Teretana

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88,Crixus

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Nerminovic » 26 avg 2017, 16:25

Saurman je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:
Saurman je napisao/la:Još kad vidim natpise po medijima "bodybuilding legenda" a lik se trpao 30g steroidima.
Kakve to veze sad ima sto se covjek 30 godina trpao steroidima?

je' l Arnold koristio isti dzavo samo sto je tad bilo u manjim dozama - opet je najpoznatiji lik svih vremena u ovom sportu. Rich je itekako ostavio legacy iza sebe, jedan od rijetkih bodybuildera sto je bio otvoren i posten...to sto je bio malo kontroverzan oko vise stvari to je druga stvar ali je mnogo stvari uradio za sport.

Niti sam za ili protiv steroida, nek' se ljudi trpaju cime hoce pa taman da je ne znam sta.
Kako nema veze. ? Kako ćeš biti legenda ovog sporta i otvoreno se trpati steriodima 30g, čovjek je obična karikatura kojih je pun you tube i lafo on mladim dijele savjete e yebem te svijete.

I gdje to piše da je Arnold koristio sterioide.?
Izvoli

Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Saurman » 26 avg 2017, 16:29

Nerminovic je napisao/la:.

Izvoli
Pa eto lijepo čovjek kaže tad nisu bili ilegalni nakon što je federacija saznala za nuspojave stavila je zabranu i testiranja nakon toga nije uzimao.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Nerminovic » 26 avg 2017, 17:04

Saurman je napisao/la:
Nerminovic je napisao/la:.

Izvoli
Pa eto lijepo čovjek kaže tad nisu bili ilegalni nakon što je federacija saznala za nuspojave stavila je zabranu i testiranja nakon toga nije uzimao.
Nisu bili ilegalni jer su lijekove i steroide sve isli na recept preko doktora, u 70-tih godinama si komotno mogao otici u apoteci i dobiti ono sto si trazio - dakle u tom smislu je tad bilo legalno. Covjek u Americi i dan danas moze otici kod doktora i pitati za shot testosterona kada je zdravlje u pitanju...to sto je federacija zabranila to vala nista ne znaci, zna se da se u ovom sportu cak i na najmanjem nivou koristi sve od Anabol do Trenbolone.
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Neandertalac » 03 sep 2017, 11:21

Neandertalac je napisao/la:01.05. 141 kg
01.06. 128 kg

Idemo dalje
01.09. 118 kg


Ako nekoga interesuje trening evo jedan malo jači hiit.

Zagrijavanje 10 min

Trusters sa bucicama _6 ponavljanja
Bent over row_8 ponavljanja
Sklekovi varijacija ( npr archer ) _10 ponavljanja
Single leg dead lift sa povlacenjem do brade _8 pon. 4+4
Biceps dvorucni/ triceps fransuski potisak 6+6

20 minuta. Sto vise krugova bez odmora i pauza. Naglasak na formi izvodjenja bez naglih pokreta kako bi se maximalno iskoristilo svako ponavljanje.
Tezina bucica 10+10.

Istezanje.


Pa probajte. Sretno :)
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la jasmin10 » 04 sep 2017, 01:16

Šta uzeti uz protein i kreatin ? Aminokiseline ili nešto drugo ?

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la lumani » 08 sep 2017, 13:59

jasmin10 je napisao/la:Šta uzeti uz protein i kreatin ? Aminokiseline ili nešto drugo ?

zar ti nije dovoljno :)

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Testo » 08 sep 2017, 14:30

jasmin10 je napisao/la:Šta uzeti uz protein i kreatin ? Aminokiseline ili nešto drugo ?
ak :thumbup:
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la jasmin10 » 08 sep 2017, 17:50

Testo je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Šta uzeti uz protein i kreatin ? Aminokiseline ili nešto drugo ?
ak :thumbup:
Hvala druže.

@lumani zar može biti dosta suplementacije :mrgreen:

I da li neko može preporučiti nekog online trenera. Koliko zapravo ima koristi od njih ?

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Muumii » 10 sep 2017, 11:10

jasmin10 je napisao/la:
Testo je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Šta uzeti uz protein i kreatin ? Aminokiseline ili nešto drugo ?
ak :thumbup:
Hvala druže.

@lumani zar može biti dosta suplementacije :mrgreen:

I da li neko može preporučiti nekog online trenera. Koliko zapravo ima koristi od njih ?
Roni Kovacic,ako zelis bas da naucis nesto o svom tijelu i ako zelis da te neko kvalitetno savjetuje sa vrhunskim znanjem,vjeruj mi covjek ima bb u malom prstu i ne samo bb vec funkcije ljudskog tijela,svih misica,uticaja na ostale stvari,ma sve preporuke,moje misljenje boljeg na balkanu nema (ali je poskup),od jeftinijih nije ti los Mario ili Marko Baric

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la jasmin10 » 10 sep 2017, 11:32

Druže mnogi mi govore da od tih trenera nema koristi, ali opet kontam bolje da mi pokaže neko ko je cijeli život u tome nego da mi savjete daju seoske lole. Samo ne bih volio da bacam pare bezveze.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la _dreamer_ » 10 sep 2017, 12:44

ne znam koliko moras biti opterecen da koristis steroide, a da se ne bavis "profesionalno" ovim sportom.

