Vedad Ibisevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la High » 03 sep 2017, 11:18

Dokaži veličinu protiv limara! :bih:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 03 sep 2017, 22:24

Mrtvi ibisevic je sam dokrajcio ovaj gibral u zenici... al hajd nije bitno
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4750
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Bazinga12345 » 03 sep 2017, 22:35

bhfanatic14 je napisao/la:Mrtvi ibisevic je sam dokrajcio ovaj gibral u zenici... al hajd nije bitno
Tad je igrao Pjanic...
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 03 sep 2017, 22:36

Bazinga12345 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Mrtvi ibisevic je sam dokrajcio ovaj gibral u zenici... al hajd nije bitno
Tad je igrao Pjanic...
I danas je Hadzic :kafa:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4750
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Bazinga12345 » 03 sep 2017, 22:39

bhfanatic14 je napisao/la:
Bazinga12345 je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:Mrtvi ibisevic je sam dokrajcio ovaj gibral u zenici... al hajd nije bitno
Tad je igrao Pjanic...
I danas je Hadzic :kafa:
Podrazumijeva se da je Hadzic majstor :kafa:
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la High » 03 sep 2017, 23:05

Napokon prođe jedna utakmica poslije koje te ne moramo kritizirati. Aferim, da ih još bude ovakvih.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Burundi
Postovi: 897
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Burundi » 04 sep 2017, 03:28

Neces ga imati prilike mnogo vise gledati, jer se Vedad u veoma skorije vrijeme povlaci.
DD

Avatar
soccerfan
Postovi: 8705
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la soccerfan » 04 sep 2017, 03:37

Burundi je napisao/la:Neces ga imati prilike mnogo vise gledati, jer se Vedad u veoma skorije vrijeme povlaci.
Procitah i ja na Faceu. Vakat je.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Vucevich » 04 sep 2017, 03:42

Vjerujem da ce ici nakon zavrsetka ovih kvalifikacija. Vec mu je 33 godine.

Avatar
0oo0
Postovi: 1170
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la 0oo0 » 04 sep 2017, 08:44

soccerfan je napisao/la:
Burundi je napisao/la:Neces ga imati prilike mnogo vise gledati, jer se Vedad u veoma skorije vrijeme povlaci.
Procitah i ja na Faceu. Vakat je.
Gdje ste i sta procitali ?
🔵⚪

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la emir79 » 04 sep 2017, 09:15

Ono kad legenda zasluzi da sljam od selektora na njemu trenira strogocu.

Ako je kraj Vedatore , hvala ti puno za sve. Hvala ti sto si jedan od najzasluznijih igraca sto smo vidjeli SP.
Hvala ti i za onaj gol u Litvanniji, i ostalih 7 i onaj nakon Misketovog promasenog penala, jako bitan.

Ne okreci se, nemas za kime jer balkanski jado ce vec sutra zaboraviti koliko si sebe dao.

Jer kriv si ti za losu partiju , jer ti si izraziti veznjak , a ne igrac 16 metara, kriv si ti, a ne nakarada od selektora koji te dvije utakmice zaredom tu postavlja.

Ti trebas biti opomena za sve ostale koji odrastaju vani, i bices zahvaljujuci curki.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la dubrovnik » 04 sep 2017, 13:06

Ne zamjeram mu nista iako ce nas njegovo forsiranje kostati kvalifikacija. Nije se sam stavljao u tim.
Nikad nije ni trebao igrati u paru sa Edinom ali ...
U svojim najboljim danima odlican strijelac iz sesnesterca. To je otprilike sve sto je Vedo imao za ponuditi.

Avatar
Eld0rado
Postovi: 827
Pridružen/a: 20 jul 2015, 16:22
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Eld0rado » 04 sep 2017, 15:24

Ode Vedo

Još 2x utakmice u dresu rerezentacije i to je to.

Najvazniji pogodak je njegov, i dok smo živi vjerujem da cemo se sjecati gola koji nas je odveo na SP u Brazilu.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la dubrovnik » 04 sep 2017, 15:34

A zasto ode?
Nije valjda jedna klupa presudila?

