Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
LiverpoolREDS
Postovi: 1380
Pridružen/a: 30 okt 2013, 18:48
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LiverpoolREDS » 16 jul 2017, 23:30

Naleti na ovim nasim portalima da je van Dijk zatrazio transfer,znal neko imal ista od tog od ovih pouzdanijih izvora
“Ne možete sebe nazvati igračima Liverpula ako se predate. Mi smo Liverpul. Igrate za Liverpul. Mislite o navijačima. Morate da ovo uradite zbog njih.” – Benitez.

S3lva
Postovi: 408
Pridružen/a: 11 jun 2017, 22:58
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la S3lva » 16 jul 2017, 23:33

Na ovo sam naletio :

Liverpool have lined up a deal for Van Dijk, although Southampton want £75million for the former Celtic man. (Echo)

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 16 jul 2017, 23:50

Sretno Leivi u nastavku karijere. Apsolutno ne zelim da komentarisem njegovu igru, mada se mora priznati da je uvijek igrao srcem i da voli Liverpool. Nadam se da ce se snaci u Italiji.

Mogu oni traziti koliko god hoce ukoliko se on izjasni da zeli da ide. I Liverpool je za Suareza mogao uzeti 100milkica..

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 17 jul 2017, 01:53

Rafael Benitez, Roy , King, Rodgers, Klop svi su oni budale a neki forumaši pametni. Toliko od mene za Lucasa.
Kocka je bačena

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 17 jul 2017, 12:08

Hvala Lucasu na nezaboravnih, ali i srčanih 10 godina u klubu. Istinski scouser koji je srcem igrao za klub. Vrijeme je za neke nove klince poput TTA, Woodburna i ostalih.

P.S. Rafa ponudio 10 miliona funti za Ojo-a, po meni bespotrebno jer Klopp zna kakav je malac talenat, za Ibea svemirski brod. Vrijedi barem 25 s obzirom na današnje cijene.
5 times champions of Europe. #YNWA

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 17 jul 2017, 12:20

Ako bi došlo do transfera, u ugovoru bi bila uključena i buy-back klauzula kao što je slučaj sa Ibe-om.

Mislim da bi ga bilo dobro zadržati jer se na 4 fronta igra, al' Klopp zna najbolje.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Escobar
Postovi: 297
Pridružen/a: 10 jul 2016, 13:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Escobar » 17 jul 2017, 12:38

Ojo je savršen igrač da uđe sa klupe i pomuti odbranu protivnika. Asistencije mu idu od ruke. Uglavnom, ni ja nisam za prodaju. Posudba bi bila ok.

P.S. Još ne vjerujem da je Milan uzeo Bonuccija za 40 miliona €. Steal godine. Ne znam gdje smo mi tu bili, ali eto, nek dovedu Virgila i sve im oprošteno :D
5 times champions of Europe. #YNWA

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 17 jul 2017, 12:51

Lucasu sve najbolje i nek mu je sa srećom. Nadam se da nece lazio nikakve trofeje osvojiti :D
Sto se ojoa tice ja bi ga prodao rafi treba gajiti dobre odnose s drugim klubovima sjetite se kakvu je samo mrežu ferguson imao... dogovoriti buy back klauzulu kao i za ibea i nisi na velikom gubitku i da ga prodas za 10 kupis za 20 ako ce ti neko u tih par godina od talenta napraviti dobrog igraca ti si tu potrošio 10 miliona a za to danas ne mozes nista. Sav bi rizik bio na newcastleu.
You are someone else I am still right here

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 17 jul 2017, 16:16

Ovaj transfer rok ce biti goli qrac sto se tice nas i ako dodje Keita bit ce 80 mill, VVD 80 mill plus Salah i dao si 200 miliona na tri igraca. Zar nije bilo boljih rjesenja za taj novac :hmmmm:

Avatar
Hendo
Postovi: 4305
Pridružen/a: 26 avg 2014, 23:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Hendo » 17 jul 2017, 16:24

Mene nije briga ako oni dovedu Keitu za 1 milijardu funti, Dijka za 3 milijarde. Neka ih dovedu.
Samo da ne bude tresla se gora a rodio se miš.
Kocka je bačena

Avatar
ackeey
Postovi: 3889
Pridružen/a: 01 mar 2009, 11:44
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la ackeey » 17 jul 2017, 19:02

Tshabalala je napisao/la:Ovaj transfer rok ce biti goli qrac sto se tice nas i ako dodje Keita bit ce 80 mill, VVD 80 mill plus Salah i dao si 200 miliona na tri igraca. Zar nije bilo boljih rjesenja za taj novac :hmmmm:
Imas li ti ideju da se dovedu bolji igraci?
Po mom misljenju, i VDV i Keita su strasni igraci, bas ono sto nam fali. O Salahu bas i nemam neko extra misljenje, ali vidjecemo.
Jedini nacin da dovedes extra igraca je da ga masno platis (i pretplatis).
I naprijed, i naprijed, i naprijed....

