Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 jul 2017, 16:57

legenda reala je napisao/la:a bogami su Švicarci jedno vrijeme ozbiljno ulagali u rukomet, ne bi to trebalo tako lahko ići plus imaju vrhunskog šutera u ekipi kakvog mi nikad nismo imali

Znamo ja i ti šta jedan takav igrač znači
Ma znam, ali gledao sam ih protiv Njemačke i Slovenije, stvarno su loši, Schmid odradi svoje ali ostali su smiješni, Njemačkoj je zabio milion golova, i još 2-3 igrača pored njega su zabili po par golova.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 18 jul 2017, 17:03

Protiv Njemacke i Slovenije su mozda izgledali slabo , ali protiv nas ce izgledati kao PSG :mrgreen: jer smo tu negdje po kvaliteti ... , ako budu imali bar jos jednog Andya Smida u ekipi mi ni baraza necemo vidjeti...

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Alminjo99 » 18 jul 2017, 18:54

Kao i obično ovo cemo proci i onda popušiti u baražu. :mrgreen:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 22 jul 2017, 10:47

no rules je napisao/la:Protiv Njemacke i Slovenije su mozda izgledali slabo , ali protiv nas ce izgledati kao PSG :mrgreen: jer smo tu negdje po kvaliteti ... , ako budu imali bar jos jednog Andya Smida u ekipi mi ni baraza necemo vidjeti...
Upravo ... to ce biti tekme kao protiv Austrije sad ... napeto do 50-te minute ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

edinjo-bih
Postovi: 3503
Pridružen/a: 09 jul 2009, 13:48
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la edinjo-bih » 23 jul 2017, 22:47

RS BiH dobio novog sekretara, Liga 13 kod muškaraca, ženska reprezentacija dobija selektora 20.07.2017 u 20:21 Sjednica Upravnog odbora Rukometnog saveza BiH upravo je završena, a na njoj su donesene neke izuzetno bitne odluke za bh. rukomet.

Prije svega na mjesto generalnog sekretara postavljena je Šejla Tančica, kao što smo i pisali. Tančica će ovu funkciju obavljati kao VD u naredna tri mjeseca, kada će biti donesena odluka ko će ovu funkciju obavljati zastalno. Muška liga će ove sezone imati 13 klubova, odlučeno je na sjednici, a žrijeb će biti održan 19. avgusta na turniru u Doboju. Početak lige zakazan je za 16. septembar. Vrijedi istaći da će komesar biti iz redova RS Herceg-Bosne. Što se tiče izvještaja selektora Šumana, on na današnjoj sjednici nije razmatran te će priliku za to imati također u Doboju. Gordan Muzurović obavljat će funkciju direktora reprezentacija u obje konkurencije. Donesena je još jedna izuzetno bitna odluka u vezi ženske rukometne reprezentacije, koja bi trebala dobiti selektora u narednom periodu, a njegovo ime bit će obznanjeno nakon konsultacija s klubovima. Čini se da se stvari u bh. rukometu kreću s mrtve tačke te se nadamo da stižu bolji dani. 0Merken

Pročitajte više na: http://****/reprezentacija/rs-bih- ... tora/89114

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Chinaglia » 25 jul 2017, 13:42

sta ovo pise SC, Buric od ljeta 2018 u Flensburgu

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la legenda reala » 25 jul 2017, 17:49

Nikakvo iznenadenje
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

ovisnik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 25 jul 2017, 19:21

Evo Bilal spominje da će pokušati privoliti Halila Jaganjca da igra za BiH i da čeka odgovor nekog igrača iz Švedske,za Halil slabe šanse,bio je na okupljanju potencijalnih reprezentativaca Hrvatske i od njega puno očekuju tako da će teško napustiti Cro repku i borbu za medalje na svakom velikom takmičenju i doći da igra za BiH pretkvalifikacije,jedino ako nije iz neke patriotske porodice a i tada interes je najčešće jači od patriotizma.Uglavnom dobar potez Biblija,vrijedi probati pridobiti svakog igrača koji može unaprijediti igru reprezentacije.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2017, 19:26

Jel' taj mali Jaganjac igra u PSG-u?

Nikad ga nisam gledao, ne znam ni koja mu je pozicija niti posjeduje li neki kvalitet. Al' pretpostavljam čim su ga Hrvati zvali, onda momak ima nešto.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

ovisnik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 25 jul 2017, 19:42

Raonffa je napisao/la:Jel' taj mali Jaganjac igra u PSG-u?

Nikad ga nisam gledao, ne znam ni koja mu je pozicija niti posjeduje li neki kvalitet. Al' pretpostavljam čim su ga Hrvati zvali, onda momak ima nešto.
Halil je možda i ponajveći svjetski talenat na vanjskim pozicijama,visok je 2m,igra lijevog vanjskog i u PSG je došao iz Rijeke gdje je igrao za drugoligaša Kozinu.Obzirom da je odrastao u Rijeci teško da će promijeniti repku jer su takvi veći Hrvati od "pravih" Hrvata.Šuman nek' pokuša,al šanse su minimalne.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2017, 20:08

ovisnik je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Jel' taj mali Jaganjac igra u PSG-u?

