FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 12 avg 2017, 22:11

miki_92 je napisao/la:na Messijevom vjencanju(30. juni) Neymar im rekao da ide, pa dan te j3bo sta su radili citavo ljeto :tokralju: :rol:
Čekali da dobiju pare pa da im druge ekipe uzmu 2
30ak miliona više :rol:

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 12 avg 2017, 22:33

miki_92 je napisao/la:na Messijevom vjencanju(30. juni) Neymar im rekao da ide, pa dan te j3bo sta su radili citavo ljeto :tokralju: :rol:
Ma nisu vjerovali debili da će Arapi fakat platiti klauzulu. Vidio si kad Bartu pitaju da je uglavnom odgovarao da nije moguće. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
barca_87
Postovi: 7489
Pridružen/a: 01 sep 2010, 20:26
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la barca_87 » 13 avg 2017, 00:07

Barça trying to sign Paulinho seems like an anomaly because it’s such a bad idea, but this Barça board are the kings of bad ideas; they’re the rump end of Sandro Rosell’s presidency.

This is a group of men who were the underlings of a man who inherited the greatest team in the world and then managed to morally bankrupt it whilst also allow it to rot away in front of him too. His only true achievement as president was signing Neymar.

Zubizaretta, the man who chose Luis Enrique, was the only real chance the club had to get out from under Rosell’s nonsense and Bartomeu made him a blood sacrifice to cover his own backside when things got rough with the fans at the start of 2015.

Bartomeu and his boys have made countless bad decisions in the two years they’ve been in power, and maybe that’s the real reason Barcelona want Paulinho? But even by their standards this is something else, the moment when this board has crossed over from “kinda stupid” to full-blown idiocy
Kupi debila uzmi opet robertu minute ccc
dal ce otic malac u chelsea il bilo gdje ,jebu lika u zdrav mozak a zasluzuje da igra u prvoj postavi a bice opet zamjena ovi debilima
vezni red gomes paulinho ,ispunjenje sna svakog realovca :urnebes: :urnebes: :rol:
We are strikers who defend, we are defenders who attack, we are speed, we are strength, we are effort, we are precision, we are as one... We are Barça

MES QUE UN CLUB !!!
https://www.youtube.com/watch?v=frMsSmcOYnA

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 13 avg 2017, 00:47

miki_92 je napisao/la:na Messijevom vjencanju(30. juni) Neymar im rekao da ide, pa dan te j3bo sta su radili citavo ljeto :tokralju: :rol:
nekad početkom jula
Neymar: "Ee šta ima"
Bartomeu: "ee ma ništa bezveze, ktb?"
Neymar: "Ma evo, samo da vam kažem, želim da napustim ekipu, kontaktirao sam PSG, spremni su platiti klauzulu"
Bartomeu: "HAHHAHAHAHA kralju, Messi mi je to isto sinoć rekao, loši ste glumci HAHAHA, nego, jesil gledao Spider-Mana novog?"
Neymar: "Nisam. Ozbiljan sam, želim ić..."
Bartomeu: "aha, čuo sam da je dobar, možda čak i najbolji do sad, RDJ otac"
Neymar: "PSG će aktiv..."
Bartomeu: "A ovaj War of the Planet of the Apes? Drugi je bio ekstra."
Neymar: "Nisam ni njega, ali sve mi se čini da ću iskusiti to do kraja mjeseca. Katar će mi pla..."
Bartomeu: "E idem sad, imam posla nekog, pozdravi Messija i smislite neki bolji fazon poyyy :**"
Neymar: slika

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 13 avg 2017, 00:49

Govorio ja to jos prije vise od godinu i p'o ovdje...ali ovdje neki beskrajno vjerovali u pacova i ostale nesposobnjakovice, cak sta vise kleli se u njih, argumente mi navodili braneci ih :roll: :lol:
al su se i zayebali :rol:
27.10.2020

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 13 avg 2017, 00:52

:zviz: :zzz:
slika
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 13 avg 2017, 00:57

