Fudbalska reprezentacija Srbije

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Tristan » 06 sep 2017, 18:17

Mirko je napisao/la:Ma ovo je trenutno, normalno... Smijemo se malo igrati i narednih 9 mjeseci navijacki kombinovati. Uz zrijeb to je i najveca draz uoci mundijala... ;)
Ne vidim mjesta za starije igrace koji nisu nastupali u kvalifikacijama. Rukavinu bih vodio upravo zato sto je trkac i fajter, drugaciji tip igraca od slicnih Lazovica i Baste, a Basta me je u proslosti redovno razocaravao u dresu reprezentacije.
Grujic iako je u kombinacijama i u prvih 16 u Liverpulu me ne impresionira. Rustikalan igrac koji jos mora da sazrijeva, a konkurencij na sredini terena je ubjedljivo najjaca. Grujicevo vrijeme ce tek doci...
Ja cu autom za Bec do familije i na utakmicu. Nasi bi 99% trebali biti na juznoj tribini Pratera i pomijesani sa Austrijancima na rubovima zapadne i istocne uz juznu tribinu... :kafa:
Rukavina je trkac koji nikad nikog nije pretrcao. :D
Evo da korigujem malo tvoj spisak:

Treci golman jeste nebitan, nece ni braniti ali poveo bih Rockova. On ce mozda biti nas najbolji golman za par godina, veliki talenat...
Ne treba ti 5 stopera, 4 su dovoljna, Jagos-out
Od Rukavine imamo bar 4 bolja beka, Basta, Gajic, Lazovic, Bane na beku... Jbg najgori igra u prvoj postavi, Muslinova logika...
Obradovic je kriminal, bolji je i Rodic iz Zvezda i onaj Mladenovic iako nije igrao pola godine opet je bolji, mozda ima jos neko...
Fejsa nepotreban, tip igraca kao Matic i Milivojevic, znaci suvisan je tu. Radoja-in
Izbacivanjem Jagosa se otvara mjesto za Zivkovica.
Na stand-baju dodati i Kataia.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 06 sep 2017, 18:25

Srpska fan zona u Becu ce biti oba nivoa iza gola. Karte se masovno prodaju i za sve ostale dijelove. Prosli put je bilo 15000 srpskih navijaca, ovog puta bi moglo biti i svih 30000.

Grobar sam ali bih Prijovica prije Djurdjevica poveo na takmicenje.

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 19:13

Tristan je napisao/la:
Mirko je napisao/la:Ma ovo je trenutno, normalno... Smijemo se malo igrati i narednih 9 mjeseci navijacki kombinovati. Uz zrijeb to je i najveca draz uoci mundijala... ;)
Ne vidim mjesta za starije igrace koji nisu nastupali u kvalifikacijama. Rukavinu bih vodio upravo zato sto je trkac i fajter, drugaciji tip igraca od slicnih Lazovica i Baste, a Basta me je u proslosti redovno razocaravao u dresu reprezentacije.
Grujic iako je u kombinacijama i u prvih 16 u Liverpulu me ne impresionira. Rustikalan igrac koji jos mora da sazrijeva, a konkurencij na sredini terena je ubjedljivo najjaca. Grujicevo vrijeme ce tek doci...
Ja cu autom za Bec do familije i na utakmicu. Nasi bi 99% trebali biti na juznoj tribini Pratera i pomijesani sa Austrijancima na rubovima zapadne i istocne uz juznu tribinu... :kafa:
Rukavina je trkac koji nikad nikog nije pretrcao. :D
Evo da korigujem malo tvoj spisak:

