Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 16:46



Ovi ce nas ipak istrijebiti :kafa:

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 jul 2017, 17:02

Mokes je napisao/la:Sretan rodendan prvom Sandzakliji foruma :)
Hvala medeni :)
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: RE: Re: Chat

Post Postao/la alan_kardec » 17 jul 2017, 17:10

Derdiyok je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Derdiyok je napisao/la:Naravno da ne misli, tu se radi o drugim stvarima. :)

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
Prelistaj profil.. Vidjećeš o čemu se radi..
Osuditi kao i crni humor na pdfu smijesne slike. Ne znam majke mi, ne mogu da shvatim ljude....Ili neljude. Vise ovo drugo pristaje, a i razumljivije je.

Sent from my SM-T211 using Tapatalk
Pa bolest, nema priče. Bolesno i ismijavanje žrtava, a i bolestan naziv profila. Bolesnik uzeo ime čovjeka koji je proglašen za sveca, a koji je umro 1994. dakle prije i Srebrenice, društvenih mreža...
Baš sinoć nakon što je objavljen ovaj ss, nađem taj profil, gledam objave... ono vodi neki ili narkoman ili budalčina, bolesnik, šta već... Ali džaba se koprcam, svi smo mi isti. :mrgreen:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 jul 2017, 17:23

DANTES je napisao/la:
Ti stvarno misliš da je to profil nekog popa? :facepalm:
Ne mislim nista, ne zamaram se glupostima. Broj lajkova ipak nesto govori. Ovo sam vidio na necijem profilu, jer inace slicne teme u ovoj dvije tisuce sedamnaestoj zaobilazim u sirokom luku. Bice da sam se malo opametio. :think:
tuzlak1987 je napisao/la:
Ovi ce nas ipak istrijebiti :kafa:
Odgledao 4:08 i moj mozak jednostavno vise nije mogao da podnese toliku kolicinu gluposti u tako malo vremena.
Zadnja izmjena: Federer17, dana/u 17 jul 2017, 17:29, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Mokes
Postovi: 14873
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Mokes » 17 jul 2017, 17:25

Joj spina u @dantesa, umjesto da osudi crtez, on spominje nekakce lazne profile. :facepalm:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la legenda reala » 17 jul 2017, 17:52

bodi123 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
bodi123 je napisao/la:pao godišnji, CG, here I come :bih:
I Rio je otišo, potraži ga tj nađi mu nešto


Aerials nek je sa srećom :P
Obzirom da idem s još 4 mudonje prvo moram sebi šta nać, konkurencija bejena :mrgreen:

:
Lahko je tebi pomogni Riu
Hendo je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Hendo je napisao/la:
Od 14.08.2017. do 26.08.2017. sam u Vogošćanskoj Plavoj džamiji, bujrum.
Bogami bi ti preće bilo da odeš u Doboj, vidiš kako su tamo ovi naši zglajzali :P
De pojasni, zaista nisam pratio u zadnje vrijeme medije?
Belmin je iz Doboja
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 17:59

Federer17 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:
Ovi ce nas ipak istrijebiti :kafa:
Odgledao 4:08 i moj mozak jednostavno vise nije mogao da podnese toliku kolicinu gluposti u tako malo vremena.
Hajde pogledaj do kraja i realno nadji mi bar jedan dva razloga sto je ovo okej sve i regularno i ja cu reci uredu @Federer17 slazem se. Pocetak jeste glup, ova poveznica sa ratom nidje veze slazem se ali kasnije ima dosta cinjenica i podataka o neregularnostima, prakticno sve sto rade je neregularno i nema ni 1% postovanja prema BIH kao drzavi i njenim gradjanima od starta.

Registruju firmu i onda kupe nekretninu u "zatvorenim resortima". Kupe zemljiste i onda dolaze ovdje, a ne ostave novca u kasu domacinu vec borave u tim svojim zatvorenim naseljima gdje drzavljan BIH nema pravo da kupi nekretninu. Klasicna pljacka BIH ne kao drzave vec prvo kao zemlje. To nikakve investicije nisi kojima profitiraju svi gradjani BiH.

