Mirza Teletović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

mirzatele
Postovi: 11951
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la mirzatele » 09 jul 2017, 21:17

Evo ga na Cvrsnici. Dobro je, vec sam se zabrinuo da trenira.

Avatar
Federer17
Postovi: 7129
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Federer17 » 09 jul 2017, 21:21

mirzatele je napisao/la:Evo ga na Cvrsnici. Dobro je, vec sam se zabrinuo da trenira.
Jesi ti svjestan koliko ti boravci na planinama znace za njegovu karijeru, divan pogled, pa svjez vazduh???

mirzatele
Postovi: 11951
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la mirzatele » 09 jul 2017, 21:29

Federer17 je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:Evo ga na Cvrsnici. Dobro je, vec sam se zabrinuo da trenira.
Jesi ti svjestan koliko ti boravci na planinama znace za njegovu karijeru, divan pogled, pa svjez vazduh???
Samo nema ovo ljeto reprezentacije da se podsjeti prije oktobra kojim se sportom bavi :(

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la RichmanBiH » 19 jul 2017, 15:11

Mirza je pakas, svakog selektora je rusio kako je otisao u nba. Prosle kvalifikacije gospodin nece u rusiju da putuje jer mu je daleko. pakas veliki.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
0oo0
Postovi: 1168
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la 0oo0 » 22 jul 2017, 18:47

Ovi temu treba izbaciti iz podforuma reprezentacije. On je ocigledno zavrsio sa istom.
🔵⚪

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la gonzales » 22 jul 2017, 20:49

:lol: :lol:
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la bhfanatic14 » 22 jul 2017, 21:18

Kapitenu ko te Dira?? :salut: .. Gledaj Djecurlije Sto Su Digli hajku na kapitena ...nema se sta prigovarat mirzi koji za ovu repku igra 10godina i nosi je skoro sam na ledjima... uz to imo je tesku bolest i logicno je da se nemoze na svako okupljanje odazvat kao prije. Ja Evo prvi nebi doso da sam na njegovom mjestu, jer ovo samo ide u Bh da se daje podrska balavcima musi i onim klosaru nurkicu. Dizu se u nebesa a Jos nista nisu uradili za repku kao mirza da bi mogli stat u isti kos snjim. Zasto covjek da gubi zivce i vrijeme pa da mu balavac od 18 godina prigovara u njegovoj dvorani?? Mirza ima ime u evropi i u nba i svaka mu cast kako je ovo sve podnjeo. U svakoj drugoj drzavi onaj malac bi Po nosu dobio, i uz to bi malo odmorio od repke da razmisli malo sta je seniorska kosarka i da se neke stvari postuju . Al sta je vec normalno u ovom okruzenju, nista. Mirza imas podrsku od pravih navijaca koji nisu slijepi pored ociju :bih:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la gonzales » 22 jul 2017, 21:38

Jedan je kapiten i niko nece postici to sto je on postigao. Svaka cast npr Neni Markovicu, al ljudi ni blizu Mirzine karijere.

To sto ne igra je duga prica, al da se brise tema..ma dajte djeco, uozbiljite se
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Avatar
0oo0
Postovi: 1168
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la 0oo0 » 22 jul 2017, 23:38

gonzales je napisao/la:
To sto ne igra je duga prica, al da se brise tema..ma dajte djeco, uozbiljite se
Niko nije spomenuo brisanje, treba je samo pomjeriti iz podsekcije BiH u NBA.
🔵⚪

Avatar
gonzales
Postovi: 3166
Pridružen/a: 06 feb 2014, 12:45
Lokacija: Jablaničko jezero
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la gonzales » 23 jul 2017, 00:14

Ostaje gdje jest, cak na sami vrh pozicionirati.
OTIŠAO SAM DA PRONAĐEM SEBE, AKO DOĐEM PRIJE NEGO ŠTO SE VRATIM, ZADRŽITE ME!

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Sapce » 01 avg 2017, 01:42

bhfanatic14 je napisao/la:Kapitenu ko te Dira?? :salut: .. Gledaj Djecurlije Sto Su Digli hajku na kapitena ...nema se sta prigovarat mirzi koji za ovu repku igra 10godina i nosi je skoro sam na ledjima... uz to imo je tesku bolest i logicno je da se nemoze na svako okupljanje odazvat kao prije. Ja Evo prvi nebi doso da sam na njegovom mjestu, jer ovo samo ide u Bh da se daje podrska balavcima musi i onim klosaru nurkicu. Dizu se u nebesa a Jos nista nisu uradili za repku kao mirza da bi mogli stat u isti kos snjim. Zasto covjek da gubi zivce i vrijeme pa da mu balavac od 18 godina prigovara u njegovoj dvorani?? Mirza ima ime u evropi i u nba i svaka mu cast kako je ovo sve podnjeo. U svakoj drugoj drzavi onaj malac bi Po nosu dobio, i uz to bi malo odmorio od repke da razmisli malo sta je seniorska kosarka i da se neke stvari postuju . Al sta je vec normalno u ovom okruzenju, nista. Mirza imas podrsku od pravih navijaca koji nisu slijepi pored ociju :bih:
Sta je Mirza rezultatski donio reprezentaciji osim kvalifikacija 2013. godine? Ništa!!!
Kvarnjak vazda bio i osto!
Jel kapiten ijedne ekipe na svijetu odsijeda u drugom hotelu odvojen od ekipe?
Jel kapiten ijedne ekipe na svijetu narucuje helikopter da ga odvojeno od ekipe vrati s priprema u sarajevo?
Jel kapiten ijedne ekipe na svijetu napusti trening prije kraja?
Itd
Itd..
Ako da, onda mu treba spomenik dići?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

lumani
Postovi: 14873
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 01 avg 2017, 08:38