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 17 jul 2017, 19:11

Valja se odvojiti od 80miliona :wtf:

Tshabalala
Postovi: 917
Pridružen/a: 03 maj 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Tshabalala » 17 jul 2017, 19:55

VVD prosle godine 21 utakmica u ligi, covjek je bio povrijedjen, ne zna se u kakvom je stanju, platice za njega 80+ miliona. Sad onako realno, da su poslali tu ponudu za bilo kojeg defanzivca bilo kom klubu, svako bi dva puta promislio prije odbijanja ponude. A budimo realni, ima dosta stopera koji su bolji od VVD.
Keita jaran ima jednu sezonu u Bundeski, nije problem, evo 80+ miliona.
I dosadni se s tim "nisu tvoje pare nek trose" time se sluze oni tamo pravdajuci 50 mill za 30godisnjeg hrvata. Nek potrose pola milijarde ali nek bar dovedu nekog ko ce praviti razliku, a ne nekog macka u vreci.

Avatar
Fearless
Postovi: 206
Pridružen/a: 24 jun 2012, 12:41
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fearless » 17 jul 2017, 20:09

ackeey je napisao/la:
Tshabalala je napisao/la:Ovaj transfer rok ce biti goli qrac sto se tice nas i ako dodje Keita bit ce 80 mill, VVD 80 mill plus Salah i dao si 200 miliona na tri igraca. Zar nije bilo boljih rjesenja za taj novac :hmmmm:
Imas li ti ideju da se dovedu bolji igraci?
Po mom misljenju, i VDV i Keita su strasni igraci, bas ono sto nam fali. O Salahu bas i nemam neko extra misljenje, ali vidjecemo.
Jedini nacin da dovedes extra igraca je da ga masno platis (i pretplatis).
Pogledaj samo sta radi AC Milan, koliko trosi i kakve igrace dovodi, ili ces mozda reci da su to losi igraci?
Sto se tice tih nabrojanih igraca u potpunosti dijelim tvoje misljenje posebno kad je Salah u pitanju kojeg sam gledao u 90% utakmica prosle sezone, ali hajde mozda pozitivno iznenadi.
You'll Never Walk Alone!!!

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 17 jul 2017, 20:34

Pamtim dane kad se na forumu pisalo bolje dovesti dva provjerena igrača za 100mil nego pet prosječnih igrača za te pare.
Evo, ima li iko prijedlog koji se to stoper može dovesti za 80mil, a da je bolji od van Dijka i isto tako za Keitu?
Gratis pitanje, znate li šta je inflacija?
Da ne zaboravim, hvala Lucasu za sve što je donio klubu i puno sreće u Laziju. YNWA
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 17 jul 2017, 20:38

Dijk zeli da predje, bas kao i Keita, ali izgleda da ovaj drugi 99% ostaje u Lepzigu. Southampton pokusava da izvuce sto vise, na kraju ce dobiti 60ak milkica plus bonuse.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 17 jul 2017, 20:42

OTNYS_YNWA je napisao/la:Dijk zeli da predje, bas kao i Keita, ali izgleda da ovaj drugi 99% ostaje u Lepzigu. Southampton pokusava da izvuce sto vise, na kraju ce dobiti 60ak milkica plus bonuse.
Pa otkud ti Bgt to "99%" ?

Pa danas izašla vijest da su peomijenili mišljenje i da će ga pustiti.
Senior figures at RB Leipzig now want to sell Naby Keita to Liverpool. (SkySports)

Keita has told Leipzig he wants to leave, he's told them he wants to move to Liverpool. (SkySports)

A Liverpool bid of more than £60million should be on its way for Keita this week after the first one was rejected. (SkySports)
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 17 jul 2017, 20:47

Liverpool's drawn-out pursuit of Leipzig midfielder Naby Keita took another twist on Monday as the Bundesliga side's manager claimed he was 'comfortable' at the club.

Nadam se da je tvoj izvor tacniji.

Avatar
keno94
Postovi: 2300
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la keno94 » 17 jul 2017, 21:22

gaston je napisao/la: ...
Informacije za Keitu se razlikuju u Njemačkoj i Engleskoj. Dok Nijemci tvrde da Keita 100% ostaje, Englezi tvrde da Keita želi ići i da bi ga klub mogao prodati. Očigledno se puštaju različite informacije u javnost i to od strane njemačkog kluba. Liverpool od van Dijk sage baš i ne pušta puno informacija.
To je jedan od razloga zbog kojih vjerujem da bi Keita mogao doći. Ne kažem da hoće, ali ima šanse.
“Ostrvski stadioni nemaju atletsku stazu jer su, kako Bog zapoveda, predviđeni za fudbal, a ne za nekakvo besmisleno trčanje u krug. Ovde igrači osećaju dah publike na sopstvenom potiljku, za opomenu. Valjda su zato i najbolji, ko zna.”

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ponos Torina » 17 jul 2017, 23:07

gaston je napisao/la:Ako bi došlo do transfera, u ugovoru bi bila uključena i buy-back klauzula kao što je slučaj sa Ibe-om.

Mislim da bi ga bilo dobro zadržati jer se na 4 fronta igra, al' Klopp zna najbolje.
Ja mislio za Lucasa govoris buy-back klauzula :lol: :mrgreen: :urnebes: :urnebes: :urnebes: nisam vidio gore cijeli razgovor
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.