Donnie Darko je napisao/la:
miki_92 je napisao/la:na Messijevom vjencanju(30. juni) Neymar im rekao da ide, pa dan te j3bo sta su radili citavo ljeto :tokralju: :rol:
nekad početkom jula
Neymar: "Ee šta ima"
Bartomeu: "ee ma ništa bezveze, ktb?"
Neymar: "Ma evo, samo da vam kažem, želim da napustim ekipu, kontaktirao sam PSG, spremni su platiti klauzulu"
Bartomeu: "HAHHAHAHAHA kralju, Messi mi je to isto sinoć rekao, loši ste glumci HAHAHA, nego, jesil gledao Spider-Mana novog?"
Neymar: "Nisam. Ozbiljan sam, želim ić..."
Bartomeu: "aha, čuo sam da je dobar, možda čak i najbolji do sad, RDJ otac"
Neymar: "PSG će aktiv..."
Bartomeu: "A ovaj War of the Planet of the Apes? Drugi je bio ekstra."
Neymar: "Nisam ni njega, ali sve mi se čini da ću iskusiti to do kraja mjeseca. Katar će mi pla..."
Bartomeu: "E idem sad, imam posla nekog, pozdravi Messija i smislite neki bolji fazon poyyy :**"
Neymar: slika
:lol: :lol: :lol:

a za avatar :clap: :clap:


Ovi ljudi koji vode klub, na ćelu sa Pacovom su 10X veci dušmani Barce, nego sam Perez. Zaista je to tako.
Ni Florentino se sigurno ne bi sjetio Paulinha.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 13 avg 2017, 01:03

Da proba sa Kerimom Memijom na beku ? Sta mislite ?

Ako nista mlad je i polivalentan.
27.10.2020

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 13 avg 2017, 01:09

ne daji im ideje

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2017, 08:08

Izgleda eto Coutinha i Dembelea. Samo da ovaj nesretnik Paulinho neće doći.

Avatar
miki_92
Postovi: 21593
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la miki_92 » 13 avg 2017, 08:32

jasmin10 je napisao/la:Izgleda eto Coutinha i Dembelea. Samo da ovaj nesretnik Paulinho neće doći.
Ovjerio lik kartu, stize danas

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2017, 08:39

miki_92 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Izgleda eto Coutinha i Dembelea. Samo da ovaj nesretnik Paulinho neće doći.
Ovjerio lik kartu, stize danas

Poslano sa mog HUAWEI RIO-L01 koristeći Tapatalk
Ne mogu vjerovati kako su retardirani :facepalm:

Što najgore nećeš ga moći ni otjerati kasnije. Ko će ga uzeti :crazy:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 13 avg 2017, 10:52

Cesto nam se desavalo s transferima da pozitivno iznenade oni od kojih se nismo nista nadali, i da da razocaraju oni od kojih smo imali velika ocekivanja, zato ko ce ga znati mozda sta bude i od paulinja.

Al svejedno ne mogu da vjerujem da ce se obistiniti taj transfer, mislio sam cijelo vrijeme da je to neka suplja, 40 miliona za njega je kriminalno, i da he dzaba pitanje je koji ce nam qrac, veznjaka imamo viska itekako, nije bolji od bilo kojeg kojeg vec imamo, trece da je mlad pa hajd i nekako da se proba al frajer je vec ohrndan igrac...

Ovaj je transfer najgluplji otkako pratim barcu, cirginski i slicni su barem imaki neke logike,ovo je nevjdjena glupost, djeca nam se smiju moj Reufe
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

enobarca
Postovi: 8100
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 13 avg 2017, 11:25

cisto sumnjam da i od Coutinha i Dembelea ima ista, sve se to oduzilo, bice isti slucaj ko sa Veratijem na kraju, ganjace ih mjesec dana i na kraju kurcina.Daj boze da grijesim :mrgreen: Ali jos ne vjerujem da Paulinha hoce, sta je sa njima, igrac iz kineske lige i daju 40 miliona za njega :facepalm:

Avatar
MrHc
Postovi: 1782
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 13 avg 2017, 11:26

