FC Internazionale Milano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 30 avg 2017, 18:28

Sezona savršeno otpočne i onda dođe ova sedmica i samo se sranja dešavaju, sav onaj hype koji me bio obuzeo je splasno. Prvo popušimo za Schicka pa (pro)damo Jovetu, pa onda popušimo i za Keitu i onda kao šlag na tortu Cancelo kojeg sam jedva čekao vidjet na djelu se povrijedi i to, po svemu sudeći, teško. Za to vrijeme Kondo ubija u Valenciji. Hebemti sreću i život
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 18:39

Odakle vam to za Cancela,tko paniku diže? :think:
Joao Cancelo underwent medical testing at the Humanitas Clinic upon returning from national team duty due to injury. The Portuguese full back, who joined Inter last week has injured his Medical Collateral Ligament in his right knee and his condition will be evaluated week by week Inter have confirmed.
Iako i dva mjeseca da propusti je dovoljno panično.

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 31 avg 2017, 11:17

Biscione je napisao/la:Sezona savršeno otpočne i onda dođe ova sedmica i samo se sranja dešavaju, sav onaj hype koji me bio obuzeo je splasno. Prvo popušimo za Schicka pa (pro)damo Jovetu, pa onda popušimo i za Keitu i onda kao šlag na tortu Cancelo kojeg sam jedva čekao vidjet na djelu se povrijedi i to, po svemu sudeći, teško. Za to vrijeme Kondo ubija u Valenciji. Hebemti sreću i život
Kondogbia glavni krivac za gol Reala


btw kupljen je i Bastoni i ostavljen Atalanti. Sluzbeno.

slika

Po meni nase najbolje pojacanje je Vecino.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 31 avg 2017, 14:54

Ne moze nikako bit glavni krivac ako je uopce krivac.A po meni i po još hrpi ljudi koji se slažu da je odigrao odlican debi nije jer je pass koji mu je poslan bio loš.

Avatar
Jericho
Postovi: 5299
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Jericho » 01 sep 2017, 00:06

Icardi večeras u prvih 11 vs Urugvaja.
slika
Forza Mauro :kralj:
#SuningOUT

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 01 sep 2017, 00:32

I vecino na drugoj strani starter.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 16:17

Jel gledao tko?Kako je odigrao?Ja planiram večeras snimku skinut.Vidim da je 90 min. odradio kao i Vecino.

Mislio sam da je Banega pozvan,vidim nije ga bilo ni na klupi.Ozlijedio se vec?

Laxalt dogurao do reprezentacije :thumbup:

Avatar
PaskalHens
Postovi: 1842
Pridružen/a: 10 mar 2015, 20:56
Lokacija: Čekam sabah sa šejtanom.
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la PaskalHens » 01 sep 2017, 16:50

Nije se vidio Mauro, imao jedan šut iskosa.. Nedovoljno lopti, tačnije nije ih nikako dobijao. Vecino dobro odigrao na sredini, s obzirom protiv koga je igrao..
Viva la France, as they say in Rome.

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Puma » 01 sep 2017, 16:51

Ja sam gledao prvih pola sata i zaspao. Nista. Svakako kazu da je bila prelosa utakmica tako da sam na tvom mjestu necim drugim bih se pozabavio.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 16:55

Hoću vidjet jel se nije vidio jer je on loš bio ili jer su mu suigrači loši bili.A i vrijeme mi je da krenem prije SPa sa pracenjem šta to Sampaoli tamo radi.

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 01 sep 2017, 16:56

SiamoNoi je napisao/la:Hoću vidjet jel se nije vidio jer je on loš bio ili jer su mu suigrači loši bili.A i vrijeme mi je da krenem prije SPa sa pracenjem šta to Sampaoli tamo radi.
nedaju da se pokaze ne bi li se vratio Higuain


Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 01 sep 2017, 18:32

Jedino mi ne ide u glavu ovih 24 za Vecina, dobar je ali jbg kad si već imao Kondu zašto iskeširat za njega. Bolje da smo ostavili Kondu (ne bi tražio transfer da nismo Vecina doveli) i za te pare platili Auriera (toliko ga Spursi platili, mogli smo i mi al mi nismo imali para jer smo ih potrošili na Vecina pa samo ganjali posudbu). Jednostavno mi nelogično da ti najskuplji transfer bude pozicija na kojoj si najbolje pokriven.

P.S. I još uzeo 11-ku :evil:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3535
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la tutankamon1905 » 01 sep 2017, 18:47

Kondo je imo poprilicno sanse da pokaze sta zna..nije stvar ko s Gabigolom da nije igro nikako. A na prste jedne ruke mozes izbrojat dobre utakmice otkad je doso.
Godit ce njemu malo promjene, a Vecino me iznenadio odma na pocetku iako sam bio skeptican do zla boga

Avatar
adointerista
Postovi: 70
Pridružen/a: 01 sep 2015, 01:52
Kontakt:

Re: RE: Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la adointerista » 01 sep 2017, 18:58

Biscione je napisao/la:Jedino mi ne ide u glavu ovih 24 za Vecina, dobar je ali jbg kad si već imao Kondu zašto iskeširat za njega. Bolje da smo ostavili Kondu (ne bi tražio transfer da nismo Vecina doveli) i za te pare platili Auriera (toliko ga Spursi platili, mogli smo i mi al mi nismo imali para jer smo ih potrošili na Vecina pa samo ganjali posudbu). Jednostavno mi nelogično da ti najskuplji transfer bude pozicija na kojoj si najbolje pokriven.

P.S. I još uzeo 11-ku :evil:
Vecino nase najbolje pojacanje [emoji41]

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 19:07

Iako je htio zadržat Kondogbiju Spalletti više voli igrače kao Vecino i više se uklapaju u igru koju želi stvoriti.24m je tu zbog klauzule,nije trebalo još jedno navlačenje sa Fiorentinom nakon Borje.Mislim da će vrijedit i više nakon ove sezone.


Avatar
Interista02
Postovi: 1043
Pridružen/a: 05 maj 2013, 20:37
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Interista02 » 02 sep 2017, 09:02

Izgleda da smo odbili 10 miliona od Lpoola za Zinhu, oni su ga htjeli odmah da igra s prvim timom.
:salut: za upravu, da je Branca ovdje, on bi ima ga dao za 2 miliončeka.
Iskreno se nadam da će malac dobiti priliku kao treći stoper te da ćemo konačno izbaciti kvalitetnog igrača iz Primavere u prvi tim. On i Pinamonti ove sezone po 10-15 utakmica i dosta :pray:

Avatar
Biscione
Postovi: 4589
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la Biscione » 02 sep 2017, 14:23

Fabrizio Biasin (poznati novinar i veliki Interista): "Svaka dva minuta zaustavim se da proverim da li su Miranda i Skriniar u redu. Sad shvaćam naše majke kroz šta prolaze."
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25684
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano

Post Postao/la SiamoNoi » 02 sep 2017, 14:32

adointerista je napisao/la:Icardi vs. Uruguay

https://youtu.be/wtPIx1-j8yo


Vecino vs. Argentina

https://youtu.be/wtPIx1-j8yo
Dzabe sad kad sam vec skinuo utakmicu :D
Biscione je napisao/la:Fabrizio Biasin (poznati novinar i veliki Interista): "Svaka dva minuta zaustavim se da proverim da li su Miranda i Skriniar u redu. Sad shvaćam naše majke kroz šta prolaze."
Miranda je imao jedan sudar na utakmici Brazila :mrgreen: Al izgleda da je sve ok.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.