NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 jul 2017, 08:08

Ako ista planiraju radit onda prioritet mora biti pokrivanje tribine. Da se sacuvaju i stolice a i sama tribina. Ali da se pokrije cijela kao sto je Siroki uradio a ne njeni djelovi.
U Gradaccu ima firma koja to moze uraditi. Pa da proba sniziti cijenu da to bude kao jedan vid sponzorstva Zvijezdi.
Pored natkrivanja nebi bilo lose zavrsiti sobe za igrace na postojecoj tribini jer bi se i tu kasnije ustedilo para ne placajuci igracima smjestaj.
Poslije tih radova probat uradit plasticni teren jer je dobar dio priprema za plastiku vec uraden.
To je po meni veci prioritet pa tek nekad kasnije razmisljati o semaforu, reflektorima itd.
Samo ne vjerujem da ce se ista od navedenog radit jer su to realno za nas prevelika ulaganja. Pitanje je kolko i opstina ima prostora jer vec je preuzela ratu za tribinu i reprogram. Tako da mislim da su to samo nase zelje.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 18 jul 2017, 08:53

Iz prve ruke znam da ce se uraditi krov krajem ove ili pocetkom sljedece godine. Mogli bi dobiti neku lovu za jednog igraca koji je dobri popljuvan naknadu za treniranje. Radi se o finoj sumi, tako da ce se u prventsvo uci rastereceno.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 18 jul 2017, 13:53

combe je napisao/la:Ako ista planiraju radit onda prioritet mora biti pokrivanje tribine. Da se sacuvaju i stolice a i sama tribina. Ali da se pokrije cijela kao sto je Siroki uradio a ne njeni djelovi.
U Gradaccu ima firma koja to moze uraditi. Pa da proba sniziti cijenu da to bude kao jedan vid sponzorstva Zvijezdi.
Pored natkrivanja nebi bilo lose zavrsiti sobe za igrace na postojecoj tribini jer bi se i tu kasnije ustedilo para ne placajuci igracima smjestaj.
Poslije tih radova probat uradit plasticni teren jer je dobar dio priprema za plastiku vec uraden.
To je po meni veci prioritet pa tek nekad kasnije razmisljati o semaforu, reflektorima itd.
Samo ne vjerujem da ce se ista od navedenog radit jer su to realno za nas prevelika ulaganja. Pitanje je kolko i opstina ima prostora jer vec je preuzela ratu za tribinu i reprogram. Tako da mislim da su to samo nase zelje.
ja sam naveo semafor samo iz razloga što on najmanje kosta a naravno da je krov prioritet ali se on po meni ne moze uraditi bez 500-600 k.Ako je neko građevinske struke ovdje na forumu neka me ispravi ovo je samo moja predpostavka..

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 18 jul 2017, 14:41

:P
spiska je napisao/la:Iz prve ruke znam da ce se uraditi krov krajem ove ili pocetkom sljedece godine. Mogli bi dobiti neku lovu za jednog igraca koji je dobri popljuvan naknadu za treniranje. Radi se o finoj sumi, tako da ce se u prventsvo uci rastereceno.
O kome se radi....
Jel ovo isanovic u bosni iz mionice
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 jul 2017, 18:22

Za jednog cupu cemo dobiti obestecenje..

Iskreno ja nevjerujem u neka ulaganja u stadion iako bi bio prezadovoljan.ove price kruze u zadnje vrijeme ali ja mislim da je suplja
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 18 jul 2017, 19:15

Imamo obećanje od gospodina premijera za stadion kaže da je to sebi zacrto pred nama je vidjeti ćemo

