Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kajzer10 » 12 avg 2017, 23:32

Volvic je napisao/la:
cuj, nemogu pravit razliku :rol: aj´ne seri :salut:
Naravno da ne mogu. Ali tebi ocigledno pricanje i glumatanje na terenu podrazumijeva i nedostatak radnih navika, zapostavljanje kosarke i tako kocenje razvoja. Cristiano Ronaldo, glumi, trash talka, bezobrazan na terenu pa ne znam da ga to koci. Imas mali milion takvih primjera. Oni manje inteligentni ce ovo shvatiti kao usporedbu Muse i Ronalda, ali poenta bi trebala biti jasna.
Doncic je bolji iz milion razloga, to sto je miran na terenu a ovaj se pozali na sudijsku odluku nije jedan od tih.

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 12 avg 2017, 23:33

Uopšte ne napadam Musu i napisao sam da nije njega ne bi dobili ni one dvije tekme - to dosta govori šta mislim o njemu, ali kad se već upoređuje sa Lukom, jednostavno ne treba mnogo da se vidi razlika. Dobrim djelom je to i do razlike u konstituciji koja ide na stranu Luke.

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la boomerang5 » 12 avg 2017, 23:34

Joj rasprave jel Musa il Doncic bolji :facepalm:

Btw. Po meni ova utakmica sa Slovackom nikakve veze nema, mi svejedno moramo dobiti Armeniju u Jerevanu, vjerujem da ce Svedi ipak uzeti Armeniju kuci

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: RE: Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Volvic » 12 avg 2017, 23:37

Tracy3McGrady je napisao/la:
save je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Yebao vas Doncic, meni je Musa bolji igrač a vis raspravljajte o Doncicu na drugoj temi. Zabije 32 odma je bolji od Doncica, zabije 12 onda su oni nebo i zemlja, pa dokle više majka mu stara.

Vidjet ćemo ko ke bolji kad odu u NBA, ja vjerujem u Musu a za Doncica me zaboli neka stvar.

Penny Hardaway #1
Uživam kada vidim pristojnog momka kako razvaljuje košarku, a nije mi drago kada vidim s druge strane jednog Musu kojem želim da bude naš najbolji igrač ever kada pokazuje elemente balkan boy-a i nezrelosti na trenutke. Da bi bio veličina moraš imati i zrelost. ne znam zašto ljudi pjene kad se spomene neki tuđi igrač i pohvali isti.

Kad ćemo izači više iz tih nekih okvira nacije i nacionalnosti.
Nije u tome poenta, već danas Musa valja a sutra je dno dna. I tako je svakim našim košarkašem ili generalno sportašem. Ne mogu danas jedno pričati a sutra drugo. MUSA ima svoje jače strane a Doncic svoje, ja mislim da će Musa bolju Nba karijeru napraviti i ne mijenjam mišljenje kako koji odigra tekmu.

Penny Hardaway #1
Pa dosta forumasa ovdje ima, koji imaju zdrav i smiren stav. sta je ovdje vise puta receno, je da je doncic zreliji u glavi i vise smiren. i to je jedan od razloga zasto je on tu gdje jeste.
nisu nba-scouti dzaba musi atestirali "behavioral issues" ;)

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Kajzer10 » 12 avg 2017, 23:39

save je napisao/la:Uopšte ne napadam Musu i napisao sam da nije njega ne bi dobili ni one dvije tekme - to dosta govori šta mislim o njemu, ali kad se već upoređuje sa Lukom, jednostavno ne treba mnogo da se vidi razlika. Dobrim djelom je to i do razlike u konstituciji koja ide na stranu Luke.
Ne usporedjuje se. Niko na temi nije pokusao oboriti tvrdnju da je Doncic bolji, i velika vecina je slozna u tome. Problem su ovi sto poslije tekme dodju pricati kako je Doncic bolji odnosno kako bi bocnuli ovog naseg, a sve prikrivaju floskulama 'on je nas i ja njega najvise volim'. Tako je i krenula prica.

