FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 jul 2017, 19:53

Ufffffffff jbt nemam rijeci pravi blitzkrieg :)

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8178
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 29 jul 2017, 19:55

ziher je napisao/la:Ufffffffff jbt nemam rijeci pravi blitzkrieg :)
Just another day at the office :kafa:

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 jul 2017, 20:02

uf kakva utakmica. Nasi lete bas se vidi da je Sablja to naostrio max. Prvo poluvrijeme nestvarno, u drugom smo se povukli Zeljo umal to da kazni. Cestitke i navijacima zelje lijepo je vidjeti onako veliki broj gostujucih navijaca. Ostale gluposti necu komentarisati....

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la PitarBordo » 29 jul 2017, 20:05

Dobra utakmica, samo da igrači izdrže to španovanje koje je kod Sablje glavni adut. To obično nakon određenog vremena "zamre" ali danas čak i u drugom poluvremenu sasvim pristojno se igralo. Je l' Šišić ono dva puta istrčao po desnoj strani k'o raketa?
Samo Saraj'vo.

tareizo
Postovi: 1675
Pridružen/a: 15 feb 2010, 18:46
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la tareizo » 29 jul 2017, 20:10

svaka cast komsije ove godine ste skoro pa sigurno u ligi za prvaka,to vam od srca zelim
Sa juga pjesma cuje se
sve se trese ori se
CELIK sampion CELIK sampion
sada pjeva se
cuje se pjesma robova
viori nasa zastava
crno crvena boja najdraza
svih zenicana


SAMO CELIK

Avatar
avenija
Postovi: 13645
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la avenija » 29 jul 2017, 20:11

Wolffire je napisao/la:uf kakva utakmica. Nasi lete bas se vidi da je Sablja to naostrio max. Prvo poluvrijeme nestvarno, u drugom smo se povukli Zeljo umal to da kazni. Cestitke i navijacima zelje lijepo je vidjeti onako veliki broj gostujucih navijaca. Ostale gluposti necu komentarisati....
Nemojte onda ni nama zamjeriti kada vas Marsal naziva selom ako i njima ne zamjerite :mrgreen:
Salim se, nestvarno ste dobro odigrali prvo poluvrijeme, dugo nisam vidio bolje poluvrijeme u Premijer Ligi, svaka vam cast.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 jul 2017, 20:12

PitarBordo je napisao/la:Dobra utakmica, samo da igrači izdrže to španovanje koje je kod Sablje glavni adut. To obično nakon određenog vremena "zamre" ali danas čak i u drugom poluvremenu sasvim pristojno se igralo. Je l' Šišić ono dva puta istrčao po desnoj strani k'o raketa?
Jest Sisic je to bio. Odlican danas bas je iskorstio brzinu par puta :)

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la PitarBordo » 29 jul 2017, 20:14

Wolffire je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:Dobra utakmica, samo da igrači izdrže to španovanje koje je kod Sablje glavni adut. To obično nakon određenog vremena "zamre" ali danas čak i u drugom poluvremenu sasvim pristojno se igralo. Je l' Šišić ono dva puta istrčao po desnoj strani k'o raketa?
Jest Sisic je to bio. Odlican danas bas je iskorstio brzinu par puta :)
Da je imao nekoga da isprati, oba puta zicer bi bio, strašna fizička sprema.
Samo Saraj'vo.

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 jul 2017, 20:16

avenija je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:uf kakva utakmica. Nasi lete bas se vidi da je Sablja to naostrio max. Prvo poluvrijeme nestvarno, u drugom smo se povukli Zeljo umal to da kazni. Cestitke i navijacima zelje lijepo je vidjeti onako veliki broj gostujucih navijaca. Ostale gluposti necu komentarisati....
Nemojte onda ni nama zamjeriti kada vas Marsal naziva selom ako i njima ne zamjerite :mrgreen:
Salim se, nestvarno ste dobro odigrali prvo poluvrijeme, dugo nisam vidio bolje poluvrijeme u Premijer Ligi, svaka vam cast.
A imamo dobru sredinu pravo sa ovim ludim Arezinom. Lik je strasan igra se samo da nam ostane bistre glave :)

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 jul 2017, 20:21

PitarBordo je napisao/la:
Da je imao nekoga da isprati, oba puta zicer bi bio, strašna fizička sprema.
A dobro imali smo par puta te situacije al sve u svemu ekipa je izbalansiranija nego prosle godine. Svi igraci su adekvatno zamenjeni. Sredina nam je top sisic i lazic ekstra brzi, a mali agan je tu da se bori sa svima :). Odbrana sa Isakom uvijek cvrsta i dobra...
Mene je iskreno pored Arezine maga odusevio Secervic momak igra super box to box.

