KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 17 maj 2017, 12:47

kobe24 je napisao/la:

Ma jok, nema to nikakve veze s tim. Oni su bili prvi u ligi 6 i to je razlog sto imaju prednost domaceg terena do kraja prvenstva.
Vidiš nije mi to naumpalo :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 17 maj 2017, 12:49

nerminh74 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Odakle je ovaj Gvozdić? Mislim kakva mu je trenerska biografija?
Iz srbije, nedavno vodio vrsac tj bivsi hemofarm, mislim da je bio pomocnik selektora srbije
Navodno je bio i asistent u našoj reprezentaciji :D

Ne čini mi se toliko star, što znači da može imati finu trenersku karijeru :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 17 maj 2017, 12:52

Raonffa je napisao/la:Odakle je ovaj Gvozdić? Mislim kakva mu je trenerska biografija?
Preporuka mu je da je bio pomoćnik jednom Dušanu Dudi Ivkoviću :thumbup:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 17 maj 2017, 12:56

bombaysaphire je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Odakle je ovaj Gvozdić? Mislim kakva mu je trenerska biografija?
Preporuka mu je da je bio pomoćnik jednom Dušanu Dudi Ivkoviću :thumbup:
Evo upravo sam to saznao :D :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 17 maj 2017, 13:00

kovacic je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:slika
Hvala na svemu, legendo! :salut:
:thumbup:

Sjajna utakmica, nezaboravni izraz lica Bajića kad se Ikonić spremao da uđe... :mrgreen:
Za 13 minuta 15 poena, doduše uz 4 lične, ali to nije toliko bitno obzirom koliko dugo nije igrao i da se ipak čuva nekih većih napora.
Treba istaći da se igralo bez drugog centra, tj. Čampare i praktično bez Đorđevića kojem nikako nije išlo, dok su oba ta igrača odigrali pristojne role u trećem meču u Laktašima. Svakako da šanse za titulu postoje i da su naučili nešto iz prethodne tri utakmice u Laktašima, prošli put se jednostavno desio psihološki pad kad je protivnike krenuo šut. Najradije bih da se neki momci iz Krajine gore okupe pa malo probude dvoranu, što je vrlo izvodivo obzirom na posjetu kod njih, ne vjerujem da bi se i MUP bunio.
Gvozdić zna šta radi, samo mi je nekako previše rezervisan i jednoličan u izjavama, shvatam da je to neka odmjerenost, ali na onakvom tipu jednostavno ne vidiš da li stvarno misli šta govori ili ne. :hmmmmm:
Jednostavno bih volio da se prenese ovaj entuzijazam i na gostujući parket, proba stvoriti neka razlika u prvom poluvremenu i onda nekim jokerom sa klupe (ulazak Ikonića je skrenuo pažnju odbrane Igokee sa Šturanovića, kojeg su intenzivno čuvali nakon prve utakmice finala kada je bio najefikasniji u redovima Bosne, što je ovaj iskoristio i postigao 15 poena u 3/4) te uz faktor povrede Rikića koji nije ni ulazio, Šturiju je bilo dosta lako dominirati protiv nižih i lošijih centara od sebe (sorry Draško, ali tako je). Ikona će nam trebati gore, kao i role Čampare i Đorđevića uz standardne Edinove, Sašine i Harisove da bi se mogli nadati povoljnom rezultatu, sve je u raspodjeli poena i psihičkoj pripremi. :bih:

Ako ne bude igrao Rikić , titula je veoma blizu. Šturanovića ne mogu da čuvaju niti Glogovac niti Draško , fizički je prejak za njih.....Delalić da zaboravi na šut , da ide na ulaze ima predispozicije za to, Rešidović da uzme malo više odgovornosti , Ikona i pogotovo Sale mogu biti ključni faktor u tituli , pogotovo Sale sa svojim la bomba trojkama.Jošilo da prestane blejanje sa sudijama,i da jednostavno dadnu svi sve od sebe , jedna je utakmica.Bosna šta god da bude je pobjednik , jer kad se sjetim da sam ih gledao prošle godine u A1 LIGI gdje su bili osmi , a sad se bore za titulu . Ali kako bi titula značila , mislim da bi se košraka u čitavoj državi vratila u dvorane .... :bih: :bih: :bih:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 17 maj 2017, 13:02

Raonffa je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Odakle je ovaj Gvozdić? Mislim kakva mu je trenerska biografija?
Preporuka mu je da je bio pomoćnik jednom Dušanu Dudi Ivkoviću :thumbup:
Evo upravo sam to saznao :D :thumbup:
Ima neki kosarkaski kamp koji reklamiraju ili na areni ili na sk i tamo su mu bas naveli titulu pomocnika ivkovica tako sam saznao, a od ranije sam znao za vrsac, a sada kada kazes mislim da sam cuo i da je bio pomocnik kod nas
Bojim se da ako uznapreduje da ce otici brzo
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 17 maj 2017, 13:10

nerminh74 je napisao/la: Ima neki kosarkaski kamp koji reklamiraju ili na areni ili na sk i tamo su mu bas naveli titulu pomocnika ivkovica tako sam saznao, a od ranije sam znao za vrsac, a sada kada kazes mislim da sam cuo i da je bio pomocnik kod nas
Bojim se da ako uznapreduje da ce otici brzo
Pa eto, ukoliko bi nekim slučajem uspjeli izboriti ABA ligu, mislim da bi ostao još jednu sezonu.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

lumani
Postovi: 14872
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 17 maj 2017, 13:17

Raonffa je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Ima neki kosarkaski kamp koji reklamiraju ili na areni ili na sk i tamo su mu bas naveli titulu pomocnika ivkovica tako sam saznao, a od ranije sam znao za vrsac, a sada kada kazes mislim da sam cuo i da je bio pomocnik kod nas
Bojim se da ako uznapreduje da ce otici brzo
Pa eto, ukoliko bi nekim slučajem uspjeli izboriti ABA ligu, mislim da bi ostao još jednu sezonu.

