NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 16 jul 2017, 09:19

4:0 Kapetan x2, Ivanovski i Cvetanovic

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 jul 2017, 19:46

Neki zive u zabludi ako je ono jucer ja sam onda totalna budala, pa ljudi moji ekipi koja jedva prezivljava u drugoj ligi jedva smo dali golove sjetite se prvo poluvrijeme kad su ljudi imali snage bilo je cak 0:0 i bili su konkretniji nego mi, Mujo definitivno ima jos mjesta u prvog ligi, kao i onaj broj 17, nasi sebicni ali nas izvlaci pojedinacni kvalitet Kapetan top, Dario, Cvija to ne treba komentarisati ono od novih je goli ****...

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 16 jul 2017, 20:07

spiska je napisao/la:Neki zive u zabludi ako je ono jucer ja sam onda totalna budala, pa ljudi moji ekipi koja jedva prezivljava u drugoj ligi jedva smo dali golove sjetite se prvo poluvrijeme kad su ljudi imali snage bilo je cak 0:0 i bili su konkretniji nego mi, Mujo definitivno ima jos mjesta u prvog ligi, kao i onaj broj 17, nasi sebicni ali nas izvlaci pojedinacni kvalitet Kapetan top, Dario, Cvija to ne treba komentarisati ono od novih je goli ****...
dobro je combe neke stvari za tebe piso...od novih jedino delic i guzina su goli qurac ostalo ko i prosli...piso si za petrica nikad jaci stoper nije stigo na Banju a adzem je vec bolji od njega itd....opusti se ne mozes bit glavni uvijek, valjda ti je sad jasno zasto si bio to sto si bio prosle sezone u klubu..malo ozbiljnosti i pojedini logicno nemaju mjesta

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 16 jul 2017, 20:29

Ovo ce biti ekipa koja ce vratiti dosta publike.netreba letjeti visoko ali imamo se pravo nadati svim domacim pobjedama.a ostalo kako bude.ove utakmice nisu mjerilo jos se isprobava.
Molim vas sad kad je tema malo mirnija hajmo pokusat normalno raspravljati i bar kupiti polusezonske karte.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 16 jul 2017, 20:42

Kod nas uvijek isto jel odu iz kluba odmah ništa ne valja ljudi hoće organizirati klub kako treba a ne da budemo sprdancija pa sponzori bježe iz kluba

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 jul 2017, 20:44

Nije ovo sad nesto extra ali nije ni toliko lose.
Po meni sve ukupno ekipa je bolja nego proslu sezonu.
Na odredenim pozicijama smo istina losiji pogotovo napad i lijevi bek. Ali smo zato u vezi 3 puta bolji nego proslu sezonu takode klupa je za klasu jaca nego prosle sezone.
Kad se sve sagleda uz jednog dobrog napadaca mozda bi se mogli provuci da ne dovodimo stopera da prodemo jeftinije bar do polusezone. Civic i Dario mogu pokrit tu poziciju.
I sad sam misljenja da uz dobrog napadaca ova ekipa moze zavrsit medu prvih 6.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 jul 2017, 21:31

ludiloo je napisao/la:
spiska je napisao/la:Neki zive u zabludi ako je ono jucer ja sam onda totalna budala, pa ljudi moji ekipi koja jedva prezivljava u drugoj ligi jedva smo dali golove sjetite se prvo poluvrijeme kad su ljudi imali snage bilo je cak 0:0 i bili su konkretniji nego mi, Mujo definitivno ima jos mjesta u prvog ligi, kao i onaj broj 17, nasi sebicni ali nas izvlaci pojedinacni kvalitet Kapetan top, Dario, Cvija to ne treba komentarisati ono od novih je goli ****...
dobro je combe neke stvari za tebe piso...od novih jedino delic i guzina su goli qurac ostalo ko i prosli...piso si za petrica nikad jaci stoper nije stigo na Banju a adzem je vec bolji od njega itd....opusti se ne mozes bit glavni uvijek, valjda ti je sad jasno zasto si bio to sto si bio prosle sezone u klubu..malo ozbiljnosti i pojedini logicno nemaju mjesta

Druze ne znam sta ti nije jasno ja sam i ove godine 10 000 km milja sponzora našo? I dalje sam korisniji nego pola radne grupe. (alfa i omega)
Valjda imam pravo reci da smo se patili protiv nize ligasa, nek me neko domantuje ako to tako jucer nije bilo prvo poluvrijeme, ja nisam nista pisao niti za bilo kojeg igraca pisao sam sve ukupno. Trener radi odlicno na treninzima, i sve pohvale i za radnu grupu samo generalno mislim da su igraci dosta losiji nego prosle godine kad se uzme na papir kakvu smo ekipu imali uz ove ljude sada u klubu i proslogodisnja ekipa prosetali bi se ligom. Ove godine sredina tabele, i cujem da ce se uskoro rijesiti pitanje krova na stadionu. Cak postoji mogucnost da dobijemo i generalnog sponzora sutra cu dati ensaru broj neka zove jednu kompaniju koja je izrazila zelju da pomogne Zvijezdi. Ali nema veze necu se je prepirati Zvijezda je sampion to je bilo i biti ce... Samo nemojte vida se razocarate poslije prvog poraza sto inace biva.

