Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 17 jul 2017, 19:18

De siLjo je bio otrkice pod Maxom...sjecam se svi drkali na njega....i onda je poceo stagnirat....al nije ni cudo s kakvim je panjevima igro u truhlom milanu....tamo bi i Messi vjerovatno stagniro...jos je relativno mlad, moze doci tobe...sve je do njega...iako ocekujem jos jednog beka i da vidim ledja Lichtu napokon

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Kompromis » 17 jul 2017, 20:11

De Sciglio ne smije biti prva opcija... odlican rotacijski bek za obje strane ali ni u kom slucaju za renome juventusa gdje ce biti prvi d. bek... apsolutno podrzavam transfer, cak sam i zadovoljan, ali pod uslovom da bude rezerva ili sandru ili nekom drugom normalnom desnom beku, npr cancelu...

Avatar
Yucca
Postovi: 4004
Pridružen/a: 30 okt 2012, 21:55
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Yucca » 17 jul 2017, 20:25

Bas smo se usrecili sa De Ciglom(Sciglio) jos sa bonusima platimo ga 15 miliona zadnja godina ugovora :facepalm: ali sve za Maxovog ljubimca :oops:

Sve bolje od boljeg das im Bonya za sicu i jos ti uvale tz beka za 15 milona :clap:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la rope11 » 17 jul 2017, 20:29

max koliko god bio dobar trener, toliko je pristrasan i neuračunljiv kad su u pitanju njegovi ljubimci :mrgreen:


kad se samo sjetim kad je stopirao transfer eriksena za 12 miliona i za iste pare doveo yebenog matrija, a momak čak bio došao na san siro gledati utakmicu što znači da je stvarno bio na korak od transfera, glupost stoljeća :facepalm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Sissoko
Postovi: 4475
Pridružen/a: 24 jan 2014, 22:56
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Sissoko » 17 jul 2017, 20:42

Yucca je napisao/la:Bas smo se usrecili sa De Ciglom(Sciglio) jos sa bonusima platimo ga 15 miliona zadnja godina ugovora :facepalm: ali sve za Maxovog ljubimca :oops:

Sve bolje od boljeg das im Bonya za sicu i jos ti uvale tz beka za 15 milona :clap:
Polako, kupovali smo mi i "propalog" Barzaglia za 600.000 eura ili "starca" Pirla za 0 eura pa stvari ispadose bolje od ocekivanih.
Vrijeme ce reci.
35 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

104 Vittorie Juventus - 70 Vittorie inter

"From Berlin to Serie B,from Serie B to Berlin"

LE6END 2012~2013~2014~2015~2016~2017

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 17 jul 2017, 20:46

Kod nas pesimizam kod navijaca Milana optimizam... , jbt koda mi tek trebamo ufatit Lp i poslozit sve kako treba...i kod mi nismo 7 god nista uzeli...

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 17 jul 2017, 21:09

Pa valjda je to logično kad se uzmu u obzir prethodne sezone i jedne i druge ekipe. Sto se tice Silje, vraćamo vam za Matrija :)

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
jelle
Postovi: 5598
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la jelle » 17 jul 2017, 22:20

Ne vidim sto bi bilo logicno....vi zavisite od ovog transfer roka...i mnogo toga vam zavisi od sljedece sezone....jer ste sve ovo doveli kreditima , s velikim kamatama.....dok je kod nas samo otiso Leo od glavni igraca , Alvesa ne racunam jer je poceo igrat ozbiljan fudbal od februara......a stim da se pricalo da ce otic Alex Sandro , uvjek sam prije za zrtvovanje Leo nego Sandra.....u sljedecu sezonu cemo uci 100% jos jaci....Dosli su Costa , Wojo i SiLjo sad za sad....ocekujem jos Bernu , Stopera , Beka i Veznog.....Schika ....tak da ne vidim cemu pesimizam...al dobro tako je kad nas prije svake sezone....nista novo..

Buffon
(X) Benatia-(X) Chello Sandro

Pjanic Khedira-(X)

Costa Dybala Berna/ Mandzo

Pipita

Avatar
Burberry46
Postovi: 4656
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 17 jul 2017, 22:45

Neka De Silje ima teren pa cemo sve vidjeti. Ovdje dolazi u sampionsku ekipu i drugaciji sistem, realno ko je bio dobar u Milanu zadnjih nekoliko godina.
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 jul 2017, 22:56

Burberry46 je napisao/la:Neka De Silje ima teren pa cemo sve vidjeti. Ovdje dolazi u sampionsku ekipu i drugaciji sistem, realno ko je bio dobar u Milanu zadnjih nekoliko godina.
Ovo stoji. Juve je reanimirao mnogo igraca. Cak sam siguran da ce i on bolje zaigrati. E da li ce to biti dovoljno za top evropske ekipe ostaje da vidimo.

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 17 jul 2017, 22:58

Mene samo zanim ko će doći u vezni red jer na ostalim pozicijama ne očekujem igrače koji mogu nešto specijalno unaprijediti tim.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
#ALLEGRIOUT

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 17 jul 2017, 23:18

JuventinoVero je napisao/la:Mene samo zanim ko će doći u vezni red jer na ostalim pozicijama ne očekujem igrače koji mogu nešto specijalno unaprijediti tim.

