FK Radnički Lukavac

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SiouxLukavac » 15 jul 2017, 19:40

Jučer su na Gradskom stadionu u Banovićima, naši prvotimci odigrali svoj prvi pripremni susret u sklopu priprema za novu sezonu u 2.ligi FBiH.
Naš domaćin je bila Budućnost iz Banovića, a pobjedu je slavio naš tim rezultatom 1:3. Ono što svakako ohrabruje naš stručni štab, je veliko zalaganje i odlična partija na terenu, obzirom da se radi tek o prvom pripremnom susretu.

U našem timu zbog lakše povrede nije bilo Jaranovića, kao ni Nukića i golmana Smajića. Golove za "plavo-bijele" postigli su Redžić, Kasumović i Omić.

Za naš tim od prve minute su nastupili: Omić, Šubić, Dautović, Bektić, Buljić, Mehić, Murselović, D. Aljukić, S. Aljukić, Kasumović, Redžić. U drugom poluvremenu svoju priliku za dokazivanje dobili su i igrači sa klupe.
Radnički nastavlja rad na pripremama, a naredni prijateljski susret zakazan je za subotu (15.07.2017.) U Janji, a domaćin je ekipa Podrinja.


Nukić i Omić, ko su ti? Juniori?
Bektić, jel to Sele što je igrao za Poljice zadnji put?
Ko je Buljić?

Poluvrijeme je u Janji. Radnički vodi rezultatom 0:2. Strijelac oba gola je Tarik Derdemez (15' i 40'), a prvi je bio na asistenciju Jasmina Jaranovica.

Izgleda vratio se i Tarik.

Ko je otišao iz prve postave od ovih domaćih? Hasmir je otišao u Slaven, šteta, dobar igrač. Faruk Kuduzović otišao u Miričinu, nikakva šteta, igrač za te seoske ekipe, za Radničkog nije osim ako se ne osnuje malonogometni klub. Jel još neko otišao? Najveći hendikep je odlazak Salihović Mirnesa, ali neka mu je sa srećom.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 15 jul 2017, 19:51

Iraola je napisao/la:U 1. Kolu dolaze Prokosovići, a u 2. idemo Ingramu u Duboki Potok. Uskoro će biti objavljen i cijeli raspored
Dobar pocetak. Odmah da se vidi od kakvog materijala je tim za ovu sezonu. A i vidjet ce se sta nam komsije zele, hoce li Enesu i Struji cilj biti shebati Radnicki!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 15 jul 2017, 21:40

SiouxLukavac je napisao/la:Jučer su na Gradskom stadionu u Banovićima, naši prvotimci odigrali svoj prvi pripremni susret u sklopu priprema za novu sezonu u 2.ligi FBiH.
Naš domaćin je bila Budućnost iz Banovića, a pobjedu je slavio naš tim rezultatom 1:3. Ono što svakako ohrabruje naš stručni štab, je veliko zalaganje i odlična partija na terenu, obzirom da se radi tek o prvom pripremnom susretu.

U našem timu zbog lakše povrede nije bilo Jaranovića, kao ni Nukića i golmana Smajića. Golove za "plavo-bijele" postigli su Redžić, Kasumović i Omić.

Za naš tim od prve minute su nastupili: Omić, Šubić, Dautović, Bektić, Buljić, Mehić, Murselović, D. Aljukić, S. Aljukić, Kasumović, Redžić. U drugom poluvremenu svoju priliku za dokazivanje dobili su i igrači sa klupe.
Radnički nastavlja rad na pripremama, a naredni prijateljski susret zakazan je za subotu (15.07.2017.) U Janji, a domaćin je ekipa Podrinja.


Nukić i Omić, ko su ti? Juniori?
Bektić, jel to Sele što je igrao za Poljice zadnji put?
Ko je Buljić?

Poluvrijeme je u Janji. Radnički vodi rezultatom 0:2. Strijelac oba gola je Tarik Derdemez (15' i 40'), a prvi je bio na asistenciju Jasmina Jaranovica.

Izgleda vratio se i Tarik.

Ko je otišao iz prve postave od ovih domaćih? Hasmir je otišao u Slaven, šteta, dobar igrač. Faruk Kuduzović otišao u Miričinu, nikakva šteta, igrač za te seoske ekipe, za Radničkog nije osim ako se ne osnuje malonogometni klub. Jel još neko otišao? Najveći hendikep je odlazak Salihović Mirnesa, ali neka mu je sa srećom.
Omić je junior, a za Nukića ne znam, moguće da je i on. A Bektić jeste Sele. Derdemez je dobar,ali imamo puno kvalitetnih krila sada kao što su (pored njega) Almis, Dani, Jare...
Što se tiče odlaska domaćih iz prve postave mislim da je to to što si nabrojao. Da imamo Mirnesa prekucali bi ovu ligu, ali ja vjerujem u Redžu kojeg rijetko ko može stići kad uhvati trk.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 15 jul 2017, 21:42

studeni je napisao/la:
Iraola je napisao/la:U 1. Kolu dolaze Prokosovići, a u 2. idemo Ingramu u Duboki Potok. Uskoro će biti objavljen i cijeli raspored
Dobar pocetak. Odmah da se vidi od kakvog materijala je tim za ovu sezonu. A i vidjet ce se sta nam komsije zele, hoce li Enesu i Struji cilj biti shebati Radnicki!
Mislim da ne bi trebali imati problema, 3 boda kući protiv Prokosovića mislim da se ne dovodi u pitanje, dok to gostovanje u Dubokom Potoku dolazi u pravom trenutku. Nadam se da će dosta naših ići gore, ali o tom po tom.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Manijakdolopate » 16 jul 2017, 13:44

