NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 05 sep 2017, 18:52

Zmajjj je napisao/la:Ovaj nas Djuric me podsjeca na Segrta ? Segrt kad je doso u klub sve nas pokupovo "pozajmicama " za nas je bio najbolji koji je ikad bio tu, mi iz lige ispadosmo a na naplatu dodjose njegove "pozajmice " i dug od ugovora ?
:rol: :rol:

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 05 sep 2017, 21:42

:( segrt zvanicno feninga nije posudio Zvijezdi, to su sve bombe njegove i lafina koju je svima prodao. Lafo voli Zvijezdu sad na sudu nema nagodbe. Ja vjerujem da je igracima posudjivao i uposlenicima znam da su neki trazili za ratu kredita itd. Ali Zvijezdi kao udruzenju fening nije oprostio a kamoli posudio. Hamza je najveci gospodin po pitanju duga prema njemz.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 06 sep 2017, 07:56

Odlicna vijest je da je rd organizovao bus za otoku i uz jos nekih 50 nasih gledaoca mogla bi biti dobra podrska.

Sabicu sad pravi taktiku kako znas i umijes da bod izvucemo bar
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 06 sep 2017, 08:24

idemo forum navijaci svi na otoku

Avatar
elemental
Postovi: 78
Pridružen/a: 04 mar 2011, 11:12
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la elemental » 06 sep 2017, 08:53

A sta ako bude kisa?
Nije da se hvalim ali ja sam iz Gradačca...

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 06 sep 2017, 10:18

elemental je napisao/la:A sta ako bude kisa?
Ti ko i svaki vikend svrsavaj po nekim izmisljenim zvijezdama u PSG, Realu itd...a mi cemo opet za Sarajevo ;)

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 06 sep 2017, 17:04

Kako igraju naši kup info
I tko je nastupio za našu ekipu

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 06 sep 2017, 17:25

desetkamarakane je napisao/la:Kako igraju naši kup info
I tko je nastupio za našu ekipu
Poluvrijeme 0:0

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 06 sep 2017, 17:34

Prvo poluvrijeme bez golova :-)

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 06 sep 2017, 18:22

Rezultat i postave zna li neko ? Gledam do ovih Vitkovica dje igramo voznje 4 sata u jednom pravcu bokte sta nismo mogli izvuc donju mahalu il nesto blize xD
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 06 sep 2017, 18:46

Nije nam trebo ovaj poraz radi atmosfere pred Olimpik. Pogotovo zato sto je bio protiv neke š ekipe. Mi kako se godinama u nazad ponasamo prema tom kupu nas ne bi trebalo ni stavljati u zdreb.
Al sad je gotovo sva steta u kupu bila. Mozemo se skoncentrisati samo na prvenstvo. Zna li neko koja je postava pocela?

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 06 sep 2017, 19:10

combe je napisao/la:Nije nam trebo ovaj poraz radi atmosfere pred Olimpik. Pogotovo zato sto je bio protiv neke š ekipe. Mi kako se godinama u nazad ponasamo prema tom kupu nas ne bi trebalo ni stavljati u zdreb.
Al sad je gotovo sva steta u kupu bila. Mozemo se skoncentrisati samo na prvenstvo. Zna li neko koja je postava pocela?
Pa bolje sto su ispali ne kontam sta trebamo trosit vrijeme na te nebitne utakmice umjesto da imamo vise vremena da se skoncentrisemo na prvenstvo, svaka pametna ekipa treba ispast u startu nek se Olimpik i Sloga trose...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 06 sep 2017, 19:46

Neznam jesam li jedini ali poraz boli,nadao sam se prolazu,..
Ali kad se bolhe sagleda bolje odma ispasti i skoncetrisati se na prvenstvo.