Avatar
Eld0rado
Postovi: 827
Pridružen/a: 20 jul 2015, 16:22
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Eld0rado » 04 sep 2017, 15:40

Pa godine, ipak ima 33 godine nije to malo.

Ako ne odemo na prvenstvo nece Vedo vise igrati za repku.

Sent from my SM-N910F using Tapatalk

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 04 sep 2017, 15:42

dubrovnik je napisao/la:A zasto ode?
Nije valjda jedna klupa presudila?
Bili ti trpio ponizenje kao kapetan herthe sjedit na klupi protiv gibraltara?? A ulazi prije tebe bajic rezerva udina, mjenja te sa hodzicem u kipru, rezerva mainza pocinje prije tebe u gibraltaru? Covjek koji nikad se nije bunio, sjedio na klupi svakakvim ublehama , uvjek daje maksimum od 1 do 90minute.. na njemu da se izivljava, a kapitena nikad ne vadi tog dzeku. Smije da radi sta hoce, igra Bez treninga, al on svaku igra i samo ce bit zamjenjen Ako sam zatrazi. . Ja da sam vedo i prije bi otisao, jer je pravi profesionalac a toga je najmanje u Bh repki !!! Normalno i godine cine svoje, al i ovakav on je Jos uvjek nas 2 napadac, jer da nemoze vise nebi bio kapetan herthe i jedan od glavnih igraca berlinaca i u 33godini. Tek ce te sa vremenom vidjet kako ce falit ovaj momak.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la Raonffa » 04 sep 2017, 16:02

Ja se samo nadam da taj odlazak neće završiti nekim ciganlukom kao što je običaj kod naših sportista, nadam se da će se Vedo dostojno oprostiti od dresa reprezentacije, onako gospodski kakav Vedo i jeste čovjek.

Na stranu zadnje utakmice, Vedad je igrač (a i persona) koji je uticao na to da se ova reprezentacije izdigne iz europskog prosjeka na malo veći nivo, to mu nikada ne smijemo zaboraviti, niti to može obrisati par loših utakmica u kojima je on igrao na neprirodnoj poziciji.

On zaslužuje da se gospodski oprostimo od njega, a i on od nas svih :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la dubrovnik » 04 sep 2017, 16:02

bhfanatic14 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:A zasto ode?
Nije valjda jedna klupa presudila?
Bili ti trpio ponizenje kao kapetan herthe sjedit na klupi protiv gibraltara?? A ulazi prije tebe bajic rezerva udina, mjenja te sa hodzicem u kipru, rezerva mainza pocinje prije tebe u gibraltaru? Covjek koji nikad se nije bunio, sjedio na klupi svakakvim ublehama , uvjek daje maksimum od 1 do 90minute.. na njemu da se izivljava, a kapitena nikad ne vadi tog dzeku. Smije da radi sta hoce, igra Bez treninga, al on svaku igra i samo ce bit zamjenjen Ako sam zatrazi. . Ja da sam vedo i prije bi otisao, jer je pravi profesionalac a toga je najmanje u Bh repki !!! Normalno i godine cine svoje, al i ovakav on je Jos uvjek nas 2 napadac, jer da nemoze vise nebi bio kapetan herthe i jedan od glavnih igraca berlinaca i u 33godini. Tek ce te sa vremenom vidjet kako ce falit ovaj momak.
Da su mene pitali a na tvoju srecu nisu, nikad i ne bi igrao sa Dzeksonom u timu.
Ili jedan ili drugi. Obojica skupa, nikad.
Radi Vedada koji je da se razumijemo jedan od temelja ove momcadi nasa reprezentacija dugo igra krivi sistem jer oba kromanjonca i trenutni a bogme i bivsi mu izmisljaju pozicije i sakate nas na terenu.
Svaka mu cast i velika mu hvala za sve sto je ucinio kroz godine koje su prosle ali ako se oprasta radi toga sto je sjedao jednu utakmicu i nije neka steta.
Da sam na Bazdarevicevom mjestu Vedo bi vec duze vrijeme dobivao 20- ak zadnjih minuta po utakmici.
Vjerujem da bi u tom slucaju bio efektniji.
A u reprezentaciji je igrao i kad je u Svaba zabijao par golova u polusezoni i bio glavni grijac klupe.
Ako se radi ijednog igraca reprezentacija zrtvovala on je bio taj. I nije vazno gdje Kodto igra kad momak osim zabijanja golova ima jos neke karakteristike od kojih je Vedo operiran. I trenutno je jako bolji igrac.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la jasmin10 » 04 sep 2017, 16:03

