FK Radnički Lukavac

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 02 jul 2017, 20:30

Jedan član Lokomotive kaže da je Eldin Musić ostao kod njih iako je Radnički objavio da je njih pojačao :think:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la newton_heath_lyr » 03 jul 2017, 03:57

Iraola je napisao/la:Jedan član Lokomotive kaže da je Eldin Musić ostao kod njih iako je Radnički objavio da je njih pojačao :think:
Istina je da je Eldin Music ostao u Lokomotivi.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 03 jul 2017, 09:46

Jbg ništa se to još ne zna do zadnjeg dana registracije igrača, mada i ako ne dođe mi tu imamo Almisa i Danija, a i Redža više zna biti korisniji na krilu.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

LM1964
Postovi: 16
Pridružen/a: 01 jul 2017, 01:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LM1964 » 03 jul 2017, 10:40

Neozbiljan potez od strane zvanicne stranice jednog takvog kluba. Takodjer vidio sam da je objavljeno kako je Nermin Dzanic pomocni trener, a poznavajuci istog granatujem da bi on do sada vec sigurno 10ak puta to objavio na svom profilu. Uostalom to bi bio prelazak sa konja na magarca s obzirom da doticni uziva veliku podrsku upravnog odbora njegovog aktuelnog kluba gdje je oznacen kao najzasluzniji za ulazak i gdje ima odrijesene ruke.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 03 jul 2017, 10:51

Vjerujem da nije greška naše PR službe, jer ste i sami svjedoci šta se dešava kod nas u prelaznom roku samo u BHTPL kada igrač se slika u klupskim prostorijama sa dresom jednog kluba i potpiše taj neki ugovor, a sutra potpiše drugi s drugim klubom. Vjerovatno su tako i njih dvojica sve dogovorili s Radničkim, pa se nešto promijenilo, a možda i nije, uglavnom opet kažem ništa to nije sigurno do zadnjeg dana registracije igrača.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

LM1964
Postovi: 16
Pridružen/a: 01 jul 2017, 01:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LM1964 » 03 jul 2017, 10:59

Iraola je napisao/la:Vjerujem da nije greška naše PR službe, jer ste i sami svjedoci šta se dešava kod nas u prelaznom roku samo u BHTPL kada igrač se slika u klupskim prostorijama sa dresom jednog kluba i potpiše taj neki ugovor, a sutra potpiše drugi s drugim klubom. Vjerovatno su tako i njih dvojica sve dogovorili s Radničkim, pa se nešto promijenilo, a možda i nije, uglavnom opet kažem ništa to nije sigurno do zadnjeg dana registracije igrača.
Ja ipak mislim da je greska jer mi je nelogicno da igrac napusti stalan posao + platu u klubu i ode u Radnicki igrati za 300 KM. Eh jedino ako je Music dobio otkaz u ovih par dana pa odlazi iz revolta...

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 03 jul 2017, 21:29

Džanić Nermin je trener FK Seona i najavio je prozivku
Za Oluju (Musica) sam objasnio
Po onom sto sam vidio na prozivci ima igraca iz seoskih klubova

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la newton_heath_lyr » 04 jul 2017, 04:15

Umjesto kako je objavljeno na zvanicnoj FB stranici kluba da je pomocni trener Nermin Dzanic , pomocni trener je ustvari Elvir Alic . Misljenja sam da Murselovic Damir nece moci izboriti mjesto u startnoj postavi Radnickog. Moguce je da se isti ukoiko se desi gore navedeno vrati u Lokomotivu . Sto se tice Oluje , on ima stalan posao u Europrostu tako da opcija prelaska nije ralna,mada iskreno ni on ne bi mogao izboriti mjesto u ekipi Radnicki. Sve u svemu ,zagarantovano za sledecu sezonu su dosta posjecenije utakmice nego u prosloj. Kada ekipa Radnicki pa I Buducnost budu gostovale u Miricini,Srebreniku,Poljicu,Prokosovicima stadioni ce biti krcati sto je velika stvar za sve nas koji smo do prje nekoliko godina mogli samo mastati da cemo (Lokomotiva Miricina) igarti u istom rangu sa ekipama kao sto su Radnicki,Gradina,Buducnost .
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 04 jul 2017, 09:50