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 jul 2017, 18:07

tuzlak1987 je napisao/la: Hajde pogledaj do kraja i realno nadji mi bar jedan dva razloga sto je ovo okej sve i regularno i ja cu reci uredu @Federer17 slazem se. Pocetak jeste glup, ova poveznica sa ratom nidje veze slazem se ali kasnije ima dosta cinjenica i podataka o neregularnostima, prakticno sve sto rade je neregularno i nema ni 1% postovanja prema BIH kao drzavi i njenim gradjanima od starta.
A cekaj, jesu za to krivi Arapi ili ljudi koje biramo i ti i ja? Sve sto je protiv zakona, kazniti, zapecatiti te firme (ili sta vec), narediti ovako, ili nikako. Najmanje su tu Arapi krivi. I ti da znas da te niko nece zaustaviti i kazniti sto u naseljenom mjestu vozis 120, a jok 40-50 koliko je ogranicenje, vozio bi sigurno, ako ne preko 100, onda barem preko ogranicenja. Nemam vremena da odgledam, preumoran sam trenutno, mozda nekad poslije.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 18:17

Federer17 je napisao/la: A cekaj, jesu za to krivi Arapi ili ljudi koje biramo i ti i ja? Sve sto je protiv zakona, kazniti, zapecatiti te firme (ili sta vec), narediti ovako, ili nikako. Najmanje su tu Arapi krivi. I ti da znas da te niko nece zaustaviti i kazniti sto u naseljenom mjestu vozis 120, a jok 40-50 koliko je ogranicenje, vozio bi sigurno, ako ne preko 100, onda barem preko ogranicenja. Nemam vremena da odgledam, preumoran sam trenutno, mozda nekad poslije.
Krivi su Arapi jer ne postuju nikog nigdje. Znaju oni dobro kakvi su zakoni ove drzave ali ih krse iako znaju sa tim fiktivnim firmama. Normalno da ce im neko prodati zemlju kada mu ponude 3 puta vise jer mogu ili da ce dobiti papire od notara, opstine kada i tu ulete. Toga ce uvijek biti, ali oni gledaju samo ovdje kako sebi da ugode i sto bolje iskoriste te stvari, a ne da nama nesto pomognu i unaprijede nam zivot. Investicija Arapa ovdje nije ista kao ona u Spaniji, Engleskoj, Francuskoj jer tamo sto naprave to je za opste dobro.

Ovdje npr imamo najveci broj Arapa koji kupe nekretninu za 150-200 hiljada, to je ona standardna cijena. Znaci nikakvi bogatasi iz njihovih redova koji dodju u ljetnim danima u te nekretnine vec neka niza klasa koja ne upumpava milione. Npr kada na dozvole ceka ili se gradi 80 naselja za 150 hiljada ljudi to sve govori. A taj novac koji se dobije u startu ispari iz kase ali nekretnine njima ostaju. To se moze sprijeciti jer u nekim opstinama toga uopste nema, a samo u nekim ima, a gradonacelnici se prave budale. Eto ti Arapi su slucajno samo u Visokom, Hadizcima, Trnovu, Ilidzi, Ilijasu.

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 jul 2017, 18:24

tuzlak1987 je napisao/la: Krivi su Arapi jer ne postuju nikog nigdje. Znaju oni dobro kakvi su zakoni ove drzave ali ih krse iako znaju sa tim fiktivnim firmama. Normalno da ce im neko prodati zemlju kada mu ponude 3 puta vise jer mogu ili da ce dobiti papire od notara, opstine kada i tu ulete. Toga ce uvijek biti, ali oni gledaju samo ovdje kako sebi da ugode i sto bolje iskoriste te stvari, a ne da nama nesto pomognu i unaprijede nam zivot. Investicija Arapa ovdje nije ista kao ona u Spaniji, Engleskoj, Francuskoj jer tamo sto naprave to je za opste dobro.
Kazes krivi su Arapi, a onda sam sebe pobijes u nastavku objasnjenja i na kraju ispade da nekoga ipak i postuju, tj. kada vide da moraju. Kao i svako drugi, uostalom. Znaci, mogu biti fini i postovati u pomenutim zemljama, a u BiH to vec nije slucaj. I, opet je do njih...