2009 na E.b je bio jedan od ass :) Kako god bolji je od Memsura..

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 17 maj 2017, 13:25

lumani je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Ima neki kosarkaski kamp koji reklamiraju ili na areni ili na sk i tamo su mu bas naveli titulu pomocnika ivkovica tako sam saznao, a od ranije sam znao za vrsac, a sada kada kazes mislim da sam cuo i da je bio pomocnik kod nas
Bojim se da ako uznapreduje da ce otici brzo
Pa eto, ukoliko bi nekim slučajem uspjeli izboriti ABA ligu, mislim da bi ostao još jednu sezonu.

2009 na E.b je bio jedan od ass :) Kako god bolji je od Memsura..
Misliš u kvalifikacijama, jer koliko me sjećanje služi mi se nismo kvalifikovali na EB 2007 i 2009 :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

lumani
Postovi: 14872
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 17 maj 2017, 13:26

Nije kod nas bio asistent,nego kod Dude 2009.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 17 maj 2017, 14:14

Svjedno sta i gdje je bio, ali ako osvoji prvenstvo naklon do poda, skoro u svemu je nadigrao bajica i pokazao koliko je ovaj limitiran trener
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5235
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FRANK RIBERY » 17 maj 2017, 14:18

Bio je selektor Bjelorusije u kvalama 2015-te.
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Raonffa » 17 maj 2017, 14:25

lumani je napisao/la:Nije kod nas bio asistent,nego kod Dude 2009.
Aha nisam te skontao, vidim spominješ Bajramovića (pretpostavljam) pa zato sam mislio da na nas misliš.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la bombaysaphire » 17 maj 2017, 14:55

Raonffa je napisao/la:Povratak Bosne znači i povratak košarke u BiH, nama jednostavno treba klub koji će promovisati naše mlade igrače, a ne da ti isti igrači (tipa Atić) griju klupu po nekakvim žnj klubovima, a imaju ogroman potencijal :)

Uz dužno poštovanje, nisu Igokea i Široki nama "razvili" Teletovića, Kikanovića ili Đedovića, nego Sloboda i Bosna.


Za KK Široki Brijeg se "ne sekiraj" ,ti sigurno neće praviti igrače za reprezentaciju , barem našu , za Hrvatsku hoće i to sa ponosom....Kod njih je PRAVILO da samo igrači " hrvatske nacionalnosti " mogu igrati....Jednom je Goran Dragović iz KK Bošnjak Hadžići sve bio dogovorio sa njima , i dan prije nego što je trebao zvanično potpisati ugovor nazvali su ga i rekli da dogovor otpada, jer je Goran " srpske nacionalnosti " , jer eto malo su se zbunili mislili su da je Goran " njihov "....

Ljudi u imenu kluba , kluba iz Bosne i Hercegovine nose prefiks Hrvatski , o čemu da mi pričamo.... :bih: :bih: :bih:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la High » 17 maj 2017, 15:10

Kapilarno su takvi. Nikakav oni sportski klub nisu, već travestija pameti.


Bosna će uvijek biti Olimp za njih.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la nerminh74 » 17 maj 2017, 15:26

A da se drzite teme kk bosna, a ne da prezvakujete vazda istu pricu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la sretan123 » 18 maj 2017, 23:09

Zbog @nerminah neću da počinjem raspravu izlagajući svoje argumente
Samo bi zaželio Bosni sreću u majstorici, dosta je više Igosa, I da što prije dočekamo punu Pecaru i Skenderiju sa starim rivalima na terenu.

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 19 maj 2017, 22:05

fico je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:slika
slika
Šampioni! :kralj:
Sljedeće sezone ćemo ovako podići pehar, ali u Laktašima :mrgreen:
Malo listam temu :mrgreen: april 2016

aBd !!!

Avatar
fico
Postovi: 1286
Pridružen/a: 25 dec 2015, 17:33
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la fico » 19 maj 2017, 22:39

VGS je napisao/la:
fico je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:slika
slika
Šampioni! :kralj:
Sljedeće sezone ćemo ovako podići pehar, ali u Laktašima :mrgreen:
Malo listam temu :mrgreen: april 2016

aBd !!!
Rekao sam da neću pisati do oktobra, ali moram ti se zahvaliti što si me citirao :thumbup:

Nek nam je sretno.
SARAJEVO

Avatar
VGS
Postovi: 8858
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la VGS » 19 maj 2017, 22:46

Trebace i srece i svega ostalog pomalo ali kakav ce to osjecaj biti ako na svakom sajtu osvane clanak: Bosna opet u ABA ligi :tokralju:

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.