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 18 jul 2017, 20:01

Uu jaka Sloga od Ingrama primila gol

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 18 jul 2017, 20:02

Sloga jedva protiv Ingrama a mi lagano četiri komada

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 18 jul 2017, 21:47

crvenobijeli je napisao/la::P
spiska je napisao/la:Iz prve ruke znam da ce se uraditi krov krajem ove ili pocetkom sljedece godine. Mogli bi dobiti neku lovu za jednog igraca koji je dobri popljuvan naknadu za treniranje. Radi se o finoj sumi, tako da ce se u prventsvo uci rastereceno.
O kome se radi....
Jel ovo isanovic u bosni iz mionice
I jest za te lige.. gubio se po Orasju, Slogi i Zvijezdi nigdje nije uradio sto se ocekuje od njega, tamo ce bit taman.. zalosno da ne proizvedemo igraca koji ce moc bit.makar za prve lige... a jos je zalosnije to sto se u njihovim glavama desava mladim pa ce igrat svugdje samo ne u Zvijezdi jer ih tu kao *ebu, isto i sa Aljom Hasanbasom i ostalim... djeca u glavi, zato i nazaduju svi

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 jul 2017, 17:10

Islamagic u igmanu...zar to nama nije potreban
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 19 jul 2017, 19:52

crvenobijeli je napisao/la:Islamagic u igmanu...zar to nama nije potreban
bio je povrijedjen, pitanje u kakvoj je formi sumnjam da je u onoj u kojoj je bio kad je otiso od nas...mozda je bezveze bacanje para njegovo angazovanje

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 19 jul 2017, 23:37

Ma mrsssssss ako je istina da je zavalio cijenu kad smo ga mi zvali dabogda mu igman plafon bio.zalosno je sto trenutno igraci zavaljuju cijenu a na kraju ce za 500 km igrati gubicari.
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 20 jul 2017, 00:17

Pa isto ko Brcaklic sto je zavalio hoce platu 1300, kad su nasi odbili frajer otiso u bratsvo ljudi mu nudili da igra za oko 600KM. Sad se vratio kod nas kako sam cuo igra za 900KM i nesto po nastupu

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 20 jul 2017, 12:26

Jos 15 dana do prvenstva a napadaca i stopera jos nema. Jesul to nasi odustali od toga il je slab izbor???

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 20 jul 2017, 15:43

astra1922 je napisao/la:Ma mrsssssss ako je istina da je zavalio cijenu kad smo ga mi zvali dabogda mu igman plafon bio.zalosno je sto trenutno igraci zavaljuju cijenu a na kraju ce za 500 km igrati gubicari.
Moj astra znas vjerovatno i ti kad je prosle sezone isti nesto se bunio i strajko, Zvijezda trpila i opet ga ljudi vratili da igra...u Zvijezdi je posto igrac, a sad zavaljuje tu neke cifre ko da je Ramos...to je hvala ovoj sredini...ma tjerat takva **** sto dalje od kluba a pogotovo ova domaca nezahvalna

ludiloo
Postovi: 239
Pridružen/a: 03 nov 2014, 17:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ludiloo » 21 jul 2017, 18:40

pa **** vise i klub kojeg boli guzica za navijace. imal iko dole u klubu da udje na stranicu da napise kakve vijesti plan priprema, s kim ce se igrat pripremne i kad...pa ko zadnja rupa smo bolje su organizirani seoski klubovi od nas po pitanju informisanja.. 10 dana ni traga ni glasa dal postojimo..piska sta je upitanju daj ako nemas vremena reci tim u klubu nek nadju nekog da azurira to pa u 21 smo stoljecu

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 22 jul 2017, 09:46

Hajmo navijači svi u jelah podržati momke imal nas

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 22 jul 2017, 11:56

Dario Purić potpisao

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 jul 2017, 12:14

theboss_RD07 je napisao/la:Dario Purić potpisao
Nisam siguran da je on igrac za nas,al et hajd nel bude
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 22 jul 2017, 13:23

Po meni prvi ne rezonski potez uprave jer vec imamo 4 krilna igraca(Himzo, Ivanovski, Brcko i Cvija).
Dok smo u napadu tanji od zileta. Takode i na stoperima.
Dok mi svi danima brujimo o napadacu i stoperu dobijemo Purica.
Al kad realno sagledamo mozda ne bi bilo ni posteno da nije potpisao jer je tu od pocetka priprema.
Ako ima neko ko je informisan iz prve ruke da nam napise jos Facin status i imal se u planu napadac i eventualno stoper???

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.