FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 07 sep 2017, 12:51

Evolve je napisao/la:Pozdrav momci, kako stojite sad za vikend, imate li izostanaka?
Puzigaca ima 3 zuta kartona, ostali su svi spremni. Kakvo je stanje kod vas? Kakvo se vrijeme ocekuje?
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
Evolve
Postovi: 4366
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Evolve » 07 sep 2017, 13:53

Fudbal je napisao/la:
Evolve je napisao/la:Pozdrav momci, kako stojite sad za vikend, imate li izostanaka?
Puzigaca ima 3 zuta kartona, ostali su svi spremni. Kakvo je stanje kod vas? Kakvo se vrijeme ocekuje?
Nema nekih izostanaka, sto se vremena tice, padat ce sutra i u subotu, bar po trenutnoj prognozi, u ned bi trebala stati.
NK Široki Brijeg

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 09 sep 2017, 14:45

Simon Vukčevic je novi igrač Borca. Simone dobrodošao
:njanjanja:
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la penke » 10 sep 2017, 17:14

Koliko Lesinara stize? Pozz
Samo jedno ime

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 sep 2017, 18:55

pozz i tebi,al znas da nije forum mjesto za takva pitanja...

inace,nisam nesto optimista za veceras..volio bih da jesam,ali nisam...

prvo,sto igramo sa klubom,koji nam ono bas ne lezi....i sa kojim imamo ubjedljivo najgori H2h u PL BIH,i kuci i na strani...kao sto Zrinjskog uredno uzimamo bar u BL,ovima godinama ne mozemo nista,ni tamo ni vamo :(


drugo,pocinjemo se susretat sa onim sto svi koji volimo Borac upozoravamo dva mjeseca....Osim veznog reda gdje imamo alternative,svaki izostanak u odbrani...u napadu..ili,ne daj Boze,na golu....bice dramatican citave ove jeseni....veceras nema Puzigace,i odmah ce to biti neko neprirodno krpljenje,sa guranjem Boke na lijevi bek i samim tim rasparivanjem standardnog stoperskog para,ili nesto slicno, isto tako nista ni s cim...
srecno Borcu veceras,i novom treneru....ako nas vrati bar neporazene odozdo,bice to VELIKO za njegovu prvu utakmicu...a pobjeda bi bila neprocjenjiva...

navijacemo,pa sta nam Bog da...nije Borcevacki se predavat,zato unaprijed da kazem da nisam od onih koji ce traziti nesto pozitivno i neki napredak ako izgubimo 2-1,3-2 ili tako sta...isto mi je i 3-0 i to...

Aj BORAC!!!

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 10 sep 2017, 20:28

Boku Raspudića stavio na lijevog beka on se kod gola uvukao na štopera i jeftino ispadanje. :crazy:
Zadnja izmjena: bluearmy, dana/u 10 sep 2017, 20:32, ukupno mijenjano 1 put.
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 sep 2017, 20:32

u pravu si (nije Boka),bas kako i najavih sta ocekujem od tih neprirodnih krpljenja zbog nedostatka sirine :(

al valjda sad bar krenemo igrat fudbal,nemas sta vise cuvat

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 sep 2017, 20:44

hvala Bogu da smo skontali da ne igramo protiv manchestera,nego protiv sirokog,i da smo krenuli igrat fudbal...jos ubacit burazora umjesto danilovica,i moze se ovo i izjednacit i preokrenut....

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 sep 2017, 21:21

opet na pocetku drugog nema struje :(


imam dvije zelje.
prva,da nastavimo i preokrenemo ovo...

ili bar da nesto mi ne iniciramo prekid zbog struje,iako gubimo....ili se zalimo zbog ikonografije na stadionu i sl....

da ne budemo ko ovi neki...da ih ne imenujem....koji i ne gledaju fudbal,vec samo ko je sta skandirao ili zapjevao :(

bolje i casno izgubit,nego pickasto trazit tri boda...

zelim da postupimo po onoj borinoj "kad dobijem batine,nisam kukao,bio sam tucen i ja sam tukao" :D

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 sep 2017, 22:26

najbolje se suzdrzat od bilo kakvog komentara...bar dok je vruce....rekao sam i prije utakmice da ne ocekujem nista,a najgore mi je kad u tu fazu dodjem....sve sto sam imao rec o smjeni Cupe i angazovanju skupog trenera,rekao sam prosle sedmice....nadam se da ce i u upravi neko skontat koliko bi bolje bilo da su nam doveli 3-4 provjerena igraca umjesto te budalastine,a za iste pare....vise nemam nikakvog razumjevanja za njih...branio sam tog Zeljkovica,jer je momak posteno rekao da je zbog neiskustva pogrijesio sa onim janjicem,raznim prljevicima,djilasima,milosavljevima,ristovskima,rajovicima,djokicima.....al sad je uradio potpuno isto....zato nema vise nikakvo moje razumjevanje....jer branio sam ga po onoj narodnoj "sto se desi jednom,ne mora znacit da ce se desit drugi put,ali ono sto se desi drugi put,sugurno ce se desit,treci,cetvrti,peti,stoti"....znaci,stamota je ovo sto Cupi uradise....a i zbog ovog Danilovica,stidite se svi....taman da se ispostavi da ce ne znam kakva igracina postat nekad,al nemojte nas ovako bahato silovat sve kolektivno,daj ga malo da odmori....mada je vise upitno sve,s obzirom kakvu ste nam "sirinu" u timu napravili..a veceras...veceras sam jedino ponosan sto smo se vratili na teren,a ne da kao onaj amar mlatimo rucicama i nakon prekida od 30 sec da nam ne pada na pamet da se vratimo na teren...a pogotovo sam ponosan na nase navijace....svaka cast momci!!!!