Avatar
PitarBordo
Postovi: 7169
Pridružen/a: 06 jul 2015, 10:14
Lokacija: #SanjamZlatnoProljeće
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la PitarBordo » 29 jul 2017, 20:23

Wolffire je napisao/la:
PitarBordo je napisao/la:
Da je imao nekoga da isprati, oba puta zicer bi bio, strašna fizička sprema.
A dobro imali smo par puta te situacije al sve u svemu ekipa je izbalansiranija nego prosle godine. Svi igraci su adekvatno zamenjeni. Sredina nam je top sisic i lazic ekstra brzi, a mali agan je tu da se bori sa svima :). Odbrana sa Isakom uvijek cvrsta i dobra...
Mene je iskreno pored Arezine maga odusevio Secervic momak igra super box to box.
Bez problema se možete boriti za Evropu ove godine.
Samo Saraj'vo.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 29 jul 2017, 22:36

Danas utakmica extra.Mislim da smo imali i dosta srece, ali iskreno. Prvi gol pao za pozeljeti, drugi jos vise zbunio igrace Zelje i nakon toga im usla voda u usi i mogli smo ih dokrajciti. Drugo poluvrijeme korektno rekao bih pametno odigrano, ali nije jer smo nepotrebno digli tenzije i dobili masu kartona umjesto da se lopta spusti, umrtvi igra, ali koga sada briga za sve to pobjeda se pise. Meni je od svega najvise zasmetao mali incident na tribini izmedju navijaca Mladosti (njih par) i jednog lika koji navija za Rudar, ali je dosao u Doboj. Odigrao covjek X2 na kladionici i jednom malo prokomentarisao valjanje Isakovica, a ovi nagrnuse na njega bez ikakve potrebe. Na kraju su se izvinuli, ali baji ga nakon psovki i ostalog. Covjek dosao, platio ulaz, ako je malo dobacio pa nije... Ovi gore stavili u isto vrijeme utakmicu da sto manje raje dolje dodje, a eto opet i Rudarevaca bilo, ne treba ih tjerati ovakvim potezima...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 jul 2017, 22:46

budimo_realni je napisao/la:Danas utakmica extra.Mislim da smo imali i dosta srece, ali iskreno. Prvi gol pao za pozeljeti, drugi jos vise zbunio igrace Zelje i nakon toga im usla voda u usi i mogli smo ih dokrajciti. Drugo poluvrijeme korektno rekao bih pametno odigrano, ali nije jer smo nepotrebno digli tenzije i dobili masu kartona umjesto da se lopta spusti, umrtvi igra, ali koga sada briga za sve to pobjeda se pise. Meni je od svega najvise zasmetao mali incident na tribini izmedju navijaca Mladosti (njih par) i jednog lika koji navija za Rudar, ali je dosao u Doboj. Odigrao covjek X2 na kladionici i jednom malo prokomentarisao valjanje Isakovica, a ovi nagrnuse na njega bez ikakve potrebe. Na kraju su se izvinuli, ali baji ga nakon psovki i ostalog. Covjek dosao, platio ulaz, ako je malo dobacio pa nije... Ovi gore stavili u isto vrijeme utakmicu da sto manje raje dolje dodje, a eto opet i Rudarevaca bilo, ne treba ih tjerati ovakvim potezima...
Znas sta meni drug smeta sto mnogo raje dodje na domacu tribinu i misli da moze srat po igracima mladosti kako on hoce a da ce ga svi trpiti. Fino brate odes na gostujcu tribinu i nek sere koliko hoce to isto vaze za sve druge navijace. I ja odem na rudar ili na grbavicu pa sutim da me ko ne bi klepio po njusci...