Kad dodje Pulinho oficijlano pocinjem navijati za Barcelonu B. Sta god da se desi u seniorima nece me doticati sve do povratka Xavija u bilo kojoj ulozi u klub.
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
messilla
Postovi: 31086
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 13 avg 2017, 11:32

Official: Ousmane Dembélé remains suspended until further notice
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2017, 11:49

enobarca je napisao/la:cisto sumnjam da i od Coutinha i Dembelea ima ista, sve se to oduzilo, bice isti slucaj ko sa Veratijem na kraju, ganjace ih mjesec dana i na kraju kurcina.Daj boze da grijesim :mrgreen: Ali jos ne vjerujem da Paulinha hoce, sta je sa njima, igrac iz kineske lige i daju 40 miliona za njega :facepalm:
Ja sam uvjeren da dolaze. Da je samo do uprave ne bi došli nikada ali izgleda da će natjerati svoje klubove da ih puste.

enobarca
Postovi: 8100
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 13 avg 2017, 12:02

jasmin10 je napisao/la:
enobarca je napisao/la:cisto sumnjam da i od Coutinha i Dembelea ima ista, sve se to oduzilo, bice isti slucaj ko sa Veratijem na kraju, ganjace ih mjesec dana i na kraju kurcina.Daj boze da grijesim :mrgreen: Ali jos ne vjerujem da Paulinha hoce, sta je sa njima, igrac iz kineske lige i daju 40 miliona za njega :facepalm:
Ja sam uvjeren da dolaze. Da je samo do uprave ne bi došli nikada ali izgleda da će natjerati svoje klubove da ih puste.
Ma mi ovdje smo bili uvjereni i u Veratija pa na kraju nista :mrgreen: ne znam samo kako bi formacija izgledala da obojica dodju, bi li Coutinho isao na poziciju Inieste ili bi se mijenjala formacija, vidjecemo sta Valverde konta.
Kako je krenulo na kraju ce opet ta pozicija Xavija ostati ista a kukali smo na kraju sezone kako je ta pozicija jedna od bitnijih za pojacati sto i jeste istina jer ono sto je Rakitic pruzao prosle sezone je lose ali ko zna, mozda on ove sezone bude izgledao bolje iako cisto sumnjam.Dobra stvar je sto se Roberto vraca u vezu, izgleda da misle da je on to pojacanje na toj poziciji, ja se isto uzdam u njega :mrgreen:

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la KingJamesMVP » 13 avg 2017, 12:02

Večeras po pobjedu za samopouzdanje
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 13 avg 2017, 12:05

enobarca je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
enobarca je napisao/la:cisto sumnjam da i od Coutinha i Dembelea ima ista, sve se to oduzilo, bice isti slucaj ko sa Veratijem na kraju, ganjace ih mjesec dana i na kraju kurcina.Daj boze da grijesim :mrgreen: Ali jos ne vjerujem da Paulinha hoce, sta je sa njima, igrac iz kineske lige i daju 40 miliona za njega :facepalm:
Ja sam uvjeren da dolaze. Da je samo do uprave ne bi došli nikada ali izgleda da će natjerati svoje klubove da ih puste.
Ma mi ovdje smo bili uvjereni i u Veratija pa na kraju nista :mrgreen: ne znam samo kako bi formacija izgledala da obojica dodju, bi li Coutinho isao na poziciju Inieste ili bi se mijenjala formacija, vidjecemo sta Valverde konta.
Kako je krenulo na kraju ce opet ta pozicija Xavija ostati ista a kukali smo na kraju sezone kako je ta pozicija jedna od bitnijih za pojacati sto i jeste istina jer ono sto je Rakitic pruzao prosle sezone je lose ali ko zna, mozda on ove sezone bude izgledao bolje iako cisto sumnjam.Dobra stvar je sto se Roberto vraca u vezu, izgleda da misle da je on to pojacanje na toj poziciji, ja se isto uzdam u njega :mrgreen:
Roberto se mora tu forsirati, Rakitic neka mu bude zamjena.
Coutinho može i lijevo krilo i Iniestinu poziciju tako da to uopste nije loš transfer. Dembele takodjer može na oba krila tako da bi se naslo mjesta za sve.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.