Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 16 jul 2017, 18:32

Cim je clanak poceo sa tim da je mirza igrao 14 godina za reprezentaciju odmah sam prestao citati dalje
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 16 jul 2017, 19:16

nerminh74 je napisao/la:
Cim je clanak poceo sa tim da je mirza igrao 14 godina za reprezentaciju odmah sam prestao citati dalje
Nisam ja ovo ni zalijepo zato sto se slazem sa svim sto je on rekao. I meni je taj dio isao na onu stvar, ali je vjerovatno dobar s Teletovicem, pa nece nijednu losu na njegovu adresu da uputi.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Muumii » 16 jul 2017, 19:20

kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
Cim je clanak poceo sa tim da je mirza igrao 14 godina za reprezentaciju odmah sam prestao citati dalje
Nisam ja ovo ni zalijepo zato sto se slazem sa svim sto je on rekao. I meni je taj dio isao na onu stvar, ali je vjerovatno dobar s Teletovicem, pa nece nijednu losu na njegovu adresu da uputi.
Daj ba druze predkvalifikacije su zar stvarno treba igrat Mirza ili Juka to ? Moglo se sve to na ljepsi nacin,ali nije,jer kod nas u drza sve mora napako. A sto se tice intervijua,sve sto je Damir rekao do neke granice je ok,a posebno dio za ovog karahodzica i polutka nisi odigro dobre utakmice u kompletnoj karijeri i ti se ne javljas i ne dolazis ehh njih treba osudjivat!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 16 jul 2017, 19:24

Muumii je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la: Cim je clanak poceo sa tim da je mirza igrao 14 godina za reprezentaciju odmah sam prestao citati dalje
Nisam ja ovo ni zalijepo zato sto se slazem sa svim sto je on rekao. I meni je taj dio isao na onu stvar, ali je vjerovatno dobar s Teletovicem, pa nece nijednu losu na njegovu adresu da uputi.
Daj ba druze predkvalifikacije su zar stvarno treba igrat Mirza ili Juka to ? Moglo se sve to na ljepsi nacin,ali nije,jer kod nas u drza sve mora napako. A sto se tice intervijua,sve sto je Damir rekao do neke granice je ok,a posebno dio za ovog karahodzica i polutka nisi odigro dobre utakmice u kompletnoj karijeri i ti se ne javljas i ne dolazis ehh njih treba osudjivat!
Ovo je milioniti put da napisem da ne zamjeram Jusufu sto nije dosao, nisam ni ocekivao ni prizeljkivao da odradi ove pretkvalifikacije, ali mu zamjeram bahatost i neprofesionalnost. Mirzi, isto tako, ne zamjeram sto je sad otkazao reprezentaciju, ali mu zamjeram proslogodisnje ponasanje i (ne)posvecenost reprezentativnom dresu, kao i ponasanje proteklih godina. Tacnije, hocu da kazem da on nije nikakva legenda bh sporta.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Muumii » 16 jul 2017, 19:30

kobe24 je napisao/la:
Muumii je napisao/la:
kobe24 je napisao/la: Cim je clanak poceo sa tim da je mirza igrao 14 godina za reprezentaciju odmah sam prestao citati dalje
Nisam ja ovo ni zalijepo zato sto se slazem sa svim sto je on rekao. I meni je taj dio isao na onu stvar, ali je vjerovatno dobar s Teletovicem, pa nece nijednu losu na njegovu adresu da uputi.
Daj ba druze predkvalifikacije su zar stvarno treba igrat Mirza ili Juka to ? Moglo se sve to na ljepsi nacin,ali nije,jer kod nas u drza sve mora napako. A sto se tice intervijua,sve sto je Damir rekao do neke granice je ok,a posebno dio za ovog karahodzica i polutka nisi odigro dobre utakmice u kompletnoj karijeri i ti se ne javljas i ne dolazis ehh njih treba osudjivat!
Ovo je milioniti put da napisem da ne zamjeram Jusufu sto nije dosao, nisam ni ocekivao ni prizeljkivao da odradi ove pretkvalifikacije, ali mu zamjeram bahatost i neprofesionalnost. Mirzi, isto tako, ne zamjeram sto je sad otkazao reprezentaciju, ali mu zamjeram proslogodisnje ponasanje i (ne)posvecenost reprezentativnom dresu, kao i ponasanje proteklih godina. Tacnije, hocu da kazem da on nije nikakva legenda bh sporta.[/quote]
Ali eto poslusaj interviju ovaj Krupalije i dio kada on govori kako je dosao u reprezentaciju i sta se desavalo i kako se ponasao,pa sad to uporedi sa onim od prosle godine i kako je musa poletio,ne kazem ja nista protiv muse akoBogda najbolji na svijetu bio,al jarane unio je previse pometnje prosle godine to je cinjenica,ne opravdavam Mirzu,al realno musa je zakuho sve. A to da je juka seljacina koji se dokopao para i slave pa se pomamio,to stoji,al vjeruj da je Mirza jako kulturan covjek! A o tome kakav nam je savez ne treba ni pricati i trener zadnji,jer dobro se zna da je ljudski ako osjeti slobodu i da moze radit sta hoce svako ziv ce to iskoristiti,zamjeram juki jer se nije cuo sa duletom i mirzi isto i zamjeram jer nisu bili tu dok je ivanovic bio!