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 jul 2017, 22:57

Jedino kod nas u Doboju mozes doci medju domace navijace i srati po nasim igracima i klubu i nece ti faliti dlaka s glave. Da je kojim slucajem neko od nas na sjevernoj tribini na Grbavici komentarisao igrace Zelje na nacin kako su komentarisani nasi igraci ne bi se lijepo proveo u to sam siguran. Pobjeda zasluzena i cista ko suza. Ono danas je ocitana fudbalska lekcija Adzemu i njegovim pulenima u svakom smislu. U drugom poluvremenu malo pali fizicki ali bilo je za ocekivati nakon onakvog tempa u prvom poluvremenu. Vidi se da ova ekipa ima i glavu i rep i da ce iz kola u kolo biti jos uigranija i bolja. Najdraze od svega mi je to sto su momci pokazali da imaju m..a i da su bili spremni se i potuci ako bi trebalo a nisu dali da ih se marise na domacem terenu.

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la SemirSema » 29 jul 2017, 23:01

ziher je napisao/la:Jedino kod nas u Doboju mozes doci medju domace navijace i srati po nasim igracima i klubu i nece ti faliti dlaka s glave. Da je kojim slucajem neko od nas na sjevernoj tribini na Grbavici komentarisao igrace Zelje na nacin kako su komentarisani nasi igraci ne bi se lijepo proveo u to sam siguran. Pobjeda zasluzena i cista ko suza. Ono danas je ocitana fudbalska lekcija Adzemu i njegovim pulenima u svakom smislu. U drugom poluvremenu malo pali fizicki ali bilo je za ocekivati nakon onakvog tempa u prvom poluvremenu. Vidi se da ova ekipa ima i glavu i rep i da ce iz kola u kolo biti jos uigranija i bolja. Najdraze od svega mi je to sto su momci pokazali da imaju m..a i da su bili spremni se i potuci ako bi trebalo a nisu dali da ih se marise na domacem terenu.
Ne bi, jer pola Sjevera im svakako **** od do.

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 jul 2017, 23:04

SemirSema je napisao/la:
ziher je napisao/la:Jedino kod nas u Doboju mozes doci medju domace navijace i srati po nasim igracima i klubu i nece ti faliti dlaka s glave. Da je kojim slucajem neko od nas na sjevernoj tribini na Grbavici komentarisao igrace Zelje na nacin kako su komentarisani nasi igraci ne bi se lijepo proveo u to sam siguran. Pobjeda zasluzena i cista ko suza. Ono danas je ocitana fudbalska lekcija Adzemu i njegovim pulenima u svakom smislu. U drugom poluvremenu malo pali fizicki ali bilo je za ocekivati nakon onakvog tempa u prvom poluvremenu. Vidi se da ova ekipa ima i glavu i rep i da ce iz kola u kolo biti jos uigranija i bolja. Najdraze od svega mi je to sto su momci pokazali da imaju m..a i da su bili spremni se i potuci ako bi trebalo a nisu dali da ih se marise na domacem terenu.
Ne bi, jer pola Sjevera im svakako **** od do.
Ma znam bio na sjeveru i sve vidio, nego sam onako uporedio cisto reda radi. Jer ipak kad dodjes medju domacu publiku navijaj za svoj klub i raduj se to niko ne spori ali brate ne mozes se ni pisati po domacinima da **** rak raka :)

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 29 jul 2017, 23:05

Dobri smo, dobri, strašno smo dobri. Igra za 10, borbenost za 10, našpanovani, spremni, dotjerani, nemam riječi. Hvala ti Mladost za današnju radost. Jedina mrlja je organizovano nam psovanje majke od strana manijaka. Iskreno, mislio sam da se to neće nikada desiti, al' njima na čast.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Virtu4l » 29 jul 2017, 23:06

Čestitke našem Edisu na ovoj fudbalskoj lekciji, došla je baš na vrijeme.

A ko je onaj što u drugom poluvremenu par puta sprintao desno, šta je ono braćo moja mila :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

ziher
Postovi: 888
Pridružen/a: 19 jul 2013, 14:49
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la ziher » 29 jul 2017, 23:07

To je Aladin Sisic brzi od zvuka hehehehehe

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Virtu4l » 29 jul 2017, 23:08

Nažalost nećete imati mnogo koristi od njega jer nema igrača u ligi koji može ispratiti onaj trk :mrgreen: jedino da krene minut ranije :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.