2017/18 NBA Pre-season

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14908
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la BernardBarnjak » 30 avg 2017, 20:08

Fultz je kritican.
Bravo Ainge :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 30 avg 2017, 20:21

Kawhi je napisao/la:
Clutch je napisao/la: Ne slaze? To nije subjektivno misljenje koje se razlicito interpretira od osobe do osobe, vec naucno dokazana cinjenica, gdje uopste ne postoji prostor za slaganje ili neslaganje. Samo ignorantnost/nedostatak inteligencije da tu cinjenicu ne prihvatatas sto je slucaj kod Irvinga i slicnih.
Mnogi ljudi ne shvataju šta znači naučno dokazana činjenica jer im nikad niko nije objasnio pa vjeruju u svakakve idiotluke. Irving nije ni prvi ni posljednji. Nažalost ovih flatertersa je sve više i loše je kada je jednoj tako popularnoj osobi ispran mozak jer ljudi se ugledaju iz nekog razloga na njih. Sportistima ne treba postavljati pitanja ni o čemu osim o sportu kojim se bave. Mišljenja su im uglavnom plitka, glupa i opasna. Opasniji je od njega LeBron sa svojim političkim angažmanom. Al i očekuje se od njih da budu glupi za nekošarkaške stvari. Chuck je to najbolje opisao.

Ovo Fultzovo je meni dosta gore. Razumijem da od treninga i drugih stvari nema vremena, ali da košarkaš ne zna koliko ima timova u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu je :urnebes:
Nepoznavanje materije nije odraz (ne)inteligencije.
Kao sto si napisao, ovi momci dan/noc rade na svojoj igri i ocito da minimalno vremena provode prateci druge stvari vezane za kosarku i NBA. Ovdje mozemo govoriti jednostavno o bruci da prvi pik lige ne zna tako banalnu stvar vezanu za tu ligu. Barem ja to tako vidim.

Mada moram priznat da mi Fultz od prvog dana izjavama ne djeluje kao najbritkiji decko i da bi mogao nastavit put nekih playeva poput Irvinga i Rosea. :D A opet, mozda jednostavno jos uvijek nije savladao istupe za javnost i medije, sto ne bi bilo cudno s obzirom na godine.

Suludo je pomisliti da je ovo gore, jer razlika u ozbiljnosti ovih tema je vise nego drasticna.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 30 avg 2017, 20:26

Clutch je napisao/la:
Kawhi je napisao/la:
Clutch je napisao/la: Ne slaze? To nije subjektivno misljenje koje se razlicito interpretira od osobe do osobe, vec naucno dokazana cinjenica, gdje uopste ne postoji prostor za slaganje ili neslaganje. Samo ignorantnost/nedostatak inteligencije da tu cinjenicu ne prihvatatas sto je slucaj kod Irvinga i slicnih.
Mnogi ljudi ne shvataju šta znači naučno dokazana činjenica jer im nikad niko nije objasnio pa vjeruju u svakakve idiotluke. Irving nije ni prvi ni posljednji. Nažalost ovih flatertersa je sve više i loše je kada je jednoj tako popularnoj osobi ispran mozak jer ljudi se ugledaju iz nekog razloga na njih. Sportistima ne treba postavljati pitanja ni o čemu osim o sportu kojim se bave. Mišljenja su im uglavnom plitka, glupa i opasna. Opasniji je od njega LeBron sa svojim političkim angažmanom. Al i očekuje se od njih da budu glupi za nekošarkaške stvari. Chuck je to najbolje opisao.

Ovo Fultzovo je meni dosta gore. Razumijem da od treninga i drugih stvari nema vremena, ali da košarkaš ne zna koliko ima timova u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu je :urnebes:
Nepoznavanje materije nije odraz (ne)inteligencije.
Kao sto si napisao, ovi momci dan/noc rade na svojoj igri i ocito da minimalno vremena provode prateci druge stvari vezane za kosarku i NBA. Ovdje mozemo govoriti jednostavno o bruci da prvi pik lige ne zna tako banalnu stvar vezanu za tu ligu. Barem ja to tako vidim.

Mada moram priznat da mi Fultz od prvog dana izjavama ne djeluje kao najbritkiji decko i da bi mogao nastavit put nekih playeva poput Irvinga i Rosea. :D A opet mozda jos nije savladao istupe za javnost i medije, sto ne bi bilo cudno s obzirom na godine.

