Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Jeftha » 14 avg 2017, 17:32

Mene je impresionirao Pique zvani "Bečka škola stopera".
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36499
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Donnie Darko » 14 avg 2017, 17:40

Rajaz je napisao/la:Madrid ničim, osim širinom, nije impresionirao.
Real Madrid igrom nije impresionirao u 95+% utakmica pod Zidanom, i ne vidim da nešto ispaštaju zbog toga, svaki put dobiju ono što žele. Impresivno je ono što bi trebalo biti, brojevi i rezultati.

Ne znam za vas, ali ja kao navijač Barcelone ni u jednom trenutku tokom sinoćnje utakmice nisam imao utisak da mogu ugroziti Reala, pod ugroziti mislim barem izvući remi. To je yebeno impresivno.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Kawhi » 14 avg 2017, 17:59

Donnie Darko je napisao/la:
Rajaz je napisao/la:Madrid ničim, osim širinom, nije impresionirao.
Real Madrid igrom nije impresionirao u 95+% utakmica pod Zidanom, i ne vidim da nešto ispaštaju zbog toga, svaki put dobiju ono što žele. Impresivno je ono što bi trebalo biti, brojevi i rezultati.

Ne znam za vas, ali ja kao navijač Barcelone ni u jednom trenutku tokom sinoćnje utakmice nisam imao utisak da mogu ugroziti Reala, pod ugroziti mislim barem izvući remi. To je yebeno impresivno.
To je zbog toga sto Real Madrid ima izuzetno potcijenjene stopere. Imamo vjerovatno najjaci vezni red ikad kad uzmes u obzir i klupu, ali nije uigraniji i bolji sigurno od onog Barcinog s Xavijem i Iniestom i mnogih drugih. I pored svog majstorstva desice im se neka greska koja ne bi trebala.
Stoperi su tu druga prica. Ramosu se neke gluposti izmisljaju od prije dok je divljao, ali danas je izuzetno siguran i miran stoper. Problem je sto Barcu mrzi pa zna nekad prokljucati protiv vas i to je i najjace oruzje Barce u Clasicu. Varane je s druge strane nevjerovatno miran i siguran, jos kad se na to dodaju njegove fizicke sposobnosti dobijes najpotcjenjenijeg igraca trenutno na svijetu. Najbolji stoper kojeg sam ja gledao. Njih dvojica na dobar dan pociste sve ko sto su sinoc protiv Barce. Na odlican dan nema sanse da primimo gol pa nek i juniori izadju.

Uzasno mali broj prilika su imali i United i Barca, pogotovo Barca, kad se uzme stanje na terenu samo zbog toga sto su oni takvi bogovi odbrane. Bekovi precesto preofanzivno igraju, ili im je nekad i mrsko odbranu igrati, pogotovo Marcelu, sredina nekad usere, ali su zato uvijek tu Varane i Ramos. Najbolja je stvar, najgora po protivnike, sto je i Nacho dosao do nevjerovatne sigurnosti.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Mozambik » 14 avg 2017, 19:17

Donnie Darko je napisao/la:Real Madrid igrom nije impresionirao u 95+% utakmica pod Zidanom, i ne vidim da nešto ispaštaju zbog toga, svaki put dobiju ono što žele. Impresivno je ono što bi trebalo biti, brojevi i rezultati.
Trebalo bi napraviti razliku izmedju Madrida u 4-3-3 sa BBC-om i Madrida sa 2 napadaca. U 4-3-3 ne da nije impresionirao nego je to uzas zivi, bez ikakve igre i 926 ubacaja po utakmici gdje je glavni igrac Marcelo jer su trojica u napadu apsolutno nekompatibilni i ne doprinose nicemu. Sa Iscom kao cetvrtim veznjakom itekako impresionira i sa igrom i rezultatima

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Clutch » 14 avg 2017, 19:30

Mozambik je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:Real Madrid igrom nije impresionirao u 95+% utakmica pod Zidanom, i ne vidim da nešto ispaštaju zbog toga, svaki put dobiju ono što žele. Impresivno je ono što bi trebalo biti, brojevi i rezultati.
Trebalo bi napraviti razliku izmedju Madrida u 4-3-3 sa BBC-om i Madrida sa 2 napadaca. U 4-3-3 ne da nije impresionirao nego je to uzas zivi, bez ikakve igre i 926 ubacaja po utakmici gdje je glavni igrac Marcelo jer su trojica u napadu apsolutno nekompatibilni i ne doprinose nicemu. Sa Iscom kao cetvrtim veznjakom itekako impresionira i sa igrom i rezultatima
Tacno.

Ali razumljivo da je ostao taj dojam jer dugo vremena se Zidaneov Real, predvodjen BBC-em, provlacio uz uzasnu igru.

U 4-4-2 sa Iscom, koji je povezao te medjuprostore, u potpunosti se otvorila igra i Real sa triom Kroos-Luka-Isco, uz Carvajala i Marcela po bokovima, sada igra dosta dinamicnije u polju, sa vise ideje, a samim tim i ljepse za oko naravno.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Rajaz
Postovi: 13283
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Rajaz » 14 avg 2017, 19:45

Najbolje od svega je što 4-4-2 nije Zidaneova ideja nego plod sreće.