Muumii
Postovi: 424
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Muumii » 12 avg 2017, 23:43

save je napisao/la:Uopšte ne napadam Musu i napisao sam da nije njega ne bi dobili ni one dvije tekme - to dosta govori šta mislim o njemu, ali kad se već upoređuje sa Lukom, jednostavno ne treba mnogo da se vidi razlika. Dobrim djelom je to i do razlike u konstituciji koja ide na stranu Luke.
.
Zadnja izmjena: Muumii, dana/u 13 avg 2017, 19:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la SF6 » 12 avg 2017, 23:47

Muumii je napisao/la:
save je napisao/la:Uopšte ne napadam Musu i napisao sam da nije njega ne bi dobili ni one dvije tekme - to dosta govori šta mislim o njemu, ali kad se već upoređuje sa Lukom, jednostavno ne treba mnogo da se vidi razlika. Dobrim djelom je to i do razlike u konstituciji koja ide na stranu Luke.
Ja se tebi moram izvinuti,neki dan sam te bez razloga "napao",dns sam gledao Hr-Slo i pratio prvi put pomno,znaci bas svaki pokret,ulogu u ekipi,ponasanje,ma sve kompletno sto se tice Luke,kakav COVJEK prije svega,kako lijepo odgojen,uzivanje je gledati ga,kako fin odnos prema igri,kolegama,za svaku pohvalu,kakav karakter i mentalitet fascinantno!! A ovaj nas ne znam ja cu bit sretan ako bude igrac za EL,ne zbog talenta toga ima na pretek,al mozak kliker,fuj kakav karakter,gownar pravi od ovog malog grbavca je poceo raspad generacije koja nam je mogla donijet nesto malo vise(taj drugi krug),jadan nam je sport i drzava kompletna ako nam je on buducnost KARAKTERNA.
Dajte ljudi hodze i popove u reprezentaciju,mozda nesto napravimo

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Volvic » 12 avg 2017, 23:49

Od Utakmce do Muse/Doncic do Hodza i Popova. Fino smo usrali i ovu temu. :tokralju:

Avatar
Steph
Postovi: 4121
Pridružen/a: 18 jun 2013, 18:02
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Steph » 13 avg 2017, 00:06

Muumii je napisao/la:
save je napisao/la:Uopšte ne napadam Musu i napisao sam da nije njega ne bi dobili ni one dvije tekme - to dosta govori šta mislim o njemu, ali kad se već upoređuje sa Lukom, jednostavno ne treba mnogo da se vidi razlika. Dobrim djelom je to i do razlike u konstituciji koja ide na stranu Luke.
Ja se tebi moram izvinuti,neki dan sam te bez razloga "napao",dns sam gledao Hr-Slo i pratio prvi put pomno,znaci bas svaki pokret,ulogu u ekipi,ponasanje,ma sve kompletno sto se tice Luke,kakav COVJEK prije svega,kako lijepo odgojen,uzivanje je gledati ga,kako fin odnos prema igri,kolegama,za svaku pohvalu,kakav karakter i mentalitet fascinantno!! A ovaj nas ne znam ja cu bit sretan ako bude igrac za EL,ne zbog talenta toga ima na pretek,al mozak kliker,fuj kakav karakter,gownar pravi od ovog malog grbavca je poceo raspad generacije koja nam je mogla donijet nesto malo vise(taj drugi krug),jadan nam je sport i drzava kompletna ako nam je on buducnost KARAKTERNA.
daj ubij se

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la 3isamagicnumber » 13 avg 2017, 01:40

Nego otvorio glavne svedske vijesti i jedna od rubrika na prvoj stranici je bila ova:
http://www.aftonbladet.se/sportbladet/a ... -morda-mig
Koristite google translate. Meni djeluje kao da se radi o Sejficu. Izgleda da mu nije bilo dovoljno da bude jedan od najgori igraca na parketu, htjeo je i da se nastavi brukati poslje signala :thumbup:

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la kobe24 » 13 avg 2017, 05:06

Bosnic dobio utakmicu, perfektno procitao nasu igru. Kako Dusko kaze, maksimalno su prouceni Dzananovi nedostaci i islo se u smjeru njegovog zaustavljanja. S druge strane, mi nismo imali rezervnog plana i rezervne opcije, jer ovdje pored Muse nema istinskog lidera u ekipi. Daj Camaru umjesto Renfroa, na qrac mi se popeo s ovim cuvanjem od povrede. Mi ovdje u Amerikancu trebamo lidera, a ne p.icku koja bjezi od lopte. De sad samo recite kako igra perfektnu odbranu. Nabijem na onu stvar i njega i njegovu odbranu (koja je daleko od odlicne), kad za 30 minuta na parketu ima 5 poena, 4 asistencije i 3 izgubljene u prosjeku. Tako bez problema mogu i ja igrati, a kamoli Campara. Dok, s druge strane, imamo sebicnog Boatrighta, koji zabija po 30 poena, ima vise asistencija i manje ukradenih lopti od ovog naseg djuturuma. Umjesto da i mi imamo nekog ko i kad podbaci ima 15 poena u dzepu, ovaj nas redovno bude ponajgori na parketu. Bit ce uzasno tesko dobiti Armence u gostima, pogotovo sto ce sad imati na raspolaganju i svog drugog najboljeg igraca Hessa. Nadam se ipak da ce Dusko maksimalno prouciti oba protivnika i da ce momci imati snage i hrabrosti da ovo do kraja odrade na najbolji moguci nacin. Nek nam je dragi Bog na pomoci! :bih:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la save » 13 avg 2017, 08:37

