Novi naturalizovani igrac?

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la theboss_RD07 » 14 avg 2017, 11:17



:kafa:

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Divos » 14 avg 2017, 11:20

? " ' $ & ?, ? - се " са " ?. Зато је важно $ тога ". & то су у ? ", ? ", " " " ¥ " пре свега за ? ", $ " & а ' ?, а " ? " за / за & % $ су " ?, " ту је " са ? - " ? & &**** $ " за ту " ?.

Зато & " $ " ". ? - се $ ? " " $, " $ ? " & "?
Наравно, " ?, па " " & $ " на ? $, овај " је ?, јер " је ? " $ $.

" ? " је $. ". & Ренфро, а & ? " $, " % своју " у ? ", / " новог, " / $ $.
" ту пуно $ ? - " """ ?, ? ' $ пре ' $ " уверен $ -, но $ се ? (%'%, & $ је то) $ " $ / &, Ренфро је $, " & њега " - " $ & ова & $ " " $ ?.

То - " $ $ " & $ ? ". & " " ? ову фазу, - за ? & " новог ? ', оног " - $ & $ ?, " " - " ?, наравно " у & (- су " ? ? " не " у ?, $ ", & " овај " % ").
& не, $ " % ' ? $, " ово " ' ", " $ & - се $ ", " на & " " - ? '.

& ", " " " у ? за ? ", " ' за ? ?, $ " " " ", тј ? - " & $ " " " " $ у $, " $ (? у $) & " " не ?.
Зато је $ " " ' " - се " $ ?. Ренфро је " тај ?, " је за ?, & $ " $ $, ? " " $ је у " $ " $ " се & $ (" се ? &, " / " ? за % " уговор), " са ' / " жара него ? је ? пре ? $.

На & поз. " '? У &? На " ? центра? Па ту јесте на ' ? у " ?, $ " & " су $ ову ?. " " ? ту "?" & ?. " " - " " су у ? $, ? - у & ? - " ?, оне / су - ? $ " (" ? $, " $ " је за " " ? $), & $ - ту & % " са "'".
$ тога на тој " у " 2/3 ? ? " ? ?, ", $ $ у $ ", " " $ су & " ? & су ? у ? " све " " " на " посту. Тај $ - се ". " ' ? ? ту & ', " ? ту % ' " & ? (у ? за ЕП су ? са Е." & "? &"), ? " " " ? % ' ту & ?, о " ? $ не ".
Ту - " " са ? " (ту ' " " " & " ? $ "? &", " " ту ' у $ ", $ " & - се " ") " " " ?, наравно $ ? $ се $ ?.
? $ је ту " " ?, ? % / & &, % " " ? ", ? $ се " ' " " ' " " - " ?.
Но & ", ово " " пуно $ тога & - " ове ?. ПА $ & ? $.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 14 avg 2017, 11:40

Evo par igraca koji bi mogli da nam budi zanimljivi, prosle sezone su igrali VTB ligu...


Branden Frazier (25) prosle godine je igrao za Avtodor. 10p.5ast,3sk

Ian Miller (25) prosle sezone igrao za Astanu, sljedece ce igrati u turskoj za Usak. 15p,4ast,3sk

Tony Taylor ( 26 ) prosle sezone grao za Enisey, sljedece ce igrati za Banvit. 13p,5ast,3sk

Kenny Boynton (26) prosle sezone je igrao za Nizhny Novgorod. 15p,4ast,3sk
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la nerminh74 » 14 avg 2017, 11:57

theboss_RD07 je napisao/la:


:kafa:
A moze li onaj snimak kada ga aco petrovic zove da zamjeni gordica u utakmici protiv litvanije, a on odbija kao boli ga noga
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Sebulba » 14 avg 2017, 12:22

Poslije "Terija Bosanca" nijedan nije igrao kako treba, čak šta više svi su vidno igrali preko neke stvari i ništa nam dobro nisu donijeli, zato ja nisam ni za jednoga, nek igraju naša djeca pa kako god. Možda već ove pretkvalifikacije, bez obzira kako će završiti donesu nešto dobro, neke nove igrače koji inače ne bi imali priliku da se pokažu, a nekima možda ožive karijere.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Unofficialpage » 14 avg 2017, 12:28

Ja sam uvijek za šutera a ne razigravača jer đaba on razigrava kad ostali ne znaju pogoditi ništa. A mi ne možemo bez naturalizovanog igrača, nemamo taj kvalitet, apsolutno da je bolje bez njih i to bi i trebao biti cilj ali još uvijek nam je potreban.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la lumani » 14 avg 2017, 12:54

Kao prvo trebamo poceti pozivati one najbolje sto imamo,a o strancu mozemo posle...Koliko je samo otvorenih trica bilo,a mi nigdje shutera a 2 ubice bez poziva.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 14 avg 2017, 13:24

lumani je napisao/la:Koliko je samo otvorenih trica bilo,a mi nigdje shutera a 2 ubice bez poziva.
Slazem se da nam je potreban suter jer Hasandic kao nas glavni suter osim one tekme protiv Armena u Sarajevu nije nista pokazao.
Mitrovic je trebao dobiti pozivi umjesto Gajica/Glogovca, sto se tice Kapelana ne znam da li bi on mogao/zelio igrati za nas posto je nedavno igrao za Kandadu na nekom turniru.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la nerminh74 » 14 avg 2017, 14:23