On se nema šta buniti nakon Kipra. Protiv Gibraltara je svakako logično bilo da udje mladji neko.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Vedad Ibisevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 04 sep 2017, 16:14

dubrovnik je napisao/la:
bhfanatic14 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:A zasto ode?
Nije valjda jedna klupa presudila?
Bili ti trpio ponizenje kao kapetan herthe sjedit na klupi protiv gibraltara?? A ulazi prije tebe bajic rezerva udina, mjenja te sa hodzicem u kipru, rezerva mainza pocinje prije tebe u gibraltaru? Covjek koji nikad se nije bunio, sjedio na klupi svakakvim ublehama , uvjek daje maksimum od 1 do 90minute.. na njemu da se izivljava, a kapitena nikad ne vadi tog dzeku. Smije da radi sta hoce, igra Bez treninga, al on svaku igra i samo ce bit zamjenjen Ako sam zatrazi. . Ja da sam vedo i prije bi otisao, jer je pravi profesionalac a toga je najmanje u Bh repki !!! Normalno i godine cine svoje, al i ovakav on je Jos uvjek nas 2 napadac, jer da nemoze vise nebi bio kapetan herthe i jedan od glavnih igraca berlinaca i u 33godini. Tek ce te sa vremenom vidjet kako ce falit ovaj momak.
Da su mene pitali a na tvoju srecu nisu, nikad i ne bi igrao sa Dzeksonom u timu.
Ili jedan ili drugi. Obojica skupa, nikad.
Radi Vedada koji je da se razumijemo jedan od temelja ove momcadi nasa reprezentacija dugo igra krivi sistem jer oba kromanjonca i trenutni a bogme i bivsi mu izmisljaju pozicije i sakate nas na terenu.
Svaka mu cast i velika mu hvala za sve sto je ucinio kroz godine koje su prosle ali ako se oprasta radi toga sto je sjedao jednu utakmicu i nije neka steta.
Da sam na Bazdarevicevom mjestu Vedo bi vec duze vrijeme dobivao 20- ak zadnjih minuta po utakmici.
Vjerujem da bi u tom slucaju bio efektniji.
A u reprezentaciji je igrao i kad je u Svaba zabijao par golova u polusezoni i bio glavni grijac klupe.
Ako se radi ijednog igraca reprezentacija zrtvovala on je bio taj. I nije vazno gdje Kodto igra kad momak osim zabijanja golova ima jos neke karakteristike od kojih je Vedo operiran. I trenutno je jako bolji igrac.
Ako je za tebe kodro bolji igrac sada , a sjedi na klupi u Mainzu losem a vedo je nezamjenjiv u jakoj herthi onda nesta ti dobro ne shvatas fudbal... uz to kodro je mladji 10godina...a ja tu ne vidim razliku kao sto si je ti naveo...a to ce i karijera pokazat. a slazem se da vedo neke utakmice bi ulazio kao dzoker za 20-30 5minuta, uvjek moze zabit gol... Ali ove manje utakmice kao gibral farska ostrva, andora kipar nije bitno uvjek bi igro sa vedom i dzekom u spicu.. jer rijetko koja ekipa ima 2 ovakva vrhunska spica u ekipi...drugo je sto trener nezna da sastavi vezni Red kako treba, da dodju ova 2 golgetera do izrazaja. Daj boze da vedo za oprostaj dozivi svjetsko prvenstvo, bilo bi prekrasno Ali sanse su minimalne. Ne vidim kako se moze dobit belgija Bez igre Bez ideje Bez selektora Bez icega. Cak mislim da je moguce da debakl dozivimo.. atmosfera je losa izmedju igraca.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: nextterrain i 30 gostiju.