Nema šansi da mi dobijemo Armeniju - njih bi bilo teško dobili i da smo u jačem sastavu a kamoli ovo što imamo. To je to i ovo je reala, nažalost. Ne treba nikoga kriviti. Kad je cijelka zemlja u onoj stvari, ne možeš očekivati da imamo uspjeh u bilo čemu i poslije se kao pitamo otkud nas Šwedi dobiše i slično. Imaju državu i sistem, novac i ljude, a mi nemamo ništa od toga. Država nula, savez nula, novac nula, ljudi nula jer samo misle na vlastite interese i koliko će on biti dobar.

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Esport » 13 avg 2017, 09:22

U ovome mi se svidjela Duletova reakcija, kada na zadnjem tajmautu kaze,"ovo je sport, imamo jos dvije utakmice".Nema posipanja pepelom...
Jednostavno grijesili smo, naucimo nesto iz gresaka i idemo dalje

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 13 avg 2017, 09:32

Opet jadnici poceli da porede...kako vam vise nije dosadilo,mrziti svoje a voljeti tude???

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la BernardBarnjak » 13 avg 2017, 09:57

COYS je napisao/la:
BernardBarnjak je napisao/la:
COYS je napisao/la:+18 od Svedske :urnebes: :urnebes: :tokralju:

Tuca! :lol: :lol:

Mislis minus 18 :mrgreen:

Za SveCku :kafa: :mrgreen:

U Sarajevu nemamo izgubljene utakmice :kafa: :kafa:
E onda ok :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
zgembo89
Postovi: 4919
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la zgembo89 » 13 avg 2017, 10:06

Sad dolazimo do one teme j*bes pozrtvovanost i srcanost ako nema kvaliteta..Ocit primjer je Sjefic i drugi takodje od Domerkanta nismo uboli amera vise da doprinosi rep. I prevagu pravi sve je na momente..Uglavnom treba i Juka i Teletović i ostali jer kvalitet donosi rezultat uz selektora kakav je Dusko..

Volvic
Postovi: 1420
Pridružen/a: 18 avg 2012, 14:18
Lokacija: Paris
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Volvic » 13 avg 2017, 10:12

lumani je napisao/la:Opet jadnici poceli da porede...kako vam vise nije dosadilo,mrziti svoje a voljeti tude???

Smiri zivce svoje, ovdje ga niko ne mrzi. Kritika nije mrznja, svijet ima malo vise boja nego crno i bijelo. Think about it... :wave:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Rokoko87 » 13 avg 2017, 10:19

I, onda kažu ne treba nam Nurk...
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la legenda reala » 13 avg 2017, 10:39

Rokoko87 je napisao/la:I, onda kažu ne treba nam Nurk...
šta na sve ovo kaže kobe24 :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la nerminh74 » 13 avg 2017, 10:39

Iskreno za ovaj nivo nisu nam trebali jusuf i mirza, trebali su nam stipanovic koji je i jaci od sejfica a opet brzi, trebao nam je kikanovic koji je daleko ubojitiji od tomica a opet pokretljiviji, trebao nam je sulejmanovic koji je cvrst pod kosem pa da lazic moze igrati 3 gdje je bolji i trebao nam je gordic koji bi igrao daleko bolju odbranu od renfroa, ginuo bi na terenu, a sigurno nebi losije razigravao i poentirao od njega
Ukratko ova ekipa je premlada i jedini iskusni igrac igra pod rucnom, trebaju nam gore navedeni da daju iskustvo i cvrstinu

Ali sada sta je tu je, treba pobjediti slovake i navijati za armence protiv sveda jer onda njima zadnja utakmica negbi znacila nista, a mi moramo podupreti ove momke jer ako ne uspiju nema 2-3 godine seniorske reprezentativne kosarke
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.