newton_heath_lyr je napisao/la:Umjesto kako je objavljeno na zvanicnoj FB stranici kluba da je pomocni trener Nermin Dzanic , pomocni trener je ustvari Elvir Alic . Misljenja sam da Murselovic Damir nece moci izboriti mjesto u startnoj postavi Radnickog. Moguce je da se isti ukoiko se desi gore navedeno vrati u Lokomotivu . Sto se tice Oluje , on ima stalan posao u Europrostu tako da opcija prelaska nije ralna,mada iskreno ni on ne bi mogao izboriti mjesto u ekipi Radnicki. Sve u svemu ,zagarantovano za sledecu sezonu su dosta posjecenije utakmice nego u prosloj. Kada ekipa Radnicki pa I Buducnost budu gostovale u Miricini,Srebreniku,Poljicu,Prokosovicima stadioni ce biti krcati sto je velika stvar za sve nas koji smo do prje nekoliko godina mogli samo mastati da cemo (Lokomotiva Miricina) igarti u istom rangu sa ekipama kao sto su Radnicki,Gradina,Buducnost .
Kakav vam je Šuba bio ? On je legenda Radničkog i u klubu je bio sve od pjetlića dok nije otišao u Lokomotivu, znači nekih 20ak godina. Već tada je bio tromiji uz dužno poštovanje, što je i logično jer ga godine stižu.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 04 jul 2017, 10:21

Napravio sam jednu kardinalnu grešku, kada sam spominjao ta krila koja imamo, zaboravio sam na glavnog - Jareta :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!


Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 05 jul 2017, 09:56

Da li će biti sezonskih, članskih i tako to za sljedeću sezonu :D
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 05 jul 2017, 21:23

Vratio nam se Pema
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 05 jul 2017, 22:45

Iraola je napisao/la:Vratio nam se Pema
Može pomoći

Avatar
UltrasSoda
Postovi: 3
Pridružen/a: 12 jun 2017, 11:58
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la UltrasSoda » 06 jul 2017, 10:15

Naše novo pojačanje je povratnik u plavo-bijele redove, igrač koji je slovio za jednog od najboljih igrača sredine terena u prethodnoj sezoni Prve lige FBiH.
Semir Aljukić je svakako dugo priželjkivano ime na Jošiku, igrač koji će svojim kvalitetom i odgovornošću dati jednu sasvim drugačiju sliku našeg tima. Povratak Aljukića je svakako još jedan dokaz da naš klub ne krije šampionske ambicije!
Semir je u prethodnoj sezoni nastupao za FK Budućnost Banovići. Dobrodošao PEMA!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 12 jul 2017, 21:36

Eh mislim da je Mirnes tek sada otišao, šteta velika. I Kuduz je u Lokomotivi. Unatoč svemu tome danas pobijedismo Budućnost u Banovićima 1-3 :clap: :bih:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la MVN1994 » 14 jul 2017, 00:39

Pozdrav Lukavčani :salut:

Vidim kod vas je igrao prošlu polusezonu Adem Hodžić, kakav je bio, imal od njega kuveta.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 14 jul 2017, 10:55

MVN1994 je napisao/la:Pozdrav Lukavčani :salut:

Vidim kod vas je igrao prošlu polusezonu Adem Hodžić, kakav je bio, imal od njega kuveta.
Srednja žalost, od 1 do 5 je otprilike 2.5. Neće baš ni razočarat, a nema baš nešto čim bi prevagnuo i napravio razliku.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 14 jul 2017, 18:40

Jel objavljen raspored?

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 14 jul 2017, 21:38

U 1. Kolu dolaze Prokosovići, a u 2. idemo Ingramu u Duboki Potok. Uskoro će biti objavljen i cijeli raspored
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.