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 16 jul 2017, 21:43

spiska je napisao/la:
ludiloo je napisao/la:
spiska je napisao/la:Neki zive u zabludi ako je ono jucer ja sam onda totalna budala, pa ljudi moji ekipi koja jedva prezivljava u drugoj ligi jedva smo dali golove sjetite se prvo poluvrijeme kad su ljudi imali snage bilo je cak 0:0 i bili su konkretniji nego mi, Mujo definitivno ima jos mjesta u prvog ligi, kao i onaj broj 17, nasi sebicni ali nas izvlaci pojedinacni kvalitet Kapetan top, Dario, Cvija to ne treba komentarisati ono od novih je goli ****...
dobro je combe neke stvari za tebe piso...od novih jedino delic i guzina su goli qurac ostalo ko i prosli...piso si za petrica nikad jaci stoper nije stigo na Banju a adzem je vec bolji od njega itd....opusti se ne mozes bit glavni uvijek, valjda ti je sad jasno zasto si bio to sto si bio prosle sezone u klubu..malo ozbiljnosti i pojedini logicno nemaju mjesta

Druze ne znam sta ti nije jasno ja sam i ove godine 10 000 km milja sponzora našo? I dalje sam korisniji nego pola radne grupe.
Valjda imam pravo reci da smo se patili protiv nize ligasa, nek me neko domantuje ako to tako jucer nije bilo prvo poluvrijeme, ja nisam nista pisao niti za bilo kojeg igraca pisao sam sve ukupno. Trener radi odlicno na treninzima, i sve pohvale i za radnu grupu samo generalno mislim da su igraci dosta losiji nego prosle godine kad se uzme na papir kakvu smo ekipu imali uz ove ljude sada u klubu i proslogodisnja ekipa prosetali bi se ligom. Ove godine sredina tabele, i cujem da ce se uskoro rijesiti pitanje krova na stadionu. Cak postoji mogucnost da dobijemo i generalnog sponzora sutra cu dati ensaru broj neka zove jednu kompaniju koja je izrazila zelju da pomogne Zvijezdi.
Izvini al men je zvucalo tako...papir je jedno, teren drugo...men ova ekipa izgleda dosta bolja od proslosezonske doduse skripi malo napad i lijeva strana nazad al boze moj valjda nadodje...osim Glise i Brzog nemamo za kim zalit...petric je pravio samo takve greske a o takvom dobrom se kalibru radi...a kad vec spominjes prijateljske sjeti se kako smo ih odigrali pred pocetak prosle sezone i polusezone...jedna utakmica nije mjerilo momci su kako znam protiv Mladosti koja je maltene igrala s provom postavom odigrali odlicnu utakmicu a njima ide prvenstvo za vikend, a mi imamo jos vremena...dolazi to na svoje vidi se to i po ovoj utakmici...a ja kolko sam vidio prva postava je igrala nekih 20 minuta protiv Ingrama i to od 45 do mozda 65 i to je to tad gosti koda nisu ni igrali a poslje je bila vec druga prica...tako da polako ja vjerujem da ce to nadoc na svoje. Pozdrav

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 jul 2017, 21:59

Nemoj da me pogresno shvatis ja lijezem i budim se sa Zvijezdom, protivnik sam toga da nam se desi jedan novi Alija Skahic, Mustafa Pestalic a naši ljudi još koji hoce dat neku paru za klub uvjek imaju moju podrsku pa makar i pogresno radili. Trener radi slicno Ninkovicu, samo moramo naci 2-3 kvalitetna igrača da bi se upustili u kostac sa koridasem iz tuzle i olimpikom koji je jači nego ikad.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 jul 2017, 22:05

Konacno se u nekim stvarima slazem sa Spiskom ali jedno nije u pravu. Proslogodisnja ekipa nebi mogla meda u ovoj ligi. Oni su prosle godine kolo prije kraja jedva ostali a liga bila duplo losija.
Da me neko pogresno ne shvati ima se od prosle godine za kim zaliti(Dzeno, Glisa i Brzi). To da je ostalo uznovo postojece bili bi top. Pa minprosle godine osim Darija nismo imali veznjaka. A dobar vezni red je srce ekipe.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 jul 2017, 22:14

