FK Radnički Lukavac

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Harika » 13 avg 2017, 11:06

Nije velika razlika nego su Malesici ove godine preslabi. Dovoljno da ne ispadnu.

Sent from my HUAWEI RIO-L01 using Tapatalk
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 13 avg 2017, 13:26

studeni je napisao/la: Vi do sada niste igrali ovu ligu?
Tek je prvo kolo, ne treba zurit sa zakljuccima. Koliko god ove ekipe izgledale amaterski, nespremne fizicki i takticki, vidjet ces kako iznenada "proigraju" kad igraju kuci. Svakakp ne mogu uci, cilj im je poskupit ulazak drugim ekipama i uzet gdje lovu. Josh dodash na to lose sudije, pritisak na iste zbog svake odluke i dobije se potpuni cirkus. Juce gledam igrac prokosovica pljuje prema sudiji il nasem igracu, nebitno, i sudija nista. U Prvoj ligi mu je letit vani kao fisek, jos pogotovo ima karton i prica 90min. Mozes mislit kako se tek ponasaju kod kuce i kakav pritisak bude na sudije. Nagubit cemo se i mi i vi kao i Gradina bodova po ovim "privatnim" gostovanjima
Nismo nikad, a i opstina nam je premala (duplo manja od Lukavca) pa nema klubova na opstini koji su igrali ovu ligu, cak ni prvu kantonalnu pa ne poznajemo.
Jedino je Priluk igrao ligu na nasem stadionu ali to nikog ne zanima.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LjumanM95 » 13 avg 2017, 13:59

Naravno da ne treba brzati sa zaključcima i letiti pred rudu, ali iskreno sam očekivao mnogo više od Malešića, koji su konstantno u vrhu, barem jedan kršten udarac u okvir gola.

@studeni

Ma jasno mi je sve to, to je rizik koji preuzimaš kad igraš bilo koji rang bh. nogometa. :mrgreen:
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 13 avg 2017, 14:14

I ja sam se iznenadio, al čuo sam da su Malešići sada slabi, ali opet njima svaka čast za peticu. Prokosovići spadaju u ovu polovinu jačih ekipa u ovoj ligi i jučer osim stative su samo jednom mislim ušli u naš šesnaesterac. Mi smo držali igru u prvom poluvremenu, ali sa 1 ili 2 prave prilike, a u drugom smo išli jako i zasluženo pobijedili i s igračem manje. Glup crveni Bume, ali neće nam faliti u D. Potoku siguran sam. Nadam se da će i Redža što prije biti u ekipi, jer slabo ga ko može stići. Momci su bili dobri jučer i borili su se, a moram pohvaliti i posjetu s obzirom na sve ostale uslove. Sada svi zajedno u Duboki Potok, pa šta Bog da, idemo na pobjedu u svakoj utakmici :D .
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la SiouxLukavac » 13 avg 2017, 14:53

Ako se planira ići na prvo mjesto, ovoj ekipi treba priključiti još 2-3 iskusna igrača, kako bi se malo imalo i na širini. Klupa je pretanka.
Buma je katastrofa, ne znam na osnovu čega on igra, pa on nije ni za ovaj rang takmičenja, treba neko umjesto njega, pravi seoski igrač što je juče i pokazao, za ekipe poput Babica, Orahovice, Bokavića..
Isto tako, mislim da bi trebao neko brži na desnom beku, Sele nije ni loš al nije ni dobar.
I treba jedan visok, iskusan napadač, eh da je tu Mirnes, bio bi ubjeđen da bi iza ostali i Banovići, Gradina i ostali.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 13 avg 2017, 15:24

SiouxLukavac je napisao/la:Ako se planira ići na prvo mjesto, ovoj ekipi treba priključiti još 2-3 iskusna igrača, kako bi se malo imalo i na širini. Klupa je pretanka.
Buma je katastrofa, ne znam na osnovu čega on igra, pa on nije ni za ovaj rang takmičenja, treba neko umjesto njega, pravi seoski igrač što je juče i pokazao, za ekipe poput Babica, Orahovice, Bokavića..
Isto tako, mislim da bi trebao neko brži na desnom beku, Sele nije ni loš al nije ni dobar.
I treba jedan visok, iskusan napadač, eh da je tu Mirnes, bio bi ubjeđen da bi iza ostali i Banovići, Gradina i ostali.
Nemoj biti tako siguran jer je Mirnes bio mislim 3 sezone u Buducnosti.
Bio je tek solidan igrac, ne bas ekstra kvalitet kakvim ga kod vas prikazuju, jedine ekipe u kojima je bas trpao su one koje se bore opstanak u prvoj federalnoj, za neke jace ekipe nije.
Dok recimo mi imamo napadaca koji kad je spreman moze igrati bilo gdje u Premijer ligi.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 13 avg 2017, 16:43