O tome da je ovo gore je suludo pomisliti, jer razlika u ozbiljnosti ovih tema je vise nego drasticna.
27 4 4 uz 47% iz igre 2016 finale
29 4 4 uz 47% iz ige 2017 finale
Ovo je put Irvinga. Kad bi Fultz došao na taj put bio bi najbolji prvi pick još od Irvinga. To što ne želi ostati u franšizi koja je Bronova kučka, a iz koje Bron odlazi sljedeće ljeto i što na vrijeme traži izlaz je dokaz da ima bar košarkaške inteligencije, ako nema za druge stvari. :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 30 avg 2017, 20:28

Kawhi je napisao/la: 27 4 4 uz 47% iz igre 2016 finale
29 4 4 uz 47% iz ige 2017 finale
Ovo je put Irvinga. Kad bi Fultz došao na taj put bio bi najbolji prvi pick još od Irvinga. To što ne želi ostati u franšizi koja je Bronova kučka, a iz koje Bron odlazi sljedeće ljeto i što na vrijeme traži izlaz je dokaz da ima bar košarkaške inteligencije, ako nema za druge stvari. :mrgreen:
I MVP Derricka. Nije los put. :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 30 avg 2017, 20:30

Clutch je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: 27 4 4 uz 47% iz igre 2016 finale
29 4 4 uz 47% iz ige 2017 finale
Ovo je put Irvinga. Kad bi Fultz došao na taj put bio bi najbolji prvi pick još od Irvinga. To što ne želi ostati u franšizi koja je Bronova kučka, a iz koje Bron odlazi sljedeće ljeto i što na vrijeme traži izlaz je dokaz da ima bar košarkaške inteligencije, ako nema za druge stvari. :mrgreen:
I MVP Derricka. Nije los put. :mrgreen:
Dobro Derrick je fakat duduk i po. :mrgreen: I da nije bilo onih strašnih povreda to bi mu ostao vrhunac karijere.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
alemsa
Postovi: 23918
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la alemsa » 30 avg 2017, 20:32

Ma ne mora znaciti da je glup k'o insan na osnovu toga ( ne znam ga licno), imas ti genija koji su proglaseni budalama i mentalim problemima, kao Bobby Fischer, coj'k imo iq 187 ali je bio drustveno cudan, i na osnovu politickih statova proglasen budalom.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la adriano_leite » 30 avg 2017, 20:35

Clutch je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: 27 4 4 uz 47% iz igre 2016 finale
29 4 4 uz 47% iz ige 2017 finale
Ovo je put Irvinga. Kad bi Fultz došao na taj put bio bi najbolji prvi pick još od Irvinga. To što ne želi ostati u franšizi koja je Bronova kučka, a iz koje Bron odlazi sljedeće ljeto i što na vrijeme traži izlaz je dokaz da ima bar košarkaške inteligencije, ako nema za druge stvari. :mrgreen:
I MVP Derricka. Nije los put. :mrgreen:
Sta brate imas da kazes na to da jedan pick na draftu ne zna koliko ima timova u ligi u kojoj ce igrati i koju je pratio i ima neke svoje uzore? Valjda bi trebalo biti tako jer je to najbolja liga u sportu kojim se odlucio baviti.

Bas me zanima tvoje misljenje.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: RE: Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Quinlan » 30 avg 2017, 20:37

Clutch je napisao/la:
Quinlan je napisao/la:Evo imamo i prvog forumasa kojem je zemlja ravna [emoji144] nek sam i taj dan dočekao :rol: :rol:
Jos kad se to proculo sjecam se da je adriano ovdje napisao da je to dokaz da je Irving zapravo inteligentan jer misli svojom glavom.

:eh:
A sjećam se on ima svoje mišljenje o naucnoj činjenici :rol: :rol: k'o da ga pitas za izgled neke cure pa eto mišljenje da, a ne stvar koja je takva i ne možeš imati mišljenje nego biti glupan :rol:

I da Adriano ga brani i tad ga je branio :rol: :rol: ali ovaj filip junior još postavi klip da dolaze da je zemlja ravna :rol: :rol:

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Clutch » 30 avg 2017, 20:38

adriano_leite je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
Kawhi je napisao/la: 27 4 4 uz 47% iz igre 2016 finale
29 4 4 uz 47% iz ige 2017 finale
Ovo je put Irvinga. Kad bi Fultz došao na taj put bio bi najbolji prvi pick još od Irvinga. To što ne želi ostati u franšizi koja je Bronova kučka, a iz koje Bron odlazi sljedeće ljeto i što na vrijeme traži izlaz je dokaz da ima bar košarkaške inteligencije, ako nema za druge stvari. :mrgreen:
I MVP Derricka. Nije los put. :mrgreen:
Sta brate imas da kazes na to da jedan pick na draftu ne zna koliko ima timova u ligi u kojoj ce igrati i koju je pratio i ima neke svoje uzore? Valjda bi trebalo biti tako jer je to najbolja liga u sportu kojim se odlucio baviti.