Ova je ekipa borbena,delic ce nadoc,,onaj mali gupan(kako ga piska nazva) nije los,ekipa treba jos da se uigra,guzina prva spica borca bio,nadoce sve polako,ako dodje napadac super ce bit idemo probat bit medju prvih 5,onda na proljece vidjet gdje skripi i popunit ekipu....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 16 jul 2017, 22:25

Po meni nikad bolji uslovi za pocetak sezone.kao sto rece biti u vrhu na polusezoni i onda je lakse vidjet gdje skripi dovest jos dva igraca i borba
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 jul 2017, 22:35

Vjerovali oli ne meni je guzina odlican,on je dosadan ko suga trco smeta, a tehnicki je dobar. Mali je ekstra tehnicar al jedan je sabit alimanovic mora dodavati kicmu ce mu slomit u zivinixama, jajcu itd. Mjesta za napredak ima, onaj je brz makedonac od.njega cekujem dosta.

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 16 jul 2017, 23:08

men i onaj debeljuca Cvetanovic ako se nevaram nedjeluje lose mali Djekic me iznenadio kako je los bio protiv Omladinca sad je vec druga prica Guzina po meni srednja zalost al mozda proradi nadam se da nece bit ko Hadzic

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 17 jul 2017, 10:08

Mi moramo biti svjesni da od petorice: Himzo, Osmić, Devedžić, Djekić i Cvetanovic trojica će uvijek morati igrat. To su petorica do 21 g. gdje po novom pravilu trojica moraju počet. Sad ne znam koje je godište Ivanovski.
Zato i preveliko gomilanje igrača koji će biti na klupi(pogotovo starijih) ništa ne znači.
Konkretno mislim na Purića. On nam ne bi donio ništa novo, sad koliko je to fer prema njemu jer je od početka priprema tu.
Ako neko zna više o njegovom statusu neka napiše.
Po meni ne bi bilo loše probati sa Čivićem na lijevom beku jer mu ta pozicija nije strana. Onda bi u vezi igrali Dario, Osmić i Kapetan.
Mi smo realno solidno popunjeni na svim pozicijama sem napadača i donekle stopera.
Golman: Prle i Kurbašić
Desni bek: Brčkalić, Huseinspahić
Lijevi bek: Delić, može Čivić
Stoperi: Adžem, Anis, mogu Dario I Čivić, tu fali jedan
Vezni red: Dario, Čivić, Kapetan, Osmić, Cvetanović, Faća ako potpiše
Krilne pozicije: Himzo, Ivanovski, Cvija, može Brčkalić, Purić ako potpiše(mada ponav.ne bi nam donio nikakav napredak)
Napad: Guzina, tu mora bit još jedan.
Po navedenom treba riješiti status Faće i Purića. I dovesti napadača(to moramo) i stopera(ako želimo nešto više ganjati).
Ova ekipa možda jeste na nekim pozicijama lošija nego prošlogodišnja ali gledajući sveukupno mislim da je puno bolja.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 17 jul 2017, 17:33

Par puta sam pročito postove pa ne mogu da vjerujem sad Piska napada a Combe brani upravu :)...Nisam gledao ovu novu Zvijezdu ali su mi prenijeli informciju ljudi koji dosta znaju o fudbalu da bi mi i sa ovom ekipom kakva je sada lagano trebali da zavrsimo na diobi od 4 do 6 mjesta..Evo opstina se isprsila i oni će reprogramirati porezni dug(jako bitna stavka) mozda ne bi trebali vise trositi novac na kojekakva pojačanja,osim ako nije kakav igrač do 21 godine kao sto je napisao Combe(a takve igrače bi mogli potraziti u nekom premijerligasu tipa Zeljo,Sarajevo,Zrinjski koji bi nama dosao na kaljenje) i taj novac poceti trositi na uredjenje stadiona(semafor npr.) I da se desi neko čudo da udjemo od nas sledeće godine ne bi bilo nista u pl-i,jer bi imali mali milion zahtjeva od NSBiH-a sto se tiče samih uslova za stadion i dok to sve ispunis( i ako uspijemo ispuniti)novca za imalo ozbiljniju ekipu koja bi uspjela sacuvati premijer ligaski status ne bi bilo..Naravno ovo je moje misljenje , prvo stadion pa neke naredne godine kada osjetimo da je povoljna klima napasti i prvo mjesto a do tada sabura...