Golman je mlad i dobar.
Stoperski par nam je spoj mladosti i iskustva što bi mogla biti dobitna kombinacija, jer jučer poslije toliko godina odbrana nije napravila nijednu paničnu reakciju.
Lijevo može igrati Buljić i vidi se da momak zna igrati fudbala samo da se još malo oslobodi.
Desno Bektić mislim da je dobar za ove lige.
Murselović odličan i borben i jučer nije napravio niti jedan glup prekršaj.
O Pemi da ne pričam, ako je Stjepanović doktor, onda je Pema primarijus.
Jare se isto navikavao u prvom poluvremenu i "meljao", a u drugom je poludio u pozitvnom smislu i pokazao da će ga rijetko ko zaustaviti bez faula.
Dani sarađuje sa ofanzivcima i vrlodobar je.
Almis je borben i biće jedan od najboljih strijelaca ove lige.
Što se tiče rezervi, eto imamo sasvim solidnog Nukića, u odbrani Dauta koji je isti kao i Kasum s kojim će se sigurno mijenjati, a i sa Šubom protiv najslabijih ekipa u ligi. Mehanović nije loš, Mehić dobar, a imamo i Redžu koji bi možda i sljedeće kolo mogao zaigrati, tako da ni klupa nije loša.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 14 avg 2017, 21:31

Navijači Ingrama su nešto zakuhali sa njihovim UO i govore da ih čeka "iznenađenje" u subotu zbog njihovih gluposti. Oni kod kuće nikad ne gube i svi su se složili da je to najmanje zbog fudbala, nadam se da će Radnički iskoristiti te njihove čarke koje su došle u pravom trenutku za nas.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 19 avg 2017, 19:39

Dobro je, neka ne puca...

Avatar
haris004
Postovi: 1694
Pridružen/a: 06 dec 2014, 19:12
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la haris004 » 19 avg 2017, 19:54

studeni je napisao/la:Dobro je, neka ne puca...
Jel igrao Radnički danas ?

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 19 avg 2017, 20:17

haris004 je napisao/la:
studeni je napisao/la:Dobro je, neka ne puca...
Jel igrao Radnički danas ?
Mislim da su izgubili 1:0.

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 19 avg 2017, 21:05

Izgubili smo 1:0. Loše, bez ikakve igre i ideje i bez centarfora. Užasan tajming za dati loptu. Krila odigrala najgoru moguću utakmicu. Imali smo sve moguće uslove da pobijedimo, od domaćina do sudija. Jedina prava šansa je bio Pemin slobodnjak u uvodnim minutama, kada je pucao u stranu golmana (koji je deblji od Šabića) i isti je nekako odbranio. Nadam se da će trener, a i igrači nešto naučiti iz ovog poraza i da se stvari ne ponavljaju. U subotu nam dolazi Bosna Kalesija koja je izgubila obje utakmice i to obje kod kuće, protiv Seona i Mionice i očekujem pobjedu bez pola muke. Nadam se da će se Redža što prije vratiti. Gradina je u Mramoru izgubila 4:1, nadam se da će sutra Prokosovići najmanje bod uzeti Budućnosti. Kada se malo bolje sagledaju stvari i onu utakmicu protiv Prokosovića, dali smo 2 gola iz prekida i jedva nešto iz igre napravili.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

barbrez
Postovi: 111
Pridružen/a: 24 mar 2014, 10:32
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la barbrez » 19 avg 2017, 22:11

danasnju igru radnickog rezultat i taktiku najbolje je sto prije zaboraviti. vise je radnicki odigro pripremnih utakmica nego danasnji domacin treninga. to se na terenu nije osjetilo ni fizicki ni tehnicki ni takticki. dva mjeseca treninga i toliki broj prijateljskih utakmica a danas su djelovali kao da su prvi put zajedno. ako cemo i u ovoj ligi rpimjenjivati odbrambeno oslobodilacku taktiku najbolje bi bilo na gostujuce utakmice ici sa juniorima nek se djeca celice i uigraju. da smo danas kojim slucajem igrali npr kup utakmicu sa nekim od jacih ekipa iz premijer lige onakav bojazljiv ulazak u utakmicu sa jednim poluspicem i bez ijedne istrcane kontre sa vise igraca bi i mogo razumit medutim to u ovoj ligi ne prolazi i nece se svidit nikom kome je radnicki drag. nadam se da ce se ovo u najskorije vrijeme promijeniti da ne rastjeraju ove navijace koji su uz radnicki i kod kuce i na strani. da pomenem da je i danas blizu pola od prisutnih bilo iz lukavca. s obzirom u kakvim se uslovima u proteklom periodu igralo u d. potoku danas su domaci igraci i sudije bili korektni. sretno radnicki.

