Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 19 maj 2017, 18:57

I ja sam fb ugasio na par mjeseci, cisto da ne gubim dane na gluposti (zbog toga uvijek ispastaju puno bitnije stvari). Kad se aBd nekad poslije Bajrama vratim, imam zivotnu zelju da dodam ovu malu Tuzlanku i da popijemo kafu u Emporiju (tu haman izlaze ovi sa pmfa), nakon sto oboje inshallah ispostimo ramazan. :P :lol: Poslije cemo je aBd nabacit @kawhiju, osjeti se tu neka kemija...
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la miki_92 » 19 maj 2017, 19:01

E bas se Emporio ubio za dejta :rol:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12593
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Nerminovic » 19 maj 2017, 19:02

ugrijalo :beba:slika

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 19 maj 2017, 19:03

Kako je chat fino prodisao,inkredibl
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Raonffa » 19 maj 2017, 19:07

Nerminovic je napisao/la:ugrijalo :beba:slika

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk
Što je dobra ova lijeva zgrada za švaleraciju, uz malo spretnosti možeš preći na komšijin balkon dok te muž/momak još nije uhvatio :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 19 maj 2017, 19:14

Aerials je napisao/la:Kawhi o čemu su to pričale? :shock:
Ma nije zbog toga, nema to veze, nego što mi se čini da smo oboje skloni overthinkanju i da bi tu neko kad tad izvršio suicid :lol:
Prije bi ubili jedno drugo nego suicid. Nisam ja sklon tome . :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la JackTheStripper » 19 maj 2017, 19:15

rasavoje je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:
Pravno lice, pravna osoba ili pravni subjekt je pravna tvorevina, virtuelno fizičko lice, koja ima zakonsko pravo i obaveze kao što su zakonske mogućnosti da se prave ugovori, te da se tuži ili bude tužen. To je lice (ili telo), najčešće u formi organizacije, korporacije (preduzeća) ili vlade koje je sačinjeno od više fizičkih lica, a koje zakon, iz praktičnih razloga tretira kao jedno.
Pa tako ako si Federce d.o.o. ili d.d. onda mozes. :kafa:
JackTheStripper je napisao/la:Corporate Finance, znaš ti gdje je velika lova. ;)
SME tacnije.
*eb'o pare. Zdravlje i porodica najpreci.

A jbt sta je ljudi vani, ne mo's proci. Ulijecu k'o muhe bez glave. Tacno cu se spakovati i otici u sumu da zivim.

Koja je najbolja banka u BiH? Mislim, koja ima najbolje uslove za običnog smrtnika?
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 19 maj 2017, 19:16

miki_92 je napisao/la:E bas se Emporio ubio za dejta :rol:
Ma to je jaranski dejt, s Kavajom ce aBd biti onaj pravi. Pocetkom avgusta je turnir 3v3 na telexu, taman nek povede neku ekipu sa sobom, a usput i da s ovom malom napravi iskorak. :mrgreen:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
JackTheStripper
Postovi: 2847
Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
Lokacija: Kod kmeta na sijelu
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la JackTheStripper » 19 maj 2017, 19:18

Nerminovic je napisao/la:ugrijalo :beba:slika

Sendt fra min HUAWEI VNS-L31 med Tapatalk


Mahsuz selam iz tropičnog Göteborga inžinjeru. :beba:
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 19 maj 2017, 19:58

Što me ba spajate sa bilo kim ovako, ne smije čovjek izgleda ni sa kim dobar biti :oops:
kobe24 je napisao/la:I ja sam fb ugasio na par mjeseci, cisto da ne gubim dane na gluposti (zbog toga uvijek ispastaju puno bitnije stvari). Kad se aBd nekad poslije Bajrama vratim, imam zivotnu zelju da dodam ovu malu Tuzlanku i da popijemo kafu u Emporiju (tu haman izlaze ovi sa pmfa), nakon sto oboje inshallah ispostimo ramazan. :P :lol: Poslije cemo je aBd nabacit @kawhiju, osjeti se tu neka kemija...
Ako bi se zbog toga vratio, džaba bi se vratio :mrgreen: čuj Emporio, nisam bila tamo dvije godine :lol:
Kawhi je napisao/la:Prije bi ubili jedno drugo nego suicid. Nisam ja sklon tome . :mrgreen:
Ma tu je to, uglavnom neko bi platio glavom :lol:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Kawhi » 19 maj 2017, 20:11