Sta ocekivati u subotu na otoci,vecina nas nije vjerovala da cemo imati ovakav start.do sad smo imali tri gostovanja kod relativno losijih ekipa od olimpica i donijeli smo 7 bodova sto je odlicno.mislim da u jajcu i zivinicama nismo pokazali bas neku zavidnu igru ali smo uzeli 4 boda.na otoci cemo imati protivnika sa kojim cemo se nadigravati imat cemo dobar teren i podrsku sa tribina.
Realno ovo je ispit zrelosti.iako i sa porazom ne treba klonuti jer ce svi gubiti bodove
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 06 sep 2017, 20:27

Svaka cast igracima, sto su ispali u kupu, vrlo pametan potez, ja bi taj kup nazvao 'kup za vadjenje' jer godinama sluzi kako bi se par ekipa koje neuspiju u prvenstvu kroz kup docepali evrope.
Samo bi dzaba trosili pare vrijeme snagu ... na glupo takmicenje koje nam netreba, pogotovo nakon rezultata u prvenstvu.
Ja bi bio prezadovoljan nulom protiv olimpica u subotu ali i ako izgube nikom nista idemo dalje..
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Avatar
gradacac10
Postovi: 924
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 06 sep 2017, 21:31

Muslim da ove godine ne mozemo se financijski pratiti s olimpikom ni sa slogom i trebali smo napadati kup, koliko je samo igrača napravilo karijeru iznenadnim izlaskom u europu kroz kup, a mi se godinama ne borimo za to, stvarno razocaravajuce, ako nista imali bi dvoboje sa premijerligaskim ekipama, pare se trose bezveze i na pokusaj ulaska, tako da isto dodje i kup, ne pricajte bezveze gluposti

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 06 sep 2017, 21:50

gradacac10 je napisao/la:Muslim da ove godine ne mozemo se financijski pratiti s olimpikom ni sa slogom i trebali smo napadati kup, koliko je samo igrača napravilo karijeru iznenadnim izlaskom u europu kroz kup, a mi se godinama ne borimo za to, stvarno razocaravajuce, ako nista imali bi dvoboje sa premijerligaskim ekipama, pare se trose bezveze i na pokusaj ulaska, tako da isto dodje i kup, ne pricajte bezveze gluposti
Slozio bi se sa tobom bila bi to iscrpljujuca trka bez dobre zalihe novca.Po meni je najbolja varijanta tavorit u ovoj ligi a polako uredjivat infrastrukturu.Jer i savez ide u tom pravcu da igra pl ko ima infrastrukturu i lovu.Treba obezbijedit adekvatne uslove i sa omladinski pogon ,ulaskom u pl ulaze i kadeti i pioniri automatski,ostaju ti juniori posebno i skola fudbala i svi za sebe igraju i posebno putuju.

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 06 sep 2017, 21:51

Kakav kup to je dugo takmicenje nema od toga nista smijesno je reci da napadamo nemas ti sirinu klupe treba izdrzat srijeda subota utakmice ici na kup dobijes sad npr neku ekipu iz pl koja je medju pet u pl i ispanes i sta bi postigo stim nista nismo mi toliko jaki mada bi volio da mozemo ici na oba fronta al nebi od toga nista bilo

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 06 sep 2017, 22:02

Nevjerujes kakvi sve glupani pisu, cuj napadat kup??!! Pa koji ces ga k napadat kad kao sto ovaj rece sluzi za vadjenje pojedinih ekipa. Ja na stadion iskljucivo dolazim zbog Zvijezde a ne ekipe protiv koje igraju, tako da mi ne znaci nista sto bi igrali protiv premijerligasa. Vise mi znaci da se borimo za titulu u ovoj ligi gdje je cak i realno ocekivat nego titulu kupa. I zanima me samo jedno od zmajevca i gradacac10 otkud znate s kolko para Zvijezda raspolaze? De molim vas ako nista makar u pp piste kad ste tako informisani...

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 06 sep 2017, 22:29

Cuj ovih treba napast kup jer ionako necemo uc u premijer ligu :rol: :rol: :rol:
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la theboss_RD07 » 06 sep 2017, 22:32

gradacac10 je napisao/la:Muslim da ove godine ne mozemo se financijski pratiti s olimpikom ni sa slogom i trebali smo napadati kup, koliko je samo igrača napravilo karijeru iznenadnim izlaskom u europu kroz kup, a mi se godinama ne borimo za to, stvarno razocaravajuce, ako nista imali bi dvoboje sa premijerligaskim ekipama, pare se trose bezveze i na pokusaj ulaska, tako da isto dodje i kup, ne pricajte bezveze gluposti
O cemu pricas ti bgt? Sta napadat kup?
Ne dobija se trofej ako prodjes u osminu finala drug

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.