Treci golman jeste nebitan, nece ni braniti ali poveo bih Rockova. On ce mozda biti nas najbolji golman za par godina, veliki talenat...
Ne treba ti 5 stopera, 4 su dovoljna, Jagos-out
Od Rukavine imamo bar 4 bolja beka, Basta, Gajic, Lazovic, Bane na beku... Jbg najgori igra u prvoj postavi, Muslinova logika...
Obradovic je kriminal, bolji je i Rodic iz Zvezda i onaj Mladenovic iako nije igrao pola godine opet je bolji, mozda ima jos neko...
Fejsa nepotreban, tip igraca kao Matic i Milivojevic, znaci suvisan je tu. Radoja-in
Izbacivanjem Jagosa se otvara mjesto za Zivkovica.
Na stand-baju dodati i Kataia.
Rukavina jeste osporavan, ali nije bas amater, imao je on i dobrih rola kada je ukupan doprinos u pitanju. Viljareal je top6 u najjacoj ligi na svijetu, ne rade tamo bilmezi i neznalice jbg...
Bane je vec prespor, dok je bio mladji bio je ionako atipican i robustan bek. Posto je usao u godine, prirodno je da se vratio na stopera...
Mi igramo sa tri stopera u liniji. Samo jedan bek-ap je premalo! Povrede, kartoni... Vracanjem Kolarova na stopera se gubi u otvaranju napada i ubojitosti. Taj eksperiment je propao u Gruziji...
Fejsa je ozbiljan DM, alternativa, samo kod nas se u narodu cijene samo tehnicari i meki fudbaleri...
Obradovica moze da zamijeni Antonov. Ali je pitanje kako ce se snaci u Partizanu. Velika nepoznanica.
Iz domace lige su trenutno konkurentni samo golmani... Mada vidicemo sta mogu povratnici iz inostranstva u EL. Vujadin Savic recimo igra sezonu zivota, ali realno nije to kalibar za reprezentaciju...
Vidim, ti bi izmijenio bukvalno pola reprezentacije... To ne radi nijedan ozbiljan trener na svijetu. 4 do 5 izmjena je maksimum maksimuma u timu koji pobjedjuje... Bez obzira koga. To je uradio recimo Arigo Saki na EURU 1996, imao najjaci tim u Evropi, mijenjao po 6-7 igraca i ispao u grupnoj fazi...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 06 sep 2017, 19:26

Polako ljudi, nismo se jos ni plasirali, a vi o sastavima.. :)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Tristan » 06 sep 2017, 19:34

Ovaj moj spisak je u skladu sa zdravim razumom. :D A zdrav razum ne moze da shvati da se igra sa 3 stopera kad nemamo ni 2 postena. Naravno mi ovde mrsimo bezveze, nista se tu bitnije nece mijenjati i na 3 stopera idu jos 2. Pet bi bilo previse da igramo normalnu formaciju.
Zdrav razum ne moze ni da shvati da nema mjesta za Sergeja, vjerovatno ga nece biti ni u Rusiji.
Antonov je prespor, bio je katastrofa na ovom zadnjem prvenstvu za mlade, ljudi ga prestizali pod rucnom.
Nisam izmjenio pola reprezentacije, vec 4-5 igraca, od toga 1-2 iz prve postave.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 06 sep 2017, 19:45

marconato je napisao/la:Polako ljudi, nismo se jos ni plasirali, a vi o sastavima.. :)
Slijede priče o rezultatu. Bez četvrtfinala ne pričamo :)