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 16 jul 2017, 19:40

Ne znam samo kakve veze Musa ima s ovom pricom i zbog cega se on sad spominje? Momak se odazvao na okupljanje repke, za razliku od dvojca iz NBA koji su i glavna tema tog intervjua. Haman je sad Musa kriv sto se oni ne pojavise. :think:

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Muumii » 16 jul 2017, 19:50

Federer17 je napisao/la:Ne znam samo kakve veze Musa ima s ovom pricom i zbog cega se on sad spominje? Momak se odazvao na okupljanje repke, za razliku od dvojca iz NBA koji su i glavna tema tog intervjua. Haman je sad Musa kriv sto se oni ne pojavise. :think:
Obidji me bgt il procitaj sta sam napiso pa komentarisi :)

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 16 jul 2017, 19:54

Muumii je napisao/la: Ali eto poslusaj interviju ovaj Krupalije i dio kada on govori kako je dosao u reprezentaciju i sta se desavalo i kako se ponasao,pa sad to uporedi sa onim od prosle godine i kako je musa poletio,ne kazem ja nista protiv muse akoBogda najbolji na svijetu bio,al jarane unio je previse pometnje prosle godine to je cinjenica,ne opravdavam Mirzu,al realno musa je zakuho sve. A to da je juka seljacina koji se dokopao para i slave pa se pomamio,to stoji,al vjeruj da je Mirza jako kulturan covjek! A o tome kakav nam je savez ne treba ni pricati i trener zadnji,jer dobro se zna da je ljudski ako osjeti slobodu i da moze radit sta hoce svako ziv ce to iskoristiti,zamjeram juki jer se nije cuo sa duletom i mirzi isto i zamjeram jer nisu bili tu dok je ivanovic bio!
Mirza moze biti kulturan koliko hoce, ali je bio kapiten i onakav potez je bio dno dna, a da se razunijemo da je mirza na onim utakmicama davao barem 70% od onoga sto zna pa bi i mozda zazmirio, ali poslje onolike kur.cubolje i biranja samo domacih utakmica onda je onaj potez je bio samo slag na tortu i to je sve kulminiralo sa ne odlaskom na EP
Znaci prosle godine nas nije ispostovao, a to nije odlika kulturne osobe
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 16 jul 2017, 19:59

Musa ako želi biti veliki igrač, on mora imati onakav stav i nastup. Ono je mentalitet pobjednika.

Bošnjacima odgovaraju samo kastrirani sportisti poput Pjanica.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 16 jul 2017, 20:04

Muumii je napisao/la: Obidji me bgt il procitaj sta sam napiso pa komentarisi :)
:thumbup:

Avatar
Anatomija
Postovi: 296
Pridružen/a: 08 okt 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Anatomija » 16 jul 2017, 20:05

Kad počinje ovaj turnir u Makedoniji?
Ako vam ide suviše lahko - pogledajte bolje, možda vam ide nizbrdo.

Carpe diem!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 16 jul 2017, 20:40

Muumii je napisao/la: Ali eto poslusaj interviju ovaj Krupalije i dio kada on govori kako je dosao u reprezentaciju i sta se desavalo i kako se ponasao,pa sad to uporedi sa onim od prosle godine i kako je musa poletio,ne kazem ja nista protiv muse akoBogda najbolji na svijetu bio,al jarane unio je previse pometnje prosle godine to je cinjenica,ne opravdavam Mirzu,al realno musa je zakuho sve. A to da je juka seljacina koji se dokopao para i slave pa se pomamio,to stoji,al vjeruj da je Mirza jako kulturan covjek! A o tome kakav nam je savez ne treba ni pricati i trener zadnji,jer dobro se zna da je ljudski ako osjeti slobodu i da moze radit sta hoce svako ziv ce to iskoristiti,zamjeram juki jer se nije cuo sa duletom i mirzi isto i zamjeram jer nisu bili tu dok je ivanovic bio!
Musa ima odredjenih musica u glavi i to je cinjenica, ali da li ce one doci do izrazaja, najvise zavisi od trenera. S obzirom da je Muaomerovic mekusac, onda je svako mogao raditi sta je htio, pa smo i imali opstu lakrdiju u kosarkaskoj reprezentaciji proslo ljeto. Vidis da ovo ljeto nema pijanki i ostalog cirkusa, a djeluje da je i Musa malo normalniji. Mirza jeste daleko bolji od Dzanana i Jusufa kad je glava u pitanju, ali mu ja zamjeram neke druge stvari. Neke si i ti sam vec naveo, a @nermin je dodao vecinu ostalih. Svakako da je on puno vise dao ovoj reprezentaciji od Nurkica, da li cemo tako pricati za 10-ak godina, ostaje da se vidi. Ja cu njega idalje pratiti i podrzavati jer uopste ne mislim da je trebao igrati ove pretkvalifikacije, ali ako se nastavi sa ovim neprofesionalizmom i bahatim ponasanjem, za mene postaje samo jedan obicni nba igrac.