Sapce je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Kapitenu ko te Dira?? :salut: .. Gledaj Djecurlije Sto Su Digli hajku na kapitena ...nema se sta prigovarat mirzi koji za ovu repku igra 10godina i nosi je skoro sam na ledjima... uz to imo je tesku bolest i logicno je da se nemoze na svako okupljanje odazvat kao prije. Ja Evo prvi nebi doso da sam na njegovom mjestu, jer ovo samo ide u Bh da se daje podrska balavcima musi i onim klosaru nurkicu. Dizu se u nebesa a Jos nista nisu uradili za repku kao mirza da bi mogli stat u isti kos snjim. Zasto covjek da gubi zivce i vrijeme pa da mu balavac od 18 godina prigovara u njegovoj dvorani?? Mirza ima ime u evropi i u nba i svaka mu cast kako je ovo sve podnjeo. U svakoj drugoj drzavi onaj malac bi Po nosu dobio, i uz to bi malo odmorio od repke da razmisli malo sta je seniorska kosarka i da se neke stvari postuju . Al sta je vec normalno u ovom okruzenju, nista. Mirza imas podrsku od pravih navijaca koji nisu slijepi pored ociju :bih:
Sta je Mirza rezultatski donio reprezentaciji osim kvalifikacija 2013. godine? Ništa!!!
Kvarnjak vazda bio i osto!
Jel kapiten ijedne ekipe na svijetu odsijeda u drugom hotelu odvojen od ekipe?
Jel kapiten ijedne ekipe na svijetu narucuje helikopter da ga odvojeno od ekipe vrati s priprema u sarajevo?
Jel kapiten ijedne ekipe na svijetu napusti trening prije kraja?
Itd
Itd..
Ako da, onda mu treba spomenik dići?


Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Jel Kapiten ijedne repke placa sam sebi osiguranje :?: Jel igraci bilo Koje repke placaju hotel da bi obavili pripreme...Narode samo polako,jedno je biti patriota u normalnim uslovima a jedno je zahtjevati a uslovi nikakvi.
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 02 avg 2017, 08:13, ukupno mijenjano 1 put.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 01 avg 2017, 09:07

lumani je napisao/la: Jel Kapiten ijedne repke placa sam sebi osiguranje :?:.
Dirk Nowitzki :tokralju:
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14873
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 02 avg 2017, 08:12

nerminh74 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Jel Kapiten ijedne repke placa sam sebi osiguranje :?:.
Dirk Nowitzki :tokralju:

Nikad nije..na zadnjem nastupu Svabe platise 200hiljada.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la nerminh74 » 02 avg 2017, 09:04

lumani je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Jel Kapiten ijedne repke placa sam sebi osiguranje :?:.
Dirk Nowitzki :tokralju:

Nikad nije..na zadnjem nastupu Svabe platise 200hiljada.
Jednom jeste, kada ubij me ne mogu se sjetiti, ali taj detalj mi se urezao u sjecanje
Cak mislim da je to bila prva sezona posto je bio prvak pa mu trazili dodatno osiguranje koje je onda on platio
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14873
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la lumani » 02 avg 2017, 09:28

Mozda je nekad jedan dio platio ali nikad sve..a ako cemo tako Mirza je godinama placao sem zadnji put kada je bila veca cifra...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la jasmin10 » 11 avg 2017, 18:37

Kapitenu :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Evander » 11 avg 2017, 18:54

Bilo bi smijesno da NBA igrac igra ove predkvalifikacije. Covjek zasluzuje da ima odmor. Ako se bez NBA igraca ne mozemo provuci kroz ovaj krug, onda ne trebamo ni ici na to SP.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la SF6 » 11 avg 2017, 18:57

Evander je napisao/la:Bilo bi smijesno da NBA igrac igra ove predkvalifikacije. Covjek zasluzuje da ima odmor. Ako se bez NBA igraca ne mozemo provuci kroz ovaj krug, onda ne trebamo ni ici na to SP.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Tako je.Takodjer sramota je da jedan NBA igrac putuje zajedno sa ostatkom ekipe koju uglavnom cine prosjecni igraci.Takodjer zasto jedan NBA igrac da dodje spreman na okupljanje reprezentacije?

Sve dok imamo povlastice za pojedine uvijek cemo biti u kurc.u

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Mirza Teletović

Post Postao/la Raonffa » 11 avg 2017, 19:27

Uopšte ne znam zašto poteže ovu raspravu? Niti ga ko osuđuje, niti ko šta komentariše vezano za njegov nedolazak ovog ljeta u reprezentaciju. Ako neko i priča nešto vezano za njega, to je onda posljedica prošlogodišnjeg fijaska.

Najviše mrzim kod naših ljudi (pa tako i vrhunskih sportista kakav je Mirza) što vrlo vrlo teško primaju kritiku, odnosno pravdaju se, brane, svađaju, prepucavaju na razne moguće načine odnosno od svega prave cirkus za šire narodne mase, bespotrebno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.