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 06 sep 2017, 20:31

Tristan je napisao/la:Ovaj moj spisak je u skladu sa zdravim razumom. :D A zdrav razum ne moze da shvati da se igra sa 3 stopera kad nemamo ni 2 postena. Naravno mi ovde mrsimo bezveze, nista se tu bitnije nece mijenjati i na 3 stopera idu jos 2. Pet bi bilo previse da igramo normalnu formaciju.
Zdrav razum ne moze ni da shvati da nema mjesta za Sergeja, vjerovatno ga nece biti ni u Rusiji.
Antonov je prespor, bio je katastrofa na ovom zadnjem prvenstvu za mlade, ljudi ga prestizali pod rucnom.
Nisam izmjenio pola reprezentacije, vec 4-5 igraca, od toga 1-2 iz prve postave.
Shvatam. Ali nasa postavka je 3-4-3. Prema tome... :D
Ja sam izvrsio 4 korekcije. Uveo bih: Lazovica, Sergeja, Ne. Maksimovica i Djurdjevica... Ostalo se i poziva. Fejsa je ovaj put izostao zbog povrede... :kafa:
A vidi, ako vec zrtvujes 5. stopera, onda je logicnije nominovati 3. spica, nego taloziti i 5. krilo/OM... Pogotovo jer Tadica, Ljajica, Gacinovica, Kostica mozes ''bacati'' i desno i lijevo, gurati ih u sredinu i mijenjati im pozicije u toku meca...
Kod Prijovica/Pavlovica ne vidim dalji veliki prostor za napredak, kod Djurdjevica vidim. Jovica takodje. Lakse je varirati sa napadacima, nego sa drugim pozicijama... Od Djurdjevica ocekujem da za 2-3 godine postane paklen napadac na medjunarodnom nivou. Djecko ima ogroman potencijal... Dok napadac PAOK-a/Kopenhagena nije nezamjenjiva kategorija...
Jos nesto: po vasim (forumasi) afinitetima vidim da preferirate visok postotak lopte u nogama, carinenje lopte, tehnicku nadmocnost...
Nas adut je: probijanje po boku, skok-igra, prekidi, kontra-napadi! Ono sto nam jos nedostaje, a mozemo da imamo je sut sa distance (al' da ne sutira Gudelj :lol: ).
Obratite malo paznju kako su Drulovic i Paunovic dosli do titula?! Pa upravo tako... Sto jednostavnije... I sa dva jaka bloka u defanzivi!

@ marconato

Dobicemo obe... ;)

@ NeshaFCB

Pa pusti nas da malo uzivamo majku mu staru... :D
Imamo povod! ;)
Zadnja izmjena: Mirko, dana/u 06 sep 2017, 20:43, ukupno mijenjano 1 put.
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 06 sep 2017, 20:35

Samo uživajte ;)
A ja ću već nekako ovaj Nektar isprazniti iz frižidera.

Avatar
krlekapiten
Postovi: 209
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 06 sep 2017, 20:55

[quote=]$ " $ ? су " $ - Сергеј ?-" & " " ? " ? ? у А " " $ " за Црну Гору

" " ? " $ ? % $ $ " Сергеј ?-" " је & $.

– " ' % се ", то је ? – " је Сергеј " ".

[/quote]
http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... ru-glupost

Avatar
44Bertans
Postovi: 1520
Pridružen/a: 15 avg 2014, 18:40
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la 44Bertans » 07 sep 2017, 10:07

Ma za Sergeja se zna, on isključivo želi igrati za svoju zemlju. Novinari kao novinari željni senzacije često pređu granicu.

:bow:
slika
Na svetu ništa veće ne može da postoji nego što je naša ljubav prema crno beloj boji!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 07 sep 2017, 22:20

ne sjetih se da napišem koju nakon utakmice jer se moralo kvalitetno zalit'. :D
Čitao sam komentare, ali nigdje ne nađoh da je neko pohvalio taktički skoro pa perfektnu partiju Srbije. Muslin je u utorak večerao Martina O'Nila. Dva šuta Iraca u okvir gola za 90 minuta (od toga jedan kad smo imali igrača manje) i to je bilo sve od njih u ključnoj utakmici čitavog ciklusa. Otjerani su od gola potpuno, imali su i masu centaršuteva, ali sve to ili su pokupili Stojković i naši stoperi ili je bilo neprecizno. Muslin ih je sveo na to da izgledaju kao jedna bezvezna reprezentacija, a oni to sigurno nisu.
Bili smo boji, zaslužili smo pobjedu. Muslin :salut: :salut:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 07 sep 2017, 22:43

Kad sam vidio Vukovića, odmah sam rekao burazu da je dobio prednost u odnosu na Nastasića bas zbog visine!
Oni samo nabijaju loptu i preskacu igru, a nasa 3 stopera po 190 :mrgreen:

Ja ne mirisem Muslina zbog x stvari, ali mu se mora odati priznanje da je yeben takticar, zna frajer igrat na rezultat... ;)
Isto kao sto je O'Nil pojeo Mešu Baždarevića, tako je Muslin njega :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 07 sep 2017, 22:46