@anatomija, ja mislim 18..
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 16 jul 2017, 23:28

Nevjerovatno glupa pitanja novinara, gotovo nista novo se nije saznalo. Cuj pitaju ga da li ce voditi svih 16 momaka i da li su momci procitali knjige koje im je dao. :facepalm: Kad se nestrucnost, nezainteresovanost i nepoznavanje materije spoje u jedno, onda imas ovaj odron od intervjua, a takav je u zadnje vrijeme gotovo svaki.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Federer17 » 17 jul 2017, 00:04

slika

Sta li je ovdje otislo u onu stvar :lol:

Djeluje cojk strasivo, nema sta. Mislim da su i oni novinari bojazljivo s pitanjima, u strahu da se ne pocne derat i na njih. :mrgreen:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la High » 17 jul 2017, 00:10

Ma šta glupeta ovaj neki Vujošević. Musa je prosjek. :lol:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

ovisnik
Postovi: 1110
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la ovisnik » 17 jul 2017, 00:21

Šteta što se Sejfić povrijedio,strpljivo je čekao šansu i kada je dočekao došla povreda,njemu sigurno fali mnogo tehničkih detalja što je posljedica kasnog početka bavljenja košarkom,ali je srce kao planina,što je potvrdio i Dule u ovom intervjuu.Nadam se da povreda nije ozbiljna i da će biti n raspolaganju za pretkfalifikacije jer nam treba čvrstina pod košem.Jedva čekam da vidim ovu repku na djelu,pa makar i bez muse i Ismeta,valjda bude neki stream iz Makedonije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 17 jul 2017, 00:38

ovisnik je napisao/la:Šteta što se Sejfić povrijedio,strpljivo je čekao šansu i kada je dočekao došla povreda,njemu sigurno fali mnogo tehničkih detalja što je posljedica kasnog početka bavljenja košarkom,ali je srce kao planina,što je potvrdio i Dule u ovom intervjuu.Nadam se da povreda nije ozbiljna i da će biti n raspolaganju za pretkfalifikacije jer nam treba čvrstina pod košem.Jedva čekam da vidim ovu repku na djelu,pa makar i bez muse i Ismeta,valjda bude neki stream iz Makedonije.
Koliko sam ja shvatio, ta Sejficeva povreda nije toliko opasna? Dusko kaze da se bacio za nekom loptom i da je 'povrijedio' nerve u lakatnoj regiji. Dodao je i da su to uobicajene povrede za kosarkase, a kako sam ja shvatio, samo Musa nece putovati s njima u Makedoniju. Ja ne sumnjam da ce on biti spreman do pretkvalifikacija.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la edin139 » 17 jul 2017, 08:40

Dobra ova slika pravo.
Konacno trener koji ce igracu sve po spisku kad zabrlja. Za neke nase talente sto ostadose talenti i jesu zasluzni novinari, bez... treneri i na kraju krajeva i navijaci dizuci ih bezrazlozno u nebesa. Pa ti onda talenat koji nije odigrao postene utakmice da ne pricamo sezone u seniorskoj konkurenciji pomisli da je jordan i pocne ganjati provode a na parketu najvise misliti da li mu se frizura pokvarila.
Bravo dule samo ovako ako se zajefrkava nek se uke... u gace :P

Sto se tice ovog sto je krupalija rekao konacno da neko kaze ne moze isto biti NBA igrac (u slucaju juke i jedan od glavnih kotacica kluba) i polukosarkasi koji jos nisu postene utakmice odigrali. Koliko je bilo povuci potegni za karahodzica i na kraju evo ispali nas hladno.
I lijepo rece i za juku problem je pristup, a ocekivano je da ovo ne igra. Damir se previse nesto krevelji al u biti vecina stvari stoji sto je rekao.

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 17 jul 2017, 11:14

Najvaznija je hemija u ekipi i zajednistvu i borbenost, Kao što Dule reće za Sejfića to nadoknađuje ostale stvari

Ma uvijek je u sustini i bilo to, kako se ono kaže da boj ne bije ljuto oruzje nego srce u junaka. U ovom slučaju, bili smo često svjedoci gdje superiorne ekipe na papiru bude pobjeđene velikom borbenošću, željom, zalaganjem na terenu. Tako to biva kada se netko osloni previše ne kvalitet, pa umisli da shodno tome mora sve da bude lako.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 17 jul 2017, 17:42

Loncar ce izgleda u Siroki
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.