Nakon nekoliko godina ponovno smo pozvanina turnir u Devetak.
Jos Miricina i Poljice su tu pa cemo imat sansu odigrat sa 2 ekipe iz svoje lige prije prvenstva da vidimo gdje smo.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 16 jul 2017, 15:12

Evo objavili su raspored na stranicu. Zanimljivo nema šta, jedva čekam da prođe ovo nešto manje od mjesec dana :bih:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 16 jul 2017, 20:50

Nije lose. Na proljece 8 utakmica kuci + 2 gostovanja u komsiluk. Povoljna situacija ako se budemo borili za prvaka

SPASIOC
Postovi: 95
Pridružen/a: 21 avg 2013, 08:09
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SPASIOC » 17 jul 2017, 09:22

sad ću pokusat uporediti neke stvari.naša prošla borba za povratak u 1 ligu federacije. i ova koja predstoji.
bili smo najjače IME tada. imali dobar tim. Lugavić , migi , giga, šuba , jasko. jare , truma, mirnes. zlatko tomić , redža itd.
sad imamo opet jareta , redžu , i Šubu koji je stariji. imamo po meni lošiji tim sada od ovog gore nabrojanog.
tada smo za protivnika imali samo ekipu Mramora. i pored dobre ekipe znali smo na gol čekati do 95-96 min. na kraju slavili ulazak.

ove sezone imamo srebrnik i banoviće. imamo protiv sebe poljice i prokusoviće .koji će nam praviti probleme . (daj bože da griješim)
biće teska borba

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la realancojk » 17 jul 2017, 16:17

Pitanje za Siouxe. Kakav je igrač Admir Čehajić, pošto je potpisao ugovor sa Gradinom?
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 17 jul 2017, 16:30

realancojk je napisao/la:Pitanje za Siouxe. Kakav je igrač Admir Čehajić, pošto je potpisao ugovor sa Gradinom?
Cuj kakav je, pa iz Gradine je i dosao u Radnicki! Ako mislis na Lakiju naravno. Obisao pola kantona, Sloboda, Bukinje, Mionica, Gradina, Radnicki, Miricina, Slaven, Poljice. Nema gdje nije igrao. Momak ima posao, nije profi. Inace igra krilo
Zadnja izmjena: studeni, dana/u 17 jul 2017, 16:35, ukupno mijenjano 1 put.

realancojk
Postovi: 482
Pridružen/a: 23 maj 2012, 20:33
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la realancojk » 17 jul 2017, 16:35

studeni je napisao/la:
realancojk je napisao/la:Pitanje za Siouxe. Kakav je igrač Admir Čehajić, pošto je potpisao ugovor sa Gradinom?
Cuj kakav je, pa iz Gradine je i dosao u Radnicki! Ako mislis na Lakiju naravno
Pa znam, ali nisam tada bio u mogucnosti da pratim Gradinu pa nisam nikad gledao tog igrača, pa zato pitam.
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 17 jul 2017, 16:37

Kod nas jednu polusezonu bio dobar, krenuli ga i golovi. Na proljece izgubio mjesto u prvoj i otisao dalje.

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 17 jul 2017, 16:38

Bio je i u Buducnosti prije 10 godina, ali hebite me ako bi se mogao sjetiti kakav je bio.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 25 jul 2017, 12:15

Derdemez je ipak otišao u Lokomotivu :lol:
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 25 jul 2017, 22:53

Sretno mu bilo. Ako su tu Almis i Jare, on bi se svakako tesko izborio za pocetnih 11.

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 jul 2017, 13:32

Tu su + još i Dani, pa je vjerovatno zbog toga i otišao. Uglavnom mislim da je to to što se tiče pojačanja i mislim da imamo najbolju ekipu u ligi, eh sad ne znam kako stojimo sa stvarima koje osim igre na terenu presuđuju u utrci za prvaka.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 26 jul 2017, 14:17

Ko je sve dosao a ko otisao? Ima li kakvog rezimea! Ne moze se sve upratiti

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 jul 2017, 15:05

Prvi golman će biti Smajić koji je do sada bio rezervni. Lijevi bek Buljić za kojeg govore da je ubjedljivo najbolji u ligi, a desno vjerovatno Sejdalija. Stoper Šuba sigurno, a drugi bi mogao biti Daut. Mislim da će zadnji vezni biti Mehić, a ispred njega kao centralni vezni Pema i ne znam kakav je Murselović. Po krilima dvojica od navedene trojice: Jare, Almis i Dani, a u napadu Redža, u čijem odsustvu će sigurno Jare biti napadač. Skorijih odlazaka i dolazaka nije bilo a ne bi ih trebalo ni biti.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 26 jul 2017, 15:11

Sta je sa stopera Kasumovica, jel otisao i on?
Btw ima li ove sezone najava za sezonske ulaznice?

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 26 jul 2017, 15:36

Mislim da je i on tu. A i mene zanima to za sezonske, nije kasno ni da sad počnu o tome razmišljat ukoliko imaju veću korist.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.