Jagos je kikser. I to je fakt.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 07 sep 2017, 23:07

fakt je i da smo praktično sve golove u ovom ciklusu primili iz kikseva odbrane.
St.Mitrović, Kolarov, Nastasić, Stojković/Milivojević...
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 07 sep 2017, 23:18

Jagoš jeste kikser i njega bi recimo ekipe tipa Njemačka, Španija, masakrirale. Ali ubio se za ove krkane koji samo nabijaju i biju ko ludi.. To muslin odlično zna
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 07 sep 2017, 23:39

alan_kardec je napisao/la:fakt je i da smo praktično sve golove u ovom ciklusu primili iz kikseva odbrane.
St.Mitrović, Kolarov, Nastasić, Stojković/Milivojević...
Lijepo zapazanje.
Uzgred, ja sam Muslina pohvalio za taktiku odmah posle meca. Duel su dobili ponajvise Matic i Milivojevic u DM-bloku, a zadnja linija je to adekvatno ispratila. Irci su imali samo jednu pravu sansu, i to iz odbijanca...

Jagos? Zahvalan igrac. Odlican i kod postavljanja ofsajd-zamki. Stoper koji misli glavom. Razmislja. Poslednjih godina mnogo napredovao, sazrio kao stoper... Ovaj mali Spajic mi se takodje mnogo dopada. Djecko se u Francuskoj pravo razvio. U Zvezdi je jos bio blecak, precesto ispadao u liniji i lose se postavljao kod ubacaja sa strane...

Da dodam: protiv Austrije kod oba gola je izgledalo da je S. Mitrovic glavni krivac. Medjutim to je samo izgledalo tako jer je Mitrovic bio centralni stoper u liniji. Prethodno je oba puta greskama kumovalo jako lose postavljanje Nastasica. Da li je bio u pitanju pad koncentracije ili nedovoljna komunikacija - oni najbolje znaju...
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 08 sep 2017, 16:59

– " пута ' ? о Сергеју, " $ је он ? " % $. " & $ у ?, ? " у & се " ?, $ & " " у ? " на ' & $ у ", $ ' " за право... " $ $ " " $ " $ ? – пренео је сајт ФСС-а " ".

Сергеј ?-" " $ у ?, ? " у " $ ? ? ?. По " ", ' за ?-" & $.

– За Сергеја & $ право ', " на њега ¥ " врата су ' & отворена. ? & је ? " за $ " " & $ ", " су врата " отворена – & је ".

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 09 sep 2017, 22:30

Kostić out mjesec dana, tako da propusta finis kvalifikacija...
Taman da pozove Živkovića ili mozda SMS-a :shifty:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 09 sep 2017, 23:22

marconato je napisao/la:Kostić out mjesec dana, tako da propusta finis kvalifikacija...
Taman da pozove Živkovića ili mozda SMS-a :shifty:
Žile igrao čitav meč.. Ali zvaće možda krasića.. :urnebes:
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Mirko
Postovi: 798
Pridružen/a: 19 avg 2017, 20:00
Lokacija: ćivot
Kontakt:

Re: Fudbalska reprezentacija Srbije

Post Postao/la Mirko » 09 sep 2017, 23:39

DANTES je napisao/la:
marconato je napisao/la:Kostić out mjesec dana, tako da propusta finis kvalifikacija...
Taman da pozove Živkovića ili mozda SMS-a :shifty:
Žile igrao čitav meč.. Ali zvaće možda krasića.. :urnebes:
Igrace Mijat... :kafa:
Odgledah i Filipa i Andriju sinoc...
Filip masi 1 na 1 zicer, al' zato uklizava, trce i ne staje...
A Andrija maestro, dribler, mekan, sitan... Pogadja centarfora u trepavicu... Zna i slobodnjake tuc'... Old-skul! :)
Al' takvi Muslinu izgleda jos ne trebaju... Steta... :hmmmmm:
BSK-ovci, zavešćemo vam diktaturu!

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.