Bas me zanima tvoje misljenje.
Pa upravo sam ga napisao. :mrgreen:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la filip13 » 30 avg 2017, 21:05

Clutch je napisao/la:Svi na instrukcije kod Filipa.
:thumbup:

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la filip13 » 30 avg 2017, 21:12

Lillard je napisao/la:Bogami je meni alarmantnije da neko smatra da je Zemlja ravna nego da ne zna koliko ekipa ima u NBA.
alarmantno je i jedno i drugo,koliko ogranicen treba neko biti da ne zna koliko je timova u ligi u kojoj treba poceti igrati

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la filip13 » 30 avg 2017, 21:16

Clutch je napisao/la:
adriano_leite je napisao/la: Pa zato sto kaze da je zemlja ravna, on je potpuni debil, nema pojma o zivotu? Frajer je ucio, naucio, kako su svi uceni i odlucio da promijeni misljenje i vjeruje da je ravna. Ne mora frajer biti glup ako se s necim ne slaze.
Ne slaze? To nije subjektivno misljenje koje se razlicito interpretira od osobe do osobe, vec naucno dokazana cinjenica, gdje uopste ne postoji prostor za slaganje ili neslaganje. Samo ignorantnost/nedostatak inteligencije da tu cinjenicu ne prihvatatas sto je slucaj kod Irvinga i slicnih.

ili nek pogleda skok felixa baumgartnera od prije godinu-dvije sa ruba svemira

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la IlCapitano » 30 avg 2017, 21:17

Je l' moguće da neko pokušava izjednačiti ovo dvoje? :facepalm:

Ne znati broj timova u ligi, kakvi god razlozi bili, je smiješno i manja sramota za nekog u Fultzovoj poziciji.

Negirati da je Zemlja okrugla nije pitanje mišljenja ili informisanosti. To je nepobitna činjenica za koju ti ne treba par razreda osnovne, tipa nebo je plavo ili 2+2 su 4.
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 30 avg 2017, 21:19

filip13 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Bogami je meni alarmantnije da neko smatra da je Zemlja ravna nego da ne zna koliko ekipa ima u NBA.
alarmantno je i jedno i drugo,koliko ogranicen treba neko biti da ne zna koliko je timova u ligi u kojoj treba poceti igrati
Zamisli njega na draftu: Vidi, ima 30 mjesta na tabli? Sto li to? Blazersi biraju vise puta. Hm, treba se na to zaliti. Cek i ovi moji 74ersi biraju opet. Bolje da sutim onda. Bice da ekipe sa pocetnim slovom P imaju neku prednost. Kako ovaj visoki celavac izgleda ovako mlado, a vec 30 godina radi posao? Izgleda ko vanzemaljac. Sta je sad ovo? Druga runda? Valjda za ove sto idu u Evropu.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la filip13 » 30 avg 2017, 21:22

Kawhi je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Bogami je meni alarmantnije da neko smatra da je Zemlja ravna nego da ne zna koliko ekipa ima u NBA.
alarmantno je i jedno i drugo,koliko ogranicen treba neko biti da ne zna koliko je timova u ligi u kojoj treba poceti igrati
Zamisli njega na draftu: Vidi, ima 30 mjesta na tabli? Sto li to? Blazersi biraju vise puta. Hm, treba se na to zaliti. Cek i ovi moji 74ersi biraju opet. Bolje da sutim onda. Bice da ekipe sa pocetnim slovom P imaju neku prednost. Kako ovaj visoki celavac izgleda ovako mlado, a vec 30 godina radi posao? Izgleda ko vanzemaljac. Sta je sad ovo? Druga runda? Valjda za ove sto idu u Evropu.

sta je to izjavio za silvera?

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kawhi » 30 avg 2017, 21:29

filip13 je napisao/la: sta je to izjavio za silvera?
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

filip13
Postovi: 38037
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la filip13 » 30 avg 2017, 21:35

Kawhi je napisao/la:
filip13 je napisao/la: sta je to izjavio za silvera?
hvala

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Epidaurus » 30 avg 2017, 23:49

adriano_leite je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Da, glup je ako misli da je zemlja ravna ploca u 2017. godini. Jako, jako glup.
Kako bi okarakterisao Fultza koji ne zna koliko ima timova u ligi? Iskreno? Sta bi rekao nekom forumasu da kaze da je u NBA ligi 24 il 26 ili 28 timova?
Dvije apsolutno neuporedive stvari. Ne znam fakat sto ti toliko tesko pada sto je Irving idiot koji misli da je Zemlja ravna ploca pored jedno 6 milijardi dokaza da je to apsolutno netacno.

Avatar
Quinlan
Postovi: 2731
Pridružen/a: 26 sep 2016, 12:57
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Quinlan » 30 avg 2017, 23:57

2+2=5 :kafa:

pu.site ga ja sam to istrazivo i imam svoje misljenje o tome :mrgreen:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13316
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: 2017/18 NBA Pre-season

Post Postao/la Kaunas » 31 avg 2017, 00:10

Cuj Fultza :lol:
A ovi sto govore Zemlja ovakva, Zemlja onakva, vidi Bagartnerov skok vidjeces da je okrugla, te price okacite macku o rep. Oni ako nas lazu naravno da ce na sve nacine gledati da nam sakriju istinu. Btw. nisam neko ko misli da je Zemlja ravna, daleko bilo, teorije zavjere na sve strane, neke osnovane, neke ne, ali se sigurno dosta stvari krije od nas obicnih smrtnika, ni u sta ne mozes biti siguran.

Ode ovo u off, nek nas neko vrati na temu :mrgreen:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.