FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 28 avg 2017, 11:19

jeste..ja sam bio strpljiv,ali šest utakmica je dosta da se vidi da ovaj mali danilović ne može igrati na ovom nivou bar ne još...

ako je već,uz ligu 6,drugi cilj da se izgura mlad igrač za prodaju,onda je vrijeme da se pokuša sa nekim drugim umjesto njega...kukićem...zekanovićem...

siguran sam da bi mali kukić manje štete ekipi napravio na krilu,umjesto mirkovića,ili u napadu umjesto kunića...nego što danilović čini na jako osjetljivom mjestu zadnjeg veznog...

burazor,naravno mora biti standardan...to od prvog dana govorim svagdje

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeshaFCB » 28 avg 2017, 11:55

Za nešto više, ligu za šampiona biće potrebno 2-3 pojačanja u januaru. Tu se ne smije kiksati.

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 28 avg 2017, 12:04

tad je,po meni,već kasno...ostaće možda samo 4 kola do podjele lige...

u ovih par dana avgusta se moraju bar dva provjerena igrača dovest,ako mislimo ozbiljno i ako nećemo improvizovat.... u suprotnom se samo možemo moliti Bogu da nam se apsolutno niko ne povrijedi ili dobija suspenzije...jedino u veznom redu imamo širinu,a u odbrani,napadu i na golu smo apsolutno limitirani na ove što su u prvih 11.

i to dovesti pojačanja,a ne prinove..

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 28 avg 2017, 12:12

Niko ne bi spomenuo gledanost i atmosferu na utakmicama Borca od početka sezone, pisali su mnogi na ovom forumu da nas trese bezvezna euforija,da protiv Viteza neće biti 1000 ljudi, a Borac medju najgledanijim ove sezone.

Ali koga to zanima, bitno je da oni plasiraju priču kako im smeta pjesma ili kako se igrač baca sa nosila, klasični glupi novinari.I nama mnogo toga smeta pa šutimo i gledamo svoja posla.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 28 avg 2017, 12:19

pa da...prije dve sedmice,na našem zadnjem gostovanju na grbavici je preko čitavog juga bila poruka kako će nas sve protjerat preko drine!!!

pa niti smo mi nešto plačipičkali ovdje,niti na banjalukaforumu,niti je ijedan banjalučki portal nešto pomenuo to uopšte....bar ja nisam vidio....naravno da nije ni ovaj...

i ne treba...ne bih ni ja.....treba ignorisat te stvari..a ne pljuvat po onako predivnoj atmosferi sinoć i potencirat neuporedivo manje stvari...

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la FoSte95 » 28 avg 2017, 14:39

niste vi proziva i po portalima zbog Marsa na Drinu, zna se zbog čega se vi proziva te (da ne nabrajam razna skandiranja Lešinara), skandiranja Srbiji, vrijeđanja BiH itd.. to će vas stalno pratiti, zato glupo bi vam bilo žaliti se savezu...
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 28 avg 2017, 15:53

o čemu pričaš ti?

ja te zaista nijednu riječ nisam razumio? :?

šta je sad neka revolucionarna novost ili nešto neviđeno otkriveno, da se kod nas za srbiju navija?

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 28 avg 2017, 15:58

Atmosfera za pamcenje i posjeta fantasticna. Hvalilo je gradu fudbala, vidi se to po ispunjenosti stadiona.
Ekipi treba sok terapija, mnogoooo vise ce trebati za ligu 6 od ovoga. Mrtvo sarajevo nikad gore nismo uzeli uz onakvu podrsku.

Upravi: dajte ta 2-3 igraca pa da na miru gledamo fudbal, a ne ono mucenje lopte sinoc. Ispostujte navijace koji su povratili povjerenje.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la FoSte95 » 28 avg 2017, 19:12

Schlager je napisao/la:o čemu pričaš ti?

ja te zaista nijednu riječ nisam razumio? :?

šta je sad neka revolucionarna novost ili nešto neviđeno otkriveno, da se kod nas za srbiju navija?
kažem samo da će te zbog toga uvijek kazne pušiti, pa vam je besmisleno Savezu se žaliti kada su tamo ljudi koji vas očima ne mogu vidjeti xD
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 29 avg 2017, 19:44

ne vidim klipove,niti mi je poznat nick,pa sam editovao jedan komentar :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 29 avg 2017, 20:23

hvala moderaciji....nadam se odsad ovdje samo o Borcu...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 29 avg 2017, 21:51

izgleda da nastavljamo sa trenerskom vrteskom,po kojoj nam nijedna seoska zadruga nije ravna :(
dolazimo iz druge lige....u sest kola nas osim zeljeznicara nije nadigrao niko,peti smo na tabeli a izgleda da je vranjesu potpisan katil ferman...i to nakon nerjesenog rezultata protiv sarajeva u kojem jedan ahmetovic igra za 140 000 godisnje....saric za 110 000...a cak nisu ni najplaceniji :(

da se vratimo samo dvije godine unazad.....u avgust 2015....sezonu poceo vlado jagodic.....zamjenio ga kurcubic na prvoj reprezentativnoj pauzi....pa njega vranjes pred kraj jeseni....pa onda smjena vranjesa,jos gluplja nego sad,nakon dvije pobjede,nad velezom i u doboj kaknju....dolazi janjic,tjeramo ga nakon prvog poraza!!!...na otoci.....mjenja ga borce sredojevic,sa kojim ispadamo....sezonu pocinje zox dragisic,koji isto odlazi nakon prvog poraza u mrkonjicu!!!
dolazi ponovo vlado....pa vule....pa tesa....pa vranjes...pa sad izgleda milinkovic hebeni,ili ko vec...