Kvalitetan trening + ishrana u kontinuitetu ce donijeti sasvim dovoljno dobre rezultate i tijelo kakvo svaka zena moze pozeljeti. Sve iznad toga je za nekog rekreativca potpuno nepotrebno...
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 sep 2017, 13:31

Tarik Šečić od ovih što ja znam, on je u Sarajevu, možeš ga zapratiti na IG-u, ima odlične postove o treningu, ishrani, suplementaciji i svemu što ide uz to, a radi i online trening.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Muumii » 10 sep 2017, 18:45

jasmin10 je napisao/la:Druže mnogi mi govore da od tih trenera nema koristi, ali opet kontam bolje da mi pokaže neko ko je cijeli život u tome nego da mi savjete daju seoske lole. Samo ne bih volio da bacam pare bezveze.
Ja ti prenosim svoje iskustvo sa gospodinom,nauci te prije svega da cuvas svoje tijelo i pravilno radis,ukaze ti na nedostatke koje ne znas ni sam da imas,imas ga na fb,pogledaj njegove objave mislim da ce ti biti jasnije o cemu pricam...

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la AshburtonG » 10 sep 2017, 18:53

U Bosni imas Sasu Draskovica i Adnana Gostu. Cijena ti je oko 150e mjesec. Kod ovih instant trenera mozda i nesto jeftinije, ali ako zelis da platis znanje i iskustvo, pogotovo ako zelis da probas sa raznim supstancama, onda se ne trebas zajebavat sa ljudima koji su o tome samo citali, a ne iskusili. ;)

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Muumii » 10 sep 2017, 19:16

AshburtonG je napisao/la:U Bosni imas Sasu Draskovica i Adnana Gostu. Cijena ti je oko 150e mjesec. Kod ovih instant trenera mozda i nesto jeftinije, ali ako zelis da platis znanje i iskustvo, pogotovo ako zelis da probas sa raznim supstancama, onda se ne trebas zajebavat sa ljudima koji su o tome samo citali, a ne iskusili. ;)
Zar je Ado tako jeftin ? Sasa je strasan,na njega sam i zaboravio,bio je ove godine apsulutni prvak BiH ja msm,masina stvarno,eh sad je pitanje koliko se oni posvete radu sa klijentima jer ipak su takmicari...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la jasmin10 » 10 sep 2017, 19:35

Muumii je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Druže mnogi mi govore da od tih trenera nema koristi, ali opet kontam bolje da mi pokaže neko ko je cijeli život u tome nego da mi savjete daju seoske lole. Samo ne bih volio da bacam pare bezveze.
Ja ti prenosim svoje iskustvo sa gospodinom,nauci te prije svega da cuvas svoje tijelo i pravilno radis,ukaze ti na nedostatke koje ne znas ni sam da imas,imas ga na fb,pogledaj njegove objave mislim da ce ti biti jasnije o cemu pricam...
Marko Baric kaže 50 eura mjesečno.

Vidjet cu i tog Tarika onda.

Muumii
Postovi: 422
Pridružen/a: 17 dec 2012, 20:49
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Muumii » 10 sep 2017, 19:50

jasmin10 je napisao/la:
Muumii je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Druže mnogi mi govore da od tih trenera nema koristi, ali opet kontam bolje da mi pokaže neko ko je cijeli život u tome nego da mi savjete daju seoske lole. Samo ne bih volio da bacam pare bezveze.
Ja ti prenosim svoje iskustvo sa gospodinom,nauci te prije svega da cuvas svoje tijelo i pravilno radis,ukaze ti na nedostatke koje ne znas ni sam da imas,imas ga na fb,pogledaj njegove objave mislim da ce ti biti jasnije o cemu pricam...
Marko Baric kaže 50 eura mjesečno.

Vidjet cu i tog Tarika onda.
Bratska preporuka nemoj,pokajat ces se,ocajan je lik,nije strucan,Baric je extra cijena,momak je europski prvak

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la jasmin10 » 10 sep 2017, 19:52

Oke druže. Ova cijena od 50 eura mi i nije puno. Ipak davati po 300 maraka mi je malo previše.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la Dex » 14 sep 2017, 00:07

rio_Ferdy88 je napisao/la:Tarik Šečić od ovih što ja znam, on je u Sarajevu, možeš ga zapratiti na IG-u, ima odlične postove o treningu, ishrani, suplementaciji i svemu što ide uz to, a radi i online trening.
Jel me yebeš :urnebes:
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Teretana

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 sep 2017, 08:16

Dex je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:Tarik Šečić od ovih što ja znam, on je u Sarajevu, možeš ga zapratiti na IG-u, ima odlične postove o treningu, ishrani, suplementaciji i svemu što ide uz to, a radi i online trening.
Jel me yebeš :urnebes:
Što, šta je sa njim :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Odgovori

Natrag na “Fitness & Bodybuilding”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.