Nikad ga nisam gledao, ne znam ni koja mu je pozicija niti posjeduje li neki kvalitet. Al' pretpostavljam čim su ga Hrvati zvali, onda momak ima nešto.
Halil je možda i ponajveći svjetski talenat na vanjskim pozicijama,visok je 2m,igra lijevog vanjskog i u PSG je došao iz Rijeke gdje je igrao za drugoligaša Kozinu.Obzirom da je odrastao u Rijeci teško da će promijeniti repku jer su takvi veći Hrvati od "pravih" Hrvata.Šuman nek' pokuša,al šanse su minimalne.
To je druga stvar, mislio sam da je momak rođen u BiH. U Rijeci svakako ima muslimana, tako da možda ovaj malac nema nikakve veze sa BiH, nije nemoguće :)

PS: Ako je takav kakvim ga opisuješ, valjao bi nam.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vucevich » 25 jul 2017, 20:17

Raonffa je napisao/la:
ovisnik je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Jel' taj mali Jaganjac igra u PSG-u?

Nikad ga nisam gledao, ne znam ni koja mu je pozicija niti posjeduje li neki kvalitet. Al' pretpostavljam čim su ga Hrvati zvali, onda momak ima nešto.
Halil je možda i ponajveći svjetski talenat na vanjskim pozicijama,visok je 2m,igra lijevog vanjskog i u PSG je došao iz Rijeke gdje je igrao za drugoligaša Kozinu.Obzirom da je odrastao u Rijeci teško da će promijeniti repku jer su takvi veći Hrvati od "pravih" Hrvata.Šuman nek' pokuša,al šanse su minimalne.
To je druga stvar, mislio sam da je momak rođen u BiH. U Rijeci svakako ima muslimana, tako da možda ovaj malac nema nikakve veze sa BiH, nije nemoguće :)

PS: Ako je takav kakvim ga opisuješ, valjao bi nam.
Oni muslimani u Rijeci su porijeklom iz BiH (osim ako su Albanci), nisu oduvijek tamo. Sto se tice ovog Jaganjca, njegovi su iz Bosanske Krajine, ali je veci Hrvat od Kralja Tomislava i ne trebamo pricati o njemu vise.

Avatar
remA1
Postovi: 1777
Pridružen/a: 14 jan 2015, 08:25
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la remA1 » 25 jul 2017, 20:59

Frajer igrao za kadetsku repku Hrvatske već, nema od tog ništa.

http://tntportal.ba/2017/05/04/travnica ... njemackoj/ šta mislite o ovom momku ?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2017, 21:46

Vucevich je napisao/la:
Oni muslimani u Rijeci su porijeklom iz BiH (osim ako su Albanci), nisu oduvijek tamo. Sto se tice ovog Jaganjca, njegovi su iz Bosanske Krajine, ali je veci Hrvat od Kralja Tomislava i ne trebamo pricati o njemu vise.
Moguće, mada znam par muslimana od tamo koji su rođeni tamo, pa čak su im roditelji rođeni tu. Jer tamo u Istri je spoj svega, svakakvih i kultura i vjera, pa se to godinama miješalo :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vucevich » 25 jul 2017, 21:48

Raonffa je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Oni muslimani u Rijeci su porijeklom iz BiH (osim ako su Albanci), nisu oduvijek tamo. Sto se tice ovog Jaganjca, njegovi su iz Bosanske Krajine, ali je veci Hrvat od Kralja Tomislava i ne trebamo pricati o njemu vise.
Moguće, mada znam par muslimana od tamo koji su rođeni tamo, pa čak su im roditelji rođeni tu. Jer tamo u Istri je spoj svega, svakakvih i kultura i vjera, pa se to godinama miješalo :D
Uglavnom, ovaj je "vjeran domovini", sto bi se reklo :)

Bicu jako iznenadjen ako predje kod nas da igra, rekao bih da su sanse 0.1%.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2017, 21:51

Vucevich je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
Oni muslimani u Rijeci su porijeklom iz BiH (osim ako su Albanci), nisu oduvijek tamo. Sto se tice ovog Jaganjca, njegovi su iz Bosanske Krajine, ali je veci Hrvat od Kralja Tomislava i ne trebamo pricati o njemu vise.
Moguće, mada znam par muslimana od tamo koji su rođeni tamo, pa čak su im roditelji rođeni tu. Jer tamo u Istri je spoj svega, svakakvih i kultura i vjera, pa se to godinama miješalo :D
Uglavnom, ovaj je "vjeran domovini", sto bi se reklo :)

Bicu jako iznenadjen ako predje kod nas da igra, rekao bih da su sanse 0.1%.
Teško, još eto kako momak gore napisa da je igrao i za kadetsku reprezentaciju Hrvatske, vrlo teško će zaigrati za nas.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vijadukt » 25 jul 2017, 22:06

Zamisli Halil a igra za Hrvatsku a ne za bih :shock: :o
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 25 jul 2017, 22:42

Vijadukt je napisao/la:Zamisli Halil a igra za Hrvatsku a ne za bih :shock: :o
Jah, jbt, kako ćeš onda očkivati da neki Marko ili Ivan zaigra za nas kad Halil neće :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Vijadukt » 25 jul 2017, 23:02

tegoba
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

ovisnik
Postovi: 1111
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ovisnik » 25 jul 2017, 23:14

To što je igrao za kadetsku reprezentaciju Hrvatske u rukometu ništa ne znači,nije to košarka gdje ti nakon igranja za neku od mlađih selekcija jedne države treba dozvola tog saveza da igraš za drugu reprezentaciju,u rukometu je moguće promijeniti i tri reprezentacije u toku karijere/rutenka,Danijel Šarić i slične./Kod Halila je problem u njegovoj volji a ne u administrativnim zaprekama,a kad bi slučajno zaigrao u nas bio bi ogromno pojačanje i igrač oko kojeg bi se mogla graditi nova reprezentacija.Međutim, kao što sam već pisao šanse za to su minimalne,al je pozitivna namjera Šumana da dođe do svakog kvalitetnog igrača koji je n neki način povezan sa BiH.

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.