi navijao za povratak Sampera i ostanak Denisa te prodaju : Gomesa, Mascherana, Mathieu, Digna, Arde i Rafinje.

Pozz
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Romariooo
Postovi: 6933
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 14 maj 2017, 01:07

Iako sam ja pobornik ideje da se dovede aurier, jer je jak ko zemlja i s njim bi mogli igrati po potrebi i s trojicom nazad (aurier-pike-umtiti), i semedo bi takodje bio dobro pojacanje, vjerovatno i odlicno, no vidjecemo, valjda dodje neko od te dvojice, a ne balerina ili cancelo koji su tanki u defanzivi, i kod kojih bi se tek u barci koja prirordno igra visoko i gdje bekovi moraju pokrivati ogroman prostor i nemaju puno pomoci, tek otkriko koje su to rupe od bekova. Vidimo alves kako je mocan u juventusu kad ima iza sebe tri jaka stopera i veliku pomoc u defanzivi, vidimo kako je mocan prema naprijed, a sjetimo se kako je i taj ponajbolji bek svih vremena znao izgledati ponekad kao rupa u defanzivi zbog prirode igre barcelone, mogu zamislit kakva bi bruka bila sa cancelom ili belerinom.

Al najveca opasnost ovog prelaznog roka je coutinho po meni, njega ako dovedu hebali su i sefa i stanicu, bice ko i sa fabregasom, izmisljaj mu mjesto u ekipi a nijedno nije to to, tamo gdje bi realno mogao igrati igraju vec neymar i mesi, bio bi pritisak na trenera sa igra igrac koji je enormno placen, onda bi morao mijenjati ili formaciju, ili ga gurati kao centralnog veznjaka sto on nije, elem zahebancija velika kako god okrenes i vrlo moguce veliki zaheb ako se on dovede.

Toga me je strah, da ne bude uprava insistirala na jakom imenu, pa ako ih odhebu za veratija i koketa, da se zalete na coutinha, to bi ko da gledam zavrsilo kao i sa fabregasom ili ardom, i to bi razhebalo sve koncepcije, jer bi se brzo pokazalo da coutinho nema mjesta u napadu, a nema ni karakteristike za veznjaka kakav nama treba, jos bi se na njega potrosio i ogroman novac i ne bi se imalo para ni za druga jaka pojacanja i ispalo bi da se pojacavamo tamo gdje smo najjaci, a da rupe u defanzivi ostaju da zjape.

Zato za veratiha ili koketa ne treba zaliti ni sto miliona izvaliti ako je toliko neophodno, po cijenu da dovedemo samo desnog beka i jednog od njih dvojice, a rakete ili gomesa se trebamo rijesiti ako dodje top veznjak jer ce neko biti visak

Za pretpostaviti je da se za raketu ili gomesa moze uzeti 25 miliona, za ardu dvadesetak, za rafinju desetak miliona, koroziju dzaba u staro gvozdje i moglo bi se sigurno izglaviti 50 miliona od ovih sto ce otici, da imamo sposobniju upravu moglo bi i vise, za te pare se moze dovesti semedo iki aurier, da jos mozda ostane i za nekog rezervnog stopera ili lijevog beka, a kompletan transfer budzet skrhati samo na veratija ili koketa ako treba, ako njihovi klubovi ne zele ih pustiti ni za ogromne novce, onda se ne zalijetati sa coutinhom, nego traziti naingolana, mozda i vidala iz bayerna kao neko privremeno rjesenje, bolje i nikoga ne dovoditi, samo se ne zalijetati sa coutinhom
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
branimir85
Postovi: 14910
Pridružen/a: 05 jul 2015, 20:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la branimir85 » 14 maj 2017, 19:44

Barça XI:

1.Ter Stegen
4.Rakitic
5.Sergio
8.Iniesta
9.Suárez
10.Messi
11.Neymar Jr
14.Mascherano
18.Jordi Alba
19.Digne
23.Umtiti

brdo golova s obe strane
"S jednim milijunom dolara ili s pet, deset ili sto, opet možeš samo jednom dnevno ručati i večerati. "

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 14 maj 2017, 19:46

Mascherano se povrijedio na zagrijavanju. :rol: Marlon od prve minute.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Rajaz
Postovi: 13491
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 14 maj 2017, 19:53

messilla je napisao/la:Mascherano se povrijedio na zagrijavanju. :rol: Marlon od prve minute.
Ionako je gotovo.

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 14 maj 2017, 20:00

Koji je kloc ovaj komentator sa SK. Koliko frajer pizdarija rece u samo 60-ak sekundi. :rol:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Mokes
Postovi: 15034
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 14 maj 2017, 20:03

messilla je napisao/la:Koji je kloc ovaj komentator sa SK. Koliko frajer pizdarija rece u samo 60-ak sekundi. :rol:
Na kokem SK gledas ?
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
messilla
Postovi: 31165
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 14 maj 2017, 20:09

SK HD.

Digne :bow:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Mokes
Postovi: 15034
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Mokes » 14 maj 2017, 20:13

messilla je napisao/la:SK HD.

Digne :bow:
Koji broj ?

Yebo ih tenis.
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 maj 2017, 20:13

messilla je napisao/la:Mascherano se povrijedio na zagrijavanju. :rol: Marlon od prve minute.
HAHAHA :lol:

Uprava :rol: :rol: :clap: :clap:

Hoces titulu...hoces qurac :wave: :wave:
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.