Aerials je napisao/la:Što me ba spajate sa bilo kim ovako, ne smije čovjek izgleda ni sa kim dobar biti :oops:
kobe24 je napisao/la:I ja sam fb ugasio na par mjeseci, cisto da ne gubim dane na gluposti (zbog toga uvijek ispastaju puno bitnije stvari). Kad se aBd nekad poslije Bajrama vratim, imam zivotnu zelju da dodam ovu malu Tuzlanku i da popijemo kafu u Emporiju (tu haman izlaze ovi sa pmfa), nakon sto oboje inshallah ispostimo ramazan. :P :lol: Poslije cemo je aBd nabacit @kawhiju, osjeti se tu neka kemija...
Ako bi se zbog toga vratio, džaba bi se vratio :mrgreen: čuj Emporio, nisam bila tamo dvije godine :lol:
Kawhi je napisao/la:Prije bi ubili jedno drugo nego suicid. Nisam ja sklon tome . :mrgreen:
Ma tu je to, uglavnom neko bi platio glavom :lol:
Ma pusti debile.

Sta fali i da neko plati glavom.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 19 maj 2017, 20:15

Ništa, čak je i dobro. Jedna budala manje na planeti :mrgreen:
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Nail for Real
Postovi: 9851
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Nail for Real » 19 maj 2017, 20:17

kobe24 je napisao/la:Zar pravi muskarci imaju instagram profile i zar se muskarcem naziva onaj koji mjesecno objavi sto slika?! @Besa ne zna zakucat ekser u dasku, a da istovremeno prst ne zakuca, da ne pricamo o nekim komplikovanijim stvarima. I to su ti danasnji muskarci...
Ja imam instagram profil a kratim drva po sandzackoj zimi. Problem :kafa: ?
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
miki_92
Postovi: 21599
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la miki_92 » 19 maj 2017, 20:19

Ti si lumbersexualac
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 19 maj 2017, 20:22

Vidim Kawhi pravo lijepo odgojen! :thumbup:

Aerials, zar ti ne volis kad se ljudi zezaju?

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 19 maj 2017, 20:26

Aerials je napisao/la:Što me ba spajate sa bilo kim ovako, ne smije čovjek izgleda ni sa kim dobar biti :oops:

Ako bi se zbog toga vratio, džaba bi se vratio :mrgreen: čuj Emporio, nisam bila tamo dvije godine :lol:
De izvini, evo bar ja necu vise. :|
Ma nisam ni ja, jedan od glupljih kafica u gradu. Nikad mi nije bilo jasno sto skoro svi studenti tu idu.

Cuj ovog klosara, rjecnik bas na nivou. Ocito preozbiljno shvatas forumska zezanja. Mene iskreno boli ona stvar ko ce s kim i da l' ce ko s kim. :wave:

@naile, ma nikakav problem, samo sam pomalo razocaran. :P Zezam se generalno, mada su mi smijesni ovi momci koji su zaludjeni tim instagramom i koji svakodnevno objavljuju neke slike. Ne znam, jednostavno mi to ne ide uz jednog zrelog muskarca.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 19 maj 2017, 20:28

Volim zezanciju oko svega, osim oko ovog, posebno na forumu gdje će se uvijek naći neki dežurni pametolog koji će da govori kako sam tu da momka nađem :D zato mi smeta, ali u redu je sve ba :P
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 19 maj 2017, 20:32

Aerials je napisao/la:Volim zezanciju oko svega, osim oko ovog, posebno na forumu gdje će se uvijek naći neki dežurni pametolog koji će da govori kako sam tu da momka nađem :D zato mi smeta, ali u redu je sve ba :P
Trebas to onda naglasiti, stavi dole u potpis. xD

Btw, ne znam sto to toliko licno dozivljavate, meni je npr. ovo cista zezancija. Nit te ko zna, ni koji vrag. A, ni najmanje ne mislim da si na forumu kako bi nasla momka, nisam to nikad ni napisao. S obzirom da si u velikoj manjini, ovakav nacin zezanja je valjda sasvim normalan. Da ima 10 cura, vjerovatno bi za svaku nasli po nekog. :mrgreen:

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Aerials » 19 maj 2017, 20:35

Pa ne misliš ti, al' kažem ti nađe se neki uvijek koji će ovu zezanciju pogrešno da shvati :mrgreen: Ima istine i u tome što ti govoriš.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Pegi10
Postovi: 2829
Pridružen/a: 15 apr 2014, 20:10
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Pegi10 » 19 maj 2017, 20:41

Aerials dosla na forum da se uda :kafa: :mrgreen:
Na temi Film i Kinematografija postoje samo Nerminovic i neznalice :kafa:
Dantes, Bog za kompjutere :kafa:
Quarterbeg, kloc za muziku :kafa:
Katastrofa šta se sve snima, previše se ljudima pustilo.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 60 gostiju.