Avatar
bluearmy
Postovi: 908
Pridružen/a: 07 avg 2015, 22:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la bluearmy » 10 sep 2017, 22:39

Čestitam momcima i navijačima bez obzira na sve. Drago mi je što su se naši vratili na teren i završili utakmicu nebitno kakav rezultat bio. Onda dodju meni neki na forum i pametuju kako nas je Bog kaznio što ne pratimo maticu, kakav idiotizam, ti isti bi nakon prvog prekida pobjegli u svlačionicu i kukali na domaćina, sudije, savez, babe na tribinama, Draganu iz Švrakinog itd.

Igrači Borca i Lešinari!!! :tokralju: :tokralju: :tokralju:
FK Borac ⚫ FC Chelsea ⚫ FK Partizan

I gdje god da igras ...

Za nju bori se i pobjeđuje...

Za tebe se borba vodila žestoka Republiko Srpska zjenico iz oka...

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 10 sep 2017, 22:41

procitao sam sad i tu temu,mislim da su vise ciljali na sirokobrijezane i kosarku hrvatska-rusija...bar ja nisam nesto sa nama to povezao...

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la penke » 10 sep 2017, 22:53

Poz svaka caast Lesinarima 200 momaka cijelu utakmicu navija bez obzira na vise faktora, sto se tice utakmice realan rezultat,nadigrali smo vas zasluzeno..zelim vam sve najbolje u nastavku,u Sirokom se Borac cijeni najvise i gledaju se kao sportski prijatelji,sportski poz
Samo jedno ime

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la sretan123 » 11 sep 2017, 01:09

Svaka čast Lešinarima , na ovakvom pljusku bodrit ekipu još u onakvoj brojci potegnut do Širokog... mi smo danas bili bolji, sretno Borcu u nastavku :salut:

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jozo121 » 11 sep 2017, 08:51

Svaka čast za onu posjetu i navijanje sinoć na Pecari, skoro pun kavez Lešinara :tokralju: :tokralju: :clap: :clap: :clap: i sa vaše i sa naše strane bez ikakvog vrijeđanja, sretno u nastavku prvenstva !!!
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 20 sep 2017, 18:10

radnik i kup apsolvirani,bravo momci...

Srećno Borcu u nedjelju!!!!

a sad,umjesto najave :D


zeljko78
Postovi: 98
Pridružen/a: 31 jul 2009, 16:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la zeljko78 » 20 sep 2017, 18:27

Dobra ti je ova muzika .

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 20 sep 2017, 18:36

jbg druže,u nedjelju će sve biti protiv nas osim jedno 80% stadiona koji će navijat za borac...

ne sumnjam da će gore ukovat i sudije....imaju i mlađu,potentniju ekipu,i što je najvažnije i uigraniju,dugo su na okupu...

na stadionu nisam bio nikad,ali gledao sam par prenosa krupe u ovim zanimljivijim utakmicama protiv željezničara,sarajeva....malen,pogotovo uzak teren... :( :( ...ništa po krilu ne možeš odigrat,svakih 20 sekundi aut,aut,aut,aut... :roll: :roll:

i još mi kažu da to i nije neka dobra plastika,već neki otrcani itison :evil: :evil:

al,ipak..nema predaje...

SAMO POBJEDA!!!!

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 24 sep 2017, 17:32

cestitke krupi,sasvim zasluzena pobjeda,sve korektno max..golovi prelijepi zaista

kao sto najavih u prethodnom postu prije par dana,mladja su,potentnija ekipa od nas...jednom rjecju bolji TIM!

mislim da sam vec dovoljno bjesnio ovdje na onu nenormalnu smjenu vranjesa,dok je jos sve to bilo sasvim ok...zato necu da se ponavljam,ali mislim da je i danasnja utakmica pokazala da je kontinuitet na klupi,i na terenu ubjedljivo najvazniji za rezultat...nasi samo znaju mijenjat trenere kao carape,sto i uradise nakon pobjede protiv viteza i "kiksa" protiv sarajeva (1-1) :roll: :roll: ...zinula nam guzica na vise,iako smo imali fine rezultate,borbu,sjajne posjete...a ja sam i tad govorio da tabela vara,iako je sarajevo bilo na dnu...da ce na kraju biti bar deset bodova iznad nas,s obzirom koliko skuplji tim,i duplo vecu sirinu na klupi imaju..
a starcevic za to vrijeme vodi krupu 4 godine..

sta nam je ta smjena donijela,mislim da vrlo fino i ova zavrsna statistika pokazuje...najvise me stid ovolikih ljudi iz banjaluke koji su otisli tamo....borac je utakmicu zavrsio sa 0 udaraca u okvir gola (izgleda da nam ni onu precku ne racunaju)...uglavnom,njihov golman nije danas ni pipnuo loptu...nula zutih kartona (to je i na prijateljskim utakmicama rijetkost)....ocito je od pocetka drugog pol bilo da nam je osnovni cilj da ne izgubimo,a takav pristup se u sportu najcesce kaznjava...

tuzan dan za mene..al bice bolje..nekad :(

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 25 sep 2017, 20:20

Igraju ko ....., nema tu srece
"JOŠ OD 1926"

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.