LM1964
Postovi: 16
Pridružen/a: 01 jul 2017, 01:36
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la LM1964 » 20 avg 2017, 18:51

Iraola je napisao/la:Izgubili smo 1:0. Loše, bez ikakve igre i ideje i bez centarfora. Užasan tajming za dati loptu. Krila odigrala najgoru moguću utakmicu. Imali smo sve moguće uslove da pobijedimo, od domaćina do sudija. Jedina prava šansa je bio Pemin slobodnjak u uvodnim minutama, kada je pucao u stranu golmana (koji je deblji od Šabića) i isti je nekako odbranio. Nadam se da će trener, a i igrači nešto naučiti iz ovog poraza i da se stvari ne ponavljaju. U subotu nam dolazi Bosna Kalesija koja je izgubila obje utakmice i to obje kod kuće, protiv Seona i Mionice i očekujem pobjedu bez pola muke. Nadam se da će se Redža što prije vratiti. Gradina je u Mramoru izgubila 4:1, nadam se da će sutra Prokosovići najmanje bod uzeti Budućnosti. Kada se malo bolje sagledaju stvari i onu utakmicu protiv Prokosovića, dali smo 2 gola iz prekida i jedva nešto iz igre napravili.
Ne mogu da vjerujem da Gradinu smatrate konkurentom za ulazak. To je ekipa koja ne moze da sastavi 2 dodavanja kako treba. Zahvaljujuci sudijama su ostali u ligi prosle godine a tako ce izgleda biti i ove sezone. Navijaci ako ih se tako moze nazvati su tek posebna prica, neko se dobro sjetio pa organizovao koridu na stadionu :clap:

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 20 avg 2017, 19:21

Smatrao sam ih zbog pozitivnih stvari u i oko kluba koje su se počele dešavati prošli mjesec, ali nakon jučerašnje utakmice mislim da su trenutno u utrci Radnički i Budućnost. Da je bilo ikakve nepravde pri rezultatu 4-1 možda bi se moglo i analizirati, ali sami su rekli da su domaći zasluženo pobijedili i tu završava. Eto Budućnost odigra neriješeno u Prokosovićima, da su bar izgubili kad su gubili ali i ovo je dobro, ima još puno da se igra.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 20 avg 2017, 19:51

Gledam tamo na FBu rezultate sa ponudom kladionice. Jbt led pa na Radnicki je ubjedljivo najveca kvota bila, nas smatraju potpunim autsajderima! A mi se zanosimo da smo ko fol kandidati za ulazak

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la ASD » 20 avg 2017, 19:59

studeni je napisao/la:Gledam tamo na FBu rezultate sa ponudom kladionice. Jbt led pa na Radnicki je ubjedljivo najveca kvota bila, nas smatraju potpunim autsajderima! A mi se zanosimo da smo ko fol kandidati za ulazak
Ma to je zajebancija ba, napravljena u photoshopu, nema ove lige da se igra nigdje na Svijetu.

Vi ste svakako kandidat, kljucna vam je prednost u odnosu na nas sto ste vec igrali ovu ligu i sto vecinom poznajete ove klubove.

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 20 avg 2017, 20:26

Ma nisam se mogao nacudit koja budala ima u ponudi ovu ligu al hajde kontam oni azijati su ludi. Kad na cukama i kamilama uzimaju lovu, mogu i na nama :D

Avatar
Iraola
Postovi: 1012
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la Iraola » 20 avg 2017, 20:56

Ono je zafrkancija u vezi kvota, i sam admin je to napisao u komentaru.
Pa igrali ste je i vi valjda :lol: , mi smo prije otprilike 5 godina i neke stvari su se promijenile od tad, jbg u Dubokom Potoku smo i tada izgubili, pa i sada, s tim da smo tada bili puno bolji.
I još nešto što sam zaboravio, ne volim trenere koji samo sjede na klupi, svaka čast Cigi jučer, nadam se da će se i Crnkić potruditi. Moraš energiju i na igrače da preneseš, baš kao što to radi Simeone u Atleticu u fudbalu, Wilbek u Danskoj u rukometu, Vujošević u BiH u košarci i sl. i to je ključ uspjeha. Ako igrač pogleda u trenera koji sjedi na stolici, naslonio glavu na ruku i sve prati blago telećim pogledom, nema on tu motiva onda.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Radnički Lukavac

Post Postao/la studeni » 20 avg 2017, 21:38

Buducnost nije nikada igrala ovu ligu
Pola ovih ekipa nije bilo tu prije 5 godina. Nije bash sve isto kao ranije.
Btw za nas starije ove tehnoloske novotarije su enigma. Kakav photoshop i qrci palci ;)

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.