Sent from my GT-I9082 using Tapatalk
Radja :mrgreen:
Mi ako budemo ofanzivno fino izgledali,razvlacili protivnika i igrali brzo pored Pjanica bilo kakav dobar vezni ce bit taman.
A vjerujem da ce Max ici na to da se igra brzo i konkretno u fazi napada,nesto kao Heynckesov Bajern.
Ispocetka ce nastaviti sa igrom na kontre ali vjerujem da cemo gledat dosta ofanzivniji Juve.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jul 2017, 23:30

Raju ako zelimo da nam dodje morali bi ga prvo kidnapovati i isprati mu mozak :mrgreen:

Matic bi bio odlican, postoje i bolje opcije od njega ali kada se zavlacis sve vise prema kraju transfer roka onda ne mozes niti naci nista bolje.

gojzerica
Postovi: 5171
Pridružen/a: 12 avg 2012, 21:46
Lokacija: zadnje sjedište moga auta
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la gojzerica » 18 jul 2017, 01:15

Samo da ne bude novi Reto Ziegler ili Mauricio Isla.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Ponos Torina » 18 jul 2017, 01:18

Sad kad krene prica o Witselu za par dana :lolno: :mrgreen: :urnebes:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 jul 2017, 01:21

gojzerica je napisao/la:i Reto Ziegler
Koga si se ti sjetio :urnebes:

Avatar
muxa
Postovi: 11355
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Juventus FC

Post Postao/la muxa » 18 jul 2017, 08:40

jelle je napisao/la:Ne vidim sto bi bilo logicno....vi zavisite od ovog transfer roka...i mnogo toga vam zavisi od sljedece sezone....jer ste sve ovo doveli kreditima , s velikim kamatama.....dok je kod nas samo otiso Leo od glavni igraca , Alvesa ne racunam jer je poceo igrat ozbiljan fudbal od februara......a stim da se pricalo da ce otic Alex Sandro , uvjek sam prije za zrtvovanje Leo nego Sandra.....u sljedecu sezonu cemo uci 100% jos jaci....Dosli su Costa , Wojo i SiLjo sad za sad....ocekujem jos Bernu , Stopera , Beka i Veznog.....Schika ....tak da ne vidim cemu pesimizam...al dobro tako je kad nas prije svake sezone....nista novo..

Buffon
(X) Benatia-(X) Chello Sandro

Pjanic Khedira-(X)

Costa Dybala Berna/ Mandzo

Pipita
Govorim o optimizmu i pesimizmu. Logično da ce navijači Milana biti optimisti nakon zadnjih nekoliko godina i ovakvog prelaznog roka

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 jul 2017, 09:47

jelle je napisao/la:Ne vidim sto bi bilo logicno....vi zavisite od ovog transfer roka...i mnogo toga vam zavisi od sljedece sezone....jer ste sve ovo doveli kreditima , s velikim kamatama.....dok je kod nas samo otiso Leo od glavni igraca , Alvesa ne racunam jer je poceo igrat ozbiljan fudbal od februara......a stim da se pricalo da ce otic Alex Sandro , uvjek sam prije za zrtvovanje Leo nego Sandra.....u sljedecu sezonu cemo uci 100% jos jaci....Dosli su Costa , Wojo i SiLjo sad za sad....ocekujem jos Bernu , Stopera , Beka i Veznog.....Schika ....tak da ne vidim cemu pesimizam...al dobro tako je kad nas prije svake sezone....nista novo..

Buffon
(X) Benatia-(X) Chello Sandro

Pjanic Khedira-(X)

Costa Dybala Berna/ Mandzo

Pipita
Nevjerovatno koliko su ljudi neupućeni. Ne brini se ti za Milan i finansije, jer projekat je tek zaživio a već je mnoge bacio u očaj, šta će biti onda za godinu-dvije. :mrgreen:
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
BuffonGigi
Postovi: 6383
Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la BuffonGigi » 18 jul 2017, 09:53

Vidim koliko je Milan bacio sve u ocaj, ti i tvoj drugar muxa vise vremena provodite na Juventusovom pdfu nego na Milanovom. Meni je i dalje drago da se Milan vraca, samo kad bi doveli nekog dobrog ofanzivca jer ovo sa sadasnjim igracima sve opet moze pasti u vodu ako se neke stvari ne poklope. A fraza "Milanov projekat" mi je tako postala smijesna da samo cekam kad ce neko od vas napisati :)
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Romagnoli13 » 18 jul 2017, 09:56

BuffonGigi je napisao/la:Vidim koliko je Milan bacio sve u ocaj, ti i tvoj drugar muxa vise vremena provodite na Juventusovom pdfu nego na Milanovom. Meni je i dalje drago da se Milan vraca, samo kad bi doveli nekog dobrog ofanzivca jer ovo sa sadasnjim igracima sve opet moze pasti u vodu ako se neke stvari ne poklope. A fraza "Milanov projekat" mi je tako postala smijesna da samo cekam kad ce neko od vas napisati :)
Ovo ljeto smo dosta povezani na relaciji Bonucci-Milan, DeS-Juventus pa više i pišemo.Mada sam i prije pisao ovdje i niko se nikad nije bunio jer nisam neko ko provocira.Pa evo doći će i napadač dobar to više nije upitno samo je pitanje sata/dana. A u Italiji će i dalje dobra odbrana donositi rezultate kao i uvijek. :D
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.