11 komada za 2 god!!!

hoce li se ikad naci iko pametan da triput mjeri a jednom sjece????

hebite si mater...ne brukajte nas vise,nismo toliki seljazzi...odmjerite bar sad dobro i stanite iza nekoga u pizzdu materinu vise

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 29 avg 2017, 23:29

pozdrav pratim forum borca već par godina i nikako se javiti bio sam na svim domaćim ove i sezone kao i proslih... i ja sam primjetio da je mali danilovic kriminalan, ali i puza mi je nekako previse nonsaljatan u duelima na ivici da izgubi loptu, prekide forsira a ne ide mu trebao bi galesic probati.....
Ps. trener ovaj vranjes mi se čini loš nekako bez neke igre vizije
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 30 avg 2017, 09:35

pozdrav i tebi,svrati cesce....nije lako igru ni napraviti za jedne pripreme i 6 kola,to je proces...mnogo je novih igraca....ne bi je ni milinkovic napravio sigurno,iako nece doci raditi za manje od 5000-6000 maraka... bolje je dovest dva odlicna igraca za te pare,a čupi dat odrijesene ruke u vodjenju ekipe...ja sam ga prizivao za trenera,zato sto imam informaciju iz prve ruke, iz svlacionice,da je ajdinu redzicu u prvom mandatu pred svima rekao "ako me Predsjednik (Drasko) jos jednom nazove za tebe,neces mi vise u protokol uc"!!!...mislio sam da ima integritet.....medjutim,izgleda da je poucen da ga je to dovelo do otkaza,ovo neki drugi Čupo...tesko mi je povjerovat da on ne vidi koliko je trenutno Burazor bolji od Danilovica...ili ona glupost sa Cudicem....nadam se da nece doc Milinkovic,a ako se vec opet nastavi s r a t i ,i zaista dovedu novog trenera,apsolutno prvi pik mi je Boris Pavic

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 30 avg 2017, 15:53

znači,zaista def milinković...

tačno ja više nemam živaca za ovo :evil:

pogledat utakmicu ko gospodin,na tv ili na stadionu....malo bacit pogled na tabelu i to je to...zakon...

nervirat se više zbog raznoraznih uprava koje se u fudbal razumiju ko mara u kriv q...nema potrebe za to...

osmi trener za godinu i po mandata ove uprave!!!

nimalo ne sumnjam da će danas na pressu biti neka patetika i srceparajuće priče kako je igrao za borac u srbiji u ratu (neće reći za koliko)...itd...itd....
ono što se neće reći,neće reći ni da se zaštitio ugovorom kao bjeli međed...niti za koliko radi....nije to čupo...vule...teša...vlado...zox...da mu kažeš "idi,nisi više trener"...

ne....ovaj ti prvo neće doći bez mjesečne plate od 10 000 maraka minimum!

jer ruši sebi rejting....nigdje više neće naći posao za platu na koju je naučio,kad bi se pročulo da u borcu radi za "tričavih" 4000 maraka i sl...

a drugo,kad ga budu otpuštali prije kraja jeseni,ima da im se uši zacrvene...koštaće nas platama i tim budućim "korektnim,sporazumnim raskidom" kao jedno 4 odlična igrača!!

uostalom,boli me q....meni je doktor preporučio laganu konverzaciju u prijatnom društvu,a ne ovo... :cool:

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la NeshaFCB » 01 sep 2017, 21:08

Živci, šta to bi ;)

Nije da nismo navikli na čudne stvari.

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 02 sep 2017, 10:16

Sutra premijerna Kize protiv Alfa Modriče u Modriči.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
Schlager
Postovi: 2762
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 02 sep 2017, 10:37

Nije da nismo navikli na čudne stvari.



jesmo navikli na svasta,ali ovo je ipak jedna nova dimenzija,level pro :D ....da trener sa godisnjom platom 100 000+ km, preuzima ekipu na petom mjestu i kao cilj postavlja sesto :lol: :lol:

osim ako nije alibi prica,ali ni to ne volim...

al ne placam ga ja iz svog dzepa,valjda znaju sta rade,ocito se ima para kad njega dovode...ako doceka zimu,i tada ne dovede,poput svojih prethodnika ,kamaru svojih neuhljebljenih igraca i strucnog staba iz srbije,sto se mene tice,dabogda ostao sto duze,da prekinemo vec jednom sa ovim trenerskim cirkusom...

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 05 sep 2017, 15:37

Alfa Modriča 0-7 Borac

Sutra u Staroj Pazovi protiv Radnika iz Surdulice.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Evolve » 07 sep 2017, 08:19

Pozdrav momci, kako stojite sad za vikend, imate li izostanaka?
NK Široki Brijeg

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.