Ne gledajte sta trenutno imamo od amerikanca jer on je doveden da opsluzuje mirzu, jusufa, elvedina i nihada
Druga je prica sto nam je sada potreban suter
Inace meni je domercant ubjedljivo najbolji amerikanac koji je igrao za nas jer on je neko vrjeme bio medzu 5 bekova europe
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la lumani » 14 avg 2017, 14:27

Bassha je napisao/la:
lumani je napisao/la:Koliko je samo otvorenih trica bilo,a mi nigdje shutera a 2 ubice bez poziva.
Slazem se da nam je potreban suter jer Hasandic kao nas glavni suter osim one tekme protiv Armena u Sarajevu nije nista pokazao.
Mitrovic je trebao dobiti pozivi umjesto Gajica/Glogovca, sto se tice Kapelana ne znam da li bi on mogao/zelio igrati za nas posto je nedavno igrao za Kandadu na nekom turniru.



jedva ceka paziv :!:Nije igrao za Kanadu ,bio neki kao provincijski tim British Columbije.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Unofficialpage » 14 avg 2017, 14:31

nerminh74 je napisao/la:Ne gledajte sta trenutno imamo od amerikanca jer on je doveden da opsluzuje mirzu, jusufa, elvedina i nihada
Druga je prica sto nam je sada potreban suter
Inace meni je domercant ubjedljivo najbolji amerikanac koji je igrao za nas jer on je neko vrjeme bio medzu 5 bekova europe
Opet i od tih igrača jedino Mirza i donekle Jusuf mogu u kontinuitetu pogađati otvorene šuteve ovi ostali teško. Nihad nikad nije bio neki šuter. Šuter je uvijek potreban jer on kad veže 1-2-3 trice u trenucima kad ne možemo pogoditi ništa može cijelu ekipu podići. Ja sam uvijek za šutera u odnosu na razigravača.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la nerminh74 » 14 avg 2017, 14:45

Unofficialpage je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:Ne gledajte sta trenutno imamo od amerikanca jer on je doveden da opsluzuje mirzu, jusufa, elvedina i nihada
Druga je prica sto nam je sada potreban suter
Inace meni je domercant ubjedljivo najbolji amerikanac koji je igrao za nas jer on je neko vrjeme bio medzu 5 bekova europe
Opet i od tih igrača jedino Mirza i donekle Jusuf mogu u kontinuitetu pogađati otvorene šuteve ovi ostali teško. Nihad nikad nije bio neki šuter. Šuter je uvijek potreban jer on kad veže 1-2-3 trice u trenucima kad ne možemo pogoditi ništa može cijelu ekipu podići. Ja sam uvijek za šutera u odnosu na razigravača.
da ali mi nismo tražili šutera, znala se hierarhija
a sada je druga priča, ali recimo desi se naučna fantastika mi bi u musi i jusufu, eventualno mirzi, imali osovinu, nebi nam trebao novi šerif koji bi pokvario hemiju
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la BenjooJutub » 14 avg 2017, 16:31

Sebulba je napisao/la:Poslije "Terija Bosanca" nijedan nije igrao kako treba, čak šta više svi su vidno igrali preko neke stvari i ništa nam dobro nisu donijeli, zato ja nisam ni za jednoga, nek igraju naša djeca pa kako god. Možda već ove pretkvalifikacije, bez obzira kako će završiti donesu nešto dobro, neke nove igrače koji inače ne bi imali priliku da se pokažu, a nekima možda ožive karijere.
Domercant je uvijek davao sve od sebe i uvijek bio tu, dok Teri Bosanac ( vjerovatno mislis na Castlea) je igrao nesto malo za reprezentaciju ako se dobro sjecam. :D

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 14 avg 2017, 16:51

lumani je napisao/la:
Bassha je napisao/la:
lumani je napisao/la:Koliko je samo otvorenih trica bilo,a mi nigdje shutera a 2 ubice bez poziva.
Slazem se da nam je potreban suter jer Hasandic kao nas glavni suter osim one tekme protiv Armena u Sarajevu nije nista pokazao.
Mitrovic je trebao dobiti pozivi umjesto Gajica/Glogovca, sto se tice Kapelana ne znam da li bi on mogao/zelio igrati za nas posto je nedavno igrao za Kandadu na nekom turniru.



jedva ceka paziv :!:

Onda zaista ne znam zasto ga izgbjegavaju vec godinama, odlican je suter i dosao bi nam ko budali samar
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la ljubiteljsporta » 14 avg 2017, 18:06

Malo se opet leti...Posto licno ne vjerujem da mozemo dobiti obje utakmice onda znaci takmicarske reprezentativne kosarke nema 2 godine. Taman vrijeme da se kroz neke pripremne turnire i utakmice pruzi prilika Saniju, Talicu...Bice zanimljivo pratiti razvoj momaka kroz njihove klubove koji sad imaju 18 godina do 21 (Atic ili Lazic)..Tada ce imati 20 do 23 i sigurno biti mnogo vecem nivou nego sada.
Eh sad nisam siguran da Dule Vujosevic "gori od zelje" da mu taj proces cini i neki "Amer".

