Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 29 avg 2017, 15:33

Fora su mi ovi panoi iznad tribine. Super, samo nek se radi! :thumbup:
Hayley <3

FudbalFan
Postovi: 20
Pridružen/a: 27 avg 2017, 14:05
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FudbalFan » 29 avg 2017, 16:12

badblueboylivno je napisao/la:Fora su mi ovi panoi iznad tribine. Super, samo nek se radi! :thumbup:
Nisu imali para za sta vise pa su se snalazili ipak ce ih obojiti u plavo pa nece biti raznih boja :D

Avatar
newton_heath_lyr
Postovi: 3348
Pridružen/a: 19 mar 2008, 15:40
Lokacija: Miričina
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la newton_heath_lyr » 29 avg 2017, 20:23

Pa zar nikoga sposobnog da izglavi bar 5% od ovih silnih miliona BHTelekoma koje preusmjeravaju na ceste, za potrebe sporta. Pa sa samo nekoliko miliona bi se cuda mogla napraviti .
E ybg.
https://www.facebook.com/fklokomotivamiricina

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 29 avg 2017, 20:40

FudbalFan je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Fora su mi ovi panoi iznad tribine. Super, samo nek se radi! :thumbup:
Nisu imali para za sta vise pa su se snalazili ipak ce ih obojiti u plavo pa nece biti raznih boja :D
Mogli su plavo-bijelo, u bojama kluba. Ali fino, vidim i, ne znam jesam li ikad vidio kod nas, mjesta za invalide. Pozitivno iznenađenje. :thumbup:
Hayley <3

FudbalFan
Postovi: 20
Pridružen/a: 27 avg 2017, 14:05
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FudbalFan » 29 avg 2017, 20:52

badblueboylivno je napisao/la:
FudbalFan je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Fora su mi ovi panoi iznad tribine. Super, samo nek se radi! :thumbup:
Nisu imali para za sta vise pa su se snalazili ipak ce ih obojiti u plavo pa nece biti raznih boja :D
Mogli su plavo-bijelo, u bojama kluba. Ali fino, vidim i, ne znam jesam li ikad vidio kod nas, mjesta za invalide. Pozitivno iznenađenje. :thumbup:
Mjesto za invalide su iscrtali sami invalidi.Nikom nisu dali da to radi nego oni sami.Njihovo udruzenje se iskupilo i na ovim vrucinama citav dan iscrtavali linije ni fening nisu htjeli da uzmu.Na kraju dana uprava ih je bila pocastila .Oni su samo zeljeli dati doprinos klubu jer im je drago vidjeti da se radi nesto pozitivno u Krajisniku. :ljepota: :ljepota:

FudbalFan
Postovi: 20
Pridružen/a: 27 avg 2017, 14:05
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FudbalFan » 29 avg 2017, 20:56

badblueboylivno je napisao/la:
FudbalFan je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:Fora su mi ovi panoi iznad tribine. Super, samo nek se radi! :thumbup:
Nisu imali para za sta vise pa su se snalazili ipak ce ih obojiti u plavo pa nece biti raznih boja :D
Mogli su plavo-bijelo, u bojama kluba. Ali fino, vidim i, ne znam jesam li ikad vidio kod nas, mjesta za invalide. Pozitivno iznenađenje. :thumbup:
Za panoe su morali ovako jer su plavo bijeli bili skupi pa su ih ovako uzimali a kasnije ce ih prefarbat :D
Zaboravio sam i napomenuti da su na pomocnom terenu postavljeni i reflektori a uskoro se planira i na glavni teren postaviti.


Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Hantraga » 29 avg 2017, 21:09

Sasvim dovoljno dok god su u nižim rangovima takmičenja. Ako ikad bude potrebe mogu napraviti tribinu i na kontra strani, čak da bude i veća i centralna i to je sasvim uredu. Neka ovo održavaju i ljepota.