Ali Zidane i sreća su valjda jedno te isto :tokralju:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Raonffa » 14 avg 2017, 19:53

Donnie Darko je napisao/la:
Real Madrid igrom nije impresionirao u 95+% utakmica pod Zidanom, i ne vidim da nešto ispaštaju zbog toga, svaki put dobiju ono što žele. Impresivno je ono što bi trebalo biti, brojevi i rezultati.

Ne znam za vas, ali ja kao navijač Barcelone ni u jednom trenutku tokom sinoćnje utakmice nisam imao utisak da mogu ugroziti Reala, pod ugroziti mislim barem izvući remi. To je yebeno impresivno.
To je ono o čemu sam ja sinoć pisao, a pojedinci me nevjerovatno napadali zbog "budalaština".

PS: Ako je i to bilo potrebeno za diskusiju sinoć, nisam fan nijednog od ova dva tima, naprotiv ne zna se koji mi je mrži.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Furymaker » 14 avg 2017, 20:20

de mi samo vi, madridiste recite, tko je po vama trenutno najbolji i najvazniji igrac Reala?

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Mozambik » 14 avg 2017, 22:24

Isco i Cristiano

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Jeftha » 14 avg 2017, 22:27

Casemiro
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Mozambik » 14 avg 2017, 22:29

Rajaz je napisao/la:Najbolje od svega je što 4-4-2 nije Zidaneova ideja nego plod sreće.

Ali Zidane i sreća su valjda jedno te isto :tokralju:
Zidane je stavio Baleu u klasiku znajuci da ce se ovaj povrijediti, celavac je sve proracunao nema tu srece :kafa:

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 15 avg 2017, 12:39

Nekim Barcinim ovdje bi draze bilo da Real sve uzme ali da Rona ne dobije zasluge i da ne pokupi balun.

Nekim Realovim bi draze bilo da Rona pokupi nagrade nego Real titule.

nego ja imam osjecaj da ce ovaj mali Asensio biti nocna mora Barci kao sto je Messi Realu

madridist
Postovi: 10857
Pridružen/a: 13 jul 2011, 13:58
Lokacija: terra
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la madridist » 15 avg 2017, 12:41

Ako to znaci da ce Barca uzeti 3 lp u 4 godine onda smo najebali :lol:
“We are all born ignorant, but one must work hard to remain stupid.”
Chico Felipe Cayetano Lopez Martinez y Gonzales
Don Alfredo Di Stefano

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Blejzer10 » 15 avg 2017, 13:08

madridist je napisao/la:Ako to znaci da ce Barca uzeti 3 lp u 4 godine onda smo najebali :lol:
Svjestan si da Barca i Real nisu igrali u LP u posljednje 4 godine? Zadnji put kad su igrali taj isti je uzeo loptu na centru Bernabea, predriblao sve i zabio. Mozda me sjecanje vara, stari se jbg

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Kawhi » 15 avg 2017, 16:54

Furymaker je napisao/la:de mi samo vi, madridiste recite, tko je po vama trenutno najbolji i najvazniji igrac Reala?
Casemiro.
Blejzer10 je napisao/la: nego ja imam osjecaj da ce ovaj mali Asensio biti nocna mora Barci kao sto je Messi Realu
Istina.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Furymaker » 15 avg 2017, 16:58

Kawhi je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:de mi samo vi, madridiste recite, tko je po vama trenutno najbolji i najvazniji igrac Reala?
Casemiro.
Blejzer10 je napisao/la: nego ja imam osjecaj da ce ovaj mali Asensio biti nocna mora Barci kao sto je Messi Realu
Istina.
mogu shvatiti najbitniji, al najbolji i nije bas

Avatar
harden
Postovi: 23293
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la harden » 15 avg 2017, 16:59

Kakva igračina je Asensio. Pero dominira transferima zadnjih godina :tokralju: .
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
MElloo
Postovi: 13017
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la MElloo » 15 avg 2017, 17:00

Po meni Isco i Luka najbitniji :D

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Kawhi » 15 avg 2017, 17:14

Furymaker je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Furymaker je napisao/la:de mi samo vi, madridiste recite, tko je po vama trenutno najbolji i najvazniji igrac Reala?
Casemiro.
Blejzer10 je napisao/la: nego ja imam osjecaj da ce ovaj mali Asensio biti nocna mora Barci kao sto je Messi Realu
Istina.
mogu shvatiti najbitniji, al najbolji i nije bas
Najbolji Isco. Do januara ove godine Luka, al od tada je Isco skočio na jedan novi nivo. Nakon Ronalda i Messija bi trebao biti u bdor izboru.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Jeftha
Postovi: 2671
Pridružen/a: 08 okt 2015, 15:51
Kontakt:

Re: Diskusije: Barcelona vs. Real Madrid

Post Postao/la Jeftha » 15 avg 2017, 17:27

Kawhi je napisao/la: Najbolji Isco. Do januara ove godine Luka, al od tada je Isco skočio na jedan novi nivo. Nakon Ronalda i Messija bi trebao biti u bdor izboru.
Ako mu Buffon ne ukrade mjesto. :lolno:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

Corruptio optimi cuiusque pessima.

Odgovori

Natrag na “Primera Division”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.