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 jul 2017, 17:57

Himzo je opcija samo ako se komplet ekipa povrijedi :urnebes: Lik je ocaj

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 17 jul 2017, 18:37

zmaj348 je napisao/la:Par puta sam pročito postove pa ne mogu da vjerujem sad Piska napada a Combe brani upravu :)...Nisam gledao ovu novu Zvijezdu ali su mi prenijeli informciju ljudi koji dosta znaju o fudbalu da bi mi i sa ovom ekipom kakva je sada lagano trebali da zavrsimo na diobi od 4 do 6 mjesta..Evo opstina se isprsila i oni će reprogramirati porezni dug(jako bitna stavka) mozda ne bi trebali vise trositi novac na kojekakva pojačanja,osim ako nije kakav igrač do 21 godine kao sto je napisao Combe(a takve igrače bi mogli potraziti u nekom premijerligasu tipa Zeljo,Sarajevo,Zrinjski koji bi nama dosao na kaljenje) i taj novac poceti trositi na uredjenje stadiona(semafor npr.) I da se desi neko čudo da udjemo od nas sledeće godine ne bi bilo nista u pl-i,jer bi imali mali milion zahtjeva od NSBiH-a sto se tiče samih uslova za stadion i dok to sve ispunis( i ako uspijemo ispuniti)novca za imalo ozbiljniju ekipu koja bi uspjela sacuvati premijer ligaski status ne bi bilo..Naravno ovo je moje misljenje , prvo stadion pa neke naredne godine kada osjetimo da je povoljna klima napasti i prvo mjesto a do tada sabura...
Stadion do kraja godine bi se trebao radit krov semafori reflektori tako se priča

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 17 jul 2017, 18:48

fender13 je napisao/la:
zmaj348 je napisao/la:Par puta sam pročito postove pa ne mogu da vjerujem sad Piska napada a Combe brani upravu :)...Nisam gledao ovu novu Zvijezdu ali su mi prenijeli informciju ljudi koji dosta znaju o fudbalu da bi mi i sa ovom ekipom kakva je sada lagano trebali da zavrsimo na diobi od 4 do 6 mjesta..Evo opstina se isprsila i oni će reprogramirati porezni dug(jako bitna stavka) mozda ne bi trebali vise trositi novac na kojekakva pojačanja,osim ako nije kakav igrač do 21 godine kao sto je napisao Combe(a takve igrače bi mogli potraziti u nekom premijerligasu tipa Zeljo,Sarajevo,Zrinjski koji bi nama dosao na kaljenje) i taj novac poceti trositi na uredjenje stadiona(semafor npr.) I da se desi neko čudo da udjemo od nas sledeće godine ne bi bilo nista u pl-i,jer bi imali mali milion zahtjeva od NSBiH-a sto se tiče samih uslova za stadion i dok to sve ispunis( i ako uspijemo ispuniti)novca za imalo ozbiljniju ekipu koja bi uspjela sacuvati premijer ligaski status ne bi bilo..Naravno ovo je moje misljenje , prvo stadion pa neke naredne godine kada osjetimo da je povoljna klima napasti i prvo mjesto a do tada sabura...
Stadion do kraja godine bi se trebao radit krov semafori reflektori tako se priča
To je cifra od milion maraka,ne znam ko samo širi takve informacije i jedna od te tri stavke koje si naveo kada bi uradili ja bih iskreno bio prezadovoljan..

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 17 jul 2017, 20:21

zmaj348 je napisao/la:
fender13 je napisao/la:
zmaj348 je napisao/la:Par puta sam pročito postove pa ne mogu da vjerujem sad Piska napada a Combe brani upravu :)...Nisam gledao ovu novu Zvijezdu ali su mi prenijeli informciju ljudi koji dosta znaju o fudbalu da bi mi i sa ovom ekipom kakva je sada lagano trebali da zavrsimo na diobi od 4 do 6 mjesta..Evo opstina se isprsila i oni će reprogramirati porezni dug(jako bitna stavka) mozda ne bi trebali vise trositi novac na kojekakva pojačanja,osim ako nije kakav igrač do 21 godine kao sto je napisao Combe(a takve igrače bi mogli potraziti u nekom premijerligasu tipa Zeljo,Sarajevo,Zrinjski koji bi nama dosao na kaljenje) i taj novac poceti trositi na uredjenje stadiona(semafor npr.) I da se desi neko čudo da udjemo od nas sledeće godine ne bi bilo nista u pl-i,jer bi imali mali milion zahtjeva od NSBiH-a sto se tiče samih uslova za stadion i dok to sve ispunis( i ako uspijemo ispuniti)novca za imalo ozbiljniju ekipu koja bi uspjela sacuvati premijer ligaski status ne bi bilo..Naravno ovo je moje misljenje , prvo stadion pa neke naredne godine kada osjetimo da je povoljna klima napasti i prvo mjesto a do tada sabura...
Stadion do kraja godine bi se trebao radit krov semafori reflektori tako se priča
To je cifra od milion maraka,ne znam ko samo širi takve informacije i jedna od te tri stavke koje si naveo kada bi uradili ja bih iskreno bio prezadovoljan..
Valjda sta bude od toga da ne bude suplja kao uvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.