FudbalFan
Postovi: 20
Pridružen/a: 27 avg 2017, 14:05
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FudbalFan » 29 avg 2017, 21:12

Hantraga je napisao/la:Sasvim dovoljno dok god su u nižim rangovima takmičenja. Ako ikad bude potrebe mogu napraviti tribinu i na kontra strani, čak da bude i veća i centralna i to je sasvim uredu. Neka ovo održavaju i ljepota.
Za centralnu nema mjesta za prosirivanje , na suprotnoj strani bi se mogla napraviti tribina.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Hantraga » 29 avg 2017, 21:17

Pa to sam i mislio - na suprotnoj napraviti centralnu, ako im kad bude trebalo.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la MortemHz » 29 avg 2017, 21:33

FudbalFan je napisao/la:
Hantraga je napisao/la:Sasvim dovoljno dok god su u nižim rangovima takmičenja. Ako ikad bude potrebe mogu napraviti tribinu i na kontra strani, čak da bude i veća i centralna i to je sasvim uredu. Neka ovo održavaju i ljepota.
Za centralnu nema mjesta za prosirivanje , na suprotnoj strani bi se mogla napraviti tribina.
Svaka cast na akciji.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 04 sep 2017, 18:54

eto igra se i zvanično na grbavici protiv belgije

sad to treba maksimalno iskoristiti!

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la avenija » 05 sep 2017, 09:58

Nisu trebali travnjak dirati, to je i za bernabeu problem u 9 mjesecu..trebalo je samo valjat teren jacim vecim valjkom i sipati alge i hranu preko..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la BelminM23 » 06 sep 2017, 01:42

https://www.vecernji.hr/sport/jedino-sm ... on-1192481

Jedino smo mi nesposobni izgraditi nacionalni stadion

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la badblueboylivno » 06 sep 2017, 02:44

BelminM23 je napisao/la:https://www.vecernji.hr/sport/jedino-sm ... on-1192481

Jedino smo mi nesposobni izgraditi nacionalni stadion
Diletanti su triput polagali kamen temeljac za nacionalni nogometni kamp, još ga nemaju. Dvaput u prirodi, Sveti Martin na Muri (mislim), a zadnji u centru Zagreba (što je samo po sebi ludost), ima već preko dvije godine - rasturili sportski centar koji je bio tamo i stali, napušteno gradilište. To dovoljno govori, jer ako ne mogu to organizirati, kako će napraviti novi stadion?

Seljačina, sirovina vodi grad, država puna ovaca, nitko ništa ne pita, stanovnike Zagreba i države boli kuratz, a njihove pare se troše na bezbrojne studije, natječaje, projekte. :urnebes: Samo Onaj gore zna koliko je love tu potrošeno. Šaka u oko svakom normalnom je bilo kad su iz grada Zagreba i Dinama najavili krov na dvije raspale, nekomforne maksimirske tribine od, pazi sad, 35 milijuna eura - nitko ni okom nije trepnuo, kamoli da se netko drznuo napisati nešto protiv te nenormalne ideje. Krov, odnosno pola krova, za 35, a Turci, kako smo vidjeli večeras, za tu lovu naprave brutalan stadion. Ili Mađari. Ili Poljaci. Ili Švabe. Ili Austrijanci.

Svi koji kukaju nakon ove sramote protiv Kosova, kako nemamo stadion, kako se sramotimo, kako smo jadni, a mnogo ih je, posebno istaknutijih ljudi, su to itekako zaslužili. A ovo će se zaboraviti do sljedećeg pljuska na Maksimiru - možda sad u listopadu, možda za pet godina. :urnebes:
Hayley <3

nide
Postovi: 467
Pridružen/a: 08 avg 2013, 15:41
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la nide » 06 sep 2017, 11:51

imali sta novo sa Grbavice

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 06 sep 2017, 20:39

badblueboylivno je napisao/la:
BelminM23 je napisao/la:https://www.vecernji.hr/sport/jedino-sm ... on-1192481

Jedino smo mi nesposobni izgraditi nacionalni stadion
Diletanti su triput polagali kamen temeljac za nacionalni nogometni kamp, još ga nemaju. Dvaput u prirodi, Sveti Martin na Muri (mislim), a zadnji u centru Zagreba (što je samo po sebi ludost), ima već preko dvije godine - rasturili sportski centar koji je bio tamo i stali, napušteno gradilište. To dovoljno govori, jer ako ne mogu to organizirati, kako će napraviti novi stadion?