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 14 avg 2017, 18:11

ljubiteljsporta je napisao/la:Malo se opet leti...Posto licno ne vjerujem da mozemo dobiti obje utakmice onda znaci takmicarske reprezentativne kosarke nema 2 godine. Taman vrijeme da se kroz neke pripremne turnire i utakmice pruzi prilika Saniju, Talicu...Bice zanimljivo pratiti razvoj momaka kroz njihove klubove koji sad imaju 18 godina do 21 (Atic ili Lazic)..Tada ce imati 20 do 23 i sigurno biti mnogo vecem nivou nego sada.
Eh sad nisam siguran da Dule Vujosevic "gori od zelje" da mu taj proces cini i neki "Amer".
Ako ne prodjemo ove pred kvalifikacije slijedi rastanak sa Duletom
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

ljubiteljsporta
Postovi: 151
Pridružen/a: 11 sep 2015, 09:45
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la ljubiteljsporta » 14 avg 2017, 18:13

Bassha je napisao/la:
ljubiteljsporta je napisao/la:Malo se opet leti...Posto licno ne vjerujem da mozemo dobiti obje utakmice onda znaci takmicarske reprezentativne kosarke nema 2 godine. Taman vrijeme da se kroz neke pripremne turnire i utakmice pruzi prilika Saniju, Talicu...Bice zanimljivo pratiti razvoj momaka kroz njihove klubove koji sad imaju 18 godina do 21 (Atic ili Lazic)..Tada ce imati 20 do 23 i sigurno biti mnogo vecem nivou nego sada.
Eh sad nisam siguran da Dule Vujosevic "gori od zelje" da mu taj proces cini i neki "Amer".
Ako ne prodjemo ove pred kvalifikacije slijedi rastanak sa Duletom

Avatar
StevieG8
Postovi: 13174
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la StevieG8 » 14 avg 2017, 18:30

ljubiteljsporta je napisao/la:
Bassha je napisao/la:
ljubiteljsporta je napisao/la:Malo se opet leti...Posto licno ne vjerujem da mozemo dobiti obje utakmice onda znaci takmicarske reprezentativne kosarke nema 2 godine. Taman vrijeme da se kroz neke pripremne turnire i utakmice pruzi prilika Saniju, Talicu...Bice zanimljivo pratiti razvoj momaka kroz njihove klubove koji sad imaju 18 godina do 21 (Atic ili Lazic)..Tada ce imati 20 do 23 i sigurno biti mnogo vecem nivou nego sada.
Eh sad nisam siguran da Dule Vujosevic "gori od zelje" da mu taj proces cini i neki "Amer".
Ako ne prodjemo ove pred kvalifikacije slijedi rastanak sa Duletom
+1 ja mislim da je on kad se prihvatio poslao ocekivao tu rad s Jusufom, Mirzom i ostatkom boljih igraca (Kikanovic, Gordic, Stipanovic..) lagan prolazak u kvalifikacije uz dodatak kojeg mladog talenta. Ovako sumnjam da ce imat volju 2 godine svog zivota i svoje karijere koja je zbog bolesti na izmaku protratit primajuci platu bezveze.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Sebulba » 15 avg 2017, 11:32

BenjooJutub je napisao/la:
Sebulba je napisao/la:Poslije "Terija Bosanca" nijedan nije igrao kako treba, čak šta više svi su vidno igrali preko neke stvari i ništa nam dobro nisu donijeli, zato ja nisam ni za jednoga, nek igraju naša djeca pa kako god. Možda već ove pretkvalifikacije, bez obzira kako će završiti donesu nešto dobro, neke nove igrače koji inače ne bi imali priliku da se pokažu, a nekima možda ožive karijere.
Domercant je uvijek davao sve od sebe i uvijek bio tu, dok Teri Bosanac ( vjerovatno mislis na Castlea) je igrao nesto malo za reprezentaciju ako se dobro sjecam. :D
Da mislio sam na Castle-a, malo je igrao ali koliko me sjećanje drži igrao zaista borbeno, Domercant jeste bio najkvalitetniji amer što smo ga imali, ali ne sjećam se da je baš davao sve od sebe, igrao po sistemu toplo-hladno, pogledaj statistiku sa Eura 2011.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la invincible1921 » 15 avg 2017, 12:28

Prosto i jednostavno kao što je Edin Avdić Reko : ako ćeš uzimati stranca uzmi nekog da bude prevaga i najbolji igrač ili makar drugi najbolji u ekioi. Ako ne možeš takvog nac onda ga nemoj ni uzimati....

Naravno opet mitologija balkanska i lafo castle najbolji hahaha Domercant i Mirza sami dobili Hrvate na Euru. Daleko najbolji Amer kojeg smo imali
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.