S obzirom da je video sa dobro poznatog magazina Zurnal, nimalo me ne bi cudilo da su dodali i izmislili dosta toga (neka bude da ne znam, jer nisam pogledao video). Cudi me samo kako i Avdo nije gdje umijesao svoje prste, ako ga i ovdje vec nisu sutnuli.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 18:41

Federer17 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la: Krivi su Arapi jer ne postuju nikog nigdje. Znaju oni dobro kakvi su zakoni ove drzave ali ih krse iako znaju sa tim fiktivnim firmama. Normalno da ce im neko prodati zemlju kada mu ponude 3 puta vise jer mogu ili da ce dobiti papire od notara, opstine kada i tu ulete. Toga ce uvijek biti, ali oni gledaju samo ovdje kako sebi da ugode i sto bolje iskoriste te stvari, a ne da nama nesto pomognu i unaprijede nam zivot. Investicija Arapa ovdje nije ista kao ona u Spaniji, Engleskoj, Francuskoj jer tamo sto naprave to je za opste dobro.
Kazes krivi su Arapi, a onda sam sebe pobijes u nastavku objasnjenja i na kraju ispade da nekoga ipak i postuju, tj. kada vide da moraju. Kao i svako drugi, uostalom. Znaci, mogu biti fini i postovati u pomenutim zemljama, a u BiH to vec nije slucaj. I, opet je do njih...

S obzirom da je video sa dobro poznatog magazina Zurnal, nimalo me ne bi cudilo da su dodali i izmislili dosta toga (neka bude da ne znam, jer nisam pogledao video). Cudi me samo kako i Avdo nije gdje umijesao svoje prste, ako ga i ovdje vec nisu sutnuli.
Pa evo na ovom ambasadoru u videu Saudijske Arabije mozes da vidis koliko su bahati. Samo vrti "olaksajte nam da kupujemo" i onda spominje Australiju, USA, Novi Zeland koji nemaju nikakve poveznice sa nama. Tamo ako hoce da kupi zemljiste platiti ce 50 puta vise nego ovdje.
Ovdje mogu na mito odraditi sta zele jer mi nemamo, a njima to bude bagatela i za ovu nizu klasu koja dodje.

Gdje ima to da drzavljan BIH npr ne moze uci u neki resort? Pa to je bahacenje na kvadrat, govore ti da si manji od njih da si kmet. Ovo je Bakirovo maslo, sutra mogu samo reci dole ti ljudi ne mogu da zive doci ce ovdje, dobiti vize kao sto su dobili i kuce i poceti se razmnozavat. Oni onda postaju Izraelci, a mi Palestinci.. Nije im sigurno iznenada samo doslo u glavu da dolaze ovdje i grade, postoji bogatih nacija i drugih ali ne prave toliku ekspanziju ovdje. Postoji i drugih muslimanskih mjesta ali ni tu ne prave toliku ekspanziju kao ovdje jer od ovih naselja nema nikakve profitabilnosti kao od trznih centara i takvih stvari.
A ni nas narod nista ne profitira od toga, bez obzira na sve to kod nas ljudi samo odlaze iz drzave, a tim Arapima mogu samo cistiti kuce i kositi travu tj biti im hamali. Umjesto da Arapi dolaze u hotele i ostavljaju pare..

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 jul 2017, 18:57

tuzlak1987 je napisao/la: Pa evo na ovom ambasadoru u videu Saudijske Arabije mozes da vidis koliko su bahati. Samo vrti "olaksajte nam da kupujemo" i onda spominje Australiju, USA, Novi Zeland koji nemaju nikakve poveznice sa nama. Tamo ako hoce da kupi zemljiste platiti ce 50 puta vise nego ovdje.
Ovdje mogu na mito odraditi sta zele jer mi nemamo, a njima to bude bagatela i za ovu nizu klasu koja dodje.

Gdje ima to da drzavljan BIH npr ne moze uci u neki resort? Pa to je bahacenje na kvadrat, govore ti da si manji od njih da si kmet. Ovo je Bakirovo maslo, sutra mogu samo reci dole ti ljudi ne mogu da zive doci ce ovdje, dobiti vize kao sto su dobili i kuce i poceti se razmnozavat. Oni onda postaju Izraelci, a mi Palestinci.. Nije im sigurno iznenada samo doslo u glavu da dolaze ovdje i grade, postoji bogatih nacija i drugih ali ne prave toliku ekspanziju ovdje. Postoji i drugih muslimanskih mjesta ali ni tu ne prave toliku ekspanziju kao ovdje jer od ovih naselja nema nikakve profitabilnosti kao od trznih centara i takvih stvari.
Ma, istrijebit ce nas sve. Treba provjeriti s kakvim puskama dolaze :lol: Previse nasijedas na price koje neko u tolikom obimu ocigledno s namjerom spinuje. Necu reci da nema istine, ali evo dvije godine se prica o tim Arapima i ista situacija, niti bolje, niti gore. Dodju na 2-3 mjeseca, provedu se jer je ovo za njihove standarde prejeftino, a s druge strane, hoce da imaju svoje nekretnine i uzivaju na miru. Vjerovatno ce nas saka ljudi protjerati sa naseg zemljista. I opet ponavljam, najmanje su oni krivi. Kako ne mogu bilo gdje, sto mogu ovdje. Znaci, do nas je. A, reci da je Bakir jedini krivac, je takodjer smijesno. On je svakako zakonodavno tijelo. Mora da si Jasminov neki rodjak. :mrgreen:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 17 jul 2017, 19:01

Mokes je napisao/la:Joj spina u @dantesa, umjesto da osudi crtez, on spominje nekakce lazne profile. :facepalm:
Da osudim crtež šljama i trola? Čovjek se em lažno predstavlja em vrijeđa sve živo i sad koristi djecu. Osuditi ga znači dati mu na vrijednosti.. A najveći dio lajkova je skupio na Amfilohiju i SPC gdje ih kao brani, a ustvari ih vrijeđa. Pa za patrijarha je rekao da je i on baš kao Brnabić bio hrvat i lezbejka. I ko je spin majstor yebem li te, sad si me navukao da pišem o njemu.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 19:03

Federer17 je napisao/la: Ma, istrijebit ce nas sve. Treba provjeriti s kakvim puskama dolaze :lol: Previse nasijedas na price koje neko u tolikom obimu ocigledno s namjerom spinuje. Necu reci da nema istine, ali evo dvije godine se prica o tim Arapima i ista situacija, niti bolje, niti gore. Dodju na 2-3 mjeseca, provedu se jer je ovo za njihove standarde prejeftino, a s druge strane, hoce da imaju svoje nekretnine i uzivaju na miru. Vjerovatno ce nas saka ljudi protjerati sa naseg zemljista. I opet ponavljam, najmanje su oni krivi. Kako ne mogu bilo gdje, sto mogu ovdje. Znaci, do nas je. A, reci da je Bakir jedini krivac, je
ponovo smijesno. On je svakako zakonodavno tijelo. Mora da si Jasminov neki rodjak. :mrgreen:
Kakve mi koristi imamo od toga sto oni dodju u svoje kuce? Ko pristaje na takve dogovore, on moze doci samo u moju kucu i da ga ja oderem. Da mu naplatim 10 puta vise nego nekom Bosancu i posaljem ga nazad u UAE :D I tako to svuda funkcionise samo kod nas se dobije sve, a nista ne ostavi.
Sada ce neko reci pa njima se naplati u restoranu puno i to oderu ih, oderes ih i sada negdje ali to mozes raditi u daleko vecem obimu.
Ako mu je vec ovo "dream land" onda se treba praviti turizam na pravi nacin da Bosanac bude domacin.
Ali sumnjam da je turizam jer ovdje nije nista slucajno.

Ma kakvi, Jasmin je iz Islamovca, ja sam iz Tuzle. A inace ih sve rokam po potrebi i Jasmina i ove druge.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 17 jul 2017, 19:04

I meni je trenutno mrsko pogledati sta su ovi natrabunjali, jer ne bi bilo prvi put da su iznijeli gomilu lazi, ali ni ja nisam za to da dolaze Arapi, a da se od njih nikakva korist ne moze izvuci. Sit sam i njih, na bijedi nasli da zadovoljavaju svoje prohtjeve, a haman nikakve dobrobiti od toga za drzavu. Za to je, logika, kriva aktuelna vlast (necu reci Bakir, jer to nije njegova primarna nadleznost). Lahko oni mogu sasjeci to, ili napraviti neku nagodbu s njima, ali im to ocigledno nije u interesu. Kod nas je to normalno, samo prije nekoliko godina su i Rusi kupovali zemljiste po RS-u.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 17 jul 2017, 19:08

kobe24 je napisao/la:I meni je trenutno mrsko pogledati sta su ovi natrabunjali, jer ne bi bilo prvi put da su iznijeli gomilu lazi, ali ni ja nisam za to da dolaze Arapi, a da se od njih nikakva korist ne moze izvuci. Sit sam i njih, na bijedi nasli da zadovoljavaju svoje prohtjeve, a haman nikakve dobrobiti od toga za drzavu. Za to je, logika, kriva aktuelna vlast (necu reci Bakir, jer to nije njegova primarna nadleznost). Lahko oni mogu sasjeci to, ili napraviti neku nagodbu s njima, ali im to ocigledno nije u interesu. Kod nas je to normalno, samo prije nekoliko godina su i Rusi kupovali zemljiste po RS-u.
Đe?
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Chat

Post Postao/la Federer17 » 17 jul 2017, 19:12

tuzlak1987 je napisao/la: Kakve mi koristi imamo od toga sto oni dodju u svoje kuce? Ko pristaje na takve dogovore, on moze doci samo u moju kucu i da ga ja oderem. Da mu naplatim 10 puta vise nego nekom Bosancu i posaljem ga nazad u UAE :D I tako to svuda funkcionise samo kod nas se dobije sve, a nista ne ostavi.
Sada ce neko reci pa njima se naplati u restoranu puno i to oderu ih, oderes ih i sada negdje ali to mozes raditi u daleko vecem obimu.
Ako mu je vec ovo "dream land" onda se treba praviti turizam na pravi nacin da Bosanac bude domacin.
Ali sumnjam da je turizam jer ovdje nije nista slucajno.

Ma kakvi, Jasmin je iz Islamovca, ja sam iz Tuzle. A inace ih sve rokam po potrebi i Jasmina i ove druge.
Boli njih briga imamo li mi kakve koristi, dodju ovdje da se oni sami provedu. Pa, oderu ih svakako, znaju ti koji se bave ugostiteljstvom do koliko mogu ici i hvataju svaku sansu da im uzmu fine pare. Treba uzeti u obzir i to da ni oni nisu budale s kojim mozes kako hoces.

I, ja ne znam o cemu mi ovdje raspravljamo, kada zivimo u drzavi u kojoj puno bitnija pitanja i problemi nisu ni u snovima da se rjesavaju. Da su bogdo Arapi jedini problem.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la kobe24 » 17 jul 2017, 19:17

DANTES je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:I meni je trenutno mrsko pogledati sta su ovi natrabunjali, jer ne bi bilo prvi put da su iznijeli gomilu lazi, ali ni ja nisam za to da dolaze Arapi, a da se od njih nikakva korist ne moze izvuci. Sit sam i njih, na bijedi nasli da zadovoljavaju svoje prohtjeve, a haman nikakve dobrobiti od toga za drzavu. Za to je, logika, kriva aktuelna vlast (necu reci Bakir, jer to nije njegova primarna nadleznost). Lahko oni mogu sasjeci to, ili napraviti neku nagodbu s njima, ali im to ocigledno nije u interesu. Kod nas je to normalno, samo prije nekoliko godina su i Rusi kupovali zemljiste po RS-u.
Đe?
Ne da mi se sad guglat, ali znam sigurno da je bilo tih objava prije mozda dvije godine. Bili su i intervjui sa ljudima koji su pricali koje pare su im nudili. Sjecam se Trebinja sto posto, a bilo je i jos nekih drugih mjesta, ali to nisam zapamtio.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la DANTES » 17 jul 2017, 19:19

kobe24 je napisao/la:
Ne da mi se sad guglat, ali znam sigurno da je bilo tih objava prije mozda dvije godine. Bili su i intervjui sa ljudima koji su pricali koje pare su im nudili. Sjecam se Trebinja sto posto, a bilo je i jos nekih drugih mjesta, ali to nisam zapamtio.
Pa kako niko ništa neće od mene da kupi majku mu..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 19:26

Prodju Srbi sada ovo sto je od njih ostalo 95" na tim mjestima gdje dolaze Arapi, ima dosta brda tih gdje imaju zemljiste..

U Crnoj Gori se prodavalo Rusima npr ali Rusi su druga stvar od Arapa. Dobar dio budu i investicije i radna mjesta, naprave hotel npr ali da i zarade te otvore neka radna mjesta, domaci ljudi imaju pristup. Dok ovi Arapi samo sebi prave. Ali opet i Crnogorci kazu za to sve da su pogrijesili sto se prodavalo.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pensioner26, samocelik i 33 gosta.