Seljačina, sirovina vodi grad, država puna ovaca, nitko ništa ne pita, stanovnike Zagreba i države boli kuratz, a njihove pare se troše na bezbrojne studije, natječaje, projekte. :urnebes: Samo Onaj gore zna koliko je love tu potrošeno. Šaka u oko svakom normalnom je bilo kad su iz grada Zagreba i Dinama najavili krov na dvije raspale, nekomforne maksimirske tribine od, pazi sad, 35 milijuna eura - nitko ni okom nije trepnuo, kamoli da se netko drznuo napisati nešto protiv te nenormalne ideje. Krov, odnosno pola krova, za 35, a Turci, kako smo vidjeli večeras, za tu lovu naprave brutalan stadion. Ili Mađari. Ili Poljaci. Ili Švabe. Ili Austrijanci.

Svi koji kukaju nakon ove sramote protiv Kosova, kako nemamo stadion, kako se sramotimo, kako smo jadni, a mnogo ih je, posebno istaknutijih ljudi, su to itekako zaslužili. A ovo će se zaboraviti do sljedećeg pljuska na Maksimiru - možda sad u listopadu, možda za pet godina. :urnebes:
Uz sav respekt , kakve to veze ima sa Bosnom i Hercegovinom?
Ovo nije Jugoslavija, ovo je država Bosna i Hercegovina, te nas problemi R. Hrvatske ne interesuju. :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 06 sep 2017, 21:16

nide je napisao/la:imali sta novo sa Grbavice
Danas je bio sastanak i dogovoreno je da ce Zeljo pripremiti plan adaptacije i da ce sve biti gotovo do 1.10. Trenutno se radi travnjak, a iduce su na redu vjerojatno novinarske loze. Ostatak plana ce se znati kad iz Zeljeznicara daju sluzbeno priopcenje.

A dok kod nas nema nista zanimljivo. U Razgradu stadion malo po malo napreduje i na kraju ce to stvarno lijepo izgledati. Prosli mjesec je zavrsena i otvorena nova istocna tribina u koju je ulozeno 2 milijuna eura. Kapacitet oko 4.000 sjedecih mjesta.

slika

Vec su prije zavrsili jug. Sjever ce im izgledati kao jug, a zapadna tribina bit ce puno ljepsa od istoka. Imat ce moderniji krov i zajedno s jugom ce kostati oko 8 milijuna eura. Ukupni kapacitet stadiona bit ce 12.500 sjedecih mjesta, a stadion ce biti cetvrte kategorije.

Lijepo, jeftino, funkcionalno!

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Hantraga » 06 sep 2017, 21:45

Koliko je to ukupno para na kraju? :)

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Signore » 07 sep 2017, 00:15

Hantraga je napisao/la:Koliko je to ukupno para na kraju? :)
10 milijuna eura za zapad, istok i sjever. Jug ne znam koliko je kostao, al sumnjam da je puno, milijun najvise. Taj jug im je mozda cak napravila i lokalna vlast, a mozda i nije. Uglavnom, nakon izgradnje juga Ludogorets je dobio koncesiju na 35 godina i obavezali su se u narednih deset godina uloziti oko 10 milijuna eura s kojima bi napravili kompletan stadion kapaciteta 12.500 sjedecih mjesta po svim UEFA pravilima.

Mnogima se taj stadion vjerojatno ne svidja, al to je tip stadiona koji ja obozavam :mrgreen: . Sve cetiri tribine odvojene, tribine iza golova jednake, centralna tribina moderna i upadljivu u odnosu na ostale, a i tribina preko puta nje da se uklapa, ali da vise lici tribinama iza golova nego centralnoj. I na sve to savrsen kapacitet oko 15.000 sjedecih mjesta, jer te odvojene tribine ne